Necmettin Erbakan İzmir'de

Necmettin Erbakan İzmir'de

Saadet Partisi İzmir İl Başkanlığı'nın Verdiği Geleneksel İftar Yemeğine Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan da Katıldı.

Necmettin Erbakan İzmir'de

Saadet Partisi İzmir İl Başkanlığı'nın verdiği geleneksel iftar yemeğine eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan da katıldı.

Balçova Termal Tesisleri'nde gerçekleştirilen iftar yemeği sonrası bir konuşma yapan Necmettin Erbakan, İzmir'in Türkiye'nin göz bebeği, Akdeniz'in yıldızı olduğunu söyledi. Erbakan, İzmir'de bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, mübarek Ramazan ayında bulundukları şu günlerde yine İzmir'de geleneksel olarak iftar yemeğinde bulunduğu için Allah'a şükrettiğini kaydetti.

İftar yemeğine katılan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mete Gündoğan ise yaptığı konuşmada, 22 Temmuz seçimleri sonrasında ''Milli Görüş''ü daha iyi anlatmaları gerektiğini anladıklarını, bu yönde çalışmalara devam edeceklerini ifade ederek, "Biz milli görüşçü bir topluluğuz. Doğru bildiğimizi de sonuna kadar savunuruz" dedi.

Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Şerafettin Kılıç, Necmettin Erbakan'a üzerinde İzmir'in simgesi saat kulesi olan bir plaket takdim etti. İftar yemeği basına kapalı olarak gerçekleşen sohbet toplantısı ile devam etti.

(EY-ÖK-Y)

Kaynak: İHA