Naci Bostancı Haberleri

Naci Bostancı haber, Naci Bostancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Naci Bostancı 9.3.2016
Meclisin Bütçe Maratonu Sona Eriyor
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ise Paylan'ın kendi sözleriyle çeliştiğini söyledi.
Naci Bostancı 8.3.2016
Çıplak Teslim Olan Teröristler Meclis Gündeminde
Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terör örgütünden kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerin çıplak fotoğraflarını gündeme getiren HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, duruma tepki gösterdi. HDP'li Baluken'in suçlamalarına cevap veren AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Türkiye'nin Temmuz ayından bu yana kirli bir terör saldırısı ile karşı karşıya kaldığını söyleyerek, "Devlet hukuk temelinde, insani normlara uygun bir tarzda ve kesinlikle teenniyle, dikkatli bir biçimde bu terörle mücadeleyi sürdürüyor" dedi.
Naci Bostancı 7.3.2016
2016 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün, "Kürdistan illeri" ifadesine, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Niçin belli kavramlar kullanıldığında bu ülkedeki insanlar bölünmeye ilişkin bir kaygı duyuyorlar?
Naci Bostancı 4.3.2016
2016 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
HDP'li Baluken ile AK Parti'li Bostancı arasındaki tartışma HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, söz alarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partisine ve milletvekillerine yönelik ifadelerde bulunduğunu belirterek, şöyle konuştu: "Saçmış olduğu hakaretlerin tamamını misliyle çarpıp kendisine iade ediyorum. Sırf başkanlık hesabı uğruna içeride ve dışarıda ülkeyi kaos ve savaş ortamına çevirmiş bir kişi, şimdi HDP üzerinden halklarımızı sürüklediği felaket ortamının gündemini değiştirmeye çalışıyor. Fezlekeler üzerinden HDP'yi tehdit eden, HDP'yi korkutacağını sanan bir zihniyete karşı daha güçlü şekilde mücadelemizi devam ettireceğiz. Ülkeyi darbe ve savaş girdabına sokan, kan deryasına çevirenler HDP'nin yürüttüğü bu mücadele karşısında korkmaya devam etsin." AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, temmuz ayından beri yaşanan terörist saldırılarının, "Saray ve AK Parti iktidarı, Türkiye'yi savaşa götürüyor" bağlamına oturtulmaya çalışıldığını ifade ederek, şöyle devam etti: "Oysa ki olup biten Türkiye'ye, insanlara, onların can ve mal emniyetine karşı çeşitli nedenlerle girişilen bir terörist saldırıdır.
Naci Bostancı 3.3.2016
Dokunulmazlıkların Kaldırılması Tartışması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıkların kaldırılması konusunu değerlendirdiklerini belirterek, şu an herhangi bir kararları olmadığını söyledi.
Naci Bostancı 2.3.2016
2016 Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Bostancı'dan Paylan'a cevap AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Paylan'ın; Başbakan Davutoğlu'nun, 1.
Naci Bostancı 28.2.2016
2016 Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Cumhurbaşkanı'na ilişkin çeşitli konulara yönelik eleştiriler yapabilirsiniz ama belli bir üslup, belli bir dikkat içerisinde yapılması gerekir" dedi.
Naci Bostancı 26.2.2016
2016 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, bir HDP'linin, "Kandil'i sizin başınıza yıkacağız" dediğini anımsatarak, "Bana kalırsa öyle olmayacak.
Naci Bostancı 26.2.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı'dan Meclis'te Gül ve Dündar'ın Tahliye Yorumu
Meclis Genel Kurulunda Erdem Gül ve Can Dündar'ın tahliye edilmesiyle ilgili konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Ümit ve temenni ederiz ki, hukuki safahat neticesinde bu iki basın mensubu beraat ederler ve suçsuz oldukları anlaşılır ama bunu takdir edecek olan elbette ki mahkemelerdir" dedi.
Naci Bostancı 26.2.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı da 24 yıl önce Hocalı'da bir insanlık dramının yaşandığını belirterek, "Bu olay bir tarafıyla soydaşlarımıza yönelik haince bir katliam olması bakımından bizi ilgilendiriyor, aynı zamanda insanlık bağlamına yerleştirdiğimizde, kendi işinde, gücünde olan insanlara yönelik böylesine sinsice, haince bir katliamın gerçekleştirilmesi ve insanlık suçu işlenmesi bakımından da bizi ilgilendiriyor" diye konuştu.
Naci Bostancı 23.2.2016
TBMM Genel Kurulu
"Çukur kazarak fiili özerklik ilan etme teşebbüsü..." AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ise terör örgütünün geçen yıl temmuz ayından bu yana girişimlerinde yeni aşamaya geçtiğini belirterek, "Bu, şehirlerde çukur kazarak fiili özerklik ilan etme teşebbüsü ve devletin güvenlik güçleri üzerlerine geldiğinde de krizi derinleştirme girişimidir" dedi.
Naci Bostancı 17.2.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Türkiye'nin çok çeşitli yerlerinde terörle mücadele yürütüldüğünü ifade ederek, bu çerçevede yaşanan bazı olayların olduğunu söyledi.
Naci Bostancı 15.2.2016
Suriye'deki Gelişmeler TBMM Genel Kurulu'nda Ele Alınacak
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Suriye'deki son gelişmelerle ilgili yarın TBMM Genel Kurulu'nun bilgilendirileceğini belirtti.
Naci Bostancı 14.2.2016
2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Terör niçin şehirlere taşındı, neden çukurlar açıldı?
Naci Bostancı 11.2.2016
Meclis'te, 'Lüks Restoranda Asılmış Olan Başak Buğdayısınız' Tartışması
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı'nın HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya'ya yönelik, "Lüks restoranda asılmış olan başak buğdayısınız" demesi, tartışmayı da beraberinde getirdi.
Naci Bostancı 10.2.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "AK Parti milletle kucaklaşmaya devam edecek ve teröre karşı da gereken cevabı verecektir" dedi.
Naci Bostancı: TBMM Genel KuruluNaci Bostancı 30.1.2016
Naci Bostancı 29.1.2016
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel arasında "başkanlık" tartışması yaşandı.
Naci Bostancı 27.1.2016
Doğum Yapan Memur ve İşçilere Yeni Haklar
Bu sözler üzerine söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ise "Değerli hanımefendi, buraya geleceksiniz, burada kim ihale takip ediyormuş söyleyeceksiniz.
Naci Bostancı 24.1.2016
Akademisyenlerin Bildirisine Tepkiler
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi"nin bildirisine ilişkin, "Türkiye'nin geleceğine, birliğine ve dirliğine hizmet etme vasfından yoksun, tam tersine Türkiye'nin geleceğine yönelik terörist girişimleri örten ve perdeleyen bir anlayışla kaleme alınmış bir bildiri olarak görüyorum" dedi.
Naci Bostancı: Naci Bostancı'dan 'Bildiri' TepkisiNaci Bostancı 16.1.2016
Naci Bostancı 14.1.2016
Torba Tasarı TBMM Gene Kurulu'nda
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "AK Parti'nin yegane dayanağı milletin, halkın kendisidir, yoksa birtakım mafyatik örgütlenmeler değildir.
Naci Bostancı 14.1.2016
Torba Kanun Tasarısı Genel Kurulda
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Paylan'ın kullandığı "soykırım" ifadesini reddetiğini ifade ederek, kavramın 2.
Naci Bostancı 14.1.2016
Ak Partili Bostancı: Dayanağımız Bir Takım Mafyatik Örgütlemeler Değildir
CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan, TBMM Genel Kurulu’nda Sedat Peker’in akademisyenlerle ilgili "Oluk oluk kanlarını akıtacağız" sözleri hakkında iktidar partisinden bir kınama gelmediğini söyledi. Doğan, “Bu sözlerin IŞİD zihniyetinden bir farkı var mıdır? IŞİD’le mücadele ettiğini iddia eden iktidarın buna karşı bir kınaması olmayacak mı?” diye sordu. Bunun üzerine söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, “AK Parti'nin yegane dayanağı milletin halkın kendisidir.
Naci Bostancı 13.1.2016
TBMM Genel Kurulu
Partisinin önerisi üzerinde söz alan Bingöl Milletvekili Hişyar Özsoy, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı'nın, Güneydoğu'daki cenazeleri DBP'li belediyelerin almaya gitmediği ve konuyu manipüle ettiği yönünde ifadeler kullandığını anımsattı.
Naci Bostancı 13.1.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, terörle mücadelenin sürdürüldüğü bölgede cenazeleri alması ve defin işlemlerini yapması gereken ilgili belediyelerin bu işi yapmadığını, cenazeler üzerinden bir ajitasyon üretme çabasının olduğunu söyledi.
Naci Bostancı 12.1.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, sevimsiz bir olayın meydana geldiğini belirterek, "Gönlümüz böyle olmasını istemezdi.
Naci Bostancı 12.1.2016
TBMM Genel Kurulu
"Eleştirinin de adabı var" AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, sataşma olduğu gerekçesiyle söz alarak, "Bu millet böyle konuşan birisini ciddiye almaz.
Naci Bostancı 11.1.2016
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "AK Parti başkanlığı isterken, Uzlaşma Komisyonunda bunun altını doldurmak, süreç içerisinde de ikna edici tarzda bunu dile getirmekle mükelleftir.
Naci Bostancı 11.1.2016
Ak Partili Bostancı: "Uzlaşmadan Buradan Çıkamayız"
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, yeni anayasa için mutlaka uzlaşılması gerektiğine dikkat çekti.
Şu an buradasınız: Naci Bostancı Haberleri | Naci Bostancı Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Naci Bostancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Naci Bostancı kimdir, hayatı ve biyografisi. Naci Bostancı: Partilerle Görüşmeler Yaptıktan Sonra Bir Adım Atacağız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 10:24:43. #1.14#
title