MUSTAFA TUNA HABERLERİ

Mustafa Tuna haber, Mustafa Tuna son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Tuna - 16.09.2018
Özel Halk Otobüslerinde "Ankarakart" Dönemi
Ankara Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Belediye Meclisi'nde, Başkent'te toplu taşıma hizmeti veren "Özel Halk Otobüsleri Yönetmeliği" taslağı oy birliği ile kabul edildi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ve EGO Genel Müdürü Balamir Gündoğdu'nun imzaladığı Başkanlık yazısı ile EGO Genel Müdürlüğü Özel Halk Otobüsleri Yönetmeliği ile Ankarakart kullanımına ilişkin engeller ortadan kaldırılmış oldu.
Mustafa Tuna - 15.09.2018
Ulus Meydanı'nı Yayalaştıracak Projede İhaleye Çıkılacak
"Ankara büyük bir meydana kavuşacak" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, projenin ihale aşamasında olduğunu belirterek "En kısa sürede ihaleye çıkılacak.
Mustafa Tuna - 13.09.2018
TBMM Başkanı Yıldırım'ın Kabulleri
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'yı ayrı ayrı kabul etti.
Mustafa Tuna - 13.09.2018
TBMM Başkanı Yıldırım: Türkiye'nin Büyümesine Hiçbir Güç Engel Olamayacak (2)
Ankara Sivaslı Dernekler Federasyonu (ASİDEF) tarafından Atatürk Kültür Merkezi'nde 'Başkentte Sivas Günleri' etkinliği düzenlendi. Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen etkinliğe, TBMM Başkanı Binali Yıldırım, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Sivas Valisi Davut Gül, eski Milli Eğitim Bakanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ve Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ile milletvekilleri ve Sivaslı bürokratlar katıldı.
Mustafa Tuna - 13.09.2018
TBMM Başkanı Yıldırım: Türkiye'nin Büyümesine Hiçbir Güç Engel Olamayacak
Ankara Sivaslı Dernekler Federasyonu (ASİDEF) tarafından Atatürk Kültür Merkezi'nde 'Başkentte Sivas Günleri' etkinliği düzenlendi. Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen etkinliğe, TBMM Başkanı Binali Yıldırım, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Sivas Valisi Davut Gül, eski Milli Eğitim Bakanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ve Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ile milletvekilleri ve Sivaslı bürokratlar katıldı.
Mustafa Tuna - 13.09.2018
TBMM Başkanı Yıldırım: Türkiye'nin Büyümesine Hiçbir Güç Engel Olamayacak
Ankara Sivaslı Dernekler Federasyonu (ASİDEF) tarafından Atatürk Kültür Merkezi'nde 'Başkentte Sivas Günleri' etkinliği düzenlendi. Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen etkinliğe, TBMM Başkanı Binali Yıldırım, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Sivas Valisi Davut Gül, eski Milli Eğitim Bakanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ve Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ile milletvekilleri ve Sivaslı bürokratlar katıldı.
Mustafa Tuna - 13.09.2018
Başkentte Sivas Günleri" Etkinliği
Etkinliğe, Sivas Valisi Davut Gül, eski bakanlardan Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile bazı milletvekilleri de katıldı.
Mustafa Tuna - 12.09.2018
TESK Genel Başkanı Palandöken: "Ankara'daki Su İndirimi Herkese Örnek Olmalı"
Tüm belediyelerin faturalarda indirime gitmesinin çok olumlu olacağını dile getiren Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mustafa Tuna 17 Eylül'den itibaren geçerli olacak tüm iş yeri ve konutlar için yüzde 17 oranında su indirimi yapılacağını açıklamıştı.
Mustafa Tuna - 11.09.2018
Büyükşehir Belediye Meclisi, Başkent'teki Su Fiyatlarında Yüzde 17 Oranında İndirim Yapılması...
Büyükşehir Belediye Meclisi'nde "su ve atık su tarifelerinde" indirim yapılmasına ilişkin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, ASKİ Genel Müdürü Prof.
Mustafa Tuna - 10.09.2018
Başkentte Su Fiyatında İndirim
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, başkentte su fiyatında yüzde 17 indirim yapıldığını, uygulamanın 17 Eylül'den itibaren geçerli olacağını bildirdi.
Mustafa Tuna - 10.09.2018
Çubuk'un Ulaşım Filosu Büyüyor
Esnafın sorunlarını çözme konusunda kendilerinin her zaman yanında duran ve destek veren Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner'e teşekkür eden Neşeli, şunları kaydetti: "İlçemizde dededen babaya, babadan oğluna süregelen otobüs işletmeciliği sonradan kazanılmış bir hak olmayıp, nesilden nesile aktarılan bir meslektir. Bu nedenle de çeşitli bahanelerle esnafımızın elinden alınması çok büyük haksızlık olacaktı. Bunun için büyük bir mücadele başlattık. Bu haklı davamızda sağolsun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, AK Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş ve MHP İlçe Başkanı Ali Çankaya'da bize destek oldu.
Mustafa Tuna - 10.09.2018
Ankara'da Fetö'ye Tepki Buluşması
AK Parti Ankara İl Başkanlığı üyeleri, Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) tepki göstermek üzere Sincan Ceza İnfaz Kurumları önünde basın açıklaması yaptı. Açıklamaya, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Tuna - 10.09.2018
Ankara'da Fetö'ye Tepki Buluşması
AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, şu günlerde devlet ve millet bekasının tehdit altında olduğunu belirterek, "Aziz şehitlerimiz ile gazilerimizin ortaya koydukları fedakarlıklara sahip çıkarak, bu vatanı hain darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ ile iç ve dış birlikçilerinin eline düşürmeyeceğiz" dedi.  AK Parti Ankara İl Başkanlığı üyeleri, Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) tepki göstermek üzere Sincan Ceza İnfaz Kurumları önünde basın açıklaması yaptı. Açıklamaya, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Tuna - 08.09.2018
Beypazarı'nda Festival Coşkusu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ise "Beypazarı belediyemizle el ele vererek yapılması gereken işleri yapmaya devam ediyoruz.
Mustafa Tuna - 07.09.2018
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım, 30 Büyükşehirde İttifak Sinyali Verdi
Kızılcahamam Kültür Sanat ve Su Festivali'nin Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilen açılış törenine MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, AK Parti Ankara milletvekilleri Emrullah İşler,Nevzat Ceylan, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Azerbaycan Büyükelçisi Hazar İbrahim, Kosova Mamuşa Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Sala ve belediye heyeti, Kıbrıs Paşaköy Belediye Başkan Yardımcısı Mikail Cankurt ve belediye heyeti, Çankırı Üniversitesi Rektörü ve ESYAV Başkanı Prof.
Mustafa Tuna - 07.09.2018
Toroslar Belediye Başkanı Tuna, Boğaziçililerle Buluştu
Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Boğaziçi Üniversitesi Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu'nda, 15 yıllık belediye başkanlığı döneminde yaptığı çalışmaları ve siyasi tecrübelerini paylaştı.
Mustafa Tuna - 06.09.2018
Başkan Tuna'dan Ankara'da Su Fiyatlarına Yüzde 17 İndirim Açıklaması
ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, kentte, 17 Eylül'den itibaren su fiyatlarında yüzde 17 indirim uygulayacaklarını açıkladı.
Mustafa Tuna - 06.09.2018
Aankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna: Su Fiyatlarında Yüzde 17 İndirim Yapıyoruz
ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, kentte 17 Eylül'den itibaren su fiyatlarında yüzde 17 indirim yapacaklarını söyledi.
Mustafa Tuna - 06.09.2018
Başkent'te Suya Yüzde 17 İndirim
Başkent’te suya 17 oranında zam yapılacağını açıklayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ’’Önümüzdeki meclis toplantısında alacağımız kararla ayın 17’si itibariyle bütün abonelerde yüzde 17 indirime gidiyoruz’’ dedi.
Mustafa Tuna - 06.09.2018
Başkentte Su Faturalarında Yüzde 17 İndirim
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 17 Eylül'den itibaren tüm abonelere su faturalarında yüzde 17'lik indirim yapacaklarını bildirdi.
Mustafa Tuna - 05.09.2018
Dünya İdari Kentler Birliği Genel Kurulu
Birliğin 2018-2020 dönem başkanlığını yürüten Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna da konuşmasında, genel kurula ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Mustafa Tuna - 04.09.2018
Dünya İdari Kentler Birliği 1. Genel Kurul Toplantısı
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Meyra Palace Otel'de yapılan resepsiyonda, Güney Kore'nin Sejong kentinde geçen yıl Dünya İdari Kentler Birliği üyeleriyle bir araya gelerek, büyük bir aile olma yönünde ilk adımı attıklarını söyledi.
Mustafa Tuna - 03.09.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Esenboğa Havalimanı'nda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile diğer yetkililer karşıladı.
Mustafa Tuna - 03.09.2018
Dünya Başkentleri Ankara'da Buluşuyor
Toplantının açılış töreninde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin de konuşma yapacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Tuna Haberleri | Mustafa Tuna Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Mustafa Tuna haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Tuna kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Tuna'ya Ahilik Ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.6.2021 23:45:34. #1.14#

title