MUSTAFA YALÇIN HABERLERİ

Mustafa Yalçın haber, Mustafa Yalçın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yalçın - 11.07.2021
Talas Antika Pazarı yeniden açılıyor
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından hayata geçirilen ve büyük beğeni toplayan Antika Pazarı, pandemi nedeniyle kurulamayan 16 ayın ardından kapılarını yeniden açıyor.
Mustafa Yalçın - 08.07.2021
Karadut Beste Yarışması sonuçlandı
Programın açılış konuşmasını yapan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Kayseri ve Talas'ın güzelliklerini şiir ve müzik yoluyla duyurmak amacıyla Türk Sanat Müziği beste yarışması düzenlediklerini söyledi.
Mustafa Yalçın - 23.06.2021
Kayseri'den kısa kısa
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, salgının önlenmesi için aşı yapılmasının gerekli olduğunun altını çizerek, "Biz de bu salgının sona ermesi için sağlıkçılarımızla işbirliği yapıp aşıları çalışan personelimizin ayağına getirdik.
Mustafa Yalçın - 18.06.2021
Kayseri'den kısa kısa
İlçe Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından başlatılan uygulamayla ilçe sınırları içerisinde ikamet eden Mehmetçiklerin, kışlada ihtiyaç duyabilecekleri temel askeri malzemelerin yer aldığı çantaya başvurular hızla sürüyor.
Mustafa Yalçın - 08.06.2021
Silahlı saldırıda ölen Arife öğretmenin adı Talas'ta yaşatılacak
Başkan Mustafa Yalçın başkanlığında gerçekleşen toplantıda gündemde yer alan imar plan konuları görüşüldü, şartlı bağış talebi konusu da oybirliği ile kabul edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Yalçın Haberleri | Mustafa Yalçın Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mustafa Yalçın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yalçın kimdir, hayatı ve biyografisi. Talas Belediyesi kurbanlık koyunları yıkayıp dezenfekte etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 05:44:02. #1.15#

title