'Neden Şişman Kadın Başrol Yok'

'Neden Şişman Kadın Başrol Yok'

Günaydın'da Yazan Rahşan Gülşan, İlginç Bir Tartışma Konusunu Gündeme Getirdi. Gülşan, 'Dizilerde ve Filmlerde Neden Esas Oğlanın Yanında Hep Güzel, Hoş ve İnce Kadınlar Var?' Diye Sordu.

'Neden Şişman Kadın Başrol Yok'

GÜNAYDIN'DA YAZAN RAHŞAN GÜLŞAN, İLGİNÇ BİR TARTIŞMA KONUSUNU GÜNDEME GETİRDİ. GÜLŞAN, 'DİZİLERDE VE FİLMLERDE NEDEN ESAS OĞLANIN YANINDA HEP GÜZEL, HOŞ VE İNCE KADINLAR VAR?' DİYE SORDU.

Diyet, kilo konusunun masaya yatırıldığı 'Nası Yani?' programına katılan XL Rahşan Gülşan, yaptığı esprilerle programa renk katarken ilginç bir konuyu da gündeme getirdi.

'XL Bir Aşk' isimli bir kitap yazdığını anlatan Rahşan Gülşan, kahramanının şişman bir kadın olduğu kitabının çıkış hikayesini şöyle anlattı:

'Filmlerde ve dizilerde bu yakışıklı adamların karşısında hep çok güzel kadınlar, çok hoş insanlar vardır. Hep bu benim içimde yaradır. Niye şişman bir insan mesela Beyaz'ın ya da Özcan Deniz'in karşısında oynamaz diye düşünürüm hep. Ben de bunun üzerine bir roman yazayım dedim ve kahramanı şişman bir kadın oldu. Şişman kadınların da aşk hayatlarının, normal günlük hayatlarının olduğunun hatırlanacağı bir kitap yazmak istedim.'

Rahşan Gülşan'ın bu sözlerini kahkahalarla dinleyen Beyaz, 'Hayatım ben sana olan aşkımı şu an mı itiraf edeyim yoksa bekleyim mi biraz daha' diyerek espri yaptı.

Şişman insanların günlük hayatlarının ve aşk hayatlarının gözardı edilip yalnızca yağdan ibaret kişiler muamelesi gördüğünü söyleyen Rahşan Gülşan, 'Ben de işi böyle keyifli tarafından alıp bir aşk hikayesi yazmak istedim' diyerek romanının yakında biteceğini söyledi.

televizyongazetesi