Mustafa Tepe Haberleri

Mustafa Tepe haber, Mustafa Tepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Tepe - 16.05.2014
Rize'de Yılın Hemşiresi Seçildi
    Rize Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, hemşirelik mesleğinin gıpta edilecek bir meslek olduğuna dikkat çekerek hastayla daha çok muhatap olan hemşirelerin her türlü eleştirilere muhatap kaldığını ifade etti.
Mustafa Tepe - 25.04.2014
Rize'deki Dağcılık Temel Eğitim Kampı
Kampa katılanlara temel ilk yardım eğitimi veren Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, bünyesinde 9 birimi barındıran RİKE'nin, Rize ve ülke genelinde yaşanabilecek her türlü afet ve acil duruma zamanında etkin müdahale edilebilmek için Vali Nurullah Çakır'ın desteğiyle kurulduğunu belirterek, "Tüm konularda eksiklerini tamamlamaya çalışan bir ekibiz.
Mustafa Tepe - 20.04.2014
Anneannesinin İsteğini Vasiyet Kabul Etti
Anneannesinin üniversiteyi bitirip öğretmen olmasını çok istediğini dile getiren Tepe, şöyle konuştu: "Hep bana 'Merve sen okursan çok mutlu olurum' derdi. Kendi çocukları işitme ve konuşma engelli olduğu için onları okutamamıştı. Bu yüzden okumamı çok istiyordu. Tek umudu bendim. Bana 'çocuklarım okuyamadı sen oku' derdi. Onun bu isteğini vasiyet kabul edip öğretmen olacağım. Bir diğer isteği de konuşma ve işitme engelli olan dayım Mustafa Tepe'nin resmi bir kurumda memur olarak çalışmasıydı.
Mustafa Tepe - 04.04.2014
Travma ve Resüsitasyon" Kursu Sertifika Töreni
Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Rize Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda, Rize ve Artvin'deki Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarında görev yapan 27 sağlık personeline yönelik gerçekleştirilen kursun sertifika töreninde yaptığı konuşmada, eğitimin temel amacının, karşılaşılacak acil vakalara yönelik tıbbi müdahalelerle ilgili teorik ve pratik eğitimler verilerek, personelin bilgi ve becerisini arttırmak olduğunu söyledi.
Mustafa Tepe - 02.04.2014
Rize'de "Travma ve Resüsitasyon" Kursu
Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Trabzon Sağlık Müdürlüğü Ambulans Servisi Başhekimliği Bölge Eğitim Merkezi eğitmenleri tarafından verilen kursun açılış bölümünde yaptığı konuşmada, eğitimin temel amacının, karşılaşılacak acil vakalara yönelik tıbbi müdahalelerle ilgili teorik, daha sonrasında ise pratik eğitimler verilerek, personelin bilgi ve becerisini arttırmak olduğunu söyledi.
Mustafa Tepe - 28.03.2014
112 Personeline Ekstremite Travmaları ve Ekg Eğitimi
Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, 112 personelinin, acil vakalar karşısında yapacakları ilk müdahale ile can kayıplarının en aza indirgenmesinin hedeflendiği eğitim programlarına devam ettiklerini belirterek, çalışanların da sahada karşılaştıkları sorunlar hakkında bilgilendirme yapılarak çözüm yolları aradıklarını söyledi.
Mustafa Tepe - 28.03.2014
Seçmenler Ambulanslar ile Sandığa Taşınacak
Konuyla ilgili açıklama yapan Rize İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, " Sağlık problemleri nedeniyle evde sağlık hizmetleri alan ve hareket etmekte zorlanan vatandaşların istemeleri durumunda sağlıklarını riske atmadan oy kullanmaları için gerekli önlemleri aldık.
Mustafa Tepe - 27.03.2014
Evde Sağlık Hizmeti Alan Hastalar Oy Kullanabilecek
Rize İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, sağlık problemleri nedeniyle evde sağlık hizmetleri alan ve hareket etmekte zorlanan vatandaşların, talep etmeleri durumunda oy kullanmaları için gerekli önlemleri aldıklarını bildirdi.
Mustafa Tepe - 25.03.2014
Sağlık Müdürlüğünden Yaşlılara Ziyaret
Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, "Yaşlılarımızın huzurevi ya da bakımevlerinden çok ailelerinin yanında kalarak ihtiyaç duydukları saygı ve sevgi ortamında sağlık ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğine inanıyoruz" dedi.
Mustafa Tepe - 14.03.2014
14 Mart Tıp Bayramı
Rize Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen programa, Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Rize Artvin Tabip Odası Başkanı Kazım Şahin ile sağlık çalışanları katıldı.
Mustafa Tepe - 27.02.2014
Rize'de Ücretsiz Kanser Taramasına Devam Ediliyor
Sağlık İl Müdürü Mustafa Tepe: "Kanser ne kadar erken teşhis edilirse tedavi başarısı ve hatta yüzde yüz tedavi şansı o kadar yüksek olur.
Mustafa Tepe - 24.02.2014
Rize'de "Kadınlarımız Sağlığa Yürüyor" Etkinliği Düzenlendi
Etkinliğe, Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Halk Sağlığı Müdürü Faik Özşahin, Gülbahar Hatun Derneği üyeleriyle ile vatandaşlar katıldı.
Mustafa Tepe - 14.02.2014
Rize'de 112 Acil Personeline Eğitim Veriliyor
Rize Devlet Hastanesi konferans salonunda düzenlenen eğitime, Sağlık Müdürü Mustafa Tepe'nin yanı sıra Rize Kamu Hastaneler Birliğine bağlı hastanelerin acil servislerinde, Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Toplum Sağlığı Merkezlerinde görevli pratisyen hekimler ile İl Ambulans Servisi Başhekimliğine bağlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonlarında görev yapan sağlık personeli katıldı.
Mustafa Tepe - 06.02.2014
Rize'de "Hastam Kitap Okuyor" Etkinliği Düzenlendi
Rize Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen etkinliğe, Vali Nurullah Çakır, Vali Yardımcısı Şefik Aygöl, Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Şafak Sünbül, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Çelik, Rize Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Basri Velioğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü yetkilileri ve sağlık çalışanları katıldı.
Mustafa Tepe - 06.02.2014
Rize Genç Memur-Sen'den, Sağlık Müdürü Tepe'ye Ziyaret
Rize Genç Memur Sen Başkanı İsmail Karaosman ve yönetim kurulu üyeleri, Sağlık Müdürü Mustafa Tepe'yi makamında ziyaret etti.
Mustafa Tepe - 10.01.2014
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şafak Sünbül ve Halk Sağlığı Müdürü Faik Özşahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
Mustafa Tepe - 08.01.2014
RİKE Personeline Temel İlkyardım Eğitimi Verildi
İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, RİKE'nin, ülke genelinde oluşabilecek her türlü afet ve acil duruma etkin müdahale edebilmesi için tüm konularda eksiklerini tamamlamaya çalıştıklarını belirterek, eğitimlerimiz sürekli olarak devam edecektir.
Mustafa Tepe - 29.12.2013
Sevdiklerimizle Sağlıklı Yaşama Yürüyoruz" Etkinliği
 İsmail Kahraman Kültür Merkezi sahil kesiminde başlayan yürüyüş, Rize Adliyesi karşısında sona erdi. Etkinliğe, Rize Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, Rize Halk Sağlığı Müdürü Dr.
Mustafa Tepe - 27.12.2013
Rize'de, Kardiyolojik ve Nörolojik Acil Eğitimi Veriliyor
Rize Devlet Hastanesi konferans salonunda düzenlenen eğitime,  Sağlık Müdürü Mustafa Tepe'nin yanı sıra Rize İli Kamu Hastaneler Birliğine bağlı hastane acillerinde görev yapan pratisyen hekimler, Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Toplum Sağlığı Merkezlerinde görev yapan pratisyen hekimler ve İl Ambulans Servisi Başhekimliğine bağlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonlarında görev yapan paramedikler katıldı.
Mustafa Tepe - 27.12.2013
"Diyabet Üstesinden Gelinemeyecek Bir Hastalık Değil"
Sempozyuma, Rektör Vekili Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Sağlık Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ayfer Bayındır, Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Tepe Haberleri | Mustafa Tepe Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mustafa Tepe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Tepe kimdir, hayatı ve biyografisi. Rize'de Sağlık Çalışanlarına Temel Modül Eğitim Kursu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 21:00:20. #1.14#

title