Nazan Öncel

Nazan Öncel

Türk pop müziğinin divası Nazan Öncel, Atlantis Yapım iş birliğiyle gerçekleştirilen Vestel #gururlayerli konserleri kapsamında 2 Mayıs'ta Zorlu PSM Ana Tiyatro'da müzikseverlerle buluşuyor!

Nazan Öncel

Türk pop müziğinin divası Nazan Öncel, Atlantis Yapım iş birliğiyle gerçekleştirilen Vestel #gururlayerli konserleri kapsamında 2 Mayıs'ta Zorlu PSM Ana Tiyatro'da müzikseverlerle buluşuyor!

Müzik sahnemize adını altın harflerle yazdıran, müziğe emek veren, yazdığı şarkılarla nice nesiller yetiştiren Türk pop müziğinin divası Nazan Öncel, muhteşem performansıyla sahne alıyor. Öncel'in zamansız şarkılarının yanı sıra yeni eserlerini de seslendireceği gecede, şarkıları hep beraber söyleyecek ve unutulmaz bir geceye birlikte imza atacaksınız.

İlk 45'liği Sana Kul Köle Olmuştum'u 1978'de yayınlayan usta sanatçı, 1991'de çıkan Bir Hadise Var'ın başarısının ardından 40 yıla yaklaştığı kariyerinde toplam 11 stüdyo albümü yayınladı. Şarkı yazarlığı kimliğiyle de öne çıkan sanatçı, Sadece kendi yazdığı eserleri seslendiren tek kadın sanatçı olma özelliğini taşımaktadır. Hay Hay, Nereye Böyle, Hokka, Gül Pansiyon, Ukala Dümbeleği ve Otomobil şarkılarında Türkiyede düet modasının da öncülüğünü yapan Nazan Öncel eserleriyle  sanatçı dostlarını zirveye taşımıştır. Of Of, Hüp ve Dudu ve Canım gibi şarkılar bunlardan sadece bazılarıdır. Of Of Yunanistan, Lübnan ve İsrail de kendi dillerinde okunmuş, listebaşı olmuş Dudu ise Tarkan'ın yabancılar tarafından en sevilen Tarkan şarkılarının başında gelir.

Son olarak 2014'te DMC etiketiyle yayınladığı Bazı Şeyler adlı albümü ve devamında gelen iki single Aşkitom (2015) ve Sakin Ol Şampiyon'la (2016) adından söz ettiren Nazan Öncel, ülkemiz pop müziğinin köşe taşlarından biridir.

Zorlu PSM, 2 Mayıs'ta Atlantis Yapım iş birliğiyle gerçekleştirilen Vestel #gururlayerli konserleri kapsamında Türk pop müziğinin divası Nazan Öncel'i ağırlıyor!

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Beşiktaş

Mekan : Zorlu Center PSM

Başlangıç Saati : 02.05.2017 21: 00: 00

Bitiş Saati : 02.05.2017 23: 00: 00

Kategori : Nazan Öncel

Tür : Konser

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io