NAZİF YILMAZ HABERLERİ

Nazif Yılmaz haber, Nazif Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nazif Yılmaz - 01.09.2016
İl Genel Meclis Başkanı Dizer Açıklaması
Dizer, beraberinde Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, Turhal İlçe İl Özel İdaresi Müdürü Nazif Yılmaz ve İl Genel Meclis üyesi Ayla Bedirhan Çelik, "Turhal İlçesi Bağcılığı Geliştirme Projesi" kapsamında Tokat İl Özel İdaresi tarafından Kat ve Necip köylerinde yapılan modern ve terbiye sistemli bağcılık alanlarında incelemelerde bulunarak bilgi aldılar.
Nazif Yılmaz - 31.07.2016
Ankara'da Trafik Kazası: 1 Ölü
Edinilen bilgiye göre, Çankaya Turan Güneş Bulvarı'nda, Oran istikametine seyir halinde olan Selçuk A. idaresindeki 06 DJ 4663 plakalı otomobil, Hollanda Caddesi kavşağında Nazif Yılmaz (53) yönetimindeki 34 SOZ 82 plakalı otomobille çarpıştı.
Nazif Yılmaz - 20.06.2016
İmam Hatip Öğrencileri Üniversiteli Oluyor" Yaz Kampı Başladı
Bütün öğrencilerin her birinin kıymetli olduğunu, burada kendi alanlarıyla onlarca farklı branşla ilgili eğitim göreceğini dile getiren Bekiroğlu, şöyle konuştu: "Geleceğimizi en güzel şekilde bu gençler inşa edecekler. Bizler çok önemli bir dönemden geçiyoruz. Bu önemli dönemde gençlerimizin nitelikli yetişmesi, kendi branşlarında uzmanlaşması ve artık sadece Türkiye sınırlarında değil, dünya çapında üretimlerde bulunması, dünya çapında işler yapması bizim için artık çok daha önemli ve stratejik bir mesele." Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, 100 yıl öncesinde "Çocuklarımızı geleceğe daha iyi hazırlamak için eğitime ilköğretimden ve ortaokul düzeyinden mi başlamak gerekir, yoksa üniversiteden mi? başlamak gerekiyor" şeklinde bir tartışmanın olduğunu anımsattı.
Nazif Yılmaz - 31.05.2016
İmam Hatip Okulları Arası Arapça Yarışmaları
Final elemelerinde dereceye girenlere ödüllerini Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz'ın yanı sıra jüri üyeleri ile Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan, Cezayir, Ürdün, Filistin, Suriye ve Tunus'tan Arap dili uzmanları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri takdim etti.
Nazif Yılmaz - 06.05.2016
Genç Hatipler Minberde Hutbe Okuma Türkiye Finali
Dereceye girenlere ödüllerini, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yusuf Büyük, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Malatya Valisi Süleyman Kamçı ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı verdi.
Nazif Yılmaz - 19.04.2016
Diyanet İşleri Başkanı Görmez Açıklaması
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz ise din eğitimi noktasında imam hatiplerin, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi kapsamında yer alan seçmeli derslerin din eğitiminde büyük bir önem taşıdığını kaydederek, "Türkiye'de bin 172 Anadolu İmam Hatip Lisesi, bin 976 İmam Hatip Ortaokulu ile toplamda 1 milyon 207 bin öğrenci eğitim görüyor.
Nazif Yılmaz - 16.04.2016
'Türkiye'de Din Eğitimi ve Öğretimi" Programı
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz "Öğretmenlerimizin görevi milli, manevi ve ahlaki değerlerimizi yavrularımıza işlemek.
Nazif Yılmaz - 01.04.2016
Tokat'ta Cemevinin Temeli Atıldı
Temel atma törenine, Cumhuriyet Başsavcısı Neceattin Öztürk, Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Ay, İlçe Müftüsü Mehmet Akpınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Yüksel Yıldırım, İlçe Özel İdare Müdürü Nazif Yılmaz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Muammer Gürçay ve köylüler katıldı.
Nazif Yılmaz - 21.03.2016
MEB Din Öğretimi Genel Müdürü Yılmaz Açıklaması
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, "Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni kendisini okulda devletin memuru ve bir öğretmen olarak düşünüyorsa yanlış yapıyordur" dedi.
Nazif Yılmaz - 18.01.2016
MEB Heyetinden Vali Koçak'a Ziyaret
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşar Yardımcısı Ercan Demirci ve Din Eğitimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz ile beraberindeki heyet, Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak'ı ziyaret etti.
Nazif Yılmaz - 31.12.2015
Eski Milli Eğitim Bakanı İleri'nin Vefatının 54. Yılı
Programa, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan Aksu, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, bakanlık bürokratları, öğrenciler ve öğretmenler de katıldı.
Nazif Yılmaz - 27.10.2015
Turhal'da 15 Bin Kişiye Aşure Dağıtıldı
Aşure programına AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Ay, İlçe Özel İdare Müdürü Nazif Yılmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Nazif Yılmaz - 09.10.2015
Şehit Uzman Çavuş Ufku Demirel İçin Mevlit Okutuldu
Turhal Belediyesi tarafından cuma namazının ardından şehidin babaevinin önünde okutulan mevlite şehidin ailesi ve yakınları ile Turhal Kaymakamı Bünyamin Yıldız, Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Cumhuriyet Başsavcısı Neceattin Öztürk, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Yücel Orhan, İlçe Müftüsü Mehmet Akpınar, İlçe Özel İdare Müdürü Nazif Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Ay, CHP İlçe Başkanı Galip Doğan, Şehit Uzman Çavuş Yasin Gencer'in babası Ali Gencer ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Nazif Yılmaz - 04.10.2015
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Gencer İçin Mevlit Okutuldu
Turhal Belediyesince öğle namazının ardından şehidin babaevinin önünde düzenlenen mevlide Gencer'in yakınları, Kaymakam Bünyamin Yıldız, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Yücel Orhan, Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, İlçe Özel İdare Müdürü Nazif Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Yüksel Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Ay ve çok sayıda ilçe sakini katıldı.
Nazif Yılmaz - 02.10.2015
Tokat'ta Sağanak Yağış Sele Sebep Oldu
Tokat'ın Turhal ilçesine bağlı Yazıtepe köyünde sel felaketi yaşandı. Sağanak yağışla Yazıtepe köyünden geçen Aynacık deresinin taşmasıyla 20 ev zarar gördü, sel baskını dolayısıyla iki ahır kullanılamaz hale geldi. Selden dolayı iki büyükbaş hayvan telef oldu. Turhal Kaymakamı Bünyamin Yıldız ve İlçe Özel İdare Müdürü Nazif Yılmaz sel felaketinin yaşandığı köyde incelemelerde bulundu.
Nazif Yılmaz - 08.09.2015
Turhal Kaymakamı Yıldız Açıklaması
Yıldız, Sarıkaya köyünde kaymakamlık tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, İlçe Özel İdare Müdürü Nazif Yılmaz'dan bilgi aldı.
Nazif Yılmaz - 20.08.2015
Eski Bakan Dinçer'den Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesine Ziyaret
Eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesindeki mesleğe hazırlama yaz kursunu ziyaret etti.  Dinçer, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan imam hatip lisesi öğrencilerini mesleğe hazırlama projesi kapsamında Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesinde açılan Arapça dil eğitim kursunda görevli öğretmenler ve kursiyer öğrencilerle bir araya gelerek, öğrencilik anılarını paylaştı.  Ziyarette, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ve Gemlik Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran hazır bulundu.
Nazif Yılmaz - 12.08.2015
Turhal'da Köylere Çöp Konteyneri Dağıtıldı
Projeyi önemsediklerini vurgulayan Yıldız, "Eskiden bizim hiç düşünemediğimiz belediye hizmetlerini en uzak mecradaki vatandaşın ayağına kadar sunmuş oluyoruz. Bunu yapmakla da o insanlara en büyük değeri vermiş oluyoruz. Çünkü insana değer çok önemli. Turhalımıza bağlı köylerimize 110 çöp konteyneri dağıtımını yapmaya başladık. Buralardaki çöplerimizi de sistemli bir şekilde köylerimizi güzergahına göre gruplandırarak alacağız" dedi.  Dağıtım törenine İlçe Özel İdare Müdürü Nazif Yılmaz, İl Genel Meclis üyeleri Ayla Bedirhan Çelik, Fikri İyimaya ve bazı muhtarlar katıldı.
Nazif Yılmaz - 16.06.2015
Adana'da Öğretmen ve İdarecilere Mesleki Gelişim Semineri
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi'ndeki seminerin açılışına Vali Mustafa Büyük, Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ile Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokullarında görev yapan öğretmen, idareci ve akademisyenler katıldı.
Nazif Yılmaz - 03.06.2015
Engelli ve Engelsiz Bireyleri Buluşturuyoruz" Etkinliği
Etkinliğe Turhal Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Ay, İlçe Emniyet Müdürü Yüksel Yıldırım, İlçe Özel İdare Müdürü Nazif Yılmaz ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nazif Yılmaz Haberleri | Nazif Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Nazif Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nazif Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Etkili Din Görevlisi Eğitim ve Gelişim Programı Seminerleri Verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 05:36:37. #1.16#

title