NEDİM ŞENER HABERLERİ

Nedim Şener haber, Nedim Şener son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nedim Şener - 25.10.2017
Entelektüel Dünya "Kartepe Zirvesi"Ndebuluşuyor
Kartepe Zirvesi'ne medya, siyaset ve akademik çevrelerden 187 konuşmacı katılıyor. Konuşmacılar arasında İbrahim Kalın, Günter Verhaugen, Wadah Khanfar, Mohsin Majid Mughal, Stelyo Berberakıs, Abdallah Zakaria, Mehmet Ali Şahin, Ali Saydam, Hande Fırat, Oğuz Haksever, Fatih Er, Muhammed El Adil, Prof. Dr. Saida Latmanı, Nevzat Çiçek, Nedim Şener, Okan Müderrisoğlu, Nudzejma Obralic, Prof.
Nedim Şener - 23.10.2017
Kartepe Zirvesi'ne Doğru
Zirveye, konuşmaçı olarak Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, eski AB Genişlemeden Sorumlu Komiseri Günter Verhaugen, Wadah Khanfar, Mohsin Majid Mughal, Stelyo Berberakis, Abdallah Zakaria, Mehmet Ali Şahin, Ali Saydam, Hande Fırat, Oğuz Haksever, Fatih Er, Muhammed El Adil, Prof. Dr. Saida Latmanı, Nevzat Çiçek, Nedim Şener, Okan Müderrisoğlu, Nudzejma Obralic, Prof.
Nedim Şener - 12.10.2017
Günter Verheugen Kartepe Zirvesi'nde
DARBELERİN MEDYA VE KÜRESEL ETKİLERİNİ USTA GAZETECİLER ANLATACAK Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı telefon konuşmasıyla Türk basın tarihine geçen Hande Fırat da Zirve'de yerini alacak. Hande Fırat'ın yanı sıra Gazeteci Yazar Nevzat Çiçek, Oğuz Haksever, Fatih Er ve Gazeteci Yazar Nedim Şener, Al Jazeera Eski Ceo'su Wadah Khanfar gibi deneyimli isimler de medyanın toplumsal ve siyasal olaylardaki rolü ve küresel medyanın etki gücü hakkında konuşmalar yapacak.
Nedim Şener - 09.10.2017
Kartepe Zirvesi'ne Doğru
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 15 Temmuz'da yaptığı telefon konuşmasıyla Türk basın tarihine geçen Hande Fırat'ın da zirvede yerini alacağı anlatılan açıklamada, "Hande Fırat'ın yanı sıra Gazeteci-Yazar Nevzat Çiçek, Oğuz Haksever, Fatih Er ve Gazeteci-Yazar Nedim Şener, Al Jazeera Eski Ceo'su Wadah Khanfar gibi deneyimli isimler de medyanın toplumsal ve siyasal olaylardaki rolü ve küresel medyanın etki gücü hakkında konuşmalar yapacak.
Nedim Şener - 12.09.2017
Düzeltme) Gazeteci Nedim Şener'in Açıklamalarının Derlendiği Dün Servis Edilen Haber, Aşağıdaki...
Eski bordo bereli ve güvenlik uzmanı Mete Yarar ile Gazeteci Nedim Şener Sivas 6’ncı Kitap Günleri’ne katıldı.
Nedim Şener - 11.09.2017
Nedim Şener: 15 Temmuz, Bir NATO Operasyonudur
yazar Nedim Şener ile güvenlik uzmanı Mete Yarar 6'ncı Sivas Kitap Günleri kapsamında düzenlenen söyleşiye katıldı.
Nedim Şener - 28.08.2017
Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Baydar: "Bylock Kullanmadığım, Savcılık Tarafından İspatlandı"
Bunun üzerine Ahmet Baydar, Konya Gazeteciler Cemiyeti'nde basın toplantısı düzenlendi. Kendisi hakkında gerçeği yansıtmayan haberlerin maksatlı yapıldığını ifade eden Baydar, "Söz konusu mecralara tarafıma isnat edilen suçlamaları yer alır almaz savcılığa ve yetkili mercilere başvurarak gerekli soruşturmanın yapılmasını ve şahsımın hiç bir şekilde ve hiç bir zaman FETÖ/PDY gibi illegal hain terör örgütleri ile her hangi bir bağımının olmadığını ifade ederek gerçeklerin ortaya çıkarılmasını talep ettim" dedi. Baydar, yapılan soruşturma sonucu suçsuz olduğunun ortayı çıktığını belirterek, Konya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma evranığı kameralara gösterdi. 2017/39972 numaları soruşturma evrakında Ahmet Baydar adına kayıtlı telefon hattına 'Bylock' adlı program yüklendiği, söz konusu hattın Ahmet Baydar adına kayıtlı olmasına rağmen Selim adlı şüpheli tarafından Ankara'da ikamet ederken kullanıldığının anlaşıldığı belirtildi. Suçsuz olduğunun ispatlandığını ifade eden Baydar, "Hayatım boyunca bu hain FETÖ terör örgütüyle savaşmış, mücadele etmiş, hiçbir şekilde yanlarında yer almamış ve bundan sonra da tüm gücüm ve imkanlarımla bunlarla mücadele etmeye devam edeceğim" diye konuştu. Toplantıya eşlik eden Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir de, Ak Parti İstanbul Milletvekili Külünk ve gazeteci Nedim Şener'e, Konya ile ilgili attıkları twitter ve yazılarla ilgili tepki gösterdi.
Nedim Şener - 28.08.2017
Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Baydar: "Bylock Kullanmadığım, Savcılık Tarafından İspatlandı"
Bunun üzerine Ahmet Baydar, Konya Gazeteciler Cemiyeti'nde basın toplantısı düzenlendi. Kendisi hakkında gerçeği yansıtmayan haberlerin maksatlı yapıldığını ifade eden Baydar, "Söz konusu mecralara tarafıma isnat edilen suçlamaları yer alır almaz savcılığa ve yetkili mercilere başvurarak gerekli soruşturmanın yapılmasını ve şahsımın hiç bir şekilde ve hiç bir zaman FETÖ/PDY gibi illegal  hain terör örgütleri ile her hangi bir bağımının olmadığını ifade ederek gerçeklerin ortaya çıkarılmasını talep ettim" dedi.  Baydar, yapılan soruşturma sonucu suçsuz olduğunun ortayı çıktığını belirterek, Konya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma evranığı kameralara gösterdi. 2017/39972 numaları soruşturma evrakında Ahmet Baydar adına kayıtlı telefon hattına 'Bylock' adlı program yüklendiği, söz konusu hattın Ahmet Baydar adına kayıtlı olmasına rağmen Selim adlı şüpheli tarafından Ankara'da ikamet ederken kullanıldığının anlaşıldığı belirtildi.  Suçsuz olduğunun ispatlandığını ifade eden Baydar, "Hayatım boyunca bu hain FETÖ terör örgütüyle savaşmış, mücadele etmiş, hiçbir şekilde yanlarında yer almamış ve bundan sonra da tüm gücüm ve imkanlarımla bunlarla mücadele etmeye devam edeceğim" diye konuştu.  Toplantıya eşlik eden Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir de, Ak Parti İstanbul Milletvekili Külünk ve gazeteci Nedim Şener'e, Konya ile ilgili attıkları twitter ve yazılarla ilgili tepki gösterdi.
Nedim Şener - 28.08.2017
Konyaspor Basın Sözcüsü Baydar: Bylock Kullanmadığım, Savcılık Tarafından İspatlandı
Bunun üzerine Ahmet Baydar, Konya Gazeteciler Cemiyeti'nde basın toplantısı düzenlendi. Kendisi hakkında gerçeği yansıtmayan haberlerin maksatlı yapıldığını ifade eden Baydar, "Söz konusu mecralara tarafıma isnat edilen suçlamaları yer alır almaz savcılığa ve yetkili mercilere başvurarak gerekli soruşturmanın yapılmasını ve şahsımın hiçbir şekilde ve hiçbir zaman FETÖ/PDY gibi illegal hain terör örgütleri ile herhangi bir bağımının olmadığını ifade ederek gerçeklerin ortaya çıkarılmasını talep ettim" dedi. Baydar, yapılan soruşturma sonucu suçsuz olduğunun ortayı çıktığını belirterek, Konya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma evranığı kameralara gösterdi. 2017/39972 numaları soruşturma evrakında Ahmet Baydar adına kayıtlı telefon hattına 'ByLock' adlı program yüklendiği, söz konusu hattın Ahmet Baydar adına kayıtlı olmasına rağmen Selim adlı şüpheli tarafından Ankara'da ikamet ederken kullanıldığının anlaşıldığı belirtildi. Suçsuz olduğunun ispatlandığını ifade eden Baydar, "Hayatım boyunca bu hain FETÖ terör örgütüyle savaşmış, mücadele etmiş, hiçbir şekilde yanlarında yer almamış ve bundan sonra da tüm gücüm ve imkanlarımla bunlarla mücadele etmeye devam edeceğim" dedi. Toplantıya eşlik eden Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir de Ak Parti İstanbul Milletvekili Külünk ve gazeteci Nedim Şener'e, Konya ile ilgili attıkları twitter ve yazılarla ilgili tepki gösterdi.
Nedim Şener - 28.08.2017
Dha Yurt Bülteni-7
Bunun üzerine Ahmet Baydar, Konya Gazeteciler Cemiyeti'nde basın toplantısı düzenlendi. Kendisi hakkında gerçeği yansıtmayan haberlerin maksatlı yapıldığını ifade eden Baydar, "Söz konusu mecralara tarafıma isnat edilen suçlamaları yer alır almaz savcılığa ve yetkili mercilere başvurarak gerekli soruşturmanın yapılmasını ve şahsımın hiç bir şekilde ve hiç bir zaman FETÖ/PDY gibi illegal  hain terör örgütleri ile her hangi bir bağımının olmadığını ifade ederek gerçeklerin ortaya çıkarılmasını talep ettim." dedi.  Baydar, yapılan soruşturma sonucu suçsuz olduğunun ortayı çıktığını belirterek, Konya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma evranığı kameralara gösterdi. 2017/39972 numaları soruşturma evrakında Ahmet Baydar adına kayıtlı telefon hattına 'Bylock' adlı program yüklendiği, söz konusu hattın Ahmet Baydar adına kayıtlı olmasına rağmen Selim adlı şüpheli tarafından Ankara'da ikamet ederken kullanıldığının anlaşıldığı belirtildi.  Suçsuz olduğunun ispatlandığını ifade eden Baydar, "Hayatım boyunca bu hain FETÖ terör örgütüyle savaşmış, mücadele etmiş, hiçbir şekilde yanlarında yer almamış ve bundan sonra da tüm gücüm ve imkanlarımla bunlarla mücadele etmeye devam edeceğim." dedi.  Toplantıya eşlik eden Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir de, Ak Parti İstanbul Milletvekili Külünk ve gazeteci Nedim Şener'e, Konya ile ilgili attıkları twitter ve yazılarla ilgili tepki gösterdi.
Nedim Şener - 16.08.2017
Gazeteci Nedim Şener: "15 Temmuz Gerçekleşseydi Amerika'nın Politikaları Desteklenecekti"
Gazeteci Nedim Şener: "15 Temmuz gerçekleşseydi Amerika'nın politikaları desteklenecekti" FETÖ ve 15 Temmuz'un Arka Planı" söyleşisi "15 Temmuz bir hikaye değil destandır" "Tiyatro diyenlerin iki özelliği var bir cahil iki hiçbir şey okumadıkları"İSTANBUL - Gazeteci Nedim Şener, katıldığı...
Nedim Şener - 12.08.2017
15 Temmuz Gerçekleşseydi Amerika'nın Politikaları Desteklenecekti"
Gazeteci Nedim Şener, katıldığı söyleşide FETÖ ve 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Nedim Şener - 11.08.2017
Fetö ve 15 Temmuz'un Arka Planı" Söyleşisi - Gazeteci Şener
Gazeteci Nedim Şener, 15 Temmuz'da Türkiye'de halkın sadece bir iktidarı, bir hükümeti değil, kendi ülkesini, kendi coğrafyasını kurtardığını belirterek, "15 Temmuz'da FETÖ'cüleri, bütün dünyayı, Avrupa'yı, ABD'yi de şaşırtan o insanların inancı. Kurtuluş Savaşı'nda da böyle.
Nedim Şener - 11.08.2017
Fetö ve 15 Temmuz'un Arka Planı" Söyleşisi
Gazeteci Nedim Şener, 15 Temmuz'da Türkiye'de halkın sadece bir iktidarı, bir hükümeti değil, kendi ülkesini, kendi coğrafyasını kurtardığını belirterek, "15 Temmuz'da FETÖ'cüleri, bütün dünyayı, Avrupa'yı, ABD'yi de şaşırtan o insanların inancı. Kurtuluş Savaşı'nda da böyle.
Nedim Şener - 07.08.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
TAHLİYESİNİ VE BERAATİNİ TALEP ETTİ Gazeteci Nedim Şener'e kesinlikle silah doğrultulmadığını, aksine Şener'in üzerlerine yürüdüğünü belirten sanık Aslan, görüntülerden de bunun anlaşılacağını da söyledi.
Nedim Şener - 07.08.2017
Doğan Holding'in İşgali" Davasına Devam Edildi
"Nedim Şener üstümüze yürüdü" Sanık Aslan, daha sonra vatandaşlardan 20 kişilik bir grubun üst kata çıktığını belirterek, "Ben kimseye ateş etmedim.
Nedim Şener - 07.08.2017
Fetö'nün Doğan Medya Center'ı İşgal Davası
"Vatandaşların niye geldiklerini, bize saldırdıklarını anlayamadık" Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) en önemli özelliğinin disiplin ve emre itaat olduğuna dikkati çeken Aslan, şu savunmayı yaptı: "Emrin yerine getirilmemesi söz konusu değildir. Büyük resmi bilemediğimiz için, o gece değil CNN Türk'e, Reina deseler yine giderdik. Çünkü kamu güvenliği söz konusu. Komutanımız Ahmet Albay, 'CNN Türk'e terör saldırısı olacağı, Genelkurmay'ın emriyle binanın boşaltılması gerektiği' emrini verdi. Hazırlandık gittik. Saat 03.17'de içinde olduğumuz helikopter CNN Türk otoparkına indi. Karşılayanlara, 'derhal binayı boşaltın' dedik. Kameramanı çekim yapmaması için uyardık. Bizim tek derdimiz binanın bir an önce boşaltılmasıydı. Herkes telefonla çekim yapıyordu. Omuzlarımıza asılı silahlarımızın namlusu aşağı bakacak şekildeydi, kimseye silah doğrultmadık. Vatandaşların canlı yayının durdurulmasından 10 dakika önce nizamiyede 50 kişilik gruplar halinde toplanması manidardır. Polisler gelip vatandaşlarla aramıza girdi. Bir komiser bize küfür ederek tehdit etti. Onlara asayişi korumak için geldiğimizi söyledik. Daha sonra farklı bir girişim olduğunu anladık." Vatandaşlardan 20 kişilik bir grubun üst kata çıkarak kendilerini linç etmeye çalıştığını ve buna rağmen kimseye ateş etmediğini savunan Aslan, "Askerlere ait olan piyade tüfekleriyle polislerin göreve gittiğini dikkat çekmek istiyorum. Bize kesinlikle sıkı yönetim emri verilmedi. Nedim Şener'e, 'vururum seni' dediğim iddia edilmiş.
Nedim Şener - 07.08.2017
Arşiv Görüntü) Fetö'nün Doğan Medya'yı İşgal Davası
TAHLİYESİNİ VE BERAATİNİ TALEP ETTİ Gazeteci Nedim Şener'e kesinlikle silah doğrultulmadığını, aksine Şener'in üzerlerine yürüdüğünü belirten sanık Aslan, görüntülerden de bunun anlaşılacağını da söyledi.
Nedim Şener - 07.08.2017
Fetö'nün Doğan Medya'yı İşgal Davası
TAHLİYESİNİ VE BERAATİNİ TALEP ETTİ Gazeteci Nedim Şener'e kesinlikle silah doğrultulmadığını, aksine Şener'in üzerlerine yürüdüğünü belirten sanık Aslan, görüntülerden de bunun anlaşılacağını da söyledi.
Nedim Şener - 07.08.2017
Dha İstanbul- Fetö'nün Doğan Medya'yı İşgal Davası
TAHLİYESİNİ VE BERAATİNİ TALEP ETTİ Gazeteci Nedim Şener'e kesinlikle silah doğrultulmadığını, aksine Şener'in üzerlerine yürüdüğünü belirten sanık Aslan, görüntülerden de bunun anlaşılacağını da söyledi.
Nedim Şener - 15.07.2017
Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu: 15 Temmuz'u Unutursak Kalbimiz Kurusun
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 15 Temmuz darbe kalkışmasının 1'inci yıldönümünde 'Kalkışmanın birinci yılında FETÖ: Bir ihanet şebekesinin anatomisi' başlıklı panel düzenledi. Alev Ofluoğlu konferans salonunda yapılan panele konuşmacı olarak Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Gazeteci-Yazar Kenan Kıran, Kırıkkale Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Levent Eraslan, Gazeteci-Yazar Nedim Şener, Polis Akademisi Başkan Yardımcısı Prof.
Nedim Şener - 14.07.2017
Gazetecilere Cesur Medya Ödülü
Şehitler için sahnede dua edip, Arnavutköy Belediyesi'ne teşekkürlerini sunan A Haber sunucusu Erkan Tan, "Bizler televizyoncular olarak yaptığımız işin sonuçlarını ertesi gün reyting raporlarında görürüz ama onları hissedemeyiz, onları duyamayız, onlara dokunamayız. Sizler bu ödülleri takdir etmekle onları bizleri o çabasını seyircilerimizin o ilgisini dokunulabilir, görülebilir kıldınız çok teşekkür ediyoruz. Bu ödüllere layık olmak için daha çok çalışacağız.O gece bu Fetullah Gülen namussuz, bu şerefsiz, bu katil bu Allah dedi, İslam dedi, Müslümanlık dedi, hizmet dedi hepimizi kandırdı. Aramızda kanmayanlar var, Nedim Şener kardeşimiz gibi o mücadele etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nedim Şener Haberleri | Nedim Şener Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Nedim Şener haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nedim Şener kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır'daki FETÖ Davasının Gerekçeli Kararında Örgütün 40 Yıllık Yöntemleri Ortaya Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 15:28:12. #1.16#

title