"Ne Yaparlarsa Yapsınlar Bu Ülkenin Huzurunu Bozamazlar. Bu Ülkenin Bir Karış Toprağını Alamazlar"

"Ne Yaparlarsa Yapsınlar Bu Ülkenin Huzurunu Bozamazlar. Bu Ülkenin Bir Karış Toprağını Alamazlar"

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldırım, "Ne yaparlarsa yapsınlar bu ülkenin huzurunu bozamazlar.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldırım, "Ne yaparlarsa yapsınlar bu ülkenin huzurunu bozamazlar. Bu ülkenin bir karış toprağını alamazlar" dedi.

Yıldırım, TÜMSİAD Eskişehir Şubesince Dedepark Otel'de düzenlenen iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada, 2005 yılında kurulan derneğin Türkiye genelinde 52 şubesi ve 11 bin üyesi bulunduğunu kaydetti.

TÜMSİAD'ın geçen yıl en etkin sivil toplum kuruluşu yarışmasında birinci olduğunu ifade eden Yıldırım, şöyle konuştu:

"Amacımız bu ülkeye hizmet etmek. Sivil toplum örgütlerinin birlik ve beraberlik içinde çalışmasıyla Türkiye dünya ekonomisinde ilk 10 ülke arasına girecektir. Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmak isteyen mihraklar var. Dün 9 şehit verdik. Ne yaparlarsa yapsınlar bu ülkenin huzurunu bozamazlar. Bu ülkenin bir karış toprağını alamazlar. "

TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz de örgütlü çalışmanın önemine değinerek, tüm amacı Türkiye'ye hizmet olan sanayici ve iş adamlarının örgütlenerek kazançlarını üst seviyelere çıkarabileceğini bildirdi.

Etkinliğe, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, AK Parti Eskişehir milletvekilleri Salih Koca, Ülker Can, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan ve davetliler katıldı.

- ESKİŞEHİR