Nato Zirvesi Haberleri

Nato Zirvesi haber, Nato Zirvesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nato Zirvesi - 04.09.2014
NATO Zirvesi
NATO Genel Sekreteri Rasmussen: "Rusya'yı barış yolunu seçmeye çağırıyoruz" "NATO Ukrayna'nın yanındadır"
Nato Zirvesi - 04.09.2014
NATO Zirvesi
NATO, Uluslararası Güvenlik Destek Gücü’nün misyonunun planlandığı gibi 2014 sonunda biteceğini açıkladı Rasmussen, Afganistan’ın artık uluslararası terörizm için güvenli bölge olmadığını belirtti.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Fransa'nın Rusya'ya Satacağı Savaş Gemisi
NATO Zirvesi sırasında Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko ile yaptığı görüşmede gazetecilerin konuyla ilgili sorularını yanıtlayan Hollande, "söz konusu kontratın ne iptal edildiğini ne de askıya alındığını" belirterek "Rusya'nın davranışlarının bugün itibarıyla savaş gemisinin teslim edilmesini mümkün kılmadığını" ifade etti.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Rasmussen: Ukrayna'ya Silah Yardımı Ülkelerin Kendilerini İlgilendirir
Galler'deki NATO Zirvesi sırasında Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko ile ortak basın toplantısı düzenleyen Rasmussen, her ülkenin bu konuda kendi kararını vereceğini ve NATO'nun buna karışmayacağını vurguladı.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Erdoğan, Rajoy ile Görüştü
Galler'deki NATO Zirvesi'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya Başbakanı Mariano Rajoy ile bir araya geldi.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollande ile Bir Araya Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2014 NATO zirvesine katılmak üzere bulunduğu Galler'in Newport kentinde, ikili görüşmeleri çerçevesinde Fransız Cumhurbaşkanı Hollande ile görüştü.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Erdoğan, Hollande ile Görüştü
Galler'deki NATO Zirvesi'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransız mevkidaşı François Hollande ile bir araya geldi.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Erdoğan, NATO'nun Yeni Genel Sekreteri ile Görüştü
Galler'deki NATO Zirvesi'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreterliği'ni devralacak olan Jens Stoltenberg ile görüştü.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, zirve sonunda görevi devralacak yeni NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile bir araya geldi. Galler'de düzenlenen NATO Zirvesi'nde Afganistan'daki görev süresi biten ISAF'tan sonra ülkenin geleceğinin masaya yatırıldığı özel oturuma katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra ikili görüşmelerine başladı.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Londra'dan Çadırlarını Alıp Newport'a NATO'yu Protestoya Geldiler
NATO Zirvesinin yapıldığı Newport şehir merkezinde tren istasyonunda toplanan bin 500'e yakın gösterici, bugün saat 12'de çadırların kurulduğu Barış Kampına yürüdü.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Liderler Afganistan'ı Görüşmek Üzere Toplandı
Galler'deki NATO Zirvesine katılan liderler ve bakanlar, Afganistan'daki durumun görüşüldüğü toplantıda bir araya geldi.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Cardıff'te NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi
Liderler, Galler'de düzenlenn NATO Zirvesi'ne katılmak üzere Cardiff kentine gelmeye devam ediyor.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Rasmussen ve Cameron, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Karşıladı
Galler'de NATO zirvesine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, NATO Genel Sekreteri Rasmussen ve ev sahibi Birleşik Krallık'ın Başbakanı David Cameron karşıladı.
Nato Zirvesi - 04.09.2014
Cumhurbaşkanı Erdoğan Galler'e Gitti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO zirvesine katılmak üzere TUR uçağıyla TSİ. 21.30'da Galler'in Cardiff kentine gitti.
Nato Zirvesi - 03.09.2014
NATO Zirvesi'ne Doğru
Almanya Hükümet Sözcüsü Seibert: "Federal Hükümet, son günler ve haftalarda Rusya’nın politikalarının yarattığı hayal kırıklığına rağmen NATO Rusya anlaşmasına bağlıdır"
Nato Zirvesi - 03.09.2014
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan'dan Ayrıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO zirvesine katılmak için Galler'e gitmek üzere cumhurbaşkanlığına ait özel uçağıyla Azerbaycan'dan ayrıldı.
Nato Zirvesi - 03.09.2014
Ukrayna-Rusya Sınırına Duvar İnşa Edilecek
NATO Zirvesi'yle ilgili beklentilerini paylaşan Yatsenyuk, Ukrayna'nın ABD'nin ana ortağı ve NATO'nun "blok dışı özel ortağı statüsünü" almayı hedeflediğini ifade etti.
Nato Zirvesi - 03.09.2014
Merkel, Myanmar Devlet Başkanı Sein'le Görüştü
Almanya Başbakanı Merkel: "(Baltık ülkelerinin Rusya endişesi) NATO Zirvesi'nde bir dizi önlemler alma konusunda karar vereceğiz"
title