NAZAN ÖNCEL HABERLERİ

Nazan Öncel haber, Nazan Öncel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nazan Öncel - 17.5.2013
Atiye'nin 'Soygun' Günü!
Genç şarkıcı Atiye, iki yıl aradan sonra dördüncü albümü 'Soygun Var' bugünü hayranlarıyla buluşuyor. 10 şarkının yer aldığı albümde Atiye'nin imzasını taşıyan dört parçanın yanı sıra; Nazan Öncel, Deniz Erten ve Bora Duran'a ait şarkılar da bulunuyor.
Nazan Öncel - 10.4.2013
45 Ünlü İsimden 'Baba Şarkılar'
Türkiye'nin ünlü isimleri; geçen ay hayatını kaybeden Müslüm Gürses için 'Baba Şarkılar' albümünde buluşuyor. Baba'nın şarkılarını seslendirecek isimler arasında; Nazan Öncel, Okan Bayülgen, Hayko Cepkin, Rafet El Roman, Hakan Aysev, Uğur Polat, Mustafa Üstündağ, Semih Saygıner ve Ebru Yaşar da yer alıyor.
Nazan Öncel - 18.3.2013
Enbe'den Kremlin Sarayı'nda Büyük Konser
Enbe Orkestrası, geçtiğimiz yaz bestesi Stas Mihailov'a ait olan Türkçe sözlerini Nazan Öncel'in yazdığı "Senden Kıymetli mi" isimli eseri de gecenin onur konuğu olan Mihailov ile birlikte seslendirdi.
Nazan Öncel - 16.3.2013
Enbe Orkestrası, Kremlin Sarayı'nda Sahne Aldı
Geçtiğimiz yaz, bestesi sanatçıya ait olan, Türkçe sözlerini Nazan Öncel'in yazdığı "Senden Kıymetli mi" isimli şarkıyı seslendiren Enbe Orkestrası bu eserle büyük beğeni topladı.
Nazan Öncel - 20.2.2013
Hande Yener: Babam Öldü Çocukluğum Bitti
SANAT CAMİASINDA VEFASIZLIK YOKMUŞ Babanız vefat ettiğinde, sanatçı camiasından vefasını gösterenler oldu mu? Çok arayanım oldu. Tanıdığım, tanımadığım tüm sanatçı dostlarım aradılar, mesaj attılar. Erol Evgin mail atmış mesela. Sezen Aksu, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Şebnem Ferah, Burcu Güneş, Gülşen, Nazan Öncel ve basından çok arkadaşım başsağlığı diledi.
Nazan Öncel - 16.2.2013
Karalar Bağlamış Bir Rock'çı Değilim!
KENDİMİ ONA YAKIN BULUYORUM Teoman'ı çocukluğunuzdan beri tanıdığınızı biliyorum; ama anneniz dolayısıyla Teoman'ın dışında da sürekli müzik çevresinde büyüdünüz, öyle değil mi? Annem, Erekli-Tunç Stüdyoları'nın ortaklarındandı ve stüdyoya gelip giden birçok ünlüyle aynı ortamlarda bulunuyordum. Tarkan, Nazan Öncel, Sezen Aksu gibi birçok ünlü isim Erekli'de kayıtlara giriyordu.
Nazan Öncel - 31.1.2013
Nazan Öncel 57 Yaşında Diploma Aldı
Üniversiteden mezun olan Nazan Öncel mezun olmayı başarıdı, yeni hedefi doktora.
Nazan Öncel - 31.1.2013
İşte Kepli Öncel!
Ünlü şarkıcı Nazan Öncel, "Ben okullu olmadım" sözünün yanlış anlaşıldığını söyledi.
Nazan Öncel - 29.1.2013
1 Porsiyonluk Kadınım Ben!
Nazan Öncel, önceki gün Kıbrıs'taki Golden Tulip Hotel'de sahneye çıktı.
Nazan Öncel - 22.1.2013
Al Bano Şarkısını Türkçe Söyledi
Dünyaca ünlü İtalyan şarkıcı Al Bano, büyük beğeni toplayan 'Liberta' isimli şarkısını, Ömür Gedik'in single çalışmasında Türkçe seslendirdi. 'Liberta'nın Türkçe şarkı sözünü Nazan Öncel yazdı ve parçaya 'Neden Yoksun' ismi verildi.
Nazan Öncel - 3.1.2013
Hedefim 'Hercai'yi Bilmeyen Gençler
'3G', bundan sonra yapacağım şarkıların habercisi olsun istedim. Sevilip sevilmeyeceğini zaman gösterecek. Yıllar önce Nazan Öncel, 'Gitme Kal Bu Şehirde' diye bir şarkı yaptı ama şarkının değeri bir sene sonra anlaşıldı.
Nazan Öncel - 26.12.2012
Nazan Öncel'den Hakkari Desteği
Nazan Öncel, Hakkari Üniversitesi'nin düzenlediği 'Hava Soğuk Ellerimi Tutar mısın?' kampanyasına destek verdi.
Nazan Öncel - 10.12.2012
Ghetto'da Bu Hafta
12 ARALIK Çarşamba 21:30 Rashit Albüm Lansmanı Alışıldık kalıpların dışına çıkarak yarattıkları özgün müzikleriyle Türkiye'nin en farklı ve özel gruplarından biri olmayı başaran Rashit, merakla beklenen yeni albümleri "İnsan Neslinin Sonu"nun tanıtımı için 12 Aralık Çarşamba akşamı Ghetto'da! 1999'da yayımlanan ilk stüdyo albümleri "Telaşa Mahal Yok"tan bugüne kadar hem Türkiye'deki şehir müziğinin oluşması ve gelişmesinde büyük bir rol oynayan, hem de eleştirmenlerden tam not alan Rashit, günümüz insanının giderek duygularını yitirmesine ve kendine yabancılaşmasına neden olan modern hayatı sorguluyor. Grup, Nazan Öncel ve Göksel gibi önemli isimlerin de konuk olduğu albümde, post-punk, new wave, post rock ve indie gibi Batı soundları ile Balkan ve Asya müziklerini şaşırtıcı bir uyumla biraraya getiriyor.
Nazan Öncel - 1.12.2012
"Kızıma Yasak Koydum"
Türkiye'nin en iyi televizyoncularından biri olan Acun Ilıcalı'dan samimi itiraflar.
Nazan Öncel - 18.11.2012
"Yıllarımı Bol Keseden Harcadım"
Usta yorumcu Nükhet Duru, uzun bir aradan sonra 'Tam Zamanında' adını verdiği yeni albümü ile dinleyiciyle buluştu. Duru albümde; Sezen Aksu, Aysel Gürel, Şehrazat, Nazan Öncel, Fatih Kısaparmak, Sıla, Mustafa Ceceli, Sunay Özgür ve Mithat Can Özer'in bestelediği şarkıları yorumluyor.
Nazan Öncel - 12.11.2012
Şölen Gibi Bir Çalışma
Nükhet Duru; 6 yıl aradan sonra 'Tam Zamanı' isimli albümle hayranlarıyla buluştu. Sezen Aksu, Aysel Gürel ve Nazan Öncel gibi ünlü isimlerin şarkılarının yer aldığı albüm için Duru "Şölen gibi bir albüm hazırladık" dedi.
Nazan Öncel - 7.11.2012
"Demet Akalın'dan Sana Ekmek Çıkmaz"
MURAD KÜÇÜK KİMDİR? MSÜ Sinema-Televizyon mezunu. 1998'den beri klip yönetmenliği yapıyor. Bugüne kadar 100'den fazla klip çekti. Kendini free style bir yönetmen olarak tanımlıyor. "Yönetmenlikteki başarınız neyi değil, nasıl çektiğinizle alakalıdır. Türk klip sektöründe farklı bir yerim olduğunun farkındayım. Şu an, kopyalandığımı bile görebilirsiniz." diyor. Kliplerinde kozmetiğe çok dikkat ettiğini söylüyor. En büyük fetişleri parlak spot lambaları ve ekranı parçalara bölen görüntü tekniği. Bugüne kadar çektiği klipler içinde onu en uğraştıranı Nazan Öncel-Hay Hay olmuş.
Nazan Öncel - 17.10.2012
Ünlülerin Modacısı Tek Celsede Boşandı
Nazan Öncel, Nükhet Duru ve Demet Akalın'ın modacısı Gülşah Saraçoğlu, iki yıllık eşi işadamı Selçuk Han'dan boşandı.
Nazan Öncel - 4.10.2012
Öncel Okyanus Ötesinde
Nazan Öncel'in 'Tuttum Bırakmam' adlı parçası, Türkçe olarak; Brezilya, Portekiz, Angola ve Cape Verde Adaları'nda aynı anda piyasaya çıkıyor.
Nazan Öncel - 4.8.2012
Yardım Tekliflerini Kabul Etmedi
İstanbul'da annesinin cesediyle 7 yıl yaşayan Nazan Öncel, olayların ardından evine kapandı.
Nazan Öncel - 1.8.2012
7 Yıl Annesinin Cesediyle Yaşayan Kadın Evine Geri Döndü (Özel)
Molla Gürani Mahallesi Nakibu-l Eşraf Sokak 16 numaralı apartmanın çatı katında annesinin cesediyle beraber 7 yıl yaşayan Nazan Öncel (46) yaşadığı eve geri döndü.
Nazan Öncel - 1.8.2012
Annesinin Cesediyle 7 Yıl Yaşayan Kadın Adli Tıp'a Sevk Edildi
Fatih'te evinde annesinin cesediyle 7 yıl yaşayan Nazan Öncel adliyedeki işlemlerinin ardından akli dengesinin yerinde olup olmadığının belirlenmesi için Adli TIP Kurumu'na sevk edildi.
Nazan Öncel - 1.8.2012
Annesinin Cesedini Saklayan Nazan Öncel Adli Tıp Kurumu'na Sevk Edildi
8 yıl önce ölen annesinin cesedini evde saklayan Nazan Öncel, savcılık sorgusunda annesinin yüksek gerilim hattından gelen elektrikle çarpılarak öldüğünü ve annesi ile kendi vücuduna yüksek akım yüklemesi yapıldığını söyledi.
Nazan Öncel - 1.8.2012
Annesinin Cesediyle 7 Yıl Yaşayan Kadın Adli Tıp'a Gönderildi
Şehremini'de bir apartmanın en üst katında oturan Nazan Öncel'in 7 yıl önce ölen annesinin cesedini evinde beklettiği belirtilmişti.
Nazan Öncel - 1.8.2012
İşte O Dehşet Evi
O ANLARI BİR KEZ DAHA YAŞADI Dün akşam üzeri yaşadığı korkunç olayı halen etkisinde olduğunu söyleyen Çetinkaya, eve nasıl gittiğini, cesetle nasıl karşılaştığını, kendisini kapıda bekleyen kardeşiyle birlikte kaçıp, polise nasıl haber verdiğini ayrıntılarını anlattı. Hurdaları almak için Nazan Öncel tarafından çağırıldığını anlatan Çetinkaya, hayatında gördüğü en pis ve dağınık evle karşılaştığını söyledi.
Nazan Öncel - 1.8.2012
7 Yıl Annesinin Cesediyle Yaşadı!
Fatih'te, 7 yıl önce ölen annesinin cesedini evde saklayan kadını ihbar eden hurdacı yaşadığı dehşeti anlattı.
Nazan Öncel - 1.8.2012
Annesinin Cesediyle Yedi Yıl Yaşadı
Fatih'te bir apartmanın en üst katında oturan Nazan Öncel adlı kadının yedi yıldır annesinin cesediyle birlikte yaşadığı ortaya çıktı.
Nazan Öncel - 1.8.2012
Annesinin Cesediyle 7 Yıl Evde Yaşayan Kadın Adliyede
Şehremini'nde bir apartmanın en üst katında oturan Nazan Öncel'in 7 yıl önce ölen annesinin cesedini evinde beklettiği belirtilmişti.
Nazan Öncel - 31.7.2012
Ölen Annesiyle 7 Yıl Aynı Evde Yaşadı
Olay, Şehremini Nadir Eşref Sokak üzerinde yer alan bir binanın en üst katında akşam saatlerinde ortaya çıktı. İddiaya göre; eski buzdolabını satmak isteyen Nazan Öncel (47), sokaktan geçen bir hurdacıyı evine çağırdı.
Nazan Öncel - 31.7.2012
7 Yıl Annesinin Cesediyle Yaşadı
İstanbul'da akıllara durgunluk veren, benzerine ancak filmlerde rastlanabilecek bir olay yaşandı. Şehremini semtinde Nazan Öncel adlı kadının, tam 7 yıl boyunca annesinin cesediyle bir evin içinde yaşadığı ortaya çıktı.
Nazan Öncel - 16.6.2012
Nazan Öncel Gönülleri Fethetti
'51.Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne aldı.
Nazan Öncel - 16.6.2012
Uluslararası Bursa Festivali'nde Nazan Öncel Sahne Aldı
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) koordinasyonuyla gerçekleştirilen '51.Uluslararası Bursa Festivali'nde vatandaşlar Nazan Öncel konseriyle eğlendi.
Nazan Öncel - 16.6.2012
Nazan Öncel Gönülleri Fethetti
Usta sanatçı, en güzel şarkılarıyla bu Bursa'da gönülleri fethetti.
Nazan Öncel - 16.6.2012
51. Uluslararası Bursa Festivali
"51.Uluslararası Bursa Festivali"nde Nazan Öncel konser verdi.
Nazan Öncel - 13.6.2012
Bursa'da Festival Coşkusu Kerem Görsev Resitali İle Başladı
Zengin program 51. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında 15 Haziran'da Nazan Öncel, 18 Haziran'da Mercan Dede & Emel Mathlouthi, 19 Haziran'da MFÖ, 20 Haziran'da Yasmin Levy, 21 Haziran'da Şevval Sam, 23 Haziran'da Sertab Erener, 27 Haziran'da Karagöz Halk Dansları Topluluğu & Özgür Eren ile 'Ben Anadolu'yum' programı, 28 Haziran'da Fatih Erkoç, 30 Haziran'da Ankara Devlet Opera ve Balesi'nin 'Zorba', 1 Temmuz'da Monica Molina ve 3 Temmuz'da da Inna konserleri gerçekleştirilecek.
Nazan Öncel - 13.6.2012
51. Uluslararası Bursa Festivali Senfoni Konseriyle Başladı
51. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında 15 Haziran'da Nazan Öncel, 18 Haziran'da Mercan Dede & Emel Mathlouthi, 19 Haziran'da MFÖ, 20 Haziran'da Yasmin Levy, 21 Haziran'da Şevval Sam, 23 Haziran'da Sertab Erener, 27 Haziran'da Karagöz Halk Dansları Topluluğu & Özgür Eren ile 'Ben Anadolu'yum' programı, 28 Haziran'da Fatih Erkoç, 30 Haziran'da Ankara Devlet Opera ve Balesi'nin 'Zorba', 1 Temmuz'da Monica Molina ve 3 Temmuz'da da Inna konserleri gerçekleştirilecek.
Nazan Öncel - 13.6.2012
Bursa'da Festival Coşkusu Başladı
51. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında 15 Haziran'da Nazan Öncel, 18 Haziran'da Mercan Dede & Emel Mathlouthi, 19 Haziran'da MFÖ, 20 Haziran'da Yasmin Levy, 21 Haziran'da Şevval Sam, 23 Haziran'da Sertab Erener, 27 Haziran'da Karagöz Halk Dansları Topluluğu & Özgür Eren ile 'Ben Anadolu'yum' programı, 28 Haziran'da Fatih Erkoç, 30 Haziran'da Ankara Devlet Opera ve Balesi'nin 'Zorba', 1 Temmuz'da Monica Molina ve 3 Temmuz'da da Inna konserleri gerçekleştirilecek.
Nazan Öncel - 9.6.2012
Festival Heyecanı Bursa'yı Sardı
'51. Uluslararası Bursa Festivali' gün sayıyor.
Nazan Öncel - 8.6.2012
Festival Coşkusu 12 Haziran'da Başlıyor
Dünyaca ünlü sanatçıları sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanan '51.Uluslararası Bursa Festivali', 12 Haziran Salı akşamı, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası'nın açılış konseriyle başlayacak.
Nazan Öncel - 4.6.2012
51. Uluslararası Bursa Festival Programı Açıklandı
Festivalde bu sene Kanadalı Inna, İspanyol şarkıcı Monica Molina, İsrail doğumlu Yasmin Levy de sahne alacak. Dünyaca ünlü 'Zorba' balesi, Ankara Devlet Opera ve Balesi topluluğunca sahnelenecek. Nazan Öncel ve İskender Paydaş'ın da sahne alacağı festivalde Mercan Dede de Tunuslu sanatçı Emel Mathluthi'yle birlikte bir konser verecek.
Nazan Öncel - 2.6.2012
51. Uluslararası Bursa Festivali
Festival kapsamında, Yasmin Levy, Monica Molina, Sertab Erener, Şevval Sam, Fatih Erkoç, Mazhar Fuat Özkan grubu, Nazan Öncel ve İskender Paydaş, Mercan Dede ve Emel Mathlouthi'nin yanı sıra birçok ünlü sanatçı konser verecek.
Nazan Öncel - 1.6.2012
Bakan Günay "Rembradt ve Çağdaşları" Sergisini Gezdi
Günay "Güzel eser ve sergilerle ülkemizi sık sık tanıştırdıkları için SSM Müdürü Nazan Öncel ve Sabancı Grubu'na" teşekkür ederim dedi.
Nazan Öncel - 9.5.2012
İçinden İstanbul Geçen En Güzel 10 Şarkı
#Sayfa# BEYOĞLU'NA GÖTÜR BENİ Beyoğlu'na götür beni Kitaplara bakalım, Sokaklarda gitar çalalım, Tatil için para yapalım, Oturalım bir yerde Bu şarkı, Nazan Öncel'in 'Yan Yana Fotoğraf Çektirelim' albümünde yer almaktaydı.
Nazan Öncel - 20.3.2012
Yeniden Düet Yapacaklar
Düet modasına Nazan Öncel ile Megastar Tarkan da uydu.
Nazan Öncel - 12.1.2012
Müzikte Yeni Koalisyon
Nazan Öncel, Enbe Orkestra'sıyla birlikte bundan sonra da projeler gerçekleştirecek.
Nazan Öncel - 24.11.2011
Öğretmenin Projesi Çocuklara Kitap Sevgisini Aşıladı
Gönderilen kitapların her birinin kendisi için çok değerli olduğunu belirten Uysal, kitap gönderenler arasında olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün etkilendiği kitap olarak Dostoyevski'nin 'Suç ve Ceza' romanını imzalayarak gönderdiğini söyledi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da Aziz Nesin'in Zübük adlı romanı ile projeye destek verdi. Projede ayrıca eski Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Sanatçı Nazan Öncel, gazeteci Mehmet Ali Birand, Patrik Bartelemous gibi birçok ismin imzalı kitapları yer aldı.
Nazan Öncel - 16.11.2011
Murat Boz Kimdir?
TARKAN'IN VOKALİSTİ OLARAK TANINDI Boz, başta Tarkan olmak üzere Nilüfer, Nazan Öncel, Nil Karaibrahimgil, Grup Hepsi, Burcu Güneş ve Hande Yener gibi pek çok sanatçıya sahne performanslarında ve albümlerinde vokal yaptı.
Nazan Öncel - 22.10.2011
Takma Kirpikle Doğuma Girdi
Nazan Öncel, Nükhet Duru, Demet Akalın gibi ünlülerin modacısı Gülşah Saraçoğlu, 20 gün önce doğum yaptı.
Nazan Öncel - 11.10.2011
Nazan Öncel'in Acı Günü
Türk pop müziği sanatçı Nazan Öncel'in annesi akciğer kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Nazan Öncel - 29.9.2011
'James Bond' Tarzı Bir Film İstiyorum
Ayrıca yapım şirketiniz var değil mi? Evet, Ekinci Müzik adlı bir yapım şirketim var. Nazan Öncel'in eşi Akşit Bey ile ortağız.
Nazan Öncel - 21.9.2011
Sezen Aksu'nun 'iç' Dünyası Klibinde Gösterilecek
ÇOK KİŞİSEL OLDU Üç ay gibi uzun bir sürede, geceli gündüzlü çalışılarak ortaya çıkarılan klibin yönetmenliğini Sinan Tuncay, sanat yönetmenliğini ise Sevil Kaynak yaptı. Tuncay ve Kaynak kliple ilgili şunları söyledi: "Vay'daki kederi, Sezen Aksu'nun kendi iç dünyasına tanıklık eden evindeki mobilyalar ve aksesuvarlar üzerinden anlatmak istedik. Sonuçta Sezen Aksu'nun görüntüsünü mümkün olduğunca az kullanarak, belki de hiç olmadığı kadar kişisel bir Sezen Aksu klibi ortaya çıkmış oldu." "İKİNCİ BİR 'KISS' GELİYOR" İngiliz The Guardian gazetesinin müzik eleştirmeni Robin Denselow, Sezen Aksu'nun yakında İngiltere'de yayınlanacak olan 'Öptüm' albümü için bir yazı kaleme aldı. Denselow yazısında; Nazan Öncel'in Sezen Aksu'ya verdiği 'Ballı' isimli şarkı için, Tarkan'ın seslendirdiği 'Şımarık' şarkısını kastederek "İkinci bir Kiss geliyor" yorumunu yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nazan Öncel Haberleri | Nazan Öncel Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Nazan Öncel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nazan Öncel kimdir, hayatı ve biyografisi. Şarkı Söylemek İçin Doğmuşum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 20:08:25. #1.14#
title