Necmettin Yılmaz Haberleri

Necmettin Yılmaz haber, Necmettin Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Necmettin Yılmaz - 24.11.2018
Necmettin Öğretmen Kabri Başında Anıldı
Tunceli'de, memleketi Gümüşhane'ye gelirken PKK'lı teröristlerce kaçırıldıktan sonra katledilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz, kabri başında anıldı.
Necmettin Yılmaz - 24.11.2018
81 İlden 81 Öğretmene Göre "Öğretmen Olmak"
Yaklaşık 20 dakika süren filmde Çorum'daki öğretmenler, şehit Aybüke Yalçın'ın, Gümüşhane'deki öğretmenler ise memleketine giderken Tunceli'de terör örgütü PKK mensuplarınca kaçırıldıktan sonra şehit edilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz'ın kabri başında öğretmen olmayı anlattı.
Necmettin Yılmaz - 24.11.2018
Gümüşhane'de Öğretmenler Yemekte Buluştu
"Sizlere çok değer veriyoruz" Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen de Tunceli'de memleketi Gümüşhane'ye gelirken PKK mensuplarınca kaçırıldıktan sonra katledilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz'ı anarak, kendisine rahmet ve eğitim camiasına başsağlığı diledi.
Necmettin Yılmaz - 23.11.2018
Dha Yurt Bülteni 9
'Benim adım Öğretmen' adlı klipte, şehit olan öğretmenler de unutulmadı. Ayrıca klipte Havran'ın tanıtımına yer verildi. Batman Kozluk'ta teröristlerce şehit edilen müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın ile Şanlıurfa'dan memleketi Gümüşhane'ye dönerken Tunceli- Pülümür karayolunda bölücü terör örgütü mensupları tarafından yolu kesilip aracı yakılarak yaşamını kaybeden şehit öğretmen Necmettin Yılmaz ve tüm öğretmenler anısına hazırlanan klipte, ilçenin tanıtımı da yapıldı.
Necmettin Yılmaz - 23.11.2018
Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz, İsminin Verildiği Okulda Anıldı
Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde şehit öğretmen Necmettin Yılmaz’ın öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolaysıyla öğretmenlerini andı.
Necmettin Yılmaz - 23.11.2018
PKK'nın Şehit Ettiği Necmettin Öğretmen, İsminin Verildiği Okulda Anıldı
Pülümür yolunda geçen yıl PKK'lı teröristlerce kaçırılarak, şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz için görev yaptığı Şanlıurfa'nın Siverek ilçesindeki okulda, '24 Kasım Öğretmenler Günü' dolayısıyla anma programı düzenlendi.
Necmettin Yılmaz - 23.11.2018
Dha Yurt Bülteni 5
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Zanlıların adliyeye çıkarılması -Detay HABER: Dinçer AKBİR-KAMERA: Alişan KOYUNCU/İZMİT(Kocaeli), ====================================================== PKK'nın şehit ettiği Necmettin öğretmen, isminin verildiği okulda anıldı TUNCELİ- Pülümür yolunda geçen yıl PKK'lı teröristlerce kaçırılarak, şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz için görev yaptığı Şanlıurfa'nın Siverek ilçesindeki okulda, '24 Kasım Öğretmenler Günü' dolayısıyla anma programı düzenlendi.
Necmettin Yılmaz - 23.11.2018
Seni Unutmadık Necmettin Öğretmen"
Şanlıurfa'dan memleketi Gümüşhane'ye giderken Tunceli'de terör örgütü PKK mensuplarınca kaçırıldıktan sonra şehit edilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz'ın Siverek ilçesindeki öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü buruk kutladı.
Necmettin Yılmaz - 23.11.2018
Öğretmenlerimiz, Necmettin'in Görevini Yarım Bırakmasın"
Şanlıurfa'dan memleketi Gümüşhane'ye gelirken Tunceli'de terör örgütü PKK mensuplarınca kaçırıldıktan sonra şehit edilen 24 yaşındaki sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz'ın ailesi, evlatlarının şehadetinin ardından gelen ikinci 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü buruk karşılıyor.
Necmettin Yılmaz - 21.11.2018
24 Öğretmen Şehit Öğretmenler İçin 24 Fidan Dikti
Muğla'nın Marmaris İlçesinde PKK'lı teröristlerin şehit ettiği öğretmenler Şenay Aybüke Yalçın ve Necmettin Yılmaz adına oluşturan hatıra ormanına yeni fidanlar dikildi.
Necmettin Yılmaz - 20.11.2018
Yılın "Çalıkuşları" Başkentte Ağırlanacak
"Geri Dönüşümden Tasarıma" isimli projesi ile büyük beğeni toplayan Özlem öğretmen, velilerin eserlerinden yıl sonu resim ve sanat galerisi açtı. Kambirimer, ayrıca öğrenci ve velileriyle Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz adına bir İngilizce sınıfı oluşturdu, İngilizce derslerinin burada daha eğlenceli işlenmesini sağladı.
Necmettin Yılmaz - 15.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
"HDP, PKK'nın siyasi kolu" "HDP, PKK'nın siyasi kolu olarak çalışmalarına devam ediyor." diyen Soylu, PKK'lı teröristlerin 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Hakkari'den AK Parti 1. sıra milletvekili adayı olan Ahmet Budak, AK Parti sandık müşahidi Mevlüt Bengi ve öğretmen Necmettin Yılmaz'ı neden öldürdüğünü sordu.
Necmettin Yılmaz - 17.09.2018
Hiçbir Başarı Tesadüfen Ortaya Çıkmıyor"
Şehit öğretmenler Şenay Aybüke Yalçın, Necmettin Yılmaz ve 15 Temmuz gecesi Polatlı'da darbeciler tarafından şehit edilen Seher Yaşar'ı rahmetle andığını belirten Selçuk, şehitlerden aldıkları kutsal vazifeyi yerine getirmek için çalıştıklarını söyledi.
Necmettin Yılmaz - 30.08.2018
Denizli'de "Şehit Emanetleri" Sergisi Açıldı
Açılışta şehit Jandarma Uzman Çavuş Kemal Özdoğan'ın eşi Seçil Özdoğan'ın okuduğu şiir davetlilere duygusal anlar yaşattı. Konuşmaların ardından 160 şehidin eşyalarının yer aldığı serginin açılışı, dualar eşliğinde gerçekleştirildi. Mehmet Selim Kiraz, Fethi Sekin, Yasin Börü, Necmettin Yılmaz, Şenay Aybüke Yalçın, Yasin İke ve Cennet Yiğit'in de aralarında yer aldığı şehitlerin özel eşya ve kıyafetlerinden oluşan "Şehit Emanetleri" ismi verilen sergi, 5 Eylül'e kadar gezilebilecek.
Necmettin Yılmaz - 04.08.2018
Şehitlerin Hatırasıyla "Vatan Dersi" Veriyor
Ailelerin ilgisi artınca "şehit emanetleri" adıyla sergi açmaya karar verdiklerini anlatan Kılıçarslan, şunları kaydetti: "Yaklaşık 5 ayda kıyafetleri toplamaya başladık. Yaklaşık 200'den fazla kıyafet ve eşyamız var. Şehitlerin eşyalarını valizleri ile gönderen aileler var. Bunlardan birisi de Orgeneral Eşref Bitlisi'nin emanetleri. Şehit ayrımı olmaması lazım. Burada 15 Temmuz, terör ve toplumsal olaylardaki şehitleri hiçbir şekilde ayırmadık. Kıyafet göndermek isteyen ailelerle iletişime geçtik ve sergilemeye başladık. Mehmet Selim Kiraz, Fethi Sekin, Yasin Börü, Necmettin Yılmaz, Şenay Aybüke Yalçın, Yasin İke ve Cennet Yiğit gibi isimlerin kıyafetleri var.
Necmettin Yılmaz - 19.07.2018
Gümüşhane Kent Konseyi Yeni Eğitim Öğretim Yılına Şehit Öğretmenlerin Adının Verilmesini İstedi
Gümüşhane Kent Konseyi Yürütme Kurulu, 2018-2019 eğitim öğretim yılına 2017 yılında şehit edilen öğretmenler Aybüke Yalçın ve Necmettin Yılmaz’ın adının verilmesini teklif etti.
Necmettin Yılmaz - 17.07.2018
Necmettin Öğretmen Kabri Başında Anıldı
Memleketi Gümüşhane'ye gelirken Tunceli'de PKK'lı teröristlerce kaçırıldıktan sonra katledilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz, mezarı başında dualarla anıldı.
Necmettin Yılmaz - 16.07.2018
Dha Yurt Bülteni 1
GEÇEN YIL HERKESİ AĞLATAN CHP İL BAŞKANI BU YIL KATILMADI Geçtiğimiz yıl Tunceli'de 15 Temmuz darbe kalkışmasının yıldönümü nedeniyle Valilik tarafından düzenlenen programda, PKK'lılar tarafından kaçırılıp şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz'la ilgili yaptığı konuşma ile dikkat çeken CHP İl Başkanı Ali Rıza Güder ve CHP'lilerin, bu yılki anma programına katılım sağlamadığı görüldü.
Necmettin Yılmaz - 16.07.2018
Diyarbakır, Tunceli ve Elazığ'da 15 Temmuz Anma Programlarına Binler Katıldı
GEÇEN YIL HERKESİ AĞLATAN CHP İL BAŞKANI BU YIL KATILMADI Geçtiğimiz yıl Tunceli'de 15 Temmuz darbe kalkışmasının yıldönümü nedeniyle Valilik tarafından düzenlenen programda, PKK'lılar tarafından kaçırılıp şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz'la ilgili yaptığı konuşma ile dikkat çeken CHP İl Başkanı Ali Rıza Güder ve CHP'lilerin, bu yılki anma programına katılım sağlamadığı görüldü.
Necmettin Yılmaz - 16.07.2018
Dha Yurt Bülteni 19
GEÇEN YIL HERKESİ AĞLATAN CHP İL BAŞKANI BU YIL KATILMADI Geçtiğimiz yıl Tunceli'de 15 Temmuz darbe kalkışmasının yıldönümü nedeniyle Valilik tarafından düzenlenen programda, PKK'lılar tarafından kaçırılıp şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz'la ilgili yaptığı konuşma ile dikkat çeken CHP İl Başkanı Ali Rıza Güder ve CHP'lilerin, bu yılki anma programına katılım sağlamadığı görüldü.
Necmettin Yılmaz - 15.07.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fetö'nün Arkasından Gelenler Bitmez
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Kongre Merkezi'nde 1600 şehit yakını ve gazinin davet edildiği yemeğe, eşi Emine Erdoğan ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım ile birlikte geldi. Yemek öncesi Millet Camii Hocası Abdurrahman Ayaz Kuran-ı Kerim okudu. Yemekte, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın yanında şehit Ömer Halisdemir'in eşi Hatice ve oğlu Ertuğrul Halisdemir, Erdoğan'ın yanında ise şehit Necmettin Yılmaz'ın babası Hamit Yılmaz oturdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Necmettin Yılmaz Haberleri | Necmettin Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Necmettin Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Necmettin Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Tunceli'de Öğretmenler Günü'ne Buruk Kutlama.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 02:20:17. #1.14#

title