Nazım Altun Seçim Sonuçları - Haberler
Haberi Paylaş

Nazım Altun Seçim Sonuçları

Haberler.com - Haberler | Güncel
Nazım Altun Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde İyi Parti Yozgat Akdağmadeni belediye başkan adayı olan Nazım Altun isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

31 Mart seçimlerinde İyi Parti Yozgat Akdağmadeni belediye başkan adayı olan Nazım Altun isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. Yozgat Akdağmadeni ilçesinde toplam 5 aday ile yarışan Nazım Altun isimli İyi Parti adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde İyi Parti Yozgat Akdağmadeni adayı Nazım Altun kimdir? İyi Parti Yozgat Akdağmadeni adayı Nazım Altun yüzde kaç oy aldı?

Nazım Altun Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde İyi Parti Yozgat Akdağmadeni belediye başkan adayı olarak gösterilen Nazım Altun Akdağmadeni ilçesinde % 5,19 oranında oy almıştır. Akdağmadeni ilçesinde % 5,19 oranında oy olan Nazım Altun adlı İyi Parti adayı toplamda 549 adet oy sayısına ulaştı.

Nazım Altun Kimdir?

Nazım Altun seçim sonuçları

1952 yılında Akdağmadeni'nde doğan Nazım Altun, 1979'da Eğitim Enstitüsü mezun oldu. Nazım Altun, uzun yıllar öğretmenlik ve okul müdürlükleri yapan Altun, Halk Eğitim Merkezi Müdürlü yaptı.
Altun, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde İYİ Parti'den Yozgat Akdağmadeni Belediye Başkan Adayı gösterildi.

Yozgat Akdağmadeni ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title