Necati: "Gs'den Ayrılırsam Sadece Yurt Dışına Giderim"

Necati: "Gs'den Ayrılırsam Sadece Yurt Dışına Giderim"

Galatasaray'ın, Ankaragücü Deplasmanında Aldığı Galibiyete Golleriyle Büyük Katkıda Bulunan Necati Ateş, 2010 Yılına Kadar Kulübüyle Sözleşmesi Bulunduğunu, Bir Yere Gitmeyi de Düşünmediğini Söyledi.

Necati:

Galatasaray'ın, Ankaragücü deplasmanında aldığı galibiyete golleriyle büyük katkıda bulunan Necati Ateş, 2010 yılına kadar kulübüyle sözleşmesi bulunduğunu, bir yere gitmeyi de düşünmediğini söyledi.

Necati, Galatasaray TV'de yaptığı açıklamada, transfer söylentilerinin, takımı karıştırmak için yapıldığını iddia ederek, ''Beni sevmeyenler var. Bir oyuncu kadro dışı bırakıldığında, nedense hemen Fenerbahçe'ye gidiyor. Necati'nin kontratı var, nasıl gider? Bazıları bunu yapmaktan zevk alıyor. Her zaman söylüyorum, Galatasaray'dan ayrılırsam, sadece yurt dışına giderim'' dedi.

Ankaragücü maçında, takımına golleriyle katkı sağladığı için mutlu olduğunu ifade eden Necati, kişilerin değil, takımın başarısının önemli olduğunu kaydetti.

Oynamadığı zamanlarda kendisinde bir eksik görmediğini, teknik direktör Gerets'in, bunun sistem gereği olduğunu söylediğini anlatan Necati, ''Hocamızdan hesap soramayız. Biz, futbolcular olarak işimizi yaparız. Uzun zamandır deplasmanda galip gelememe şanssızlığımızı kırdığımız için mutluyuz. Artık bir seri yakalamak istiyoruz. Şampiyonluk umudumuz var'' diye konuştu.