Ne Korkaklarmış Meğer!

Ne Korkaklarmış Meğer!

Ünlü Olmak Korkusuz Olmak Anlamına Gelmiyor Elbet. Dünyanın Tüm Gözü Onların Üzerinde Olsa, Kırmızı Halıda Tüm Gösterişleriyle Boy Gösteriyorlarsa da, Onlar da Sıradan İnsanlar Gibi Pek Çok Şeyden Korkuyor.

Ne Korkaklarmış Meğer!

ÜNLÜ OLMAK KORKUSUZ OLMAK ANLAMINA GELMİYOR ELBET. DÜNYANIN TÜM GÖZÜ ONLARIN ÜZERİNDE OLSA, KIRMIZI HALIDA TÜM GÖSTERİŞLERİYLE BOY GÖSTERİYORLARSA DA, ONLAR DA SIRADAN İNSANLAR GİBİ PEK ÇOK ŞEYDEN KORKUYOR.

Ünlülerin fobi dosyasını aralarken karşımıza ilginç itiraflar çıkıyor. Kim inanır, Karayip Korsanları'nın cesur oyuncusu Orlando Bloom'un domuzlardan korktuğuna?Ya da kelebek kadar güzel Nicole Kidman'ın etrafında kelebek görmeye tahammül edemediğine?

İnanamıyorsanız, bir de bunlara göz atın:

Scarlett Johansson: Hollywood'un hiç kuşkusuz en seksi yıldızların başında gelen Johansson, hamam böceğinden tiksinmekle beraber çok da korkuyor. Çoğu zaman rüyalarında yüzünde bir hamamböceğinin gezindiğini gören yıldız, bir arkadaşının evine gittiğinde sürekli gözlerini yere diktiğini söylüyor.

Cristina Ricci: Adams Ailesi'nin tuhaf görünümlü küçük kızı büyüyeli çok oldu ama onun da küçük çocuklar gibi korkuları var. Her türlü bitkiden korktuğunu dile getiren Ricci, 'Onlara dokunduğunda kendimi kirli hissediyorum. İğrenme duygusu tüm benliğimi sarıyor' diyor.

Carmen Electra: O, 'Sahil Güvenlik' dizisinin yıldızı olsa da, şimdi sıkı durun! Onun neden korktuğunu tahmin bile edemez ve ona yakıştıramazsınız! Electra, suya girmeye çok korkuyor. Çocukluğundan beri her an boğulacağını düşünen aktris, çoğu arkadaşının bu yüzden kendisiyle alay ettiğini söylüyor.

Johnny Depp: Genç kızlar, siz siz olun, sakın yakışıklı oyuncuyla karşılaştığınızda, ona bir topluluk içinde şarkı söylemesi için ısrar etmeyin. 'Onunla karşılaşmak mı, nerdeee?' der gibisiniz! Tamam tamam sustuk! Ancak Depp'e bu tip ısrarlarda bulunan kız arkadaşlarının diğer gün unutulduğunu söylemeden geçmiyoruz.

Alfred Hitchcock: O, tüm dünyayı korkutmayı başaran bir usta. Ama onun da korkuları var, tıpkı bizler gibi. Hitchcock'un korku dünyası ne kadar geniş olursa olsun, kendi korkusu, tüm bunların üstüne bir hayli gülünç geliyor. Yumurtadan nefret eden yönetmen, bir keresinde özellikle yumurtanın sarısının midesini bulandırdığını hatta kimi zaman yumurtadan bir şey çıkacak diye korktuğunu dile getirmişti.

Eva Longoria: Desperate Housewives (Umutsuz Ev Kadınları) dizisinin güzel oyuncusu ise iğneden korktuğunu söylüyor. Ancak iğne dediği, estetik cerrahide kullanılan iğneler. Yaşlandığı zaman ameliyat altına yatıp yatmayacağına emin olamadığını anlatan Longoria, bu konu hakkında gerçekten çok korkuyormuş: 'O iğneler nasıl oluyor da insan bedenine batıyor ve ortaya estetik bir şeyler çıkıyor, anlamıyorum' diyor.

Drew Barrymore: Yükseklik korkusu olanlar listesinde Barrymore'un adını görmek mümkün. Charlie'nin Melekleri'nin güzel meleği, özellikle bu filmde bu korkusunu yenmeye çalıştığını ancak yine de başarılı olamadığını belirtiyor.

Kelly Osbourne: Osbourne'ların küçük kızı, kalabalık ortamlarda tanımadığı insanlarla temas kurmaktan rahatsız olduğunu söylüyor. Yanlışlıkla bile kendisine dokunan insanlarla kavga ettiğini itiraf eden yıldız, yabancılarla göz teması kurmaktan da korkuyor.

Nicole Kidman: O, kelebek kadar güzel bir kadın ama onun en büyük korkusunu da ömrü sadece bir gün olan bu minik kanatlılar oluşturuyor.

Justin Timberlake: Yılanlar, örümcekler, köpekbalıkları. Ne kadar da korkaksın Justin! Piste çıkıp da artistik danslarıyla kızları büyüleyen bu yakışıklı, tam bir korkak olduğunu haykırıyor şimdi. Electra gibi onun da su fobisi var.

Orlando Bloom: Domuzdan korkuyor, Bloom. Biri onu domuzların olduğu bir ortama sokacak olursa eğer, o kişiyi öldürebileceğini bile ifade ediyor. Bu kadar da korkulmaz ki ama? Hadi canım siz de!

Kaynak: Gecce