Nehre düşen köpek itfaiyeye zor anlar yaşattı
Haberler » 3. Sayfa » Nehre düşen köpek itfaiyeye zor anlar yaşattı - Haber

Nehre düşen köpek itfaiyeye zor anlar yaşattı

Nehre düşen köpek itfaiyeye zor anlar yaşattı Asi Nehri'ne düşen köpek itfaiye ekiplerini yordu, barınak görevlilerini görünce kendisi çıktıHATAY - Hatay'da, Asi Nehri'ne düşen köpek itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı.

Nehre düşen köpek itfaiyeye zor anlar yaşattı

Nehre düşen köpek itfaiyeye zor anlar yaşattı

Asi Nehri'ne düşen köpek ekiplerini yordu, barınak görevlilerini görünce kendisi çıktı

- Hatay'da, Asi Nehri'ne düşen köpek ekiplerine zor anlar yaşattı. Barınak görevlilerin geldiğini gören köpek nehrin başka bir noktasından güçlükle de olsa karaya çıkmayı başardı.

Olay, Defne ilçesi Sümerler Mahallesinde meydana geldi. Asi Nehri'nde bir köpeğin yukarı tırmanmaya çalıştığı görenler durumu ekiplerine bildirdi. Asi Nehri'ne inen Hatay Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin uzun uğraşlarına rağmen köpek bir türlü yukarı çıkarılamadı. İtfaiyenin vermesi üzerine olay yerine Hatay Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı ekipleri sevk edildi. Barınak ekiplerini gören köpek, bulunan noktadan uzak bir yere kaçarak, yukarı çıkmaya çalıştı. Durumu fark eden bir çocuğun da destek verdiği köpek güçlükle de olsa nehirden çıkabildi.

Barınak görevlilerin fark etmesi üzerine köpeğin adının Asya olduğu ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağına sürekli gelerek karnını doyurduğu anlaşıldı. Barınak ekipleri tarafından barınağın maskotu olarak bilinen Asya adlı köpek, barınağa doğru hızla uzaklaştı.

Kaynak: İHA

Haber Videosu: Nehre düşen köpek itfaiyeye zor anlar yaşattı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.