Mustafa Tunç Haberleri

Mustafa Tunç haber, Mustafa Tunç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Tunç - 07.06.2021
Son dakika gündem: "Futbolda şike kumpası" davasında tüm sanıklarla ilgili hapis cezası ve beraat kararları belli oldu
Buna göre sanıklar Aslan Keleş, Ahmet Alır, Aziz Uruç, Battal Gazi Karadağ, Burhan Koçak, Engin Değirmenci, Ferah Zor, Haluk Alemdar, Haydar Aydoğdu, Hüseyin Duran, İlkay Çelik, Kadir Taş, Mehmet Oyan, Mehmet Soydemir, Mustafa Tunç, Nilüfer Duman, Ömer Faruk Okşaş, Resul Karagöl, Serdar Othan, Serkan Kankan, Sezai Akgün, Sırrı Kızılırmak, Tekin Öğül, Tevfik Sami, Veli Engin, Yafes Çağlayan, Yakup Karaçizmeli, Yasin Şahin ve Zafer Sırlan hakkında "beraat" ve "karar verilmesi ya da ceza verilmesine yer yok" kararları alındı.
Mustafa Tunç - 19.12.2019
OSB'DE yollar bakım ve onarımdan geçirildi
Elazığ ekonomisinin önemli unsurları arasında yer alan ve Kekliktepe mevkiinde faaliyet gösteren Elazığ Hayvan Ürünleri Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi bünyesinde yer alan ve ağır tonajlı araçların kullanımı sonucu yıpranan yollarda, Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından bakım-onarım ve asfalt çalışması gerçekleştirildi. TUNÇ'TAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI'NA TEŞEKKÜR Elazığ Hayvan Ürünleri Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tunç, Elazığ Belediyesi ekiplerince alanda gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na teşekkür etti.
Mustafa Tunç - 03.10.2019
Sokak hayvanlarını doyurmak için motosikletiyle İzmir'i turluyor
"Bunlar için kendi hayatını bitirdin" Gücü yettiğince can dostlarına bakmaya devam edeceğini ifade eden Mogol, şunları söyledi: "Çevremdeki insanlar 'Para versen biz bu işi yapmayız' diyorlar. Ben de onlara 'Bu iş paralı olsaydı ben de yapmazdım, zaten bu bir gönül işi, sevgi işi. Bu insan olarak başkasına faydasının dokunduğunu ve ayakta kaldığını görme işi.' diyorum. Yarın bir gün bu dünyadan ölüp gideceğiz. Arkamızdan güzel bir şeyler bırakmamız gerektiğini düşünüyorum. Gücüm yettiği kadar can dostlarıma bakmaya devam edeceğim. Bazı esnaf kardeşlerimiz bizi örnek almaya çalışıyor. Kedi ve köpeklerin sularını koyuyor, mama koyuyor." "Biz de artık onu kendimize örnek almaya başladık" Esnaf Mustafa Tunç da Mogol'un yıllardır her sabah motosikletiyle mahallelerine gelip sokak hayvanlarını beslediğini dile getirdi.
Mustafa Tunç - 29.08.2019
Dha istanbul bülteni-3
Çalıştaya  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tunç Soyer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar katıldı.
Mustafa Tunç - 29.08.2019
Chp'li büyükşehir belediye başkanları istanbul'daki çalıştayda buluştu
Çalıştaya İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tunç Soyer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar katıldı.
Mustafa Tunç - 09.08.2019
Hatay'da mühimmat deposundaki patlama
Mahalle sakinlerinden Mustafa Tunç, gece evde uyudukları sırada büyük bir patlama sesi duyduklarını ve bunun üzerine dışarı çıktıklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Tunç Haberleri | Mustafa Tunç Kimdir - Haberler - Mustafa Tunç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Tunç kimdir, hayatı ve biyografisi. Midibüs ile kepçenin çarpışması sonucu 1 kişi yaralandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 05:32:15. #1.16#

title