Necmi Darıcı AK Parti Kalecik İlçe Başkanlığına yeniden seçildi

Necmi Darıcı AK Parti Kalecik İlçe Başkanlığına yeniden seçildi

20.10.2020 20:49 | Son Güncelleme: 20.10.2020 20:52
Necmi Darıcı AK Parti Kalecik İlçe Başkanlığına yeniden seçildi

AK Parti Kalecik ilçe kongresinde, Necmi Darıcı yeniden ilçe başkanı seçildi.

AK Parti Kalecik ilçe kongresinde, Necmi Darıcı yeniden ilçe başkanı seçildi.

AK Parti Kalecik İlçe Teşkilatı'nda 7. Olağan Kongre süreci tamamlandı.

Kongreye AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Ankara Milletvekilleri Emrullah İşler, Orhan Yeğin ve Zeynep Yıldız ile partililer katıldı.

Kalecik Belediyesi Açık Hava Düğün Salonu'nda yapılan kongrede, Başkan Darıcı, 141 oy alarak yeniden ilçe başkanı seçildi.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Zafer Fatih Beyaz

Manşet

Haberler

Politika

Son Dakika Haberleri

Son dakika... Polonya Savunma Bakanı Blaszczak: "ABD'ye her zamankinden daha yakın olmak zorundayız" - HaberAzerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hacıyev'den Fransa'ya sert tepki - HaberMeclis Depreme Karşı Alınabilecek Önlemleri Araştırma Komisyonu toplandı - HaberCHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç: "Ne zamandan beri uluslararası sularda özgürlüğünü yüz yıl önce ilan eden Türkiye Cumhuriyeti gemileri... - HaberTürkiye, belirti göstermeyen korona hastalarının da açıklanmasıyla dünyada günlük vaka sayısında 3'üncü sıraya yükseldi - HaberFransız Senatosu'ndan skandal karar - HaberAli Babacan, Bakan Koca'ya seslendi: Verileri gizleyerek halkın sağlığını tehlikeye atmadınız mı? - HaberSon dakika haber... Koca: "(İBB'nin açıkladığı defin rakamları) Ölüm sebebi Kovid ise Kovid, menenjit ise menenjit yazılıyor. Tanı çok net konmuş oluyor." - HaberSon dakika haber... Milli Güvenlik Kurulu, "İmzalanan ateşkes anlaşmasının hayata geçirilmesiyle Azerbaycan'ın toprak bütünlüğünün sağlanmasının ve Güney Kafkasya'da... - HaberSon dakika haberleri... Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi - HaberSon dakika haberi... Bakan Koca: "Hasta olsun olmasın, testi pozitif olanlar ve bunların temaslılarını HES kodu üzerinden sorgulamak mümkündür." - HaberÇok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı - MagazinErdoğan'dan Arınç'a bir tepki daha: Türkiye'de hiçbir şey yapılmamış gibi konuşmalarını kabul edemeyiz - Haber
title