Naci Bostancı Haberleri

Naci Bostancı haber, Naci Bostancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Naci Bostancı 12.3.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı da İstiklal Marşı'nın, devletin bir varlık ve yokluk savaşına girmesinin ardından, toplumsal ve politik şartları ince bir duyarlılık ve güçlü bir sesle dile getirdiğini, geleceğe de mesaj veren bir anlatımla bunu ortaya koyduğunu söyledi.
Naci Bostancı 11.3.2018
AK Parti'li Bostancı: Bu İttifak Toplumun Yüzde 70'inin İttifakı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti- MHP ittifakıyla ilgili olarak "Bu ittifak sadece Ak Parti ve MHP'nin değil, Türkiye toplumunun yüzde 70'inin ittifakıdır" dedi.
Naci Bostancı 10.3.2018
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Türkiye Afrin'e yönelik bir operasyona başladı.
Naci Bostancı 7.3.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Yunanistan'da Türk bayrağının yakılmasının trajik bir olay olduğunu belirterek, "Ülkeler arasında ilişkilerde bayraklar birbirine emanettir.
Naci Bostancı 3.3.2018
AK Parti Amasya Danışma Kurulu Toplantısı
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Erken seçim yok, seçim zamanında olacak.
Naci Bostancı 2.3.2018
Kim Kiminle İttifak Etmek İstiyorsa Yapabilir"
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "İttifaklara imkan veren düzenleme, Türkiye siyasetinin bu yeni niteliği üzerinden bütün siyasi partiler bakımından nesnel bir zemin oluşturuyor.
Naci Bostancı 28.2.2018
28 Şubat, Anadolu Sermayesinin Tasfiyesine Yöneliktir"
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "28 Şubat, Anadolu sermayesi olarak adlandırılan ve muhafazakar kesimin tasfiyesine yönelik bir eylem şeklinde karakterize oldu.
Naci Bostancı 27.2.2018
Seçim İttifakı Teklifi" Anayasa Komisyonunda
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "seçim ittifakı teklifinin" yüzde 10'un altında oy alan partiler için de şans getirdiğini belirterek, "Yüzde 1 ya da yüzde 2 oy alan partiler ortaklık kurduklarında, bu aynı zamanda Türkiye'nin çok temel ihtiyacı olan siyasetteki iş birliğini...
Naci Bostancı 24.2.2018
AK Parti Çankırı Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Tarihin parlak sayfaları, zaferler önemli ama aynı zamanda bu topraklarda geçmişte yaşadığımız acılar, çektiğimiz çileler, başımıza birtakım musibetlerin gelmesi, bunların nedenleri en az zaferler kadar önemlidir.
Naci Bostancı 15.2.2018
Cumhuriyeti Kuran CHP ile Bugünkü CHP'nin İlgisi Kalmamıştır"
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Cumhuriyeti kuran CHP ile bugünkü CHP'nin herhangi bir ilgisi kalmamıştır.
Naci Bostancı 10.2.2018
AK Parti Amasya Kadın Kolları Olağan Kongresi
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili, "Bu operasyon insanları birbirine karşı düşmanlığa sevk eden bir siyasal stratejiye karşıdır.
Naci Bostancı 7.2.2018
TBMM Genel Kurulu
Bunun üzerine söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, bir terörist yapılanmaya selam gönderilmesini şiddetle kınadığını belirtti.
Naci Bostancı 4.2.2018
AK Parti Bartın Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi
AK Parti Grup Başkanvekili Prof. Dr. Naci Bostancı,"Afrin operasyonu, Orta Doğu coğrafyasında yaşayan Kürtlerin, Arapların, Türkmenlerin, bölgede yaşayan herkesin barışı ve selametleri için hayati bir operasyondur.
Naci Bostancı 1.2.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, bir şeye itiraz edildiğinde, onun üzerinden bir yorumla hakarette bulunulamayacağını belirterek, bunun krizi daha da derinleştireceğini ve hakaret dilinin artmasına neden olacağını ifade etti.
Naci Bostancı 30.1.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı "Siz bir emperyal güçle bir çete olarak kirli bir ilişki kurarsanız, 5 bin tır dolusu silah alırsanız, gül değil silah, bunun adı açık bir savaştır.
Naci Bostancı 22.1.2018
Ak Partili Bostancı: Türkiye, Terörle Egemenlik İsteyen Emperyal Siyasete Karşı Mücadelede
AMASYA'da katıldığı toplantıda konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Afrin harekatıyla ilgili, "Türkiye terör muhabbetiyle bölgeyi birbirine düşürmek ve bunun üzerinden egemen olmak isteyen bir emperyal siyasete karşı, bu terör örgütüyle mücadele ediyor" dedi.
Naci Bostancı 22.1.2018
Zeytin Dalı Harekatı
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, PYD/PKK'nın bölgedeki emperyal hayaletlerin çıkarları için çalışan bir çete yapılanması olduğunu belirterek, "Türkiye emperyal siyasetin uzantısı olarak bölgedeki herkes için;
Naci Bostancı 10.1.2018
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: "Hdp'nin Mahrem Fantezisini İfade Eden Bir Laftır"
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, eski HDP Milletvekili Hasip Kaplan’ın sözlerine yönelik olarak, "HDP’nin mahrem fantezisini ifade eden bir laftır.
Naci Bostancı 10.1.2018
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, eski HDP Milletvekili Hasip Kaplan'ın açıklamalarına ilişkin, "Her türlü kardeşlik onlar için öldürücüdür.
Naci Bostancı 29.12.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, KHK'de yer alan 'tek tip kıyafet' uygulamasına yönelik eleştirilere ilişkin, "Bir ay içerisinde buna ilişkin yönetmelik çıkacak ve o çerçevede daha detaylı bir şekilde göreceğiz.
Naci Bostancı 29.12.2017
Ak Partili Bostancı'dan 'Tek Tip Kıyafet Uygulamasına' İlişkin Açıklama
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, KHK’da yer alan ’tek tip kıyafet’ uygulamasına ilişkin, “Olağan vatandaşlardan daha farklı bir sınıflamaya meri hukuk, evrensel hukuk normlarıyla öyle bir statüye konulmuş olan ’sanık’ denilmiş olan kesimlere ilişkin demokratik ülkelerin...
Naci Bostancı 27.12.2017
Muhtarlar AK Parti Milletvekilleriyle Buluştu
AK Parti Grup Başkan Vekili ve Amasya Milletvekili Naci Bostancı ile AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek muhtarlarla bir araya geldi.
Naci Bostancı: 2018 Bütçe GörüşmeleriNaci Bostancı 22.12.2017
Naci Bostancı 22.12.2017
2018 Bütçe Görüşmeleri
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, “Her siyasi iktidar siyasal süreçler içerisinde topluma bakar, insanlara bakar, partilerin ne söylediğine bakar, bütün bunları hesap ederek sonuçta bu bütçeyi oluşturur” dedi.
Naci Bostancı 22.12.2017
Meclisin Bütçe Maratonu Sona Eriyor
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Gandi gibi olacaksanız, gerçekten Gandi olacaksınız, bir proje olarak değil. Ne oldu?
Naci Bostancı 5.12.2017
Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Teklif TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Hükümetin yaptığı, sadece bizim değil, bütün iktidarların yapması gereken, bu memleketin esenliğine sahip çıkmak, kanlı politikaların sahiplerine karşı halkın esenliği için devletin meşru güçleriyle mücadele vermektir.
Naci Bostancı 30.11.2017
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, ABD'de görülen Hakan Atilla davasına ilişkin, "Bütün bunların millet vicdanında bir karşılığı var. Milletin vicdanında bunun karşılığı yaşanan bu mahkeme olayının bir kumpas olduğudur.
Şu an buradasınız: Naci Bostancı Haberleri | Naci Bostancı Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Naci Bostancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Naci Bostancı kimdir, hayatı ve biyografisi. Siyaset Sadece Güzel Laf Söylemek Değil, Yolda Nasıl Yürüdüğündür.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 10:40:03. #1.15#
title