Mustafa Yıldırım Haberleri

Mustafa Yıldırım haber, Mustafa Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yıldırım - 23.12.2018
Artvin Türkiye'nin En Hızlı Akan Nehri, Göle Döndü
Köylerinin bir bölümü baraj gölü altında kalan Zeytincik Köyü Muhtarı Mustafa Yıldırım, eskiden yüzdükleri, balık tuttukları ve hırçın sesini dinledikleri Çoruh Nehri'nin sesinin kesildiğini söyledi.
Mustafa Yıldırım - 19.12.2018
Kyk'lı Öğrencisiler Kızılay'a Kan Bağışladı
Yüksek bir sayıya ulaşmak için Kızılay'la birlikte çalışmalarına devam edeceğini belirten Yılmaz, "Sosyal sorumluluk kapsamında yurtlarımızda bu projelere her zaman destek veriyoruz. Öğrencileri bu kampanyaya davet ediyorum. 100 öğrencimiz kan verdi ama bu sayı artabilir. Mesai bitimine kadar devam edecek. Her yıl bu çalışmayı tekrarlıyoruz. Diğer yurtlarımızda da bu sayının artacağını düşünüyorum." diye konuştu. Kan verme etkinliğine KYK Şube Müdürü Ali Yılmaz ve Muhyiddin İbn-i Arabi Erkek Yurdu Müdür Vekili Mustafa Yıldırım da katıldı.
Mustafa Yıldırım - 06.12.2018
Bursa'nın Milli Eğitim'e Hediyesi Onarımdan Geçirildi
Bakan Selçuk'un verdiği talimatla anıtın bakım ve onarımı Tophane MTAL metalürji teknolojisi alanı öğretmenleri Mustafa Yıldırım ve Ziya Yıldırım, tarafından Ankara'da yapıldı.
Mustafa Yıldırım - 17.11.2018
Uçakta "Tnt Taşıyorum" Şakası, Yolcuları 4 Saat Bekletti
İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda kalkışa hazırlanan uçakta bir yolcunun sarf ettiği sözler, acil eylem planının devreye alınmasına ve uçağın yaklaşık 4 saat rötar yapmasına neden oldu.
Mustafa Yıldırım - 15.11.2018
Gündüz Getirip Gece Çalmışlar
İzmir'deki bir alışveriş merkezindeki ünlü mağazalara gündüz getirdikleri ürünleri gece depodan çaldıkları tespit edilen nakliye firmasının 5 çalışanı tutuklandı.
Mustafa Yıldırım - 06.11.2018
Fetö Sanıklarına Hapis Cezası
Sivas 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada, "silahlı terör örgütü kurma veya yönetme", "silahlı terör örgütüne üye olma", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme" ve "kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık" suçlamalarıyla yargılanan tutuklu sanıklar Mustafa Yıldırım, Naim Salihoğlu, Murat Şahin, Mehmet Nuri Sinan, tutuksuz sanıklar Mehmet Fatih Şeybeoğlu, Yavuz Selim Koçyiğit, Metin Tufan, Mevlüt K, Ünal Benli, Turgut Coşkun, Mustafa Yüce, Osman Ocak, Tugay Somar, Mehmet Akif İçigen, Murat Kocar, Murat Türkyılmaz, Şevki Karaca ve Osman Yaman ile müdafi avukatları ve bazı sanık yakınları hazır bulundu.
Mustafa Yıldırım - 30.10.2018
Bylock Kullandığını Kabul Etti, Mahkemeden Özür Diledi
Tutuklu sanık eski yüzbaşı Mustafa Yıldırım da darbe girişiminden önce Kara Harp Okulu öğrenci alayında görevli olduğunu, 15 Temmuz akşamı evinde bulunduğu sırada uçakların alçaktan uçmasının ardından mesaiye çağırıldığını anlattı.
Mustafa Yıldırım - 30.10.2018
Gündem / 30 Ekim 2018
(Ankara/15.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Kamu taşınmazlarındaki turizm yatırımlarına ilişkin fırsatta son gün 5 Aralık Kamu taşınmazlarındaki turizm yatırımlarının tahsis ve irtifak hakkı süreleri ile kira sözleşmelerinin uzatılması ve bu taşınmazların satışına ilişkin başvurular 5 Aralık'ta sona eriyor Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Turizm yatırımcılarımızı bu tarihi fırsattan yararlanmaları için 5 Aralık'a kadar başvurularını yapmaya davet ediyoruz" "Üzerinde turizm yatırımı gerçekleştirilmek amacıyla bugüne kadar yatırımcılara 564 otel, tatil köyü, günübirlik tesis, golf tesisi ve benzeri turizm tesisi ile 52 yat limanı ve yat çekek yeri tahsis edildi" "Bu düzenleme, sektörün ihtiyaç duyduğu yenileme yatırımlarının gerçekleştirilebilmesi ve turizm yatırımlarının kredibilitesinin artırılması, sektörde yeni açılımların yapılabilmesi yönünden büyük önem taşıyor" (Yıldız Nevin Gündoğmuş/Ankara)2- Demir İpek Yolu'nun bir yıllık serüveni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçen yıl hizmete açılan Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu hattında bir yılda 110 bin ton yük taşındı Avrupa ile Orta Asya, Çin ve Ortadogˆu aksını ekonomik, gu¨venli ve elveris¸li rota haline getiren hattan, Tu¨rkiye'den yurt dışına ins¸aat malzemesi, gıda maddesi, temizlik u¨ru¨nleri, tarım u¨ru¨nleri, Türkiye'ye ise tahıl, demir, c¸inko gibi ürünler tas¸ınıyor Marmaray Projesi'nin 2019'da tamamlanmasıyla C¸in'den Londra'ya demiryoluyla kesintisiz yu¨k tas¸ınması mu¨mku¨n hale gelecek (Arife Yıldız Ünal/Ankara) 3- GRAFİKLİ - İnsan kaçakçılarının yöntemleri emniyet raporunda Düzensiz göçmenleri Ege Denizi'nde tehlikeli yolculuğa çıkaran kaçakçıların yöntemleri, emniyetin raporunda ayrıntılı şekilde yer aldı İnsan kaçakçılığı, "yolcu başı" olarak adlandırılan çoğunluğu Suriyeli kişilerin, Türkiye'ye giriş yapan yabancı uyruklularla kendilerine özel yöntemlerle kurduğu bağlantıyla başlıyor İlk temas ve anlaşmanın ardından göçmenler, organizatörün yönlendirdiği ve "kasa" olarak tabir edilen şahıslara bin ila 2 bin dolar arasında değişen miktarda parayı teslim ederek karşılığında şifre alıyor Para ödendikten sonra göçmenlere, kaçakçılarca "güvenli ev" olarak nitelendirilen ikametlerde geçici barınma imkanı sağlanıyor Yabancı uyruklular, kıyı şeridinde de kendilerini bekleyen kişilerce çoğu zaman göçmenlerin arasından seçilen birisinin kullandığı şişme bot veya teknelerle Yunan adalarına gönderiliyor (Mustafa Yıldırım/İzmir) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Mustafa Yıldırım - 28.10.2018
Botta Doğurduğu Kızının "Doğum Doktoru" Olmasını İstiyor
EFSUN ERBALABAN YILMAZ / MUSTAFA YILDIRIM - Dikili'den Yunanistan'a geçmek isterken yakalanan göçmenler arasında yer alan ve bebeğini sahil güvenlik botunda dünyaya getiren Afgan anne Nazgül Rahimi, kızı Zehra'nın "doğum doktoru" olmasını istiyor.
Mustafa Yıldırım - 23.10.2018
Sedef, Tedavi Edilebilir Bir Hastalıktır"
Sedef hastalığı hakkında toplumda yanlış veya eksik bilgilerin hastaların sosyal hayatını olumsuz etkilediğine işaret eden Mert, şöyle konuştu: "Hastalar günlük yaşamlarında kendilerini soyutlanmış ve kısıtlanmış hissetmektedirler. Biz 'Elif'in Hikayesi' projesinde sedef hastalığının uzman dermatologlar tarafından uygulanacak uygun tedaviler ile kontrol altına alınabilmekte olduğunu ve hastaların normal bir yaşam sürdürebileceklerini göstermeye çalıştık. Elif'in hayal ettiği pürüzsüz cildiyle kendini gördüğü anki heyecanını ve mutluluğunu tüm sedef hastalarına ilham olması için paylaştık." "Sedef Türkiye'de de önemli bir sağlık sorunudur" Sedef Hastaları Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Yıldırım ise sedef hastalığının yaygın ve çoğunlukla sıkıntı veren bir deri hastalığı olduğunu ve sadece kozmetik bir sorun olmadığını belirtti.
Mustafa Yıldırım - 12.10.2018
İhh Antalya Şube Başkanı Yıldırım Açıklaması
İHH Antalya Şube Başkanı Mustafa Yıldırım, İslam ülkelerinin Gazze'yi gündemlerine almaları ve insani yardım girişine izin verilmesi için çaba sarfetmesi gerektiğini bildirdi.
Mustafa Yıldırım - 10.10.2018
Otobüs Biletlerinde "Enflasyonla Mücadele" İndirimi Yolda
Tüm Otobüsçüler Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı kapsamında yapılan çağrıya otobüs firmaları olarak duyarsız kalmayacaklarını belirterek, "Otobüs firması temsilcileriyle en kısa zamanda toplanıp, konuyu görüşeceğiz.
Mustafa Yıldırım - 01.10.2018
Sivas'taki Fetö/pdy Davası
Firari sanıklar örgütün sözde "il imamı" Musa Kaya ile Murat Bayır, Mustafa Gümüş, Mustafa Yıldırım, Osman Çıtak ve Tahsin Ateş'in halen arandığı tutanağa geçildi.
Mustafa Yıldırım - 26.09.2018
Erzurum İli Arazi Kullanımı Çalıştayı"
"Tarım arazileri her yıl yanlış kullanım sonucu azalıyor" Türkiye'de yaklaşık 24 milyon hektar tarım arazisinin her yıl yanlış kullanım sonucu azaldığını aktaran Fıratoğlu, şöyle konuştu: "Ülkemizde tarım arazilerin kullanımı, korunması ve geliştirilmesi büyük önem taşımaktadır. Bakanlığımızca bu amaçla tarım arazileri bilgi sistemini geliştirmiştir. Hayatın temel unsurları arasında bulunan toprak, tarımsal üretimde faktördür. Doğal üretim kaynaklarının ilk sırasında yer alan toprak sınırlı olup, gelecek nesillerinin gıda üretiminin kaynağıdır. Günümüzde hızlı nüfus artışı, teknolojik gelişmeler, yeni konut, fabrika ve yolların yapımı zorunlu hale gelmiş ve bu faaliyetler için ihtiyaç duyulan araziler çoğu kez tarım arazilerinden karşılanmaktadır." Atatürk Üniversitesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Yıldırım Canbolat da medeniyetlerin gelişmesinde iki temel unsur olan toprak ve suyu barındıran arazilerin önemine işaret etti.
Mustafa Yıldırım - 25.09.2018
Adıyaman'da İki Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı
Mustafa Yıldırım idaresindeki 46 P 4159 plakalı otomobil, Gölbaşı-Elbistan karayolunun 12.
Mustafa Yıldırım - 17.09.2018
Doktorlarla Hastaları Buluşturan Tek Dernek Hızla Faaliyetlerine Başladı
Yeni Yaşam Hematoloji ve Onkoloji hastalarıYardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Doç.Dr. Mustafa Yıldırım doktor ile hastaları buluşturan ve psikoterapi,eksersizlerle hastalıklarda sorun çözmeye yönelik bir dernek kurarakişe başladıklarını ifade etti.
Mustafa Yıldırım - 10.09.2018
Aleyhine Konuştuğu Türkiye'ye Tatil İçin Gelmiş
İzmir Adnan Menderes Havalimanında MİT ve polisin düzenlediği ortak operasyonla Avusturya'ya gitmek üzereyken yakalanan kadının, Avrupa'da katıldığı konferanslarda Türkiye'yi kötülediği halde İzmir'e tatil için geldiği belirlendi.
Mustafa Yıldırım - 29.08.2018
Sınırda Yakalanan Fetö'cü Başhekime 15 Yıl 6 Ay Hapis
Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ait olduğu gerekçesiyle kapatılan Turgut Özal Üniversitesi Hastanesinin başhekimi Mustafa Yıldırım 15 yıl 6 ay, eşi Ümran Yıldırım ise 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Yıldırım Haberleri | Mustafa Yıldırım Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mustafa Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'deki İlk Afrikalı Futbol Kulübü, Dernekleri İçin Onay Bekliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.7.2021 16:05:11. #1.15#

title