'Nedenini Bize de Söylesinler!'

'Nedenini Bize de Söylesinler!'

Hipnoz Şarkısına Yaptığı Klibin Müzik Kanallarında Yayınlanmamasının Gazetede Çıkan Bir Haberden Kaynaklandığını Söyleyen Hande Yener, 'Benim Çocuklara Kötü Örnek Olma İhtimalim Yok' Dedi.

'Nedenini Bize de Söylesinler!'

HİPNOZ ŞARKISINA YAPTIĞI KLİBİN MÜZİK KANALLARINDA YAYINLANMAMASININ GAZETEDE ÇIKAN BİR HABERDEN KAYNAKLANDIĞINI SÖYLEYEN HANDE YENER, 'BENİM ÇOCUKLARA KÖTÜ ÖRNEK OLMA İHTİMALİM YOK' DEDİ.

CNNTURK'te Kürşat Başar'ın programına konuk olan Hande Yener, son albümü Hipnoz'un aynı adlı şarkısına yaptığı klibe bir yasak getirilmediğini sadece gazetedeki haber sonucunda müzik kanallarının tepkisel yaklaştığını anlattı.

Yener, 'Hipnoz klibi yayınlanmaya başlandıktan sonra gazetede bir haber çıktı. Tamamen yalan bir haberdi. 'Gençlere kötü örnek oluyor. Sado-mazo bir klip' diye. Gazetenin böyle bir yazısı. O yazıdan sonra müzik kanalları da dahil olmak üzere çekindiler, 'Acaba yasak geldi mi?' diye. Klipte ne olduğu şu anda bize de söylenmiyor. Söylense biz de çözeriz ve bir şekilde yayınlanır. Ama ne olduğunu ben de bilmiyorum. Sallantıda şu anda durum' diye konuştu.

'Vurun kahpeye' durumu yaşıyorum

Klipte gençlere ve çocuklara kötü örnek olacak bir durumun olmadığını da üstüne basarak söyleyen Hande Yener, 'Kesinlikle kötü bir şey yok içinde. Çocuklara kötü örnek olma ihtimalim yok. Bunlara dikkat eden biriyim. Tabii ki bazı uç şeyler var klipte. Özellikle bunları da yaptık ama yasak gelecek ve insanları rahatsız edecek şekilde değil. Tamamen hayal ürünü şeyler. Ben çizgimi değiştirdikçe ve toplumdan da alkış aldıkça, bu tarafta da 'Vurun kahpeye' durumu yaşıyorum. Enteresan bir çelişki içindeyim' dedi.

TELEVİZYONGAZETESİ

- MAGAZİN PORTALI

Kaynak: Gecce