Naci Bostancı Haberleri

Naci Bostancı haber, Naci Bostancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Naci Bostancı: Bostancı'dan CHP Grubuna ZiyaretNaci Bostancı 31.3.2016
Naci Bostancı 31.3.2016
AK Parti ile CHP Arasında 'Dokunulmazlık' Buluşması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıkların kaldırılması konusunda CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’i ziyaret etti.
Naci Bostancı 25.3.2016
Meclisteki "Terör" Konulu Toplantı
Tutanaklara göre, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural görüşlerini açıkladı.
Naci Bostancı 24.3.2016
TBMM Başkanı Kahraman, Grup Başkanvekilleri ile Bir Araya Geldi
TBMM Başkanlık Divanı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural katıldı.
Naci Bostancı 23.3.2016
Meclis "Çocuk İstismarını" Araştıracak
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP, HDP ve MHP gruplarıyla varılan mutabakat çerçevesinde, yarın TBMM Genel Kurulunda çocuk istismarı konusunda araştırma komisyonu kurulacağını bildirdi.
Naci Bostancı 23.3.2016
CHP'den Dokunulmazlıkların Kaldırılmasıyla İlgili 3 Teklif
Chp Grup Başkanvekili Engin Altay, milletvekili dokunulmazlıkların kaldırılması için hazırlanan fezlekelerle ilgili AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı'ya 3 teklif sundu.
Naci Bostancı 23.3.2016
Ak Parti-chp Görüşmesi Sona Erdi
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıklarla ilgili CHP’nin tekliflerini aldıklarını belirterek, "Müzakere edilebilir, değerlendirilebilir teklifler olarak görüyorum.
Naci Bostancı 23.3.2016
AK Parti ile CHP'nin "Dokunulmazlık" Görüşmesi
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıklar gibi önemli bir konuda parlamentoda grubu bulunan bütün partilerin ortak bir çizgide buluşmasını istediklerini belirterek, "Bizim talebimiz elbette 4 partinin birleşmesidir ama bu mümkün olmazsa, mümkünün üzerinden yürürüz." dedi.
Naci Bostancı 23.3.2016
AK Parti ile CHP TBMM'de Bir Araya Gelecek
Dokunulmazlıklar ile ilgili görüşmeler kapsamında AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ile CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM'de saat 16.
Naci Bostancı 18.3.2016
AK Parti'li Bostancı: Bu Teklif 'Yetmez Ama Evet' Diyecekleri Bir Tekliftir
Ak Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin CHP, MHP ve HDP'ye götürülen Anayasa değişikliği teklifiyle ilgili "Bugüne kadar partilerin söylediklerine bakıldığında, tutumları hesaba katıldığında bu teklif kimi partiler için 'Yetmez ama evet' diyecekleri bir tekliftir" dedi.
Naci Bostancı 18.3.2016
Ak Partili Bostancı'dan Dokunulmazlık Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması konusunda, "Eğer bu düzenleme muhalefet partileri ile birlikte gerçekleşirse, 507 fezleke doğrudan mahkemelere gidebilecek.
Naci Bostancı 18.3.2016
Hdp'li Önder: Meselenin Kalıcı ve Köklü Revizyonla Ele Alınmasından Yanayız
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili CHP ve MHP gruplarının ardından HDP grubunu da ziyaret etti.
Naci Bostancı 18.3.2016
Naci Bostancı: Dokunulmazlık Teklifi 'Yetmez Ama Evet' Denilebilecek Bir Teklif
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıklarla ilgili hazırladıkları anayasa değişikliği teklifi ile 507 fezlekenin doğrudan mahkemelere gidebileceğini söyledi.
Naci Bostancı 18.3.2016
Bostancı: Yasama-yargı Arası Hassas Sınır Nasıl Teşekkül Ediyor Onu Göreceğiz
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıkların kaldırılması konusunda yaptıkları teklifin bugüne kadar intikal etmiş bütün fezlekeleri kapsadığını söyledi.
Naci Bostancı 18.3.2016
AK Parti'den Muhalefete "Dokunulmazlık" Ziyareti
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıklarla ilgili anayasa değişikliği tekliflerinin, siyasi partilerin bugüne kadarki söylemleriyle örtüşen yanlarının bulunduğunu belirterek, "(Yetmez ama evet) bağlamında yerleştirebilecekleri bir teklif" dedi.
Naci Bostancı 18.3.2016
AK Parti'den Muhalefete "Dokunulmazlık" Ziyareti
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, dokunulmazlıklara ilişkin Anayasa değişikliği tekliflerini, MHP Grup Başkanvekili Vural'a iletti.
Naci Bostancı 18.3.2016
AK Parti'den Hdp'ye 'Dokunulmazlık' Ziyareti
Ak Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, dokunulmazlıklara ilişkin anayasa değişikliği tekliflerini Meclis'te HDP'ye iletti.
Naci Bostancı 18.3.2016
Meclis'te 'Dokunulmazlık' Görüşmeleri Başladı
Ak Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı beraberinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ile birlikte dokunulmazlıkların kaldırılması yönündeki anayasa değişikliği tekliflerini, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'e yaptıkları görüşmeyle bildirdi.
Naci Bostancı 18.3.2016
AK Parti'den Muhalefete 'Dokunulmazlık' Ziyareti
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, dokunulmazlıklara ilişkin anayasa değişikliği tekliflerini, HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'e iletti.
Naci Bostancı 18.3.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı, MHP Grup Başkanvekili Vural ile Görüştü
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ile görüşen MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Özellikle bir siyasi iradeden Adalet ve Kalkınma Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin kaçındığını gösteriyor" dedi.
Naci Bostancı 18.3.2016
Hdp'li Önder'den Dokunulmazlık Açıklaması
TBMM İdari Amiri HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ile görüşmesinden sonra bir açıklama yaptı.
Naci Bostancı 18.3.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı ile CHP Grup Başkanvekili Gök Bir Araya Geldi
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Levent Gök bir araya geldi.
Naci Bostancı 18.3.2016
Ak Parti, Dokunulmazlıklar Konusunda MHP ve CHP'yle Görüşecek
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, milletvekilliği dokunulmazlığı konusunu görüşmek üzere CHP Grup Başkanvekili Levent Gök ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural ile biraraya gelecek.
Naci Bostancı 17.3.2016
Ak Partili Bostancı: Anayasaya Eklenecek Bir Madde ile 506 Fezlekeye İlişkin Bir Düzenlemeden...
Ak Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Anayasaya eklenecek bir madde ile 506 fezlekeye ilişkin bir düzenlemeden bahsediyoruz.
Naci Bostancı 17.3.2016
Naci Bostancı: Partilerle Görüşmeler Yaptıktan Sonra Bir Adım Atacağız
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Meclis'teki 506 dokunulmazlık dosyasının birden kaldırılmasına yönelik açıklamasını değerlendirdi.
Naci Bostancı 17.3.2016
Ak Partili Bostancı: "Ümit Ederim Ki Bu Anayasa Değişikliğini Gerçekleştiririz"
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıklar konusunda, "Ümit ederim ki bu anayasa değişikliğini gerçekleştiririz. Yasama ile yargının görev alanlarındaki ince çizgiyi tayin eden sınırlama ile bunu gerçekleştiririz" dedi.
Naci Bostancı 17.3.2016
Davutoğlu'nun "Dokunulmazlıkları Kaldıralım" Çağrısı
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dokunulmazlıklar konusundaki çağrısının son derece açık olduğunu vurgulayarak, "Meclis'te ne kadar fezleke varsa, bunların karma komisyonda görüşülerek yargıya intikali konusunda buna imkan veren bir anayasa değişikliği için diğer partilere çağrı yaptı" dedi.
Naci Bostancı 15.3.2016
Ak Parti, CHP ve MHP'den Ortak Bildiri
"TERÖRE KARŞI SERGİLENEN KARARLILIĞA TERCÜMAN OLMANIN İDEOLOJİK AİDİYETTEN DAHA ÖNEMLİ OLDUĞUNU İFADE EDİYORUZ" AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Kızılay Güvenpark'ta meydana gelen bombalı saldırı üzerine ortak bir bildiri yayımladı.
Naci Bostancı 15.3.2016
Ankara'daki Terör Saldırısı
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın imzasıyla yayımlanan deklarasyonda, "13 Mart'ta Ankara'da doğrudan milletimize yönelmiş vahşi terör saldırısı, bir kez daha milleti ve onun iradesinin temsilcisi olan bizleri derin bir üzüntüye sevk etmiştir" ifadesine yer verildi.
Naci Bostancı 15.3.2016
TBMM'den Teröre Karşı Ortak Deklarasyon
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) grubu bulunan AK Parti, CHP ve MHP, Ankara'daki bombalı terör saldırısı sebebiyle ortak bir deklarasyon yayımladı. Deklerasyona HDP imza atmadı. AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın imzasını taşıyan teröre karşı ortak deklarasyonda, 13 Mart günü Ankara'da doğrudan millete yönelmiş vahşi terör saldırısının bir kez daha milleti ve onun iradesinin temsilcisi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi milletvekillerini derin bir üzüntüye sevk ettiği vurgulandı.
Naci Bostancı 14.3.2016
Türkiye Teröre Karşı Tek Vücut!
AK Parti TBMM Grup Başkanlığı, Ankara'da meydana gelen terör saldırısıyla ilgili, Grup Başkanvekilleri Nurettin Canikli, Naci Bostancı, İlknur İnceöz, Bülent Turan ve Coşkun Çakır'ın imzasıyla ortak bir yazılı açıklama yaptı.
Naci Bostancı 14.3.2016
AK Parti TBMM Grubu'ndan Terör Saldırısına İlişkin Açıklama
AK Parti Grup Başkanvekilleri Nurettin Canikli, Naci Bostancı, Bülent Turan, İlknur İnceöz ve Coşkun Çakır imzası ile yapılan basın açıklamasında, "Ankara'da 13 Mart günü sinsi, onursuz, hain bir saldırı neticesinde 35 vatandaşımız hayatını kaybetti, yüzü aşkın kişi yaralandı.
Şu an buradasınız: Naci Bostancı Haberleri | Naci Bostancı Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Naci Bostancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Naci Bostancı kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Genel Kurulu'nda Diyarbakır'daki Terör Saldırısı Kınandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 11:12:20. #1.14#
title