MUSTAFA YENEROĞLU HABERLERİ

Mustafa Yeneroğlu haber, Mustafa Yeneroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yeneroğlu - 14.10.2017
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Strazburg'da
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarını gurbetçi olarak tanımlamanın artık yetersiz kaldığını, yeni bir zeminde göç ve diaspora konusunun ele alınması gerektiğini söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 13.10.2017
Düzeltme "Tbmm İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu'ndan Avustralya Açıklaması"...
AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Avusturya'da 15 Ekim Pazar günü yapılacak genel seçimler öncesi ülkede yaşayan Türk kökenli seçmenlere oy kullanma çağrısında bulunarak "Avusturya'da yaşayan azınlıkların seçime katılım...
Mustafa Yeneroğlu - 13.10.2017
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu'ndan Avustralya Açıklaması
AK Parti İstanbul milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Avusturya'da 15 Ekim Pazar günü yapılacak genel seçimler öncesi ülkede yaşayan Türk kökenli seçmenlere oy kullanma çağrısında bulunarak "Avusturya'da yaşayan azınlıkların seçime katılım...
Mustafa Yeneroğlu - 11.10.2017
Hollanda'daki Koalisyon Hükümeti Protokolü
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Hollanda'daki koalisyon hükümeti protokolüne ilişkin, "Protokolde göç ve entegrasyon politikalarıyla ilgili yer alan bazı hususlar, bir zamanların çok kültürlü Hollandasından vazgeçildiği görüşünü destekler mahiyettedir.
Mustafa Yeneroğlu - 30.09.2017
Komisyon Başkanı Yeneroğlu, Frankfurt'ta Stk Temsilcileriyle Görüştü
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Göç ve Diaspora İhtisas Komisyonu kurulması için kanun teklifini iki ay içinde Meclis'e sunulacak noktaya getireceklerini bildirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 25.09.2017
Mustafa Yeneroğlu Almanya Seçimlerini Değerlendirdi
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Almanya seçimlerine ilişkin, "Bu seçim 2. Dünya Savaşı’ndan sonra ilk defa içinde çok güçlü biçimde 94 milletvekilinin en az üçte birinin Nazi olduğu bir partinin Meclis’te grup kurmasını beraberinde getirecek" dedi.
Mustafa Yeneroğlu - 25.09.2017
Yeneroğlu, Almanya'daki Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Almanya'daki seçim sonuçlarının, 2.
Mustafa Yeneroğlu - 22.09.2017
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu, Almanya'da
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Almanya'daki federal seçimlere ilişkin Hristiyan Demokratlar ile Hür Demokratlar'ın (FDP) kuracağı bir koalisyonun hem Türkiye hem de Almanya için daha doğru olacağını söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 14.07.2017
Adalet Bakanı Bozdağ - "Bir Insan Hakları Ihlali Olarak 15 Temmuz" Paneli
Moderatörlüğünü TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu'nun yaptığı panelin ilk bölümünde Bozdağ, "Darbe Sonrası Hukuki Süreç" başlığıyla bir konuşma gerçekleştirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 14.07.2017
Bir İnsan Hakları İhlali Olarak 15 Temmuz" Paneli
Moderatörlüğünü TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu'nun yaptığı panelin ilk bölümünde Bozdağ, "Darbe Sonrası Hukuki Süreç" başlığıyla bir konuşma gerçekleştirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 14.07.2017
Bir İnsan Hakları İhlali Olarak 15 Temmuz" Paneli
Moderatörlüğünü TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu'nun yaptığı panelin ilk bölümünde Soylu, "Özgürlük ve Güvenlik Dengesi: Kamu Düzeninin Tesisi" başlıklı konuşma gerçekleştirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 05.07.2017
Almanya'da Federal Anayasayı Koruma Teşkilatı Raporu
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Almanya'da Federal Anayasayı Koruma Teşkilatının açıkladığı 2016 yılı istihbarat raporunun, federal hükümetin PKK'ya yönelik mücadelesinin sadece sembolik olduğunu ve PKK yasağının sadece kağıt üzerinde kaldığını tekrar gün...
Mustafa Yeneroğlu - 29.06.2017
Almanya'nın Duisburg Kentinde Polis Şiddeti
Olaya neden olan polis memurlarının görevden alınmasını talep ettiklerini kaydeden Sipahi, şöyle devam etti: "Buradan ayrıca siyasilere, adli mercilere ve bütün sorumlulara olay karşısında hassasiyet göstermeleri çağrısında bulunuyoruz. İki vatandaşımıza uygulanan şiddetin medya tarafından, orada bulunan insanların polise hiçbir mukavemeti olmamasına rağmen '250 kişi 50 polise saldırmış' şeklinde yansıtılması burada yaşayanları derinden üzmüştür. Belediye Başkanı'nın olayı değerlendirirken 'asosyal' kelimesini kullanmasını, sorumluluk sahibi bir yetkiliye asla yakıştırmıyor ve kınıyoruz. Bizleri çok rahatsız eden bu kelimeden dolayı Belediye Başkanı'ndan özür dilemesini talep ediyoruz." AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu da konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, şunları kaydetti: "Hiçbir sabıka kaydı bulunmayan, sicili tertemiz, Türkiye kökenli Duisburglu bir aile, polisin orantısız fiziki şiddetine maruz kalmıştır.
Mustafa Yeneroğlu - 21.06.2017
TBMM'den Gazilere Ziyaret
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu ve beraberindeki heyet, gaziler ile Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin yaşandığı gece yaralanan Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Daire Başkanı Turgut Aslan'ı ziyaret etti.
Mustafa Yeneroğlu - 19.06.2017
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Yurt dışındaki Türk toplumunun yaşam gerçekleri ile ilgili Türk medyasının hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.
Mustafa Yeneroğlu - 15.06.2017
TBMM Insan Haklarını Inceleme Komisyonu
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu başkanlığında toplandı.
Mustafa Yeneroğlu - 04.06.2017
Berlin Büyükelçiliğinde İftar
İftar programına, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu ile çok sayıda davetli katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 29.05.2017
Solingen Katliamının 24. Yılı
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, 29 Mayıs 1993'te 5 kişinin hayatını kaybettiği Solingen katliamında aile fertlerini ve evlatlarını kaybeden Mevlüde Genç'in barış ve sükuneti tavsiye eden tutumu karşısında en büyük görevin,...
Mustafa Yeneroğlu - 24.05.2017
THY'nin 30 Kilogram Bagaj Uygulaması Kararı
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, THY'nin, aldığı son kararla, diasporanın yoğun yaşadığı Almanya, Fransa, Hollada, Belçika, İsviçre ve Danimarka'dan gelen veya giden yolcular için eski uygulamanın geçerli olacağını açıkladığını belirtti.
Mustafa Yeneroğlu - 24.05.2017
Bulgaristan Türklerinin Çektiği Acılar Hala Tazedir"
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Maalesef ki aradan 28 yıl geçmesine rağmen, Bulgaristan Türklerinin çektiği acılar hala tazedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Yeneroğlu Haberleri | Mustafa Yeneroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mustafa Yeneroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yeneroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha İstanbul - Büyükada Davası Sanıkları Hakim Karşısında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 13:29:27. #1.15#
title