Nelson Haberleri

Nelson haber, Nelson son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nelson - 10.4.2019
Peru'da Eski Devlet Başkanı Kuczynski'ye 10 Gün Hapis Cezası
Kuczynski'nin avukatı Nelson Miranda, müvekkiline 10 gün hapis cezası verilmesinin "keyfi" olduğunu ifade ederek, karara itiraz edeceklerini söyledi.
Nelson - 2.4.2019
Tika'dan Kolombiya'daki Selzedelere Yardım
"Görevimiz uluslararası kuruluşlara yardım etmektir" Yardımların koordinasyonunda iş birliği yapılan Kolombiya Ulusal Afet Yönetimi Merkezi yetkilisi Luis Ignacio Munoz, şu ifadeleri kullandı: "Bugün Türkiye hükümeti tarafından TİKA aracılığıyla öğrencilere dağıtılan kırtasiye malzemesi ve küçük bir yerleşim yeri olan Primavera'da hibe edilen teçhizatın teslimini gerçekleştiriyoruz. Bizim görevimiz buradaki mağdurlara yapılan yardımların en hızlı sürede doğru kişilere ulaştırılmasında uluslararası kuruluşlara yardım etmektir. TİKA'nın faaliyetlerinin sadece Choco bölgesini değil Kolombiya'nın birçok bölgesini kapsadığını biliyoruz ve bu gayretlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyoruz." "Afetlere ve ırmak taşkınlara alışığız" TİKA'nın yardım ulaştırdığı Primavera Topluluğunun Başkanı Nelson Eugenio Mosquera da şöyle konuştu: "Ben öğretmenim ve aynı zamanda Primavera Topluluğu Başkanı ve Istmina Belediye Meclisi üyesiyim.
Nelson - 30.3.2019
İsrail Karşıtlığı Antisemitizm Değildir"
"Trump politikalarıyla İsrail'e destek veriyor" Herzl'ın İngiltere'yi Orta Doğu'da bir Yahudi devleti kurulmasına ikna ettiğini belirten Kasrils, bu düşüncenin dönemin büyük gücü olan İngiliz İmparatorluğunun çıkarlarına hizmet ettiği için kabul gördüğünü, İsrail'in kurulmasıyla meydana gelen gelişmeler doğrultusunda bölgenin Batılı güçlerin arzuladığı yönde evrildiğini aktardı. Kasrils, geçmişte İngiltere'nin yaptığı gibi bugün de ABD'nin İsrail'i her açıdan desteklediğine dikkati çekerek, özellikle ABD Başkanı Donald Trump'ın aldığı kararların bunun en önemli göstergesi olduğunu söyledi. Son yıllarda yaygınlaştırılmak istenen İsrail ve siyonizm karşıtlığının antisemitizm olarak tanımlanmasına karşı çıkan Kasrils, İsrail başta olmak üzer dünyada çok sayıda Yahudi'nin siyonizme karşı olduğunu belirterek, "İsrail ve siyonizm karşıtlığı antisemitizmdir, yalanına itibar etmeyin." diye konuştu. Kasrils, Güney Afrika'da Apartheid rejiminin hüküm sürdüğü dönemde İsrail'in bu ülkeyi hem askeri hem de finansal açıdan desteklediğini hatırlatarak, bu durumun siyonizm ve dönemin Güney Afrika yönetiminin aynı yaklaşımları paylaştığının önemli bir göstergesi olduğunun altını çizdi. İsrail ve Filistin arasında asimetrik bir güç farklılığı olduğunu ifade eden Kasrils, dünyaya rağmen özgürlük mücadelesini sürdüren Filistinlilerin her açıdan desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Eski Güney Afrika Devlet Başkanı Nelson Madela'nın Yaser Arafat'a "Filistinliler özgür olmadığı için Güney Afrikalılar kendilerini özgür hissetmiyor.
Nelson - 27.3.2019
İngiltere'de Opera Sanatçısından 'Ab Yanlısı' Elbisesini Değiştirmesi İstendi
Patalong'un bariton eşi Benedict Nelson sosyal medyadan paylaştığı mesajda "RAH'taki (Royal Albert Hall) konserinde eşimden sarı ve mavi elbisesini, renkleri çok provokatif olduğu gerekçesiyle, değiştirmesi istendi" yazdı.
Nelson - 18.3.2019
Güney Afrika'da Türkçe Kurslarına Yoğun İlgi
Türk bayrağı ve kültür merkezinin isminin halkın dikkatini çektiğini dile getiren Yiğit, "Johannesburg'daki Nelson Mandela'nın evinin yakınında bulunan ofisimizde Türk kültürü hakkında her gün soru soran çok kişi geliyor.
Nelson - 13.3.2019
Voleybol: Kadınlar Cev Şampiyonlar Ligi
Scandicci kentindeki Nelson Mandela Forum'da oynanan ve 107 dakika süren karşılaşmadan sarı-lacivertliler 19-25, 25-23, 19-25 ve 21-25'lik setlerle galip ayrıldı.
Nelson - 13.3.2019
Savino Del Bene Scandicci - Fenerbahçe Opet: 1-3
İtalya'nın Floransa kentinde bulunan Nelson Mandela Forum'da oynanan müsabakanın setlerini 18-25, 25-23, 19-25, 21-25'le geçen Fenerbahçe Opet, rakibini deplasmanda 3-1 yenmeyi başardı.
Nelson - 12.3.2019
Fenerbahçe Opet, Savino Del Bene'ye Konuk Olacak
Scandicci kentindeki Nelson Mandela Forum'da oynanacak karşılaşma TSİ 20.
Nelson - 20.2.2019
Suriye'deki Tutuklu Kadın ve Çocukların Serbest Bırakılması Çağrısı
Vicdan Hareketi olarak biz; Suriyeli mahpus kadın ve çocukların hiçbir pazarlık konusu yapılmadan koşulsuz bir şekilde serbest bırakılmasını istiyoruz. Tüm insanlığı, savaşlarda kadın ve çocukların korunması için etkili tedbirler almaya davet ediyoruz. Başta Birleşmiş Milletler ve İslam İşbirliği Teşkilatı olmak üzere tüm uluslararası mekanizmaları, Türkiye, Rusya ve İran başta olmak üzere gücü ve inisiyatifi olan tüm devlet liderlerini bu konuda çaba sarf etmeye davet ediyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki tüm vicdanları bugünden itibaren ses yükseltmeye ve son Suriyeli kadın ve çocuk özgür oluncaya dek çaba sarf etmeye davet ediyoruz." Basın açıklamasına Azerbaycanlı Sanatçı Azerin, Güney Afrika'nın ırkçı rejime karşı savaşan lideri Nelson Mandela'nın torunu Nkosi Mandela, Srebrenitsa Anneleri, İngiltere Parlamentosunun İlk Müslüman Milletvekili Hon Baroness Pola Manzila Uddin, Ekvador Milletvekili Ana Belen Marin Aguirre ve Ukraynalı Milletvekili Olga Bogomolets da katıldı.
Nelson - 18.2.2019
Portekiz Hükümetinde 4 Yılda 4. Kabine Değişikliği
İki bakanın yerine 3 yeni bakan atandı. Mariana Vieira da Silva Başkanlık Bakanı, Nelson de Souza AB Fonları Bakanı ve Pedro Nuno Santos da Altyapı Bakanı oldu.
Nelson - 13.2.2019
Avni Yıldırım - Dirrell Maçının Hakemleri Belli Oldu
Avni Yıldırım (21-1-0 12 KO) vs Anthony Dirrel (31-1-1 24 KO) WBC süper orta sıklet dünya şampiyonluk maçı için geri sayım sürerken karşılaşmanın hakemleri belli oldu. Ring için hakemliğini ABD'li Mark Nelson yapacak.
Nelson - 11.2.2019
61. Grammy Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu
En iyi R&B şarkısı: "Boo'd Up" - Larrance Dopson, Joelle James, Ella Mai & Dijon McFarlane, songwriters (Ella Mai) En iyi rap şarkısı: "God's Plan" (Drake) En iyi county albüm: Kacey Musgraves - Golden Hour En iyi solo pop performansı: Lady Gaga - Joanne (Where Do You Think You're Goin'?) En iyi grup pop performansı: Lady Gaga ve Bradley Cooper - Shallow En iyi R&B performansı: "Best Part," H.E.R. featuring Daniel Caesar En iyi geleneksel pop vokal albümü: My Way - Willie Nelson En iyi vokal pop albümü: Ariana Grande - Sweetener En iyi dans kaydı: "Electricity" - Silk City & Dua Lipa feat.
Nelson - 11.2.2019
2019 Grammy Ödülleri Sahiplerini Buldu: İşte Kazananlar
Müzik dünyasının en saygın ödülü kabul edilen Grammy ödüllerini kucaklayan isimler ise şöyle oldu: Yılın Albümü: Goldon Hour - Kacey Musgraves Yılın Kaydı: This is America - Childish Gambino Yılın Şarkısı: This is Amerika - besteciler Donald Glover & Ludwig Gronsson En İyi Yeni Sanatçı: Dua Lipa En İyi Solo Performansı: Joanne (Where Do You Think You Are Going) - Lady Gaga En İyi Pop Albümü: Sweetener - Ariana Grande En İyi Rap Albümü: Invasion of Privacy - Cardi B En İyi Rock Albümü: From Fires - Greta Van Fleet En İyi Video Müzik: This is America - Childish Gambino Yılın prodüktörü: Pharrell Williams En iyi R&B albümü: H.E.R. -H.E.R En iyi R&B şarkısı: "Boo'd Up" - Larrance Dopson, Joelle James, Ella Mai & Dijon McFarlane, songwriters (Ella Mai) En iyi rap şarkısı: "God's Plan" (Drake) En iyi solo pop performansı: Lady Gaga - Joanne (Where Do You Think You're Goin'?) En iyi grup pop performansı: Lady Gaga ve Bradley Cooper - Shallow En iyi geleneksel pop vokal albümü: My Way - Willie Nelson En iyi vokal pop albümü: Ariana Grande - Sweetener En iyi dans kaydı: "Electricity" - Silk City & Dua Lipa feat.
Nelson - 11.2.2019
61. Grammy Ödülleri Sahiplerini Buldu
En iyi R&B şarkısı: "Boo'd Up" - Larrance Dopson, Joelle James, Ella Mai & Dijon McFarlane, songwriters (Ella Mai) En iyi rap şarkısı: "God's Plan" (Drake) En iyi solo pop performansı: Lady Gaga - Joanne (Where Do You Think You're Goin'?) En iyi grup pop performansı: Lady Gaga ve Bradley Cooper - Shallow En iyi geleneksel pop vokal albümü: My Way - Willie Nelson En iyi vokal pop albümü: Ariana Grande - Sweetener En iyi dans kaydı: "Electricity" - Silk City & Dua Lipa feat.
Nelson - 10.2.2019
Bir Fotoğrafçının Gözünden Soyu Tükenmekte Olan Kabileler (Video)
Ünlü fotoğrafçı Jimmy Nelson, nesli tükenmekte olan kabileleri fotoğrafladığı kısa filmi Blink. And They're Gone'ı 2018'in sonunda yayınlamıştı. Bu projenin farkındalık adına bir başlangıç olduğunu belirten Nelson, insanlığın derinliği için bu kültürlerin korunması gerektiğini de ekledi.
Nelson - 10.2.2019
Yeni Zelanda'da Orman Yangını Nedeniyle Binlerce Kişiyi Tahliye Edildi
BBC'nin haberine göre, 6 gün önce Nelson yakınlarında başlayan ve Wakefield kasabasını tehdit eden yangın nedeniyle Tasman bölgesinde 3 bin civarında vatandaş evlerini terk etti.
Nelson - 9.2.2019
Yeni Zelanda'da Orman Yangınları Söndürülemiyor
Yeni Zelanda'nın Güney Adası'ndaki Nelson kentinde bulunan Güvercin Vadisi bölgesinden başlayarak yaklaşık 2 bin 100 hektarlık alanı etkisi altına alan yangın söndürülemiyor.
Nelson - 6.2.2019
Yeni Zelanda'daki Orman Yangınında Acil Durum İlan Edildi
Yeni Zelanda'nın Güney Adası"ndaki Nelson kenti yakınlarında dün başlayan ve kontrol altına alınamayan yangının tehdidi altındaki 170 evin boşaltıldığı açıklandı.
Nelson - 29.1.2019
Merkel'e Fulbright Uluslararası Anlayış Ödülü
Fullbrigt Ödülü'nü daha önce alanlar arasında Nobel Barış Ödülü sahibi Nelson Mandela, eski ABD Başkanları Jimmy Carter ve Bill Clinton ile Sınır Tanımayan Doktorlar bulunuyor.
Nelson - 27.1.2019
Katalonya Derbisi Barcelona'nın
Katalonya bölgesinin iki takımını karşı karşıya getiren derbi maçta Barcelona'nın gollerini Nelson Semedo (Dk.
Nelson - 22.1.2019
Zimbabve Devlet Başkanı Şiddetlenen Protesto Gösterileri Nedeniyle Davos Gezisini İptal Etti
Muhalefet Partisi Demokratik Değişim Hareketi'nin lideri Nelson Chamisa, güvenlik güçlerinin göstericilere karşı orantısız güç kullandığını, protestoların makineli tüfek ve gerçek mermi kullanmayı haklı gösterecek bir durum olmadığını söyledi.
Nelson - 12.12.2018
Raptors, Clippers Deplasmanında Kazandı
San Antonio Spurs Başantrenörü Gregg Popovich, kariyerinde bin 211 galibiyete ulaştı ve NBA tarihinin en çok galibiyet elde eden isimleri arasında dördüncü sıraya yerleşti. İlk üç sırada bin 335 galibiyetle Don Nelson, bin 332 galibiyetle Lenny Wilkens, bin 221 galibiyetle Jerry loan bulunuyor.
Nelson - 7.12.2018
Rahmi Alınan Farelerde Hafıza Sorunu Tespit Edildi
Araştırma ekibinin lideri Heather Bimonte-Nelson, menopoza girmeden önce rahmi alınan fakat yumurtalıkları bırakılan kadınların bunama riskinin daha fazla olduğuyla ilgili bazı çalışmalarının bulunduğuna işaret ederek, farelerde yürüttükleri çalışmada sadece rahmin beyin fonksiyonlarını nasıl etkilediğini görmek istediklerini kaydetti.
Nelson - 5.12.2018
Özgürlük Savaşçısı Mandela'nın Ölümünün 5. Yılı
CAPE Güney Afrikalıların efsanevi lideri Nelson Mandela, ölümünün 5. yılında anılıyor.
Nelson - 29.11.2018
Pfdk'den Mustafa Cengiz ve Serdar Aziz'e Ceza
Osmanlısporlu oyuncu Magaye Serigne Falilou Dit Nelson Gueye'ye 3 resmi müsabakadan men ve 6 bin 500 lira para cezası verildi.
Nelson - 29.11.2018
Pfdk'dan Galatasaray, Cengiz ve Aziz'e Ceza
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun aldığı kararlar şöyle: "GALATASARAY A.Ş.'nin, 23.11.2018 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - ATİKER KONYASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan GÜNEY KALE ARKASI 118, 119, 120, 121, 218, 219, 220, 221 ve KUZEY KALE ARKASI 105, 106, 107, 108, 205, 206, 207, 208 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine, Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş.'nin taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş.'nin, müsabaka sonrası flaş röportaja futbolcu ve teknik sorumlu katılımının sağlanmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş.'nin, basın toplantısına teknik sorumlu katılımının sağlanmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş. Kulübü sporcusu SERDAR AZİZ'in, müsabaka hakemine yönelik fiili müdahale içeren sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) GALATASARAY A.Ş.'nin 24.11.2018 tarihinde Galatasaray TV'de sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı takdiren 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) GALATASARAY A.Ş. başkanı MUSTAFA CENGİZ'in 24.11.2018 tarihinde Galatasaray TV'de sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı takdiren 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezanın infazının, devam eden cezasının infazının bitimini takiben başlatılmasına, (oyçokluğu) TRABZONSPOR A.Ş.'nin, 25.11.2018 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş.-FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan DOĞU ALT J, GÜNEY KALE ARKASI ALT J, KUZEY KALE ARKASI ALT J blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine, Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.'nin taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.'nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 25.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, AKHİSARSPOR Kulübünün, 25.11.2018 tarihinde oynanan AKHİSARSPOR-BURSASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan DOĞU MARATON E ve F blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine, BURSASPOR Kulübünün, 25.11.2018 tarihinde oynanan AKHİSARSPOR-BURSASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİSAFİR TRİBÜN blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine, MKE ANKARAGÜCÜ Kulübünün, 25.11.2018 tarihinde oynanan MKE ANKARAGÜCÜ - BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan BATI ALT TRİBÜN E,F,D, KUZEY ALT TRİBÜN C,D,E,F, DOĞU ALT TRİBÜN B,C,D blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine, Aynı müsabakada MKE ANKARAGÜCÜ Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 120.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 52/3. maddesi uyarınca saha olaylarına karışan taraftarların bulunduğu KUZEY ALT D,E, DOĞU ALT C, BATI ALT E nolu bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine, 1. ve 2. maddede 2 farklı eylem nedeniyle bloke edildiği belirtilen KUZEY ALT D,E DOĞU ALT C, BATI ALT E bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının toplamda takip eden 2 ev sahibi müsabakada bloke edilmesine, Aynı müsabakada MKE ANKARAGÜCÜ idarecisi TUNA YILMAZ'ın, sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı takdiren 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,  - BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 25.11.2018 tarihinde oynanan MKE ANKARAGÜCÜ - BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 110.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİSAFİR TRİBÜN GÜNEY ÜST A ve B blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine, Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş. idarecisi RIZA ALİ NAİBİ'nin, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 25.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.'nin, 25.11.2018 tarihinde oynanan DEMİR GRUP SİVASSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİSAFİR TRİBÜN A BLOKDA yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine, Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, 25.11.2018 tarihinde oynanan ADANA DEMİRSPOR-ADANASPOR A.Ş. Spor Toto 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY KALE ARKASI B,C, MARATON KUZEY ALT D, KAPALI ÜST KUZEY G,H blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine, Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 18.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, ADANASPOR A.Ş. Kulübünün, 25.11.2018 tarihinde oynanan ADANA DEMİRSPOR-ADANASPOR A.Ş. Spor Toto 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan GÜNEY KALE ARKASI C, D, E blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine, Aynı müsabakada ADANASPOR A.Ş. Kulübünün, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ADANASPOR A.Ş. Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, OSMANLISPOR FK Kulübü sporcusu MAGAYE SERIGNE FALILOU DIT NELSON GUEYE'nin, 26.
Nelson - 28.11.2018
Modada Sanat" Paneli
"3. Selim'in Nelson'a hediye ettiği nişan Türkiye'de" İngiltere Parlamentosu'nda kıyafet tasarımları gösterilen modacı Zeynep Kartal, Osmanlı padişahlarından Sultan 3.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nelson Haberleri | Nelson Haber - Haberler - Sayfa 5 - Nelson haberleri, son dakika nelson haber ve gelişmeleri burada. Sinema - Düzenbazlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 15:04:40. #1.14#
title