MUSTAFA YENEROĞLU HABERLERİ

Mustafa Yeneroğlu haber, Mustafa Yeneroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yeneroğlu - 19.05.2017
Avusturya Meclisinin Onayladığı Yeni Uyum Yasasına Tepkiler
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, yeni uyum yasasına ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, Avusturya'da kamusal düzen ve güvenliğe karşı radikal fikirleri yaygınlaştırma amacıyla Kur'an-ı Kerim dağıtılmasının yasaklanması gibi kültürel ve ırkçı sembol politikalarının akla zarar uygulamalar olduğu ifadelerini kullanmıştı.
Mustafa Yeneroğlu - 15.05.2017
Avusturya'ya Türk İş Gücü Göçünün 53'üncü Yılı
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Avusturya'da yaşayan vatandaşlarımız; İslamofobi, ırkçılık, yabancı düşmanlığı gibi sorunlarla hiç olmadığı kadar karşı karşıyalar.
Mustafa Yeneroğlu - 27.04.2017
Fransız Senatörler TBMM'de
Senato üyeleri daha sonra TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu ile bir araya geldi.
Mustafa Yeneroğlu - 24.04.2017
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Yabancı kökenli insanların kendi ülkelerindeki oy tercihleri sebebiyle hedef tahtasına konulması, Almanya'da bugüne dek eşi benzeri görülmemiş bir tutumdur.
Mustafa Yeneroğlu - 03.04.2017
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması
AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylamasında yurtdışında özellikle de gençlerin oy kullanmasının önemine değinerek, "Sandığa gitmek sadece formal bir oy verme değil, Türkiye'ye güçlü bir selam verilmesi ve bu selamın da Türkiye'de çok...
Mustafa Yeneroğlu - 31.03.2017
Avrupa'da Yüzde 60'a Yakın Katılım Bekliyoruz"
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylamasına katılımın Avrupa'da yoğun şekilde devam ettiğini ve katılımın yüzde 60'a yakın olacağını öngördüklerini söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 27.03.2017
TBMM İnsan Hakları Araştırma Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
AK Parti Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylamasına yurt dışından katılım oranının yüksek olmasını beklediklerini söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 21.03.2017
Uluslararası Irkçılıkla Mücadele Günü
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, azınlık konumundaki etnik ve dini gruplara karşı sergilenen önyargı ve hoşgörüsüzlüğün ulaştığı boyutun, endişe verici olduğunu bildirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 10.03.2017
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "İsveç'te referandum için oy kullanacak yaklaşık 38 bin seçmenimiz, AK Parti'nin yurt dışı bilgilendirme toplantılarının sistematik bir biçimde engellendiği ortamda, Türkiye'nin geleceği...
Mustafa Yeneroğlu - 09.03.2017
Hollanda'da Parlamento Seçimleri
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Hollanda'da yapılacak parlamento seçimlerine ülkede yaşayan Türklerin katılımına ilişkin, "Yabancı ve göçmen düşmanlığının, Müslümanlara yönelik ayrımcılığın ve dışlayıcı söylemlerin arttığı...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Yeneroğlu Haberleri | Mustafa Yeneroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mustafa Yeneroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yeneroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Terör Örgütü Pkk, Almanya'da Her Ortamda Cirit Atıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 07:23:49. #1.15#
title