NEFİSE KARATAY HABERLERİ

Nefise Karatay haber, Nefise Karatay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nefise Karatay - 12.12.2012
Nefise Karatay'ın Babası Ameliyat Oldu
Manken ve sunucu Nefise Karatay'ın Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'nde oturan babası, 81 yaşındaki Orhan Karatay ameliyat oldu.
Nefise Karatay - 09.12.2012
İstanbul'dan Safiye Ayla ve Zeki Müren Geçti
3 yılda bir düzenlenen ve bu yıl 258 genç sanatçının katıldığı Safiye Ayla-Zeki Müren Ses Yarışması'nda, Safiye Ayla dalında 17, Zeki Müren dalında ise 19 sanatçı yarı finale kalmış, ardından yapılan eleme ile finale kalan 12 sanatçı belirlenmişti. Ünlü ses sanatçısı ve Şef Tülûn Korman'ın başkanlık ettiği, Koro Şefi Süheyla Atmışdört, ses sanatçısı Nesrin Sipahi, ses sanatçısı ve Koro şefi Kutlu Payaslı, Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu Şefi Fatih Salgar, TRT Müzik Dairesi Başkan Yardımcısı Özgen Gürbüz, ses sanatçısı ve Koro Şefi Serap Mutlu Akbulut, ses sanatçısı Münip Utandı, Gazeteci-Yazar Mehmet Barlas, Türk Musikisi Vakfı Başkan Vekili Dr. Osman Simav'dan oluşan jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucu Safiye Ayla dalında Aynur Ezgi Yolcu , Zeki Müren dalında ise Berk Özçam 1. oldular. Yarışma sonucunda birincilere 10.000 TL, ikincilere 7.000 TL, üçüncülere 5.000 TL ve dördüncü, beşinci, altıncılara ise 2,000TL ve plaketleri Türk Eğitim Vakfı ve TSK Mehmetcik Vakfı Yöneticileri tarafından takdim edildi. Nefise Karatay'ın sunuculuğunu üstlendiği ve Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşen gecenin sonunda konuklar, sanatçı Melihat Gülses'in sesinden unutulmaz Türk Sanat Müziği şarkıları dinlediler.
Nefise Karatay - 05.12.2012
Veysel Eroğlu'na "Yılın Bakanı" Ödülü
Bunların dışında çeşitli ödüllere layık görülen isimler ve kurumlar şöyle: Ahmet Selçuk İlkan - Yılın Şairi Nefise Karatay - Yılın TV Programı Sunucusu Nevin Gökçek - Yılın Hayırseveri Güldal Akşit - Siyaset Onur Ödülü Pınar Dilşeker - Yılın Kadın Kuşağı Programı Yonca Evcimik - Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü ve Pop Müzik Onur Ödülü Hatice Akgül - Yılın Kadın Bürokratı Elmadağ Belediyesi - Yılın İlçe Belediyesi Gültekin Ayantaş - Yılın İlçe Belediye Başkanı Keçiören Belediyesi - Yılın Halka Hizmet Ödülü Alaaddin Yılmaz - Yılın İl Belediye Başkanı Selim Yirmibeşoğlu - Yılın OSB Yön.
Nefise Karatay - 26.11.2012
Ünlü İsimler Kalp Sağlığını Anlatıyor
Türkiye'nin en ünlü isimleri projeye kalbini verdi Hayatın Armağanı sosyal sorumluluk projesine; Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Nefise Karatay - 24.11.2012
CNN Türk ve Samsung anlaştı!
CNN Türk ekran yüzlerine ne oldu? Samsung Galaxy Note 10.1 ile tanışmalarının ardından, CNN TÜRK yüzlerinden Mesut Yar, Güven İslamoğlu, Bünyamin Sürmeli, Emin Çapa, Enver Aysever ve Nefise Karatay'ın program yapımcılarının rutin iş akışında farklar oluştu.
Nefise Karatay - 23.11.2012
CNN Türk Samsung ile Daha Güçlü
İşbirliği kapsamında CNN Türk yayınları Samsung'un yeni nesil tableti Galaxy Note 10.1 ile güçlenecek. All share cast özelliği sayesinde yayına direkt olarak bağlanabilen Galaxy Note 10.1, yayıncılık anlayışına yeni bir boyut getirecek. Aynı ekranda, iki uygulamanın eş zamanlı çalışmasını sağlayan "Çoklu Ekran" özelliği sayesinde ekran yüzleri bir yandan sosyal medyayı takip ederken, bir yandan da notlarını alabilecek. S-Note, şekil eşleme ve yazı tanıma gibi özellikler sayesinde yayın ekibi ve ekran yüzleri, haber ve işlenilen konularla ilgili grafiksel öğeleri kendileri oluşturup anında ekrana yansıtabilecek. Sosyal medya üzerinden yapılacak içerik, fotoğraf ve video gibi öğeler yine anlık olarak yayına aktarılabilecek. Haber bültenlerinde dikkat çekilmek istenen kareler kolaylıkla vurgulanabilecek. Bünyamin Sürmeli canlı yayında tabletteki harita üzerinden hava sıcaklıklarını anında ekrana yansıtırken, spor editörleri aynı şekilde tartışmalı pozisyonların fotoğraflarını ve videolarını ekrana verebilecekler. Dijital kalem teknolojisi S-Pen sayesinde ekran yüzleri, yayın sırasında geleneksel kalem kullanma alışkanlıkları yerine, daha hızlı daha interaktif bir not alma yöntemini hayata geçirecekler. El yazısı tanıma fonksiyonu e-posta yazımını kolaylaştıracak. CNN TÜRK EKRAN YÜZLERİNE NE OLDU? CNN TÜRK yüzlerinden Mesut Yar, Güven İslamoğlu, Bünyamin Sürmeli, Emin Çapa, Enver Aysever, Nefise Karatay'daki değişimi programlarının yapımcıları şaşkınlıkla anlattı.
Nefise Karatay - 20.11.2012
CNN Türk'te Değişime Hazır Olun
CNN TÜRK EKRAN YÜZLERİNE NE OLDU? Samsung Galaxy Note 10.1 ile tanışmalarının ardından, CNN TÜRK yüzlerinden Mesut Yar, Güven İslamoğlu, Bünyamin Sürmeli, Emin Çapa, Enver Aysever ve Nefise Karatay'ın program yapımcılarının rutin iş akışında farklar oluştu.
Nefise Karatay - 08.11.2012
10 Yılda 77 Ana Karakter Öldü!
atv'de yayınlanan ve seyirciden büyük ilgi gören 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun 10 yıllık ekran yolculuğunda; 77'si ana karakter olmak üzere pek çok oyuncu çeşitli şekillerde ölerek diziye veda etti Tam 10 yıldır televizyonun en iddialı dizilerinden biri olmayı başaran ve bu sezon atv'de seyirciyle buluşan 'Kurtlar Vadisi Pusu', ekran yolculuğunda birçok ilginç detaya imza attı. İşte o detaylar: Bir dönem Özgü Namal, Oktay Kaynarca, Selçuk Yöntem, Seray Sever, Vildan Atasever ve Nefise Karatay gibi ünlülerin rol aldığı dizi; Mustafa Üstündağ ve Hatice Şendil gibi isimleri de seyirciye tanıtan yapım oldu.
Nefise Karatay - 27.09.2012
Kibar ve Talu Boğaz'da Anıldı
"KIZLAR FISTIK GİBİ " Evgin konsere, "İyi ki doğdun Melih'ciğim. Çok güzel şarkılar yaptın. O şarkıların çoğunu yorumladığım için çok şanslıyım" sözleriyle başladı. Sanatçı, son olarak 2005'teki Melih Kibar gecesinde aynı sahneyi paylaştığı Erçetin ve Duru'ya da övgüler yağdırdı: "Aradan 7 yıl geçti, ben dede oldum, kızlar hala fıstık gibi." ZEYNEP TALU İZLEDİ Kibar ve Talu'nun 'Bir de Bana Sor', 'Sevdan Olmasa', 'İşte Öyle Bir Şey' gibi unutulmaz parçalarının söylendiği konserin geliri, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin genç müzisyenlerin eğitimi için sürdürülen Çoban Yıldızı projesine aktarıldı. Konseri Çiğdem Talu'nun kızı Zeynep Talu, Zeki Alasya ve Nefise Karatay gibi ünlü isimler de izledi.
Nefise Karatay - 22.09.2012
Duman ve Büyük Ev Ablukada Harbiye Açıkhava'yı Salladı!
Konsere Ünlü Yağdı Grubun solisti Kaan Tangöze'nin eşi Seçkin Piriler, Nefise Karatay ve eşi, Nilay Dorsa, Hande Şubaşı ve eşi, Öykü Karayel, Nihan - Okan Buruk çifti de konseri izlemeye gelen ünlüler arasındaydı.
Nefise Karatay - 29.08.2012
Mehmet Turgut İzmir Fuarı'nda!
Sergide ayrıca, Mehmet Turgut'un, 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında National Geographic Channel'ın "Doğaya Özen Göster" temalı kampanya için çektiği fotoğraflar da sergilenecek. Deniz Akkaya, Levent Yüksel, Nefise Karatay, Elif Dağdeviren, Oben Budak, Bedük, Gülşen, Nazlı Tolga ve projenin şeref konuğu Muazzez İlmiye Çığ'ın Belgrad Ormanı'nda verdiği pozlar İzmirli sanatseverlerle buluşacak.
Nefise Karatay - 19.08.2012
Mehmet Turgut'un Hayvanlar Sergisi" ve "Dünya Çevre Günü" Fotoğrafları
İzmir Fuarı, "5199" sergisiyle eş zamanlı açılacak Mehmet Turgut ile National Geographic Channel işbirliğinde Dünya Çevre Günü için çekilen "Doğaya Özen Göster" fotoğraflarına da ev sahipliği yapacak. Kültürpark içinde yer alan Tarih ve Sanat Müze Galerisi'nde gerçekleşecek "5199" sergisinde; Serra Yılmaz, Yüksel Aksu, Oben Budak, Sinan Güler, Mert Fırat, Rıza Kocaoğlu, Yekta Kopan, Levent Üzümcü, Demir Demirkan ve Burcu Güneş'in şaşırtıcı fotoğrafları yer alıyor. Mehmet Turgut; fotoğrafa hayal ve tutku kattığı fotoğraf kültür dergisi "46"nın "Hayvanlar Özel Sayısı"nı "5199" başlıklı bu sergiyle hayata geçiriyor. Sergi, hayvan haklarını gündeme getirebilmek için Mehmet Turgut'un objektifi karşısına geçen, popüler ve alternatif kültürün önemli isimlerinin fotoğraflarını bir araya getiriyor. "Doğaya Özen Göster" isimli sergide, National Geographic Channel'ın bu sosyal sorumluluk projesine Mehmet Turgut'un objektifinin karşısına geçerek destek veren 10 ismin fotoğrafları yer alıyor. Bu isimler; Deniz Akkaya, Levent Yüksel, Nefise Karatay, Elif Dağdeviren, Oben Budak, Bedük, Gülşen, Nazlı Tolga, Muazzez İlmiye Çığ ve bu proje için bizzat kamera karşısına geçen Mehmet Turgut.
Nefise Karatay - 19.08.2012
81. İzmir Enternasyonal Fuarı'na Doğru
"Doğaya Özen Göster" sergisinde de Deniz Akkaya, Levent Yüksel, Nefise Karatay, Elif Dağdeviren, Oben Budak, Bedük, Gülşen, Nazlı Tolga, Muazzez İlmiye Çığ ve bu proje için kamera karşısına geçen Mehmet Turgut'un fotoğrafları yer alıyor.
Nefise Karatay - 15.08.2012
"Doğaya Özen Göster" Fotoğraf Sergisi
"Doğaya Özen Göster" isimli sergide, bu sosyal sorumluluk projesine Mehmet Turgut'un objektifinin karşısına geçerek destek veren 10 ismin fotoğrafları yer alıyor. Bu isimler; Deniz Akkaya, Levent Yüksel, Nefise Karatay, Elif Dağdeviren, Oben Budak, Bedük, Gülşen, Nazlı Tolga, Muazzez İlmiye Çığ ve bu proje için bizzat kamera karşısına geçen Mehmet Turgut.
Nefise Karatay - 30.07.2012
Ağustos 2012 Sergileri!
Adres: Meşrutiyet Caddesi No.65 Tepebaşı - Beyoğlu - İstanbul Tel: 212 334 99 00 İstanbul Optimum Outlet İstanbul Optimum Outlet, 28 Temmuz - 06 Ağustos tarihleri arasında Mehmet Turgut ile National Geographic Channel ortaklığında çekilen fotoğraflardan oluşan fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak. "Doğaya özen Göster" isimli sergide, bu sosyal sorumluluk projesine Mehmet Turgut'un objektifinin karşısına geçerek destek veren 10 ismin fotoğrafları yer alıyor. Bu isimler; Deniz Akkaya, Levent Yüksel, Nefise Karatay, Elif Dağdeviren, Oben Budak, Bedük, Gülşen, Nazlı Tolga, Muazzez İlmiye çığ ve bu proje için bizzat kamera karşısına geçen Mehmet Turgut.
Nefise Karatay - 27.07.2012
"Doğaya Özen Göster" Fotoğraf Sergisi
"Doğaya Özen Göster" isimli sergide, bu sosyal sorumluluk projesine Mehmet Turgut'un objektifinin karşısına geçerek destek veren 10 ismin fotoğrafları yer alıyor. Bu isimler; Deniz Akkaya, Levent Yüksel, Nefise Karatay, Elif Dağdeviren, Oben Budak, Bedük, Gülşen, Nazlı Tolga, Muazzez İlmiye Çığ ve bu proje için bizzat kamera karşısına geçen Mehmet Turgut.
Nefise Karatay - 17.07.2012
Karayipler'e Gidecekler
Ünlü manken Nefise Karatay işadamı Yusuf Day'la pazar akşamı Esma Sultan Yalısı'nda evlendi.
Nefise Karatay - 16.07.2012
Nefise Karatay, İşadamı Yusuf Day'la Evlendi
Ünlü manken - sunucu Nefise Karatay, işadamı Yusuf Day'la Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşen düğün töreniyle hayatını birleştirdi.
Nefise Karatay - 16.07.2012
Nefise Karatay Evlendi
Nefise Karatay dün akşam işadamı Yusuf Day ile evlendi.
Nefise Karatay - 16.07.2012
Nefise Karatay Muradına Erdi
Nefise Karatay ve İşadamı Yusuf Day Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşen düğün töreniyle hayatını birleştirdi.
Nefise Karatay - 10.07.2012
Müstakbel Eşiyle Sinemaya Gitti
Nefise Karatay, bu pazar sevgilisi Yusuf Day'la evleniyor.
Nefise Karatay - 04.07.2012
"Hayatın Armağanı" Sergisi
Türkiye'nin en ünlü isimleri "Hayatın Armağanı" projesinde buluştu! "Hayatın Armağanı" sosyal sorumluluk projesine; Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflâtun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Nefise Karatay - 03.07.2012
"Hayatın Armağanı" Sergisi
Türkiye'nin en ünlü isimleri "Hayatın Armağanı" projesinde buluştu! "Hayatın Armağanı" sosyal sorumluluk projesine; Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflâtun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Nefise Karatay - 28.06.2012
15 Temmuz'da Düğünü Var!
Bir süredir Yusuf Day ile flört eden eski manken Nefise Karatay, dünya evine girmeye hazırlanıyor.
Nefise Karatay - 27.06.2012
Nefise de Bitmiş!
Nikah masasına oturmasına günler kalan Nefise Karatay, yeni evinin alışverişini tamamladı.
Nefise Karatay - 22.06.2012
"Hayatın Armağanı" Projesi Kalpleri Buluşturdu
Kalp sağlığı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla, Club Bypass öncülüğünde gerçekleştirilen, "Hayatın Armağanı" sosyal sorumluluk projesi kalpleri buluşturdu. Memorial Sağlık Grubu ve Şişli Belediyesi'nin desteği ile hayata geçirilen projeye Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün yanı sıra Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Nefise Karatay - 22.06.2012
Türkiye'nin Starlarından Kalpten Destek
Türkiye'nin en ünlü isimleri projeye kalbini verdi Hayatın Armağanı sosyal sorumluluk projesine; Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Nefise Karatay - 21.06.2012
Ünlülerden "Hayatın Armağanı" Mesajı
Kalp sağlığı konusuna dikkat çekmek amacıyla "Hayatın Armağanı" adlı proje hayata geçiriliyor. Memorial Sağlık Grubu ve Şişli Belediyesi'nin desteği ile hayata geçirilen projede Türkiye'nin en ünlü isimleri, tasarladıkları kalpli yastıklar ve verdikleri mesajlarla kalp sağlığının önemine vurgu yapıyor. Ünlü isimler tasarladıkları yastıklarla kameralara poz verdi. Hayatın Armağanı adlı projesi yarın saat 16.00'da Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde tanıtılacak. Projeye destek veren isimler ise şöyle: Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Adnan Şenses, Arda Turan, Sİnem Kobal, Orhan Gencebay, Pascal Nouma, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy,, Reyhan Karaca, Seda Sayan, Sema Çelebi, Sibel Tüzün, Sevda Barandır, Şebnem Özinal, Şahika Ercümen, Tarık Ceran, Uğur Genç, Vatan Şaşmaz, Ziynet Sali.
Nefise Karatay - 21.06.2012
Türkiye'nin Starlarından Kalpten Destek
Hayatın Armağanı sosyal sorumluluk projesine; Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Nefise Karatay - 11.06.2012
Esprileriyle Güldürdü
Ünlü şarkıcı Erol Evgin, kariyerinin 43'üncü sanat yılını önceki akşam Turkcell Kuruçeşme Arena'da kutladı. Söylediği şarkılarla kulakların pasını silen Evgin, "Genç kızlar halen benden imza istiyorlar ama kendileri için değil, anneanneleri ve babaanneleri için..." sözleriyle herkesi güldürdü. Zeynep Beşerler ve Nefise Karatay'la düet yapan şarkıcı, "Onlar 0-6 yaş grubundan, benim çok sevdiğim kardeşlerim" diye konuştu.
Nefise Karatay - 10.06.2012
Evlilik Öncesi Radikal Kararlar Aldı
Önümüzdeki aylarda sevgilisi Yusuf Day ile evlenmeye hazırlanan Nefise Karatay, hayatıyla ilgili radikal kararlar aldı.
Nefise Karatay - 09.06.2012
Genç Yetenek Ajda Pekkan!
Kariyerinde 43'üncü sanat yılını geride bırakan usta yorumcu Erol Evgin; bu akşam saat 21.00'de Turkcell Kuruçeşme Arena'da konser verecek. Evgin'e konserinde; ilk kez 1977 yılında söylediği 'Etme Eyleme' adlı şarkısında, genç oyuncu Zeynep Beşerler ve sunucu Nefise Karatay da eşlik edecek.
Nefise Karatay - 07.06.2012
İlk Aşkları Evgin'le Düet Yapacaklar!
Ünlü sunucu Nefise Karatay ve Zeynep Beşerler; bu cumartesi çocukluktan beri hayran oldukları Erol Evgin'le sahneye çıkacak, ustayla birlikte 'Etme Eyleme'....
Nefise Karatay - 06.06.2012
Nefise Karatay'dan Tam Destek
Ünlü manken ve sunucu Nefise Karatay, sezaryen yasağına destek veriyor.
Nefise Karatay - 28.05.2012
Forum Mersin'de Heyecanla Beklenen Büyük Ödül Töreni Gerçekleşti
6 Bin TL Para Ödülü "Sessiz" Filmi'ne… Forum Mersin'de Nefise Karatay'ın sunumuyla gerçekleştirilen Atıf Yılmaz Kısa Film yarışması ödül töreni usta yönetmenin yapıtlarından alınan sahnelerden oluşan kısa bir tanıtım filmiyle başladı.
Nefise Karatay - 23.05.2012
"Evliliğin Zor Yanı Alışveriş"
İşadamı sevgilisi Yusuf Day ile 1 Temmuz'da evlenecek olan Nefise Karatay, çeyiz alışverişindeydi.
Nefise Karatay - 12.05.2012
'Göç Sempozyumu' Ödülleri Sahiplerini Buldu
Nefise Karatay'ın sunumuyla gerçekleştirilen ödül törenine, Gaziantep milletvekilleri Derya Bakbak, Halil Mazıcıoğlu, Nejat Koçer, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.
Nefise Karatay - 12.05.2012
Gala Yemeği Film ve Fotoğraf Ödül Töreni
Nefise Karatay'ın sunumuyla gerçekleştirilen ödül törenine; Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Halil Mazıcıoğlu, Nejat Koçer, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.
Nefise Karatay - 12.05.2012
Göç Sempozyumu
GAÜN'den yapılan açıklamaya göre, Bayazhan'da düzenlenen gala yemeği ve ödül töreninin sunuculuğunu Nefise Karatay yaptı.
Nefise Karatay - 06.05.2012
Nefise Alışveriş Turunda
İşadamı Yusuf Day ile evlilik hazırlıkları yapan Nefise Karatay, önceki gün Nişantaşı City's'deydi.
Nefise Karatay - 30.04.2012
Sephora Buyaka Mağazasını Açtı!
Nefise Karatay'ın da katılımıyla Sephora Buyakamağazasını açtı!
Nefise Karatay - 25.04.2012
Tadımlık Nefise
Modellik yaptı Podyuma veda ettiğini açıklayan Nefise Karatay, yıllar sonra Markafoni sitesi için modellik yaptı.
Nefise Karatay - 16.04.2012
Düğün İçin Hazırlık Mı?
Nefise Karatay, uzun süredir birlikte olduğu işadamı sevgilisi Yusuf Day ile evlenme hazırlığında.
Nefise Karatay - 08.04.2012
Sinan Özedincik'ten Haftanın Magazin Bombaları
Yaklaşık 1 yıldır işadamı Yusuf Day ile aşk yaşayan Nefise Karatay, Haziran'da görkemli bir düğünle nikah masasına oturacak.
Nefise Karatay - 19.02.2012
"Edebiyat'tan Beyaz Perdeye" Film Günleri Başladı
Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen "Edebiyattan Beyazperdeye Film Günleri" Nefise Karatay'ın sunumu ve Cahit Berkay'ın muhteşem konseri ile başladı.
Nefise Karatay - 10.02.2012
Tasarımcı Doğum İzninde
AÇILIŞI 'HATİCE SULTAN' YAPTI Modacı Gamze Saraçoğlu'nun, 'Kuzey Yamacı' adını verdiği hazır giyim koleksiyonunu tanıttığı defilenin baş mankeni; 'Muhteşem Yüzyıl' defilesinin 'Hatice Sultan'ı Selma Ergeç'ti. Özge Ulusoy'un da podyuma çıktığı defileyi izleyenler arasında Ergeç'in diziden arkadaşı Nur Fettahoğlu, Sedef Avcı, Simay Bülbül, Deniz Çakır ve Nefise Karatay gibi isimler de vardı.
Nefise Karatay - 09.02.2012
Ifw 2012 Gamze Saraçoğlu Kuzey Yamacı Koleksiyonuyla Açıldı
Modanın kalbi yine İstanbulda atacak Üçüncü kez düzenlenen Istanbul Fashion Week Kuzey Yamacı adlı koleksiyonunu sergileyen Gamze Saraçoğluyla açıldı İlki 2010da düzenlenen Istanbul Fashion Weekin IFW üçüncüsü Taksim Odakulede başladı
Nefise Karatay - 06.02.2012
Karatay Gecelerde
Nefise Karatay, sevgilisi Yusuf Day'la yemeğe çıktı. Çift, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.
Nefise Karatay - 27.12.2011
"Ruhsatsız Takılmayı Seviyorum"
Güzel oyuncu Nur Fettahoğlu'yla aşk yaşayan Necati Şaşmaz, evlilikle ilgili düşüncelerini havaalanında tesadüfen karşılaştığı Yurdal Sert'e açıkladı "Ben ruhsatsız takılmayı seviyorum. Aslında çocuk istiyorum ama ruhsat problemi var..." Güzel oyuncu Nur Fettahoğlu'yla aşk yaşayan Necati Şaşmaz, evlilikle ilgili düşüncelerini havaalanında tesadüfen karşılaştığı Yurdal Sert'e açıkladı: "Ben ruhsatsız takılmayı seviyorum. Aslında çocuk istiyorum ama ruhsat problemi var..." "BEKÂRLIK SULTANLIKTIR" DiYOR Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, bekârlıktan şaşmıyor! Nefise Karatay, Hatice Şendil gibi gü zellerle aşk yaşayan, bir süredirde Muhteşem Yüzyıl'ın Mahidevran Sultan'ı Nur Fettahoğlu'yla birlikte olan Şaşmaz, evlilik hazırlığı yaptığı dedikodularına son noktayı koydu! Ünlü oyuncu geçtiğimiz hafta Ankara'ya giderken havaalanında karşılaştığı Yurdal Sert'e evlilikle ilgili düşüncelerini açıkladı.
Nefise Karatay - 17.10.2011
Yüzen Yatak Odaları
EN UCUZ TEKNE 25 BİN LİRA 'VIP Günü'ne katılmak için günler öncesinden randevu aldıkları belirtilen ünlüler arasında şu isimler yer alıyor: Erol Evgin, Beyazıt Öztürk, Oktay Kaynarca, Pınar Altuğ, Yağmur Atacan, Nefise Karatay, Gani Müjde, Erdal Acar, Taha Tatlıcı, Acun Ilıcalı, Ata Demirer.
Nefise Karatay - 19.09.2011
'ıssız Adam' Muradına Erdi
'Issız Adam' filmiyle ününe ün katan oyuncu Cemal Hünal, önceki akşam Lale Cangal ile Polonezköy'deki Village Park Resort Otel'de evlendi. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı törende Lale Cangal, nikah masasına babasının kolunda geldi. Nikah memurunun "Evlenmeyi kabul ediyor musunuz?" sorusuna ikisi de "Evet, sonuna kadar!" diyerek cevap verdi. Nikaha, Bennu Gerede, İzzet Öz, Nefise Karatay ve Yıldız Asyalı'nın da aralarında bulunduğu birçok ünlü isim katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nefise Karatay Haberleri | Nefise Karatay Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Nefise Karatay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nefise Karatay kimdir, hayatı ve biyografisi. Sanatımızın Hatıra Defteri Çok Yakında Cnn Türk'te.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 19:45:14. #1.14#

title