MUZAFFER YALÇIN HABERLERİ

Muzaffer Yalçın haber, Muzaffer Yalçın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muzaffer Yalçın - 16.08.2020
Güdül Belediyesi piknik alanlarına gidenlere çöp poşeti dağıttı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın da Güdül ilçesinin Anadolu'nun ve Ankara'nın tek sesiz ve sakin şehri ilan edilmesinin ardından, ilçe genelinde sessizliğe önem verildiği kadar temizliğe de önem verdiklerini söyledi.
Muzaffer Yalçın - 05.08.2020
Son dakika haber: Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Güdül ilçesinde incelemelerde bulundu
Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, ziyaret ettiği Güdül ilçesinde Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın ile makamında bir araya gelerek, ilçede sürdürülen çalışmalar ile ilgili bilgi alarak, ardından bu alanlara ziyarette bulundu.
Muzaffer Yalçın - 04.08.2020
Osmangazi EDAŞ'tan 2 yılda 1,5 milyarlık yatırım
2020'DE 480 MİLYON LİRALIK YATIRIM Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Osmangazi EDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın, "2019'da hayata geçirdiğimiz 1 milyar lirayı aşan yatırım ile kesintisiz enerji hizmeti verme yolculuğundaki hedeflerimize daha da yaklaşırken bir yandan da gelecekte elektrik arzında yaşanacak artışların günlük hayatı olumsuz etkilenmesinin önüne geçmeyi başardık.
Muzaffer Yalçın - 30.07.2020
Güdül Kaymakamı Zeynep Acar şehit ailelerini ziyaret etti
Kaymakam Acar'a, şehit aileleri ziyaretinde Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Emniyet Müdürü Mustafa Dursun, Jandarma Komutanı Harun Atuçuranoğlu, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Tülün Eroğlu da eşlik etti.
Muzaffer Yalçın - 22.07.2020
Güdül Kaymakamı Dinç'in veda ziyaretleri
Dinç, bu kapsamda Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'ı ziyarete etti.
Muzaffer Yalçın - 19.07.2020
Güdül-Beypazarı kara yolunda yenileme çalışması
Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AA muhabirine, Güdül ile Beypazarı arasında ulaşımı sağlayan kara yolunda yol onarım çalışmasının başlatılmasının kendilerini ve ilçe halkını sevindirdiğini söyledi.
Muzaffer Yalçın - 08.07.2020
Son dakika haber! Ankara'dan kısa kısa
Güdül Belediyesi çalışmaları Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, başkent Ankara ve İç Anadolu Bölgesi'nin tek sakin şehrinin Güdül ilçesi olduğunu, bu anlamda sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle el ele verdiklerini söyledi.
Muzaffer Yalçın - 06.07.2020
Güdül'de köy pazarı kuruldu
Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, yaptığı açıklamada, mevsimlik sebze, meyve, yöresel ürünler, güvenilir hayvansal gıdalar gibi Güdül'e özgü her ürünü, vatandaşların pazarda bulabileceğini belirtti.
Muzaffer Yalçın - 29.06.2020
Güdül'de köylü pazarı faaliyete geçiyor
Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, yaptığı açıklamada, Güdül'ün sakin şehir ilan edilmesinin ardından ziyaretçiler için köylü pazarı kurulmasını kararlaştırdıklarını söyledi.
Muzaffer Yalçın - 21.06.2020
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nden Güdül'e ziyaret
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği kuruluşu olan Sera AŞ'nin Genel Müdürü Mahmut Candan, Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'ı makamında ziyaret etti.
Muzaffer Yalçın - 17.06.2020
Güdül'de "köylü pazarı" kurulacak
Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın başkanlığında bir araya gelen kurum temsilcileri, siyasi parti başkanları ve idareciler, ilçede turizmin hareketlenmesi için neler yapılabileceğini görüştü.
Muzaffer Yalçın - 15.06.2020
Güdül'de iki projeye Ankara Kalkınma Ajansından onay
Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, iki projelerinin Ankara Kalkınma Ajansı tarafından onaylandığını bildirdi.
Muzaffer Yalçın - 12.06.2020
Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'dan yeni Emniyet Müdürü Dursun'a ziyaret
Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, bir süre önce İlçe Emniyet Müdürlüğüne Mustafa Dursun'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Muzaffer Yalçın - 11.06.2020
Güdül Belediyesi Cittaslow toplantısına katıldı
Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Uluslararası Sakin Kentler Birliği (Cittaslow) toplantısına internet üzerinden katıldı.
Muzaffer Yalçın - 11.06.2020
Tekke Dede Türbesi'nin çevresi temizlendi
Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, yaptığı açıklamada, belediye ekiplerinin halkın yoğun kullandığı alanlarda temizlik, ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışması yaptıklarını söyledi.
Muzaffer Yalçın - 02.06.2020
Ankara'dan kısa kısa
Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, bu zorlu günde kendilerine destek veren Köse ve personeline teşekkür etti.
Muzaffer Yalçın - 29.05.2020
Ankara'dan kısa kısa
Belediye binası önünde düzenlenen ödül töreninde konuşan Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, bir sonraki yarışmayı daha geniş kapsamlı yapacaklarını söyledi.
Muzaffer Yalçın - 23.05.2020
Ramazan Bayramı'na doğru
Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ve Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, yayımladıkları mesajlarla vatandaşların ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, koronavirüssüz günlerde buluşmayı diledi.
Muzaffer Yalçın - 21.05.2020
Güdül, Ramazan Bayramı'na hazır
Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada, Cittaslow Genel Merkezi tarafından 2020 Mart ayında üyelik başvurularının onaylandığını hatırlatarak, Türkiye'nin 18.
Muzaffer Yalçın - 19.04.2020
Güdül'ün "Sakin Şehir" başvurusu kabul edildi
Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kültürel mirasını, tarihi ve doğasıyla koruyan ilçenin yaklaşık 2 yıl süren hazırlık döneminden sonra Cittaslow başvurusunun Aralık 2019'da Avrupa Koordinatörlüğüne sunulduğunu söyledi.
Muzaffer Yalçın - 09.04.2020
Güdül'de vatandaşların ihtiyaçları Vefa Sosyal Destek Grupları tarafından gideriliyor
Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, vatandaşa verilen hizmetlerin aksatılmadan yerine getirilmeye çalışıldığını belirtti.
Muzaffer Yalçın - 01.03.2020
"Sakinliğin ve Huzurun Diyarı Güdül Cittaslow İçin Hazırlanıyor" projesi onaylandı
Projenin kabul edilmesinin ardından imza törenine Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık, Güdül Kaymakamı Doğan Dinç ve Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın katıldı.
Muzaffer Yalçın - 20.02.2020
Güdül'de "Zehirsiz Sofralar Buluşması" etkinliği yapılacak
Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, yaptığı açıklamada, etkinliği önemsediklerini söyledi.
Muzaffer Yalçın - 13.02.2020
Ayaş'ta "Ankara keçisi doğduğu topraklarda canlanıyor" konulu toplantı düzenlendi
Toplantıya, Ayaş Kaymakamı Arif Karaman, Güdül Kaymakamı Doğan Dinç, Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, Beypazarı Belediyede Başkanı Tuncer Kaplan, Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, bürokratlar, akademisyenler, birlik başkan ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve üreticiler katıldı.
Muzaffer Yalçın - 21.01.2020
Güdül'de yol projeleri 2020 programına alındı
Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, yaptığı açıklamada Kaymakam Doğan Dinç ve Ankara milletvekili Zeynep Yıldız ile birlikte Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ve Ulaştırma ve Altapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt'u ziyaret ettiklerini, ilçeye yapılacak yollarla ilgili projeleri görüştüklerini bildirdi.
Muzaffer Yalçın - 23.12.2019
"Her Yıl 100 Bin Sosyal Konut" projesi Ankara'da başladı
AA muhabirine konuşan Belediye başkanı Muzaffer Yalçın, ilçede toplamda 350 adet 2+1 ve 150 adet 3+1 olmak üzere toplamda 500 konut inşa edilmesi adına talep toplama işlemlerinin sürdüğünü söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muzaffer Yalçın Haberleri | Muzaffer Yalçın Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Muzaffer Yalçın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muzaffer Yalçın kimdir, hayatı ve biyografisi. Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'dan Sapanlı Mahallesine ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.5.2021 01:51:58. #1.15#

title