Ne Yapacağını Şaşırdı!

Ne Yapacağını Şaşırdı!

25 Yıllık Hayatına 20 Sevgili Sığdıran Tuba Ünsal, Bu Kez Fazla Uçtu. Tuba, Dünyaca Ünlü Giyim Firması Mango'nun Veliahtıyla Birlikte Olduğunu Açıkladı.

Ne Yapacağını Şaşırdı!

25 YILLIK HAYATINA 20 SEVGİLİ SIĞDIRAN TUBA ÜNSAL, BU KEZ FAZLA UÇTU. TUBA, DÜNYACA ÜNLÜ GİYİM FİRMASI MANGO'NUN VELİAHTIYLA BİRLİKTE OLDUĞUNU AÇIKLADI.

Tuba Ünsal'ın aşk yaşadığı kişilerin sayısı, dudak uçuklatacak cinsten. 18 kişilik bir futbol takımı kuracak kadar çok kişiyle birlikte olan Tuba'nın 'takımında'; Mustafa Sandal, Aksel Goldenberg, Emre Belözoğlu, Tan Sağtürk, Murat Cevahir, Alican Ulusoy, Tolga Rangaviz, Kıvanç Kasabalı, Ali Aktuna, Mehmet Özöner, Yılmaz Erdoğan, Cem Cantaş, Mehmet Aslan, Can Artam, Kenan Doğulu, Arben İçli, Umut Elçioğlu ve Yalın bulunuyor.

KABUL EDEN SÖZLER

Bu isimlerin birçoğuyla ilişkisini kabul eden Tuba Ünsal'ın adı, bu kez de 'uluslararası' bir aşk dedikodusuna karıştı. Tuba'nın ünlü firma Mango'nun veliahtı Joniton Isac ile birlikte olduğu öne sürüldü. Güzel oyuncunun bu iddialarla ilgili 'Yorum yapmıyorum, bu konuyla ilgili ne yazarsanız yazın' açıklamasında bulunması ise bu 'ilginç' beraberliği kabul ettiğini gösterdi.

Kaynak: Gecce