Narman Haberleri

Narman haber, Narman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Narman - 25.2.2020
Tasarruf AŞ, daha kolay ev ve araba sahibi yapacak
Açıklamada, Tasarruf AŞ'nin iki yeni kampanyasının 21-29 Şubat'ta projeye dahil olan müşteriler için geçerli olacağı belirtilirken, şu ifadelere yer verildi: "Kampanyalardan ilki, En Kısa Ay En Hızlı Teslim Kampanyası, Tasarruf AŞ'nin bireysel planları ile araba sahibi olmak isteyen müşteriler için hazırlandı. Kampanya belirli bir proje bedeli aralığındaki araç sahibi olmak isteyen müşteriler için mevcuttan daha erken teslim süresi ve daha uygun hizmet bedeli imkanı sunuyor. İkinci kampanya ise Şubat Kampanyası, Tasarruf AŞ'nin hem ev hem de araba sahibi olmak isteyen müşterine sunduğu, farklı alternatif erken teslim avantajlarını barındırıyor. Bu kampanyada çekilişe katılmak isteyen müşteriler Grup plana dahil olarak, katılmak istemeyenler ise bireysel planlardan faydalanabilir. Kampanya hem grup hem de bireysel tasarruf planları için hizmet bedelinde indirim ve erken teslim fırsatı sunuyor." Açıklamada görüşlerine yer verilen Tasarruf AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman, "Müşterilerimize her zaman güven çatısı altında hizmet sunmak en önemli önceliklerimiz arasında bulunuyor.
Narman - 10.2.2020
Erzurum'da 14 ilçede okullar tatil edildi
Erzurum Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Olumsuz hava koşulları; soğuk ve buzlanma nedeniyle Yakutiye, Palandöken, Aziziye, Çat, Aşkale, Pasinler, Tekman, Horasan, Karayazı, Köprüköy, Şenkaya,Narman, Hınıs ve Karaçoban'da tüm okullar ?11 Şubat 2020 Salı günü tatil edilmiştir" denildi.
Narman - 10.2.2020
Erzurum'da 14 ilçede okullar 1 gün tatil edildi
Erzurum Valiliğinden yapılan açıklamada, "Olumsuz hava koşulları, soğuk ve buzlanma nedeniyle Yakutiye, Palandöken, Aziziye, Çat, Aşkale, Pasinler, Tekman, Horasan, Karayazı, Köprüköy, Şenkaya, Narman, Hınıs ve Karaçoban'da tüm okullar 11.
Narman - 10.2.2020
Erzurum'da 20 ilçede eğitime 1 gün ara verildi
Valilikten yapılan açıklamada, Palandöken, Yakutiye, Aziziye, Çat, Aşkale, Pasinler, Tekman, Horasan, Karayazı, Köprüköy, Narman, Şenkaya, Hınıs ve Karaçoban'da olumsuz hava koşulları, soğuk ve buzlanma nedeniyle tüm okulların 11 Şubat Salı günü tatil edildiği duyuruldu.
Narman - 10.2.2020
Doğu buz kesti: Göle -40'ı gördü
Sibirya soğuklarının etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesi'nde, Ardahan'ın Göle ilçesinde en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 40 derece olarak ölçüldü.
Narman - 9.2.2020
Erzurum'da eğitime kar engeli
Valilikten yapılan açıklamada, Palandöken, Yakutiye, Aziziye, Çat, Aşkale, Pasinler, Tekman, Horasan, Karayazı, Köprüköy, Narman, Şenkaya, Hınıs ve Karaçoban'da olumsuz hava koşulları nedeniyle tüm okul öncesi, ilköğretim, lise ile özel eğitim ve öğretim kurumlarının 10 Şubat Pazartesi günü tatil edildiği duyuruldu.
Narman - 9.2.2020
27 ilde eğitime kar engeli
Valilikten yapılan açıklamada, merkez ilçeler Palandöken, Yakutiye ve Aziziye'nin ardından, olumsuz hava koşulları, soğuk hava ve buzlanma nedeniyle Çat, Aşkale, Pasinler, Tekman, Horasan, Karayazı, Köprüköy, Narman ve Şenkaya'daki tüm okul öncesi, ilköğretim, lise ile özel eğitim ve öğretim kurumlarının 10 Şubat Pazartesi günü tatil edildiği duyuruldu.
Narman - 9.2.2020
Erzurum'da eğitime kar engeli
Valilikten yapılan açıklamada, merkez ilçeler Palandöken, Yakutiye ve Aziziye'nin ardından, olumsuz hava koşulları, soğuk hava ve buzlanma nedeniyle Çat, Aşkale, Pasinler, Tekman, Horasan, Karayazı, Köprüköy, Narman ve Şenkaya'daki tüm okul öncesi, ilköğretim, lise ile özel eğitim ve öğretim kurumlarının 10 Şubat Pazartesi günü tatil edildiği duyuruldu.
Narman - 9.2.2020
Erzurum'da 3 ilçede okullar tatil edildi (2)
9 İLÇEDE DAHA TATİL KARARI ALINDI Erzurum merkez ilçelerde alınan tatil kararından sonra 9 ilçe daha eğitime bir gün ara verdi. Çat, Aşkale, Pasinler, Tekman, Horasan, Karayazı, Köprüköy, Narman ve Şenkaya ilçelerinde tüm okullar 10 Şubat Pazartesi günü tatil edildi.
Narman - 2.2.2020
Doğu'da dondurucu soğuk, kar yağışı ve tipi yaşamı olumsuz etkiliyor
Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Erzurum-Çat Yaylasu mevkisi, Çat- Bingöl Karlıova arası, Çat-Çatak ve Parmaksız mevkisi, Kılınçdere Mardo Dağı, Kop Dağı, Hınıs/Yeniköy-Gülçayır, Akören Mahalleleri, Pazaryolu-Gülçimen Mahallesi, İspir Madenköprübaşı, Yaylacık, Ortaoğlan mahalleleri, Pazaryolu-İspir arası, Erzurum-Narman yolu, Karayazı-Kırgındere, Geyikli, Çatalören, Salyamaç mahalleleri, Karayazı Hınıs yol ayrımı, Erzurum Tortum arası, Köprüköy-Yağan arası, Karaçoban-Karagöz mevkilerinde mahsur kalan 98 araçtaki 293 vatandaş 112 Acil Çağrı Merkezi koordinesinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Karayolları 12.
Narman - 31.1.2020
Tasarruf AŞ 13. şubesini açtı
Açıklamada verilen bilgilere göre, şirketin, şubelere gidemeyen ve yurt dışında yaşayan müşterileri için de Online Tasarruf Uzmanı hizmeti bulunuyor. Bu hizmete Tasarruf AŞ'nin web sitesi üzerinden ulaşmak mümkün. Müşteriler online tasarruf uzmanından dilerse görüntülü hizmet alabiliyorlar, dilemeleri halinde yazışarak hizmet alabiliyorlar. "Şube sayımız her geçen gün artıyor" Tasarruf AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman, şube ve çalışan sayısı hakkında, "Türkiye'de ev ve araç sahibi olmak isteyen ama çözümsüz kalan pek çok kişi var.
Narman - 17.12.2019
Doğa yürüyüşçülerinin yeni mekanı Oltu
Oltu- Narman karayolunun 11'inci kilometresindeki Kamacı tesislerinden başladıkları yürüyüşte, Damlıca tepelerinden, Obayayla köyü alt kısmından ve Toprakkale köyünün içerisinden geçerek 20 kilometrelik etabı tamamlayan yürüyüşçüler, doğal güzellikleri çok beğendiklerini söyledi.
Narman - 17.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Oltu- Narman karayolunun 11'inci kilometresindeki Kamacı tesislerinden başladıkları yürüyüşte, Damlıca tepelerinden, Obayayla köyü alt kısmından ve Toprakkale köyünün içerisinden geçerek 20 kilometrelik etabı tamamlayan yürüyüşçüler, doğal güzellikleri çok beğendiklerini söyledi.
Narman - 16.12.2019
Sit alanlarıyla ilgili karar, Van'daki turizmcileri sevindirdi
Bakanlık, 5 Ocak 2017 tarihli Doğal Sit Alanları Koruma ve Kullanım Koşullarına ilişkin İlke Kararı'nı, 16 Ekim 2019 tarihli yeni ilke kararıyla kaldırdı. Eski kararda sadece doğal sit alanları düzenleniyordu. Yeni kararla, 2863 sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu kapsamında olan alanların kullanımı da düzenlendi. Kararla Kelebekler Vadisi, Akdamar Adası, Erzurum Narman Peribacaları gibi sit alanlarında artık bungalovlar ve çadır kampları yapılabileceği belirtilirken, turizmciler kararın Van için sevindirici bir gelişme olduğunu söyledi.
Narman - 16.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-9
Bakanlık, 5 Ocak 2017 tarihli Doğal Sit Alanları Koruma ve Kullanım Koşullarına ilişkin İlke Kararı'nı, 16 Ekim 2019 tarihli yeni ilke kararıyla kaldırdı. Eski kararda sadece doğal sit alanları düzenleniyordu. Yeni kararla, 2863 sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu kapsamında olan alanların kullanımı da düzenlendi. Kararla Kelebekler Vadisi, Akdamar Adası, Erzurum Narman Peribacaları gibi sit alanlarında artık bungalovlar ve çadır kampları yapılabileceği belirtilirken, turizmciler kararın Van için sevindirici bir gelişme olduğunu söyledi.
Narman - 12.12.2019
Erzurum'da "Çocuk İstismarına Yönelik Farkındalık Konferansı" düzenlendi
Narman Meslek Yüksekokulu'nda "Çocuk İstismarına Yönelik Farkındalık Konferansı" düzenlendi.
Narman - 10.12.2019
Erzurumlu besiciler devlet desteğiyle süte değer katıyor
Günlük 100 ton çiğ süt toplanacak Memiş, projenin ikinci ayağı kapsamında Hınıs, Karayazı, Pasinler Çat, Narman, Şenkaya, Tekman ve Karaçoban ilçelerinde projenin uygulanması için ilgili bakanlıktan onay verildiğini belirterek, kentte günlük yaklaşık 100 ton çiğ süt toplanacağını dile getirdi.
Narman - 6.12.2019
Erzurum'un 'kırmızı periler diyarı' tescillendi
UNESCO Türkiye Milli Komisyonu'nca 2012 yılında Dünya Geçici Miras Listesi'ne alınan ve 'kırmızı periler diyarı' olarak adlandırılan Erzurum'daki Narman peribacaları, Resmi Gazete'de yayımlanan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kararıyla doğal sit alanı olarak tescil edildi.
Narman - 6.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-5
GÖRÜNTÜ BİLGİSİ: -------------- -Organların taşınması -Hastaneden detaylar -Açıklama Haber-Kamera: Yavuz YILMAZ/BURSA, =============================== Erzurum'un 'kırmızı periler diyarı' tescillendi   UNESCO Türkiye Milli Komisyonu'nca 2012 yılında Dünya Geçici Miras Listesi'ne alınan ve 'kırmızı periler diyarı' olarak adlandırılan Erzurum'daki Narman peribacaları, Resmi Gazete'de yayımlanan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kararıyla doğal sit alanı olarak tescil edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Narman Haber, Narman Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 3 - Narman haber sayfamızda Narman haberleri okuyabilir, Narman son dakika haberleri ve güncel Narman gelişmelerini görebilirsiniz. Erzurum'da yaralı bulunan şahin tedaviye alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 07:11:32. #1.15#
title