MUSTAFA YENEROĞLU HABERLERİ

Mustafa Yeneroğlu haber, Mustafa Yeneroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yeneroğlu - 23.08.2016
Almanya Başbakanı Merkel'in, "Türkiye Kökenlilerden Sadakat" Talebi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel'in, "Türkiye kökenlilerden sadakat" talebine ilişkin, "Sadakat talebi sağ popülistlerin değirmenine su taşımak demektir.
Mustafa Yeneroğlu - 12.08.2016
Ytb Başkanı Bülbül Açıklaması
YTB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu'nun katılımıyla YTB merkez binasında Türkiye Stajları programı birinci döneminin sertifika töreni düzenlendi.
Mustafa Yeneroğlu - 08.08.2016
Almanya Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ederer Meclis'te
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Ederer ile Meclis'in Yeni Halkla İlişkiler binasındaki toplantı salonunda biraraya geldi, Yeneroğlu, Ederer'e FETÖ'nün darbe girişiminde Meclis'in bombalanan bölümlerini de gezdirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 08.08.2016
Almanya Dışişleri Müsteşarı'ndan 'Darbecilerin' Yargılanma Süreci Açıklaması
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Almanya Cumhuriyeti (AFC) Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Markus Ederer ile Meclis'te görüştü.
Mustafa Yeneroğlu - 07.08.2016
Demokrasi ve Şehitler Mitingi"
AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu da, Türk milletinin İstiklaline aşık bir millet olduğuna vurgu yaptığı konuşmasında, şunları kaydetti: "Biz biliyoruz ki bu millet istiklaline aşık olduğu gibi istikbalini de Allah'ın takdiriyle kimseye bırakmayacak bir millettir.
Mustafa Yeneroğlu - 02.08.2016
Almanya'daki Darbeye Karşı Demokrasi Mitingi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, kamuoyunda oluşturulmaya çalışılan baskı ve kısıtlamaya rağmen Almanya'daki Darbeye Karşı Demokrasi Mitingi'nde milli iradeye, seçilmiş meşru Hükümete ve darbe karşıtı demokratik direncin başını çeken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek için bir araya gelindiğini belirtti.
Mustafa Yeneroğlu - 31.07.2016
Avrupalı Türkler Demokrasi Mitinginde Buluştu (1)
Darbeye Karşı Demokrasi Platformu'nun Köln'deki Deutzer Werft Meydanı'nda organize ettiği mitinge, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ün yanı sıra çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 27.07.2016
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyelerinden Özel Harekat'a Ziyaret
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu ve beraberindeki üyeler, Gölbaşı'nda 15 Temmuz gecesi FETÖ'nün darbe girişiminde savaş uçaklarıyla bombalanan ve 50 şehit verilen Özel Harekat Daire Başkanlığında incelemelerde bulundu.
Mustafa Yeneroğlu - 26.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, darbe teşebbüsünün ardından Türkiye'de yaşanan hadiselerin Batı'da yansıtılış biçiminin akıl almaz, çoğunlukla düşmanca, hatta kin dolu olduğunun görüldüğünü kaydetti.
Mustafa Yeneroğlu - 24.07.2016
Alman Medyası Karalama Kampanyasıyla Kamuoyunu Etkilemeye Çalışıyor
Alman basını, AK Parti Milletvekili Mustafa Yeneroğlu gibi çok sayıda kişinin özellikle gençleri provokasyonlara karşı uyarmasını ve her türlü şiddetten uzak durulması yönündeki çağrılarını ise sütunlarına taşımadı.
Mustafa Yeneroğlu - 22.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Burada bir konuşma yapan AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, darbe girişimi sırasında TBMM'de yaşananları anlattı.
Mustafa Yeneroğlu - 21.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Önlenen darbe girişiminin batı ülkelerindeki birçok siyasetçi, gazeteci ve akademisyen tarafından çarptırılarak ve haksız suçlamalarla bezenerek ele alınması tasvip edilemez." değerlendirmesinde bulundu.
Mustafa Yeneroğlu - 18.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi
Törene, Önder'in yakınları ile AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Şabanözü Kaymakamı Cevdet Bakkal, Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 15.07.2016
Yeneroğlu: Suriyeliler'e Yönelik Ötekileştirici Açıklamalardan Kaçınılmalı
AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Devlet ve milletimizin duyarlılığını ve zenginliğini yansıtan Suriyeli kardeşlerimize yönelik ötekileştirici açıklamalardan kaçınmaya, özellikle medyayı daha sorumlu davranmaya davet ediyorum" dedi.
Mustafa Yeneroğlu - 14.07.2016
TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, ’’Diasporada yaşayan vatandaşlarımız ve tarihi-kültürel bağlarımız olan topluluklarımızla ilişkilerimiz Anayasamız’da yeniden tanımlanmalıdır" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Yeneroğlu Haberleri | Mustafa Yeneroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Mustafa Yeneroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yeneroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Almanya'da Terör Örgütü PKK Yandaşları Gösteri Yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 07:13:56. #1.16#
title