MUSTAFA YENEROĞLU HABERLERİ

Mustafa Yeneroğlu haber, Mustafa Yeneroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yeneroğlu - 11.07.2018
Terör Örgütü Nsu Davası Kararına Tepkiler
AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) terör örgütü davasında verilen kararı, "Mahkemenin almış olduğu mahkumiyet kararıyla verilen ceza bir karar müsveddesi olarak tarihe geçecektir.
Mustafa Yeneroğlu - 11.07.2018
Almanya'daki Nsu Davasına Yoğun İlgi
Duruşmayı AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Nürnberg Başkonsolosu Yavuz Kül, Münih Başkonsolosu Mesut Koç, Almanya İslam Konseyi Başkanı Burhan Kesici, İslam Toplumu Milli Görüş Genel Sekreter Yardımcısı Ali Kızılkaya, Bavyera Eyaleti Başkanı Peter Küspert de izledi.
Mustafa Yeneroğlu - 11.07.2018
Almanya'da 5 Yıl Süren Nsu Davasında Karar Açıklandı
Duruşmayı AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Nürnberg Başkonsolosu Yavuz Kül, Münih Başkonsolosu Mesut Koç, Almanya İslam Konseyi Başkanı Burhan Kesici, İslam Toplumu Milli Görüş Genel Sekreter Yardımcısı Ali Kızılkaya, Bavyera Eyaleti Başkanı Peter Küspert de izledi.
Mustafa Yeneroğlu - 01.07.2018
Dış Politikamız Adalet, Haysiyet ve Hürriyet Üzerine Kuruludur"
Öte yandan etkinlikte, İstanbul milletvekilleri Mustafa Yeneroğlu ve Zafer Sırakaya ayrı ayrı telefonla bağlanarak seçim çalışmalarına katkı sağlayan herkese teşekkür etti.
Mustafa Yeneroğlu - 20.06.2018
Mükerrer Oy Kullanıldığı İddiası
AK Parti İstanbul Milletvekili ve Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Yeneroğlu, bir seçmenin hem Belçika'da hem de İzmir'de oy kullandığı iddialarına ilişkin, "Böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir.
Mustafa Yeneroğlu - 15.06.2018
Yurt Dışında Ramazan Bayramı
DİTİB Köln Camisi ve Külliyesi'nde yapılan bayramlaşma törenine, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı (YTB) Abdullah Eren, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Köln Başkonsolosu Ceyhun Erciyes, DİTİB Başkan Vekili Ahmet Dilek ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 08.06.2018
AK Parti İstanbul Milletvekili Yeneroğlu, Avusturya'ya Tepki Gösterdi
Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz’un, ülkedeki 7 camiyi kapatacaklarını ve 60 kadar imamın yerleşim izinlerinin tekrar gözden geçirileceği açıklamasına sert tepki gösteren AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, “Avusturya’da camilerin kapatılmak istenmesi demokratik toplum...
Mustafa Yeneroğlu - 07.06.2018
AK Parti İstanbul Milletvekili Yeneroğlu Oyunu Almanya'da Kullandı
AK Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Türkiye'nin Köln Başkonsolosluğu'nda oyunu kullandı.
Mustafa Yeneroğlu - 03.06.2018
Atib'den İftar Programı
"Türkçeyi kullanmayan gençlerin oranı yüzde 40" AK Parti istanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Avrupa'da yaşayan Türklerin anadilleri olan Türkçeyi korumaları gerektiğine vurgu yaparak, gençler arasında azalan Türkçe iletişime dikkati çekti.
Mustafa Yeneroğlu - 02.06.2018
Ak Parti, Yurt Dışı Seçim Beyannamesini Açıkladı
AK Parti İstanbul Milletvekili ve YSKM Başkanı Mustafa Yeneroğlu beyannameyle ilgili yaptığı açıklamada, "24 Haziran seçimlerinin ardından yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için çalışmalarımızı kurumsallaştırarak sürdüreceğiz" dedi.
Mustafa Yeneroğlu - 02.06.2018
AK Parti Yurt Dışı Seçim Beyannamesini Açıkladı
AK Parti İstanbul Milletvekili ve YSKM Başkanı Mustafa Yeneroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, "24 Haziran seçimlerinin ardından yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için çalışmalarımızı kurumsallaştırarak sürdüreceğiz.
Mustafa Yeneroğlu - 27.05.2018
Solingen Faciası Ortak Acımızdır"
AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Solingen faciasının 25. yılına ilişkin, "Solingen kundaklaması, Almanya'da yaşayan Türklerin ortak acısıdır.
Mustafa Yeneroğlu - 26.05.2018
Almanya'dan Çifte Standart
24 Haziran'da Türkiye'de gerçekleşecek erken seçimler dolayısıyla Türk siyasetçilerin Almanya'da konuşma ve miting yapmasına izin vermeyeceğini açıklayan Almanya, Halkların Demokratik Partisi'ne Köln şehrinde miting düzenlemesi için izin verdi. Alman makamlardan çıkan izin sonucu HDP, Almanya'nın Köln kentinde miting yaptı. Türk siyasi partilerine uygulanan çifte standart ise, siyaset mensuplarınca eleştirildi. Konu hakkında açıklama yapan AK Parti İstanbul Milletvekili ve Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Almanya'nın çifte standartlı tutumunu eleştirerek "Türkiye'yi tehdit eden her türlü unsur, Almanya'da rahatlıkla her türlü eylemi yapabilirken, sözde seçim kampanyası yasağı sadece AK Parti için geçerli" ifadelerini kullandı.
Mustafa Yeneroğlu - 26.05.2018
Almanya'nın Köln Kentindeki Hdp Mitingi
AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, HDP mitingiyle ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'deki seçimler için Almanya'nın aldığı seçim kampanyası yasağı kararının, "antidemokratik bir uygulama" olduğunu ancak, madem böyle bir kural varsa bu kuralın, tüm partiler için aynı derecede geçerli olması gerektiğini belirtti.
Mustafa Yeneroğlu - 23.05.2018
Almanya'da Camiye Saldırı
Sosyal medya hesabından saldırıya tepki gösteren AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, saldırıyı esefle kınayarak cami cemaatine geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Mustafa Yeneroğlu - 21.05.2018
Almanya'dan Listeye Giren Milletvekili Adayları Belli Oldu
Türkiye'de 24 Haziran tarihinde 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde partilerin kesinleşen milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sunuldu. Partilerin listesinde Almanya'dan da adaylar bulunuyor. Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) eski Genel Başkanı Zafer Sırakaya, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul 3. Bölge 9. sıradan, Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı Cemal Çetin Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul 2. Bölge 2. sıradan, CHP Berlin Birliği Başkanı Yusuf Kenan Kolat İstanbul 2. Bölge 20. sıradan ve halen milletvekili olan Mustafa Yeneroğlu AK Parti İstanbul 3.
Mustafa Yeneroğlu - 11.05.2018
Almanya'nın Ortaya Koyduğu Tutum Sadece AK Parti'ye Yönelik"
AK Parti Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Almanya'nın, 24 Haziran'da yapılacak seçimlere katılacak partilere yönelik tutumunu eleştirerek, "Almanya'nın ortaya koyduğu tutum maalesef sadece AK Parti'ye yönelik olan bir tavır olarak...
Mustafa Yeneroğlu - 02.05.2018
Gönüldaşlarımıza Büyük Görev Düşüyor"
AK Parti Yurt Dışı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Bugüne kadar yapılan seçimlerde olduğu gibi 24 Haziran'da da AK Parti'ye yurt dışından güçlü bir desteğin çıkması için tüm gönüldaşlarımıza büyük görev düşüyor.
Mustafa Yeneroğlu - 29.03.2018
Yurt Dışında Yaşayan Türk Gençlerin Kampı
Gençlik ve Spor ile Dışişleri Bakanlıkları ve YTB tarafından yurt dışında yaşayan Türk gençlere yönelik "Kimlik ve Kültür" temalı "Yurtdışı Türkler Gençlik Kampı" Antalya'da devam ediyor. Kampta düzenlenen seminerde YTB Başkanı Mehmet Köse ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, bir araya geldiği gençlerin sorularını yanıtladı.
Mustafa Yeneroğlu - 16.03.2018
Almanya'da Kundaklanan Caminin Yanındaki Meydanda Cuma Namazı
Müslümanlarla dayanışma ve birlik göstermek için "Sen de seccadeni al da gel" sloganıyla cami yanındaki meydanda toplanan yaklaşık bin kişi, dondurucu soğukta cuma namazını kıldı. Namaza, Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Berlin Başkonsolosu Mustafa Çelik, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Grubu Üyesi ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu ve birçok dernek başkanı da katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 16.03.2018
Alman İçişleri Bakanı İslam'ı Dışladı
Seehofer'e tepki gösteren AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Almanya'da camiler kundaklanıyor.
Mustafa Yeneroğlu - 10.03.2018
İslamofobi ile Mücadele Çalıştayı"
Göç Araştırmaları Vakfı (GAV) Başkan Vekili ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, tüm Batı dünyasında ırkçı akımların ciddi manada güçlendiğini ve toplumsal merkeze inerek siyasal kültürü zehirlediğini belirterek, "Her gün sadece Almanya'da Müslümanlara yönelik en az 3 saldırı var.
Mustafa Yeneroğlu - 10.03.2018
AK Parti Milletvekili Yeneroğlu: "Almanya'da Müslümanlara Yönelik Her Gün 10'un Üzerinde Saldırı...
Almanya’da dün bir caminin molotoflu saldırıya uğraması ile ilgili açıklama yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Her gün Almanya’da müslümanlara yönelik 10’un üzerinde saldırı var" dedi.
Mustafa Yeneroğlu - 07.02.2018
Yabancı Ülke Mahkemelerinin Boşadığı Çiftler Artık Türkiye'de Dava Açmayacak
Nüfus Hizmetleri Kanunu’nda gerekli yasal değişikliğin Resmi Gazete’de yayınlanmasının ardından açıklamada bulunan AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu,"Yeni uygulamayla yurt dışında alınan boşanma kararlarının tanınması bağlamında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır" dedi.
Mustafa Yeneroğlu - 02.02.2018
Avrupa Birliği Sempozyumu
AK Parti İstanbul Milletvekili ve Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Türk Grubu Üyesi Mustafa Yeneroğlu, Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne (AB) tam üyeliği konusunun gerçekçi bir hedef olmadığını belirterek, "Türkiye'yle ilgili AB tam üyeliği sürecinden ziyade ortak menfaatlerin öncelenerek...
Mustafa Yeneroğlu - 26.01.2018
Almanya'da Terör Örgütü Pyd/pkk Yandaşlarının Camilere Saldırması
BERLİN (AA) – AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Almanya'da federal hükümetin, ülkede Türkiye kökenli Müslümanların ve onların kuruluşlarının güvenliğini sağlamakla mükellef olduğunu ancak terör örgütü PKK'nın şiddetine karşı sessiz kaldığını belirtti.
Mustafa Yeneroğlu - 24.01.2018
Uetd'den Avrupa Genelinde "Zeytin Dalı Harekatı" Bildirisi
"Şehitler ölmez, vatan bölünmez", "Her şey vatan için", "Vatan sana canım feda" şeklinde Türkçe ve Fransızca sloganların atıldığı gösteriye, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Genel Kurulu çalışmaları için Strazburg'da bulunan Türk Heyeti Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile heyet üyeleri AK Parti milletvekilleri Yasin Aktay, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Suat Önal ve Mustafa Yeneroğlu da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Yeneroğlu Haberleri | Mustafa Yeneroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mustafa Yeneroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yeneroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Almanya, Türkiye'nin Nüfuzundan Korkuyormuş!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 03:40:27. #1.15#
title