Namaz Haberleri

Namaz haber, Namaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Namaz - 07.06.2021
Vefat-Başsağlığı
Cenazesi 8 Haziran Salı günü Saat 14. 00 te Bulancak orta camide kılınacak namazdan sonra Bulancak yeni mezarlıkta toprağa verilecektir.
Namaz - 07.06.2021
Son dakika haberi | Beyoğlu'nda çarşaflı kadınlara hakaret ettiği iddia edilen sanığa 6,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı
Bir süre sonra müştekilerin yanına gelen sanığın "Türk müsünüz, Arap mısınız? Bu ülkede kara çarşaf yasak, sizi burada kabul etmiyoruz, siz gericisiniz, ben Atatürk'ün son nesliyim, gidin namaz vakti namazınızı kılın, pis Araplar.
Namaz - 07.06.2021
Kerim Taşçı Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.
Kerim TAŞÇI hakkın rahmetine kavuşmuştur. İlimiz Hasanbey Mahallesi sakinlerinden Elif TAŞÇI'nın eşi Abdurrahman, Abdullah ve Sallı TAŞÇI'nın babaları Salih TAŞÇI'nın dedesi Kahraman TAŞÇI'nın kayınpederi Kerim TAŞÇI hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kemaliye Caminde kılınacak öğlen namazını müteakip Emirler mezarlığında toprağa verilecektir.
Namaz - 07.06.2021
Vefat Eden: Hadiye Tok
Merhumenin cenazesi bugün selayı müteakip Şehreküstü Mahallesi'nde evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.
Namaz - 06.06.2021
Mustafa Sünnetçi Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.
Mustafa SÜNNETÇİ hakkın rahmetine kavuşmuştur. İlimiz Keçikaya köyü sakinlerinden Muhsin SÜNNETÇİ'nin kardeşi Oktay ve Halil SÜNNETÇİ'nin babaları Mustafa SÜNNETÇİ hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip aynı köyde toprağa verilecektir.
Namaz - 05.06.2021
SELAHADDİN GÜLEN İTİRAFÇI OLDU İFADESİNDE ÖRGÜT ŞEMASINI ÇİZDİRDİ (1)
MİT operasyonu yakalanarak Türkiye'ye getirilen Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) lideri Fetullah Gülen'in yeğeni Selahaddin Gülen'in itirafçı olarak örgütle çok kapsamlı bilgiler verdiği öğrenildi. Örgütün şemasını çizdiren Gülen'in, doğduğu günden bugüne örgüt üyesi olduğunu anlattığı kaydedildi.  Osman kod adlı Selahaddin Gülen'in ifadesinde FETÖ elebaşı Fetullah Gülen öz amcası olduğunu, doğduğu günden itibaren örgütün içinde olduğunu söylediği belirtildi.  İtirafçı olarak ifade veren Selahaddin Gülen, örgütle ilgili onlarca mahrem imamın ismini, örgütteki görevini ve eylemlerini tüm ayrıntılarıyla anlattı. Örgüt mahrem yapılanmasının şemasını çizdiren Selahaddin Gülen, örgütün aile toplantılarına katıldığını, Gülen ailesinden sorumlu imam N.Y.'nin aile kampları organize ettiğini bu toplantılarda örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in sözlerinin aktarılarak sohbet yapıldığını anlattı. Selahaddin Gülen, bu toplantıların örgüte eleman kazandırmak için düzenlendiğini söyledi.  Üniversite yıllarında örgüte eleman sağlanması ve üniversite öğrencilerin örgüte kazandırılması için öğrencilerin örgüte ait evlere yönlendirilmesi için sınıf arkadaşlarını veya alt sınıftakileri eve yemeğe çağırdığını, daha sonra sohbet yapıldığını söyledi. Mahrem yapılanmanın askeri öğrencilerle irtibatı ankesörlü hatlar aracılığıyla yaptığını söyleyen Gülen, daha sonra bu öğrencilerle önceden belirlenen evlerde görüşüldüğünü, kitap okuyup namaz kılındığını anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Namaz Haberleri | Namaz Haber - Haberler - Sayfa 8 - Namaz haberleri, son dakika namaz haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri! Galiçya'daki Türk askerlerinin namaz kılarken çekilen fotoğrafları 104 yıl sonra ortaya çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 17:08:04. #1.16#

title