MUSTAFA YILDIZDOĞAN HABERLERİ

MUSTAFA YILDIZDOĞAN HABERLERİ

Mustafa Yıldızdoğan haber, Mustafa Yıldızdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yıldızdoğan 24.5.2015
Erdemli'de Türkmen Şöleni
Erdemli Belediyesi tarafından bu yıl 26. kez düzenlenen Türkmen Şöleni'nde sanatçılar Ziynet Sali ile Mustafa Yıldızdoğan sahne aldı.
Mustafa Yıldızdoğan: Gümüşhane'de 'Bir Millet Uyanıyor' KonseriMustafa Yıldızdoğan 21.5.2015
Mustafa Yıldızdoğan 20.5.2015
Erdemli'de 26. Türkmen Şöleni Pazar Yapılacak
Mersin'in Erdemli Belediyesi'nin bu yıl 26.'sını gerçekleştireceği geleneksel Türkmen Şöleni, 24 Mayıs 2015 Pazar günü Erdemli Çamlığı'nda yapılacak. Şölende, Mustafa Yıldızdoğan ve Ziynet Sali konser verecek.
Mustafa Yıldızdoğan 20.5.2015
Erdemli'de "Türkmen Şöleni"Ne Doğru
Şölenin, Erdemli Talat Göktepe Çamlığı'nda yapılacağını ifade eden Tollu, şunları kaydetti: "Yörük-Türkmen yaşamını yansıtması bakımından ve kültürel anlamda çok önemli bir şölen. Şölenimize tüm halkımızı davet ediyorum. Türkmen Şöleni, ilçemizin tanınmasında en önemli yere sahip olan bir kutlamadır. Şölenin hem kültürel hem toplumsal hem de tanıtım açısından son derece mühim ve büyük görevleri bulunmakta. Bir taraftan kendi kültürümüzü, geleneklerimizi, yaşam tarzımızı ve özümüzü geleceğe taşımak, yeni nesillere aktarmak, bir taraftan da ilçemizin tanınması, adının bir çok yerde geçmesi adına Türkmen Şölenimizi önemsiyoruz." Tollu, şölende sanatçılar Ziynet Sali ve Mustafa Yıldızdoğan'ın konser vereceğini belirtti.
Mustafa Yıldızdoğan: Aydın Ülkü Ocakları'ndan Coşkulu KonserMustafa Yıldızdoğan 20.5.2015
Mustafa Yıldızdoğan 27.4.2015
Bahçeli, Geldiği Almanya'da Moral Buldu (Yeniden)
Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı Cemal Çetin ve Almanya Türk Federasyon Genel Başkanı Şentürk Doğruyol'un yanı sıra parti kurmayları olan Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr Edip Semih Yalçın, Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Basın Danışmanı ve Antalya Milletvekili adayı Metin Özkan ile protokol da oturan Devlet Bahçeli, konuşmasının ardından sahne alan Mustafa Yıldızdoğan'ın sahnesini izledi.
Mustafa Yıldızdoğan 26.4.2015
Bahçeli Almanya'da
Avupa'da yaşayan Türklerin MHP iktidarında gururla gezeceklerini, ikinci vatan gördüğünüz ülkelerde yutkunmayacaklarını, haksızlıkları sineye çekmeyeceklerini ve kutup yıldızı gibi parlayacağını ve her talep ve beklentilerinin karşılanacağını söyleyen Bahçeli, sözlerini şöyle bitirdi: "Bu size sözümüzdür. Bizimle Yürü Avrupa Türklüğü. Küresel tahakkümü yıkmak, ağırlaşan hayat şartlarını kırmak için bizimle yürü Avrupa Türklüğü. Umuda, uyanışa, büyük Türkiye'ye bizimle yürü Avrupa Türklüğü. Teröre karşı, bölünmeye karşı, haram ve hıyanete karşı bizimle yürü Avrupa Türklüğü. Tepeden bakanlara karşı bizimle yürü Avrupa Türklüğü. Azarlayan, parmak sallayan, ters bakanlara karşı bizimle yürü Türkiye." Bahçeli'nin konuşmasından sonra ses sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan bir konser verdi.
Mustafa Yıldızdoğan 19.4.2015
Genel Seçime Doğru
Konuşmaların ardından sanatçı Mustafa Yıldızdoğan sahne aldı.
Mustafa Yıldızdoğan 18.4.2015
Türkiye'deki Genel Seçim Almanya'dan Başlayacak
BAHÇELİ BİR GÜN SONRA ALMANYA’DA Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli 26 Nisan 2015 Pazar günü Oberhausen’daki König Pilsener Arena’da saat 12’den itibaren seçmenlere seslenecek. Avrupa Türk Federasyonu tarafından organize edilen 'Bizimle Yürü Avrupa Türklüğü' sloganıyla organize edilen mitingde Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan da sahne alacak.
Mustafa Yıldızdoğan 12.4.2015
Konyalılar Buluşuyor" Programı
Konuşmalardan sonra sanatçı Mustafa Yıldızdoğan'ın mini konser verdiği programda semah gösterisi ve çeşitli yöresel oyunlar sahnelendi.
Mustafa Yıldızdoğan 31.3.2015
AK Parti Yalova İl Başkanı Öztabak'a Ziyaret
Program kapsamında Konya kültürünü tanıtacaklarını belirten Buhari, program kapsamında sanatçı Mustafa Yıldızdoğan'ın da bir konser vereceğini kaydetti.
Mustafa Yıldızdoğan 21.3.2015
MHP 11. Olağan Büyük Kurultayı
Bahçeli'nin salona gelişi sırasında "Devletin başına Devlet geliyor", "Bahçeli nevruz ateşini yakmaya geliyor" anonsları yapıldı.  Bahçeli, salondakileri selamlamasının ardından kendisi için ayrılan yere oturdu.  Nevruz nedeniyle Bahçeli'nin önündeki masaya bir tepsi içinde yumurta konuldu.  Bahçeli'nin önündeki tepside yumurtanın yanı sıra çerez, meyve ve yeşillik de kondu. Yeşilliğin bereketi, yumurtanın çoğalmayı temsil ettiği, çerez ve meyvelerin ise milletin rızk ve bolluk içinde yaşaması dileğiyle konulduğu belirtildi.  Eski bir Türk geleneği olduğu belirtilen bu uygulamada, yeşilliğe "Semeni", hazırlanan tepsiye ise "Nevruz Honçası" dendiği kaydedildi.    Bahçeli'nin gelişi öncesi Mustafa Yıldızdoğan bir konser verdi.
Mustafa Yıldızdoğan 21.3.2015
MHP 11. Olağan Büyük Kurultayı
MHP'nin 11'inci Olağan Büyük Kurultayı Ankara Arena Spor Salonu'nda başladı. MHP'liler 'Başbuğlar Ölmez' şarkısına coşkuyla eşlik ettiler. Arena Spor Salonu duvarları 'Bizimle Yürü Türkiye, Yasaklara Karşı Bizimle Yürü Türkiye, Taviz ve Tahriklere Karşı Bizimle Yürü Türkiye, Bin Yıllık Kardeşliği Bozmak İsteyenlere Karşı Bizimle Yürü Türkiye, Yolsuzluğa, Yoksulluğa Karşı Bizimle Yürü Türkiye' sloganları salonun duvarlarını süsledi. Mustafa Özarslan'ın ardından Mustafa Yıldızdoğan MHP'lileri şarkılarıyla coşturdu.
Mustafa Yıldızdoğan 21.3.2015
MHP'nin 'Bizimle Yürü Türkiye' Vurgulu Kurultayı Şenlikle Başladı
Salon erken saatlerde hınca hınç dolarken, salonun içine de afişler asıldı. Bu afişlerde “Yasaklara Karşı Bizimle Yürü Türkiye”, “Tavizlere ve Tahriklere Karşı Bizimle Yürü Türkiye”, “Bin Yıllık Kardeşliği bozmak İsteyenlere Karşı Bizimle Yürü Türkiye” “Hainlere Karşı Bizimle Yürü Türkiye”, “Haksızlığa ve Adaletsizliğe Karşı Bizimle Yürü Türkiye” “Yolsuzluğa Yoksulluğa Karşı Bizimle Yürü Türkiye”, “Çözülmeye ve Yıkıma Karşı Bizimle Yürü Türkiye” ifadeleri yer aldı. Kurultay’ın başlamasından önce salonda dolduranları sanatçı Mustafa Yıldızdoğan coşturdu.
Mustafa Yıldızdoğan 21.3.2015
MHP'nin Kurultayı Nevruz Programı ile Başlayacak
Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) 11. Olağan Büyük Kurultayı, bugün saat 09.30’da Nevruz Özel Programı ile başlayacak. Programda, sanatçılar Atila Yılmaz ve Mustafa Yıldızdoğan’ın konserlerinin yanı sıra folklor gösterileri düzenlenecek.
Mustafa Yıldızdoğan 20.9.2014
17. Üzüm, Karpuz, İpek Halıcılığı Kültür ve Sanat Festivali
İki gün sürecek festivalde, sünnet şöleni, satranç turnuvası, sempozyum, cirit yarıları, at yarışları ile Hatice, Hakkı Bulut, Mustafa Yıldızdoğan, Ebru Yaşar gibi birçok sanatçı tarafından halk konserleri verileceği bildirildi.
Mustafa Yıldızdoğan: Kızıldağ'da 30 Ağustos KutlamasıMustafa Yıldızdoğan 31.8.2014
Mustafa Yıldızdoğan: Çamlıyayla Zafer Naraları ile ÇınladıMustafa Yıldızdoğan 30.8.2014
Mustafa Yıldızdoğan: Haluk Levent Kızıldağ'daMustafa Yıldızdoğan 28.8.2014
Mustafa Yıldızdoğan 26.8.2014
Kızıldağ'da Karakucak Güreşi Heyecanı Başlıyor
Adana’nın Karaisalı ilçesindeki 529. Kızıldağ Yaylası Tarihi Karakucak Güreşleri bu yıl 29-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, tarihi Kırkpınar’dan sonra en uzun süreli güreş festivaline vatandaşların sahip çıkması gerektiğini söyledi. Sözlü, bu yıldan itibaren 3 kez üst üste başpehlivan olan güreşçinin altın kemerle ödüllendirileceğini bildirdi. Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ve Adana Güreş Vakfı Başkanı Belediye Meclisi Üyesi İlyas Karabulut ile birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde Kızıldağ Yaylası Tarihi Karakucak Güreşleri ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Güreşlerin tarihi yönünü ortaya çıkarmak, daha kalıcı hale getirmek ve ata sporu güreşi yaygınlaştırmak için Türkiye Güreş Federasyonu, Türk Tarih Kurumu ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın onayı ile Kızıldağ Yaylası güreşlerinin düzenlendiğine dikkat çeken Sözlü, Kızıldağ güreşlerinin yaşatılması ve yüceltilmesi gerektiğini bildirdi. Çukurova topraklarından yeniden Mehmet Kartal ve İsmet Atlı gibi dünya şampiyonları ile Abdurrahman Çay gibi Avrupa ve Balkan şampiyonlarının çıkacağını dile getiren Sözlü, Kızıldağ güreşlerinin koruma altına alınması için de başvuruda bulunacaklarını ifade etti. 29 Ağustos Cuma günü başlayacak karakucak güreşlerinin ilk günü, sanatçılar Gül Ahmet Yiğit, Mahmut Tülek ile Haluk Levent konser verecek. 30 Ağustos Cumartesi günü, Karaisalı Futbol Turnuvası final maçı ve ödül töreni düzenlenecek, sanatçılar Ali Topak, Atilla Yılmaz ile Mustafa Yıldızdoğan konser verecek.
Mustafa Yıldızdoğan: Toroslar, Zafer Haftası'nı Coşkuyla YaşıyorMustafa Yıldızdoğan 23.8.2014
Mustafa Yıldızdoğan: İnebolu'da Festival HeyecanıMustafa Yıldızdoğan 2.8.2014
Mustafa Yıldızdoğan 30.7.2014
İnebolu'daki Festival Hazırlıkları Tamamlandı
Etkinliklerin mevlit ve pilav ikramıyla başlayacağı belirtilen açıklamada " Festivalde Türkiye'nin birbirinden ünlü sanatçıları Rafet El Roman, Ferhat Göçer, Mustafa Yıldızdoğan, Hasan Yılmaz, Ayşen Birgör ve Beyza Durmaz sahne alacak" ifadesi kullanıldı.
Mustafa Yıldızdoğan: Ünlü Sanatçılar İnebolu'da Sahne AlacakMustafa Yıldızdoğan 13.7.2014
Mustafa Yıldızdoğan: Sarıveliler 7. Karacaoğlan ve Yayla ŞenliğiMustafa Yıldızdoğan 22.6.2014
Mustafa Yıldızdoğan: Datça'da Mustafa Yıldızdoğan CoşkusuMustafa Yıldızdoğan 13.6.2014
Mustafa Yıldızdoğan 5.5.2014
Türk Gününde Bayrak Sevgisi
Danimarka Türk Federasyonu tarafından Ballerup kentinde düzenlenen geleneksel Türk gününde Azeri şarkıcı Günel ve Azerbaycan'ı Eurovision müzik yarışmasında temsil edecek Dilara Kazimova konser verdi. Türk günü etkinliğinin değişmez sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan da 'Türkiyem' ve 'Şehitler Ölmez' şarkılarıyla salonu coşturdu.
Mustafa Yıldızdoğan: Türk Gününde Bayrak SevgisiMustafa Yıldızdoğan 5.5.2014
Şu an buradasınız: Mustafa Yıldızdoğan Haberleri | Mustafa Yıldızdoğan Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mustafa Yıldızdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yıldızdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Sakarya'da MHP'li Eski Yöneticiler Kurultay Çağrısı Yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 08:26:33. #1.15#
title