MUSTAFA YILDIZDOĞAN HABERLERİ

MUSTAFA YILDIZDOĞAN HABERLERİ

Mustafa Yıldızdoğan haber, Mustafa Yıldızdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yıldızdoğan 31.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Program, sanatçı Mustafa Yıldızdoğan'ın seslendirdiği türkülerin ardından sona erdi.
Mustafa Yıldızdoğan: Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerMustafa Yıldızdoğan 30.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan 29.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Vatandaşların Türk bayraklarıyla katıldığı ve terörü lanetlediği etkinlikte, Mustafa Yıldızdoğan konser verdi ve Nogay Marşı'nın bestecisi Arslanbek Sultanbekov "Dombıra"yı seslendirdi.
Mustafa Yıldızdoğan 29.7.2016
17. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali"
Festivalin resmi açılışının, Büyükçekmece Kültürpark Kemal Sunal Amfi Tiyatrosunda yapılacağını belirten Akgün, şunları kaydetti: "Resmi açılış töreninde sahne alacak Fatih Erkoç, İngilizce ve Fransızca şarkılarla barış ve demokrasi mesajları içeren şarkılar seslendirecek. 3 Ağustos'ta, 'Ölürüm Türkiyem' şarkısıyla tanınan Mustafa Yıldızdoğan sahne alacak.
Mustafa Yıldızdoğan: Demokrasi Şehitlerine Yörük AğıtıMustafa Yıldızdoğan 27.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Ohal'De Büyükçekmece'de FestivalMustafa Yıldızdoğan 27.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Sanatçılar 'Demokrasi Nöbeti'Nde (2)Mustafa Yıldızdoğan 27.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Sanatçılar 'Demokrasi Nöbeti'Nde (3)Mustafa Yıldızdoğan 27.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Demokrasi Nöbeti - Vali Münir KaraloğluMustafa Yıldızdoğan 27.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Sanatçılar 'Demokrasi Nöbeti'NdeMustafa Yıldızdoğan 27.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Sanatçılar 'Demokrasi Nöbeti'NdeMustafa Yıldızdoğan 27.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan 25.7.2016
Meydanları Dolduran Milyonlara 'Türkiyem' Tercüman Oldu"
"Baş koymuşum Türkiyemin yoluna / Düzlüğüne yokuşuna ölürüm / Asırlardır kıratımı suladım / Irmağının akışına ölürüm Türkiyem" sözleriyle başlayan, sanatçı Mustafa Yıldızdoğan'ın 23 sene önce bestelediği "Türkiyem" türküsü, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla meydanlarda "demokrasi nöbet"i tutan vatandaşların en çok dinlediği eserler arasında yer alıyor.
Mustafa Yıldızdoğan: İzmirliler Dokuz Gündür Demokrasi NöbetindeMustafa Yıldızdoğan 23.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Demokrasi Türküsü: Ölürüm Türkiye'mMustafa Yıldızdoğan 23.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Aliağa'da Halk Demokrasi NöbetindeMustafa Yıldızdoğan 23.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Marmaris'te 'Demokrasi Nöbeti' SürüyorMustafa Yıldızdoğan 23.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Türkiye'de Demokrasi Nöbeti Manzaraları!Mustafa Yıldızdoğan 22.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Aliağa'da Demokrasi Nöbetine DevamMustafa Yıldızdoğan 17.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Fetö'nün Darbe Girişimine Dünyadan TepkilerMustafa Yıldızdoğan 16.7.2016
Mustafa Yıldızdoğan 16.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Dünyadan Tepkiler
Türkiye'nin Toronto Başkonsolosluğu binası önünde toplanan yüzlerce Türk'e, kentte yaşayan Iraklı, Suriyeli, Mısırlı ve Lübnanlı Müslümanlar da destek verdi. Toronto polisinin güvenlik önlemi aldığı protesto gösterisine Türk bayrakları ile katılan protestocular, Uğur Işılak'ın seslendirdiği Recep Tayyip Erdoğan şarkısı ve Mustafa Yıldızdoğan'ın söylediği Türkiyem şarkıları eşliğinde yürüdü.
Mustafa Yıldızdoğan 16.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Dünyadan Tepkiler
Toronto polisi, gösteri nedeniyle bölgede geniş güvenlik önlemleri aldı. Ellerinde Türk bayrakları bulunan ve sık sık slogan atan göstericiler, Uğur Işılak'ın seslendirdiği Recep Tayyip Erdoğan şarkısı ve Mustafa Yıldızdoğan'ın söylediği "Türkiyem" adlı parçaya eşlik etti.
Mustafa Yıldızdoğan 16.7.2016
Darbe Girişimine İzmir'de Tepki" / Ek
3-5 ÇAPULCUNUN DARBE TEŞEBBÜSÜ BİTECEK İzmir'de darbe teşebbüsüne tepki gösteren binlerin Konak Meydanı'na toplanmasından sonra milletvekilleri AK Parti il yöneticileri İzmir Valiliği'ne geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Azizi Kocaoğlu'da destek vermek için valilik binasına geldi. Sık sık darbe girişimine protesto eden ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyen sloganlar atanlara, AK Parti Bülent Delican seslendi. Tarihi meydanın yine tarihi bir gün yaşadığını söyleyen Bülent Delican, şöyle dedi: "Helal olsun İzmirliler'e. Milletvekillerimiz aslanlar gibi mecliste, başbakanımız görevinin başında, Cumhurbaşkanımız görevinin başında. Cumhurbaşkanımız İstanbul'a gitmek için yola çıkıyor. Milyonla havalimanına karşılamaya koşuyor. 3 - 5 çapulcunun yapmaya çalıştığı darbe teşebbüsü bitecek. Birkaç güvenlik görevlimiz şehit olduö dedi. Şehit polisler içini dua edilmesini de isteyen Bülent Delican, "Sizler olduktan sonra bu vatanı asla böldürtmeyiz. Bu çapulcuların tamamı tutuklanana kadar bu meydandayız. Var mıyız? Seçilmiş Cumhurbaşkanını yedirtmeyiz. Seçilmiş parlamentoyu başbakanı yedirtmeyiz. Asla bu darbe girişi başarılı olamayacak. 30 ilçemizde de sizin gibi kardeşlerimiz ayakta. Bu meydanları boşaltmayacağız." MHP'YLE ÖZDEŞLEŞEN ŞARKILAR ÇALINDI Ak Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican'ın konuşmasının bitmesinin ardından MHP'yle özdeşleşen şarkılardan Mustafa Yıldızdoğan'ın 'Ölürüm Türkiyem' şarkısı ile merter marşı çalındı.
Mustafa Yıldızdoğan: Kubbeli Han'da Yıldızlar GeçidiMustafa Yıldızdoğan 27.6.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Kubbeli Han'da Mehmet Erdem CoşkusuMustafa Yıldızdoğan 20.6.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Büyükşehir Belediyesi Ramazan EtkinlikleriMustafa Yıldızdoğan 13.6.2016
Mustafa Yıldızdoğan: Büyükşehir'den Dev Ramazan EtkinliğiMustafa Yıldızdoğan 2.6.2016
Mustafa Yıldızdoğan 16.2.2016
İdil'e Tank Sevkıyatı
Terör örgütü PKK'ya yönelik gerçekleştirilecek operasyonlar nedeniyle bugün sabah saatlerinde Şırnak Valiliğinden yapılan açıklamada, saat 23.00'ten sonra sokağa çıkma yasağının uygulanacağının duyurulduğu ilçede operasyon hazırlıkları devam ediyor. İlçeye, bugün saat 15.30 sıralarında çok sayıda tank sevkiyatı yapıldı. Tanklar İdil'e, Mustafa Yıldızdoğan'ın "Türkiyem" şarkısı eşliğinde girdi.
Mustafa Yıldızdoğan 17.11.2015
Özel Harekat Polisleri Tekbir Sesleri ile Gövde Gösterisi Yaptı
İdil ilçesinde teröristlerin temizlenmesi için düzenlenen operasyona Cizre, Şırnak ve Diyarbakır'dan giden takviye polis özel harekat timleri katıldı. Zırhlı araçlarla İdil Emniyet Müdürlüğü'nden çıkarak ilçenin çeşitli mahallelerinde barikat kurup, hendek kazan teröristlerle çatışmaya giren ve bölgeyi temizleyen polis özel harekat timleri operasyon dönüşünde şehit ve yaralı vermemenin sevincini yaptıkları gösteriyle kutladı. Dün sabah erken saatlerde başlayan ve yaklaşık 3 saat boyunca Turgut Özel ve Yenimahalle'de teröristlerle çatışmaya giren polis özel harekat timleri, teröristleri bölgeden püskürttükten sonra zırhlı araçlar eşliğinde İdil İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde bir araya geldi. Operasyon sonrasında onlarca zırhlı araçla emniyet müdürlüğü bahçesine giriş yapan özel harekat timleri, sanatçı Mustafa Yıldızdoğan'ın seslendirdiği 'Türkiyem' parçası eşliğinde karşılandı.
Mustafa Yıldızdoğan: Mhp, Osmaniye Vekil Adaylarını TanıttıMustafa Yıldızdoğan 24.9.2015
Mustafa Yıldızdoğan 31.5.2015
MHP'nin İstanbul Mitingi
Mitingden önce sanatçı Mustafa Yıldızdoğan konser verdi.
Mustafa Yıldızdoğan: Ülkücüler Mustafa Yıldızdoğan'la CoştuMustafa Yıldızdoğan 26.5.2015
Mustafa Yıldızdoğan 25.5.2015
Ermenek Mustafa Yıldızdoğan Konseri
Sevilen sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Ermenek Ülkü Ocakları tarafından organize edilen konserde vatandaşlara coşkulu anlar yaşattı.
Şu an buradasınız: Mustafa Yıldızdoğan Haberleri | Mustafa Yıldızdoğan Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mustafa Yıldızdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yıldızdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. 17. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.8.2020 00:28:05. #1.15#
title