MUSTAFA TUNA HABERLERİ

Mustafa Tuna haber, Mustafa Tuna son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Tuna - 22.11.2018
Bip ile Belediyeler Dijitalleşiyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna da, "BiP sayesinde vatandaşlarımız artık akıllı telefonlarından tek bir tuşla en çok kullanılan Belediye hizmetlerine ulaşabilecek.
Mustafa Tuna - 18.11.2018
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinde Üye Seçimi
KKTC Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun ve beraberindeki heyetin, Nisan ayında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna'yı ziyareti sırasında gündeme gelen "Doğa Parkı" projesine katkı sağlanması konusu Meclis'te görüşülerek kabul edildi.
Mustafa Tuna - 17.11.2018
İskitler'deki Kentsel Dönüşüm Projesinin Temeli Atıldı
Ankara'nın İskitler bölgesinde başlatılan kentsel dönüşüm kapsamında yapılacak projenin temeli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, milletvekilleri ve proje sahiplerinin katılımıyla atıldı.
Mustafa Tuna - 12.11.2018
Başkent Trafiğini Rahatlatacak Yol Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, aralık ayında açılması planlanan Bilkent Şehir Hastanesi çevresindeki yol çalışmalarını açılış tarihinden önce bitireceklerini bildirdi.
Mustafa Tuna - 10.11.2018
Gecekonduların Yerine Yüksek Katlı Binaya İzin Yok"
"Türkiye'de kentsel dönüşümle ilgili bir strateji çizdik" Kurum, kentsel dönüşüm de yüksek katlı binalar yapılıp, yapılmayacağına ilişkin sorusunu da şöyle yanıtladı: "Biz tüm Türkiye'de kentsel dönüşümle ilgili bir strateji çizdik ve inşallah ay sonuna kadar bu stratejiyi tamamlayıp, yayınlayacağız. Hiçbir yerde biz kentsel dönüşümde gecekondu yapılarının yerine 15-20 katlı bina istemiyoruz, bunun yapılmasına da müsaade etmeyeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi bizim milli kültürümüzü, örf ve adetlerimizi yansıtan mahalle ölçeğinde, az katlı projeler gerçekleştireceğiz. Bu projeler mimari olarak da bizim kültürümüzü yansıtan projeler olacak. Bunun ilk örneğini yine Ankara'da yeni Mamak bölgesinde gerçekleştiriyor olacağız ve tüm Türkiye'de yapacağımız projeler bundan sonra böyle olacak. Kentsel dönüşümde, 4-5 kat yeni alanlarda, mevcutta eğer bir yapılaşma söz konusuysa buralarda da 7-8 katı geçmeyecek şekilde bir düzenleme yapacağız, bunun dışındaki kentsel dönüşüme de müsaade etmeyeceğiz." Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna da projelere ilişkin bilgilendirmelerde bulunduklarını belirterek, Kurum'a Ankara'ya böyle bir projeyi kazandırdığı için teşekkürlerini iletti.
Mustafa Tuna - 10.11.2018
Mustafa Tuna: "Yaklaşık 10 Km'lik Alanda Ankaramıza Yakışır Bir Millet Bahçesi Gerçekleştirilmiş...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi Ankara Büyükşehir Belediyesi Mamak Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.
Mustafa Tuna - 7.11.2018
Geleceği Değiştirecek Akıllı Bina Teknolojileri A-Tech'te
AÇILIŞI ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI YAPACAK Fuarın açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un yapacağını ifade eden İpekçi, "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna da açılışa katılıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Tuna Haberleri | Mustafa Tuna Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mustafa Tuna haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Tuna kimdir, hayatı ve biyografisi. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden 'Dünya Engelliler Günü' Etkinliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 17:24:09. #1.15#
title