NECDET ÖZEL HABERLERİ

Necdet Özel haber, Necdet Özel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Necdet Özel - 17.08.2015
Başkent Şehidini Son Yolculuğuna Uğurluyor
Cenaze törenine, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, kuvvet komutanları ve çok sayıda vatandaş katılıyor.
Necdet Özel - 15.08.2015
Genelkurmay Başkanı Özel'den "Başsağlığı" Mesajı
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Bingöl'ün Karlıova ilçesinde bölücü terör örgütünün düzenlediği saldırıda şehit edilen Jandarma Astsubay Muhammet Gürlek, Jandarma Uzman Çavuş Haşim Dirik ve Jandarma Uzman Çavuş Musa Saydam için taziye mesajı yayımladı.
Necdet Özel - 15.08.2015
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Genelkurmay Başkanı Özel'e Telgraf Gönderdi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e telgraf gönderdi.
Necdet Özel - 15.08.2015
Karlıova'daki Terör Saldırısı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl'ün Karlıova ilçesinde yola döşenen patlayıcının infilak etmesi sonucu 3 askerin şehit edilmesi, 6 askerin de yaralanması nedeniyle, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e bir telgraf gönderdi.
Necdet Özel - 15.08.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Orgeneral Özel'e Başsağlığı Telgrafı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari'de terör örgütü ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 3 askerin şehit olması, 6 askerin yaralanması dolayısıyla Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e bir telgraf gönderdi.
Necdet Özel - 15.08.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Genelkurmay Başkanı Özel'e Başsağlığı Mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakkari'deki çatışmada 3 askerin şehit olması ve 6 askerin yaralanması nedeniyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e mesaj gönderdi.
Necdet Özel - 14.08.2015
Hakkari'de PKK'lılarla Askerler Arasında Çatışma; 3 Şehit, 6 Yaralı (3)
Cumhurbaşkanı ERDOĞAN, GENELKURMAY BAŞKANI'NA BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari'de terör örgütü ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 3 askerin şehit olması, 6 askerin de yaralanması dolayısıyla Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i telefonla arayarak bilgi aldığı ve olaydan duyduğu derin üzüntüleri bildirdiği öğrenildi.
Necdet Özel - 14.08.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Genelkurmay Başkanı Özel'e Başsağlığı Mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakkari'deki çatışmada 3 askerin şehit olması ve 6 askerin yaralanması nedeniyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e mesaj gönderdi.
Necdet Özel - 13.08.2015
Özel'den, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Veda Ziyareti
Görev süresi 30 Ağustos'ta sona erecek olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a veda ziyaretinde bulundu.
Necdet Özel - 13.08.2015
Necdet Özel'den Davutoğlu'na Veda Ziyareti
Başbakan Ahmet Davutoğlu, görev süresi dolan Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel ile veda ziyareti kapsamında Çankaya Köşkü'nde görüştü.
Necdet Özel - 13.08.2015
Orgeneral Özel'den Başbakan Davutoğlu'na Veda Ziyareti
Görev süresi 30 Ağustos'ta sona erecek olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na veda ziyaretinde bulundu.
Necdet Özel - 13.08.2015
Genelkurmay Başkanı Özel'den Başbakan Davutoğlu'na Veda Ziyareti
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.
Necdet Özel - 13.08.2015
Cihan Haber Ajansı Gündemi
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ve MGK Genel Sekreterini ayrı ayrı kabul edecek.
Necdet Özel - 13.08.2015
Gündem / 13 Ağustos 2015
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, veda ziyaretinde bulunacak olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i ve MGK Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu'nu ayrı ayrı kabul edecek.
Necdet Özel - 13.08.2015
Gündem Özetine Ek
- Başbakan Ahmet Davutoğlu, veda ziyaretinde bulunan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı Çankaya Köşkü'nde ayrı ayrı kabul edecek.
Necdet Özel - 13.08.2015
Gündem Özetine Ek
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, veda ziyaretinde bulunacak olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i kabul edecek.
Necdet Özel - 12.08.2015
Diyarbakır'daki Jandarma Karakoluna Saldırı
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki Özekli Jandarma Karakol Komutanlığına, teröristlerin roketatar ve uzun namlulu silahlarla açtığı ateş sonucu şehit olan jandarma uzman çavuş Fatih Gökşen'in ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.
Necdet Özel - 12.08.2015
Şırnak'ta 'Özerklik' Açıklaması Yapanlara Operasyon
Dün akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e ‘Devlet Şeref Madalyası’ tevcih töreninin ardından Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda gazetecilere şöyle açıklama yapmıştı: “Siz de gazeteciler olarak bir sorun, ‘sizin kilonuz kaç’ diye.
Necdet Özel - 12.08.2015
Tuğgeneral Doğan'dan Doğum Yapan Şehit Eşine Ziyaret
Tuğgeneral Doğan, ziyarette, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar, 2.
Necdet Özel - 12.08.2015
Şehit Astsubayın Doğan Bebeğine Alaaddin Yalçın İsmi Kondu
Kilis'in Elbeyli ilçesi Dağ Hudut Karakolu'nda 23 Temmuz'da terör örgütü IŞİD'in saldırısı sonucu şehit düşen Astsubay Mehmet Yalçın Nane'nin eşi Seher Nane'nin bir oğlu dünyaya geldi. Bebeğe dedesinin ismi Alaaddin ve şehit babasının ismi Yalçın adı verildi. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu’nun da katıldığı doğumun iyi geçtiği öğrenildi. Sare Davutoğlu, geçtiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile birlikte ziyaret ettikleri şehidin eşi Seher Nane'ye doğumuna katılacağı sözünü vermişti.
Necdet Özel - 11.08.2015
Sinirlioğlu: "Oluşturulacak Güvenli Bölgeye Girmeleri Durumunda Daiş ve Pyd Vurulacak"
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e Devlet Şeref Madalyası tevcih törenine katılan Dışişleri Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, düzenlenen resepsiyonda gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı.
Necdet Özel - 11.08.2015
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'e Devlet Şeref Madalyası
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, "Silahlı kuvvetlerimiz ülkenin bölünmez bütünlüğünün en büyük teminatıdır.
Necdet Özel - 11.08.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu'nu Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Orgeneral Necdet Özel için düzenlenen Devlet Şeref Madalyası tevcih töreninde görüştüğü Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu makamında ayrıca kabul etti.
Necdet Özel - 11.08.2015
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Terör Zirvesi
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e Devlet Şeref Madalyası tevcih töreninin ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bir araya geldi.
Necdet Özel - 11.08.2015
Davutoğlu: "Perşembe Günü 'Tarihi Bir Açıklama Bekleniyor' Gibi Bir Durum Olmaz"
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Devlet Şeref Madalyası tevcih edilmesinin ardından verilen resepsiyona katıldı.
Necdet Özel - 11.08.2015
Orgeneral Özel Onuruna Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Resepsiyon
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e "Devlet Şeref Madalyası" tevcih töreninin ardından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resepsiyon verdi.
Necdet Özel - 11.08.2015
Orgeneral Özel Onuruna Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Resepsiyon
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e "Devlet Şeref Madalyası" tevcih töreninin ardından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resepsiyon verdi.
Necdet Özel - 11.08.2015
Orgeneral Özel'e "Devlet Şeref Madalyası" Tevcih Töreni
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, "Silahlı kuvvetlerimiz ülkenin bölünmez bütünlüğünün en büyük taminatıdır.
Necdet Özel - 11.08.2015
Erdoğan: Silahların Üzerine Beton Dökülene Kadar Tek Bir Terörist Kalmayana Kadar Mücadelemiz...
Cumhurbaşkanı ERDOĞAN: ÇÖZÜM SÜRECİ ŞU ANDA BUZDOLABINDADIR Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e Devlet Şeref Madalyası tevcih töreninde konuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Necdet Özel Haberleri | Necdet Özel Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Necdet Özel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Necdet Özel kimdir, hayatı ve biyografisi. Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 17:37:23. #1.16#

title