Naci Bostancı Haberleri

Naci Bostancı haber, Naci Bostancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Naci Bostancı 4.10.2016
TBMM Genel Kurulu Çalışmalarına Başladı
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Hepimiz 15 Temmuz’dan bir takım sonuçlar çıkardık muhakkak. Siyasi rekabet elbette olacak, iktidar muhalefet konulara farklı bakacak" dedi.
Naci Bostancı 13.9.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "İnşallah bu mücadeleden başarıyla çıkacağız. Zaten önemli ölçüde devletten tasfiye edildiler, toplumsal temelini kaybettiler.
Naci Bostancı 13.9.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Devletimiz PKK terörüne karşı çok kapsamlı bir mücadele veriyor.
Naci Bostancı 13.9.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "15 Temmuz'da bu alçaklar memnun olmadıkları millet iradesine karşı, askerin içine girmiş bir grup terörist marifeti ile darbe girişimine kalkıştılar.
Naci Bostancı 18.8.2016
Torba Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "İş başına gelen rektörler, gelecek dönemde de tekrar görevlerinin devamını sağlamak kastıyla, yardımcı doçentlik, doçentlik kadroları dağıtmakta adeta ve kendilerini destekleyecek kadrolar oluşturmaktadır.
Naci Bostancı 16.8.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı da söz alarak, "Biz millet iradesini temsil eden siyasi partilerin darbeye karşı millet yanındaki duruşları dolayısıyla teşekkürlerimizi ifade ettik.
Naci Bostancı: Amasya'da Binler Tek Yürek OlduNaci Bostancı 8.8.2016
Naci Bostancı 21.7.2016
Ohal Kararı TBMM Genel Kurulu'nda
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Bizim amacımız, bu OHAL düzenlemesiyle, gizli, sinsi, organize, bu ülkenin geleceği için büyük tehdit oluşturan bir yapıya karşı, paralel devlet yapılanmasına karşı etkili, kapsamlı sonuçlar alıcı çalışmaları gerçekleştirmektir.
Naci Bostancı 20.7.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "Her darbe zayıfların işidir çünkü darbe marifetiyle, olağan yollarla temsilciliğini üstlenemedikleri millet iradesini almak isterler.
Naci Bostancı 19.7.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, askeriyenin içine çöreklenmiş bir eşkiya grubunun darbeye teşebbüs ettiğini belirterek, "Bu girişimin arkasında, önünde, sağında, solunda her kim varsa, bağlantıları her neyse muhakkak açığa çıkarılacak ve hukuk önünde hesap vereceklerdir.
Naci Bostancı 19.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi İçin Meclis Araştırma Önergesi
AK Parti Grup Başkanvekilleri Mustafa Elitaş, Naci Bostancı, İlknur İnceöz, Bülent Turan, Mehmet Muş ve milletvekillerinin imzasıyla TBMM Başkanlığına sunulan önergenin gerekçesinde, TSK içine yerleşmiş bir terörist grubun, 15 Temmuz 2016 gecesi organize, kapsamlı bir darbe girişiminde bulunduğu anımsatıldı.
Naci Bostancı 19.7.2016
Darbe Kalkışmasını Meclis Araştıracak
AK Parti Grup Başkanvekilleri Mustafa Elitaş, Naci Bostancı, İlknur İnceöz, Bülent Turan ve Mehmet Muş'un imzası ile "15 Temmuz 2016 Cuma günü ülkemize, milletimize, milli iradeye, demokrasimize, ortak değerlerimize karşı organize, planlı ve kapsamlı bir terörist darbe girişimine kalkışılmıştır.
Naci Bostancı 19.7.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Fetö'nün Darbe Girişimi ile İlgili Meclis Araştırma...
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, FETÖ'nün darbe girişimi ile ilgili Meclis Araştırma Komisyonu kurulmasına ilişkin görüşmelerin, önümüzdeki hafta yapılacağını bildirdi.
Naci Bostancı 16.7.2016
Milletvekilleri Genel Kurul'da 'Darbe Konusunda Görüşlerini İfade Ettiler
AK Parti Grup başkanvekili Naci Bostancı, “Millet sadece demokratik haklarına sahip çıkmakla kalmamış, bu darbe girişimi karşısında aynı zamanda kendi malına da sahip çıkmasını bilmiş” dedi.
Naci Bostancı 14.7.2016
İçtüzük Uzlaşma Komisyonu" Toplantısı (2)
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, İçtüzük değişikliğindeki uzlaşma arayışları ile ilgili olarak, "Amacımız bütün partilerle uzlaşarak İçtüzük değişikliğini gerçekleştirmek.
Naci Bostancı 14.7.2016
İç Tüzük Toplantısı Sona Erdi
TBMM'de grubu bulunan dört partinin grup başkanvekillerinin yaptıkları toplantının ardından başkanvekilleri sırayla açıklama yaptı. AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, uzlaşma zeminini görmek amacıyla toplantı yaptıklarını belirterek, "Türkiye Büyük Millet Meclisi millet iradesinin temsil edildiği yer.
Naci Bostancı 14.7.2016
İçtüzükte Kritik Gün Pazartesi
AK PARTİ: AMAÇ TÜM PARTİLERLE UZLAŞI İçtüzük Uzlaşı Komisyonu'nun ilk toplantısına AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ve HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken katıldı.
Naci Bostancı 14.7.2016
İçtüzük Uzlaşma Komisyonu" Toplantısı (1)
TBMM Genel Sekreterliği Toplantı Salonunda gerçekleşen görüşmeye; AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken ile MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay katıldı.
Naci Bostancı 14.7.2016
İç Tüzük Uzlaşı Komisyonu Toplandı
Meclis İç Tüzüğü'nün değiştirilmesi konusunda dört parti tarafından oluşturulan İç Tüzük Uzlaşı Komisyonu ilk toplantısını yapmak üzere bir araya geldi. Meclis'te Saat 13.00'te başlayan toplantıya AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ve HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken katılıyor.
Naci Bostancı 5.7.2016
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, herkesin kardeşçe yaşadığı bir dünya için çalışmaya devam edeceklerini bildirdi.
Naci Bostancı 4.7.2016
Türkiye, Ortadoğu'da En İyisini Yapmak İçin Çaba Gösteriyor"
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Türkiye, Ortadoğu'daki mazlumlar için, burada bulunan herkes için, aynı zamanda Türk halkı için istikrarlı, huzurlu, barış dolu bir gelecek kurmak amacıyla mevcut şartlar ışığında mümkün olanın en iyisini yapmak için çaba gösteriyor.
Naci Bostancı 2.7.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "İsrail ile malum barışma sağlandı, Rusya ile barış sağlandı, Mısır ile de bir takım görüşmeler yapılacak muhakkak." dedi.
Naci Bostancı 28.6.2016
Başkanlık Tartışmaları Sisteme Göre Yapılmalı"
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, başkanlık sistemi tartışmalarına ilişkin, "Kişiler fanidir, bu ülke yaşayacak, bu ülkenin bir geleceği var. 10 sene 20 sene sonra kim nerede olur bilemiyoruz.
Naci Bostancı 23.6.2016
TSK Personel Kanunu Değişiyor
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, tasarının 1.
Naci Bostancı 22.6.2016
Tüsiad Heyetinin Ankara Temasları
TÜSİAD'dan yapılan yazılı açıklamada, Ali Koç başkanlığındaki heyetin, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, HDP Grup Başkanvekili Çağlar Demirel, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız ile görüştüğü bildirildi.
Naci Bostancı 21.6.2016
TBMM Genel Kurulu
Sataşma gerekçesiyle söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı da Özgür Gündem gazetesinin genel yayın yönetmenlerinin tutuklanmasının mevcut hukuki referanslar çerçevesinde yapılan bir işlem olduğunu savundu.
Naci Bostancı 15.6.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı Açıklaması
Ak Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti’nin bugüne kadar ‘ülkeye başkanlık gelecek, eyalet de gelecek.
Naci Bostancı 15.6.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "AK Parti'nin bugüne kadar 'Türkiye'ye başkanlık gelecek, eyalet sistemi de gelecek.
Naci Bostancı 15.6.2016
TBMM Genel Kurulu Toplandı
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, liselilerin sokakta yeri olmadığını belirterek, "Liselilerin yapması gereken yaşanan problemler varsa bunu öğretmenler, idare ve aile birlikteliği olmadı Milli Eğitim Bakanlığı birlikteliği çerçevesinde çözmektir.
Naci Bostancı 8.6.2016
AK Parti Milletvekili ile Hdp Milletvekilleri Arasında 'Kadın' Polemiği
Genel Kurul'da kadın polemiği yaşandı. AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Cumhurbaşkanımızın da, AK Parti'nin de durduğu yer modernlik içinde, kamusal hayatın içindeki kadındır, ailenin temel direği de kadındır" dedi.
Naci Bostancı 8.6.2016
TBMM Genel Kurulu
"Hiç kimsenin burnu bile kanamasın isteriz" Sataşma gerekçesiyle kürsüye gelen AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dünyada hiçbir iktidarın; ülkesinde çatışma olmasını, insanların ölmesini istemeyeceğini söyledi.
Naci Bostancı 8.6.2016
Buldan ile Bostancı Arasında Tartışma
TBMM Başkanvekili Pervin Buldan ile AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı arasında ’terör örgütü’ polemiği yaşandı.
Naci Bostancı 3.6.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Almanya'da alınan karar sonrasında üç partinin ortak açıklama yaptığını anımsatarak, bunun milli duruş olduğunu ifade etti.
Naci Bostancı 2.6.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, tarihi tarihçilerin konuşacağını ve toplumla paylaşacağını belirtti.
Naci Bostancı 1.6.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Gezi dahil, insanlık tarihindeki sokakta yaşanan bütün iktidar mücadelesi insanlığın aleyhinedir, insanlığa bir fayda sağlamamıştır.
Naci Bostancı 31.5.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Gezi olaylarının bir darbe girişimi olduğunu belirterek, "Sokaktan üç kişi toparlayarak iktidar değiştireceğini zannedenler, avuçlarını yalarlar.
Naci Bostancı 27.5.2016
TBMM'de 65. Hükümet Programı Görüşüldü
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, HDP'li Beştaş'ın konuşmasının ardından 'sataşma' nedeniyle söz aldı.
Naci Bostancı 27.5.2016
65. Hükümet Programı Görüşülüyor
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Türkiye AK Parti öncesinde, zürafaya benzer bir toplumdu.
Naci Bostancı 27.5.2016
65. Hükümet Programı Görüşmeleri
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, terör konusuna değinerek, "HDP’ye sadece şunu söyleyeceğim, geçmişte Anadolu’yu dolaşırken, bazı insanlar şöyle diyorlardı, ’HDP’nin Türkiyelileşme projesi var’. Bugün dolaşırken arkadaşlar söyle diyorlar, HDP’yi Meclis’te istemiyoruz.
Naci Bostancı 27.5.2016
AK Parti'nin Grup Başkanvekilleri Belli Oldu
AK Parti, bugün 65. hükümet programı görüşmeleri öncesinde kapalı grup toplantısı yaparak, Grup Başkanvekillerini belirledi. AK Parti grubunun yeni Grup Başkanvekilleri şöyle: "Naci Bostancı, İlknur İnceöz, Bülent Turan, Mustafa Elitaş ve Mehmet Muş.
Şu an buradasınız: Naci Bostancı Haberleri | Naci Bostancı Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Naci Bostancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Naci Bostancı kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Genel Kurulu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 11:05:15. #1.15#
title