NECDET ÖZEL HABERLERİ

Necdet Özel haber, Necdet Özel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Necdet Özel - 11.08.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülke Kesinlikle Hükümetsiz Kalmamalı, Başsız Kalmamalı"
Görev süresi sona erecek olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e Devlet Şeref Madalyası tevcih eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resepsiyonda gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı.
Necdet Özel - 11.08.2015
Başbakan Davutoğlu: "Perşembe Tarihi Bir Açıklama Olacak Diye Beklememek Lazım"
Görev süresi sona erecek olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Devlet Şeref Madalyası tevcih törenine katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, resepsiyonda gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı.
Necdet Özel - 11.08.2015
Orgeneral Özel'e "Devlet Şeref Madalyası" Tevcih Töreni
28. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e "Devlet Şeref Madalyası", Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen törenle tevcih edildi.
Necdet Özel - 11.08.2015
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması
Görev süresi sona erecek olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Devlet Şeref Madalyası tevcih edildi.
Necdet Özel - 11.08.2015
Erdoğan: Silahların Üzerine Beton Dökülene Kadar Tek Bir Terörist Kalmayana Kadar Mücadelemiz...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e Devlet Şeref Madalyası tevcih töreninde konuştu.
Necdet Özel - 11.08.2015
Erdoğan: Üzerine Beton Dökülene Kadar, Çözüm Süreci Buzdolabında
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son bir ay içinde yaşanan terör olaylarına ilişkin, “Tek bir terörist kalmayıncaya kadar mücadelenin süreceğini” söyledi. Erdoğan, “Terör örgütleri ülkemiz için tehdit olmaktan çıkarılıncaya kadar, devletimize ve milletimize doğrultulan silahlar bırakılıp gömülünceye kadar, burada altını çizerek söylüyorum silahların susması değil silahların bırakılıp gömülmesi, bunu ısrarla söylüyorum, üzerine beton dökülüne kadar sınırlarımız içinde tek bir terörist kalmayıncaya kadar mücadelemize devam edeceğiz.” dedi. Erdoğan, çözüm süreci için de “buzdolabındadır” ifadesini kullandı: “Biz Çözüm Süreci’ni hiçbir zaman teröre meşruiyet kazandırma, terörü şımartma, teröre alan açma süreci olarak düşünmedik. Biz Demokratik Açılım derken düşüncelerimiz temel hak ve özgürlükler ve demokrasiydi. Biz Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi derken milletçe bir olalım iri olalım kardeş olalım diye bunları söyledik. Ve Çözüm Süreci’yle de bu süreci taçlandıralım dedik. Ama bunlar ne yazık ki Çözüm Sürecini falan anlamadılar, anlamak istemediler. Öyleyse şu anda bu buzdolabındadır.” Son YAŞ kararları ile emekli olan Genelkurmay Eski Başkanı Necdet Özel’e Devlet Şeref Madalyası Tevcih Töreni’nde konuşan Erdoğan, “Sayın Özel’le gerek başbakanlığım gerek cumhurbaşkanlığım döneminde yakın mesai içinde oldum.
Necdet Özel - 11.08.2015
Erdoğan: Terörle Mücadeleye Devam, Çözüm Süreci Buzdolabında
Genelkurmay eski Başkanı Necdet Özel’e Devlet Şeref Madalyası Tevcih Töreni’nde konuşan Erdoğan, son dönemlerdeki saldırılar hakkında konuştu.
Necdet Özel - 11.08.2015
Gündeme Ek
Davutoğlu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e Devlet Şeref Madalyası Takdim Töreni'ne katılacak.
Necdet Özel - 11.08.2015
Cihan Haber Ajansı Gündemi
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Tunus Nida Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hafız Sibsi ve Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit'i kabul edecek, ardından Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel'e Devlet Şeref Madalyası Tevcih Törenine katılacak (15.00-16.00-17.30-Ankara)POLİTİKA- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şırnak Silopi’de şehit düşen polis memuru Şahin Polat Aydın ile Fikret Oytam için düzenlenecek törenlere katılacak.
Necdet Özel - 11.08.2015
Gündem / 11 Ağustos 2015
Erdoğan ayrıca Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e Devlet Şeref Madalyası tevcih törenine katılacak.
Necdet Özel - 11.08.2015
Turkish Gov't To Honor Outgoing Top Commander With State Medal Of Honor
The Turkish government has decided to bestow outgoing Chief of Turkish General Staff Gen. Necdet Özel with the state medal of honor in recognition of his "high services to the nation." A decision by the cabinet was published in the Official Gazette on Aug. 10. Accordingly, Özel will be granted the state medal of honor for "his high generosity, sacrifice, success and merit that he has displayed for the perpetuity of the Republic of Turkey, the indivisible unity of the country and the nation and society's serenity, unity and integrity." The cabinet's decision was made on Aug. 4, according to the Official Gazette.
Necdet Özel - 11.08.2015
Gündem Özetine Ek
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e Devlet Şeref Madalyası Tevcih Töreni'ne katılacak.
Necdet Özel - 10.08.2015
Orgeneral Özel'e Devlet Şeref Madalyası
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e Devlet Şeref Madalyası verilmesine ilişkin Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Necdet Özel - 10.08.2015
Genelkurmay Başkanı Özel'e Şeref Madalyası
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e Devlet Şeref Madalyası verilmesi hakkında tebliğ Resmi Gazete’de yayımlandı.
Necdet Özel - 10.08.2015
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'e Madalya
Bakanlar Kurulu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e "Devlet Şeref Madalyası" verilmesini kararlaştırdı.
Necdet Özel - 08.08.2015
Aa Günün
Günün öne çıkan gelişmeleri saat 16.01 itibarıyla şöyle: 1- Başbakan Davutoğlu, Kilis Dağ Hudut Karakolu'nu ziyaret etti - Ahmet Davutoğlu, terör örgütü DAEŞ'in saldırısında Astsubay Mehmet Yalçın Nane'nin şehit düştüğü bölgede yer alan karakolu ziyaret etti. Askerlerle öğlen yemeği yiyen Davutoğlu, gözlemevi kulesinde brifing aldı. Davutoğlu'na Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve bazı milletvekilleri de eşlik etti.
Necdet Özel - 08.08.2015
Başbakan Davutoğlu, Gaziantep'te
Davutoğlu, şehit askerin Seyrantepe Mahallesi'nde, ay yıldızlı bayraklarla donatılan evinde, eşi Seher Nane ve yakınlarına başsağlığı dileklerini iletti.  Başbakan Davutoğlu'na eşi Sare Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, bazı bakanlar ve milletvekilleri eşlik etti.
Necdet Özel - 08.08.2015
Başbakan Davutoğlu'ndan Şehit Evine Ziyaret
Başbakan Davutoğlu'nun şehit Astsubay Mehmet Yalçın Nane'nin evini ziyaretinde; Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, Kara Kuvvetleri Komutanı ve yeni Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk ve eski İçişleri Bakanı Efkan Ala da hazır bulundu.
Necdet Özel - 08.08.2015
Başbakan Davutoğlu, Kilis'te
Ankara'dan 11.30'da, özel uçak "ANA" ile Gaziantep'e gelen Başbakan Davutoğlu, havalimanından karayoluyla karakolun bulunduğu Kilis'in Eybeyli ilçesine gitti.  Davutoğlu'na Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve bazı milletvekilleri de eşlik etti.
Necdet Özel - 07.08.2015
Ağrı'da Bir Uzman Onbaşının Şehit Edilmesi
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Muhammet Oruç'un ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.
Necdet Özel - 07.08.2015
TBMM Başkanı Yılmaz, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'i Kabul Etti
TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’i kabul etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Necdet Özel Haberleri | Necdet Özel Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Necdet Özel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Necdet Özel kimdir, hayatı ve biyografisi. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'e Devlet Şeref Madalyası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 20:37:44. #1.14#

title