Neden Ellerinizde Ya Da Dekoltenizde Kullanmayasınız?

Neden Ellerinizde Ya Da Dekoltenizde Kullanmayasınız?

Daha Eşit Ve Lekesiz Bir Cilt Tonu Için Şimdi " Güzellikte Mükemmelik Ödülü Sahibi Even Better Clinical Koyu Leke Serumu" Şimdi Daha Büyük.

Neden Ellerinizde Ya Da Dekoltenizde  Kullanmayasınız?
14.02.2011 23:06 | Son Güncelleme: 14.02.2011 23:07

Even Better Clinical Koyu Leke Serumu koyu lekeleri, yaşlılık lekelerini ve yaşlılık sonucu oluşan renk farklılıklarını, güneşin cildimize yıllar boyu verdiği zararları, çevresel zararları ve akne lekelerinin izlerini gözle görülür şekilde azaltırken daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünümü de açığa çıkarır.

Yeni ve daha büyük ambalajıyla özellikle el ve dekolte gibi yaşlanma belirtilerinin ve lekelerin en yoğun gözlemlendiği diğer sorunlu bölgelerde de kolay uygulama sağlar. Klinik testlerde, Even Better Clinical Koyu Leke Serumu'nun sektörde altın standartı temsil eden reçeteli içerikle karşılaştırıldığında 4, 8 ve 12 haftada, cilt rengini eşitlemeye yardımcı olmada bu içerik kadar etkili sonuçlar ortaya koyduğu gözlemlenmiştir.

Even Better Clinical Koyu Leke Serumu 12 hafta sonunda cilt rengi eşitlemede %53'e varan etki sağlamaktadır.*

Even Better Clinical Koyu Leke Serumu'nu erkekler de kullanabilir mi?

Tabi ki evet!

Bayanların %78'lik güneş koruması kullanma oranına karşın erkeklerde bu oranın sadece %34 olduğunu biliyor muydunuz? (kaynak www.ewg.org) Bu demek oluyor ki, erkeklerde lekelenme ve cilt tonu eşitsizliklerinin oluşumu daha sık gözlemlenebilir.

Şimdi kullanmaya başlayın, UV ışınlarının cildinizde oluşturduğu hasarları en aza indirin.

Araştırmalar gösteriyor ki; erkeklerin sadece %53'ü güneşlenirken krem kullanırken, %44'ü yüzerken ve %15'i koşarken güneş koruması kullanmaktadır. Ama doğru olan, dışarıdayken her daim güneş koruması kullanılmasıdır.

Hava yağmurlu olsa bile!

Traş, çoğu zaman kıl dönmelerine sebep olur; bu da iltihaplı şekilde tıkanmış gözeneklerin oluşmasına ortam hazırlar. Deri altında uzayan kılın çıkarılması işlemi son derece rahatsızlık verici olup kıl çıkartıldıktan sonra iltihap ve oluşan çukur ciltte leke bırakır. Fazla melanin üretimi ciltte renk eşitsizliği ile sonuçlanır.

Tüm bu unsurlar, Even Better Clinical Koyu Leke Serumu'nun kullanımını erkekler için de son derece gerekli hale getirmektedir.

Even Better Clinical diğer leke giderici ürünleri kullanamayacak kadar narin ciltler için hassas ve tahrişe neden olmayan bir bakım alternatifi sunmaktadır. Ayrıca ürün yazın, üzerine güneş koruması sürüldüğü takdirde rahatça kullanılabilir.

Artık erkekler de, çarpıcı sonuçları aynada görme şansına sahipler.

Clinique Laboratuarlarında yapılan araştırma sonuçlarına göre bu bilgiler saptanmıştır.

ÖDÜLLENDİRİLEN BAŞARI

Even Better Clinical Koyu Leke Serumu sektörde benzeri olmayan özel CL 302 kompleksi sayesinde yarattığı büyük başarı ile bugün artık evrensel bir fenomen haline geldi, öyleki " Dünyada her 9.8 saniyede bir Even Better Clinical Koyu Leke Serumu satılıyor".

Ayrıca Even Better Clinical bugün pek çok ülkede en çok satılan prestij kozmetik ürünlerinden biri.

•2010 Eylül: ayına kadar 39.7 milyon dolarlık satış cirosuyla Amerika'da En Çok Satan Prestij Cilt Bakım Ürünü seçilmiştir. (Kaynak NPD US)

•2010 Eylül ayına kadar, 50 binlik satış adetiyle Fransa'da En Çok Satan Prestij Yaşlanma Karşıtı Ürün seçilmiştir. (KAynak: NPD Fransa)

•2010 Eylül ayına kadar 3.3 milyon poundluk satış cirosuyla İngiltere'de En Çok Satan Prestij Yaşlanma Karşıtı Ürün seçilmiştir. ( NPD İngiltere)

Son olarak Even Better Clinical Koyu Leke Serumu tüm dünyada medya ve dermatolog otoriteleri tarafından da pek çok ödüle layık görülmüştür;

•İspanya- Vogue Güzellik Ödülleri – Yılın En Yenilikçi Ürünü

•Amerika- Allure En İyi Güzellik Ödülleri – Anti-Aging kategorisinde Lekelere Karşı En İyi Ürün

•Amerika- ;Marie Claire Hayatınızı değiştirecek 25 ürün – Yüz Kategorisi

•Rusya- Ulusal Profesyonel Kozmetoloji Ödülleri- Yılın En Ses Getiren Ürünü

•Rusya- Instyle- Eylül 2010- En İyi Güzellik Ürünü

•Hollanda- Hollanda Güzellik Ödülleri (Sanoma) –En İyi Yüz Bakım Ürünü

•İspanya- TELVA Magazine- Yılın En İyi Yüz Bakım Ürünü

•İspanya- Yo Dona& El Cortes Ingles- Yılın En iyi Fondöteni (Even Better Fondöten)

•Amerika- Women's Health – En İyi Güzellik Buluşu

•Amerika- Women's Health – En Çok Satan Cilt Bakım Ürünü

•Amerika- Self Magazine 2010 Gözellik Ödülleri- En İyi Leke Açıcı Serum

•Yeni Zelanda- Remix 1st Yıllık Güzellik Ödüllleri- Yüz Bakım, En İyi Hasar Giderici Serum

•Türkiye- Women's Health- Yılın En çok Satan Cilt Bakım Ürünü

Even Better Clinical Koyu Leke Serumunun kazandığı ödüller bunlarla da bitmiyor.

Son olarak 6 Ocak 2011 Perşembe günü, Clinique, Even Better Clinical ile son 25 yılın en saygın ve prestijli uluslararası güzellik ödüllerinden biri olarak Kabul edilen "Prix d'Excellence de la Beauté 2011-Güzellikte mükemmelik 2011" ödülünü kazanmıştır.

Yarışmanın 15 kişilik ödül jürisi, hepsi medya sektörünün önemli isimlerinden oluşmaktadır : (Marie Claire, Madame Figaro, Cosmopolitan, Avantages, Votre Beauté, ve Version Femina gibi dergilerin top güzellik editörleri). Ödül kriterleri arasında ürünün yeniliği, etkileri, ayrıcalıkları ve tüketici yorumları yer almıştır. Avrupa'nın en güçlü editörlerinden biri olan Fransız Marie Claire güzellik editörü Ariane Goldet, bu ödül törenine Paris'teki Christie's salon ile ev sahipliği yapmıştır.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title