Mustafa Tepe Haberleri

Mustafa Tepe haber, Mustafa Tepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Tepe - 23.03.2015
Şifa Veren Ele Vefa Projesi
Ziyarete İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan Demiral ile diğer ilgililer katıldı.
Mustafa Tepe - 18.03.2015
Rize Valisi Yazıcı, Sağlık Çalışanlarına Karanfil Dağıttı
14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde etkinlik düzenlendi. Etkinliğe, Vali Yazıcı'nın yanı sıra İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, İl Halk Sağlığı Müdürü Halit Baykal, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan Demiral, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.
Mustafa Tepe - 17.02.2015
Rize'de Eğitime Nitelik Kazandırma Projesi
Rize Sağlık Müdürlüğüne bağlı görev yapan Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE), Eğitime Nitelik Kazandırma Projesi (RENK) kapsamında Rize Merkez Çaykur Ortaokulu'nda öğretmen ve öğrencilerle kitap okudu.  Rize İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında kurum olarak öğrenci ve öğretmenlere destek olmayı amaçladıklarını ifade etti.
Mustafa Tepe - 11.02.2015
Bebeğini Hareket Halindeki Ambulansta Doğurdu
İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe ise gece gündüz büyük özveriyle çalışan 112 personelinin güzel bir olaya imza attığını anlatarak, "Bebeğimizin doğumunu ambulansta gerçekleştirerek hastaneye sağlıklı şekilde kavuşmasını sağlayan Kalkandere 112 personellerimi tebrik ederim" ifadesini kullandı.
Mustafa Tepe - 07.02.2015
Sağlık Bakan Yardımcısı Kandemir
Sağlık Bakan Yardımcısı Kandemir: - "Türkiye sağlıkta geldiği nokta itibarıyla çok büyük bir değişimi ve dönüşümü hayata geçirdi. Şimdi de dünyaya örnek teşkil edecek çalışmaların altına imza atıyor" Sağlık Bakan Yardımcısı Erkan Kandemir, "Türkiye sağlıkta geldiği nokta itibarıyla çok büyük bir değişimi ve dönüşümü hayata geçirdi. Şimdi de dünyaya örnek teşkil edecek çalışmaların altına imza atıyor" dedi.Sağlık Bakanlığınca Rize'ye tahsis edilen 8 ambulansın dağıtım törenine katılan Kandemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye'nin acil sağlık hizmetlerinde çağ atladığını belirtti.Dünyada acil sağlık hizmetlerinde Türkiye'ye örnek teşkil edecek başka bir ülke olmadığını anlatan Kandemir, "Türkiye sağlıkta geldiği nokta itibarıyla çok büyük bir değişimi ve dönüşümü hayata geçirdi. Şimdi de dünyaya örnek teşkil edecek çalışmaların altına imza atıyor" dedi.Sağlık alanındaki bu değişim ve dönüşümün halka yansıması ve halkın memnuniyetinin kendileri için yeterli olmadığını dile getiren Kandemir. "Biz istiyoruz ki yakaladığımız hizmet standardımızı daha da artırarak, vatandaşımızın ayağına giderek, vatandaşımıza, insanı merkeze koyan bu siyasal anlayışın sağlıkta neler yaptığını daha fazla hissettirelim. Daha ciddi, daha iyi hizmetler yapalım. Yaptıklarımızı bu anlamda yeterli görmüyoruz. Dünya ölçeğinin çok çok üzerinde hizmet veriyor olsak da eksiklerimiz olduğuna inanıyoruz ve diyoruz ki dünyada her alanda Türkiye bir numara olana kadar durmadan, yorulmadan koşmaya devam edeceğiz" diye konuştu.Kandemir, sağlıkta Türkiye'nin sadece kendine yetebilen bir ülke konumundan çıkacağını kaydederek, "Tüketen bir ülkeden çıkarak üreten ülke konumuna gececeğiz. Yani sadece kendi vatandaşlarına hizmet vermekten çıkacak, hem bölgesine hem de dünyaya sağlık ihraç edebilecek bir konuma gelecektir. Önümüzdeki 10 sene Türkiye bunları görecek, bunları yaşayacak. Yani dünyanın neresine giderseniz gidin sağlık denildiğinde aklınıza Türkiye gelecek" ifadesini kullandı.Cansiperane şekilde gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm sağlık çalışanlarına bu vesileyle teşekkür eden Kandemir, "Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak Türkiye'nin her ilçesine 100 veya 150 yataklı hastane yapabilecek, onun içerisine de son modern cihazları koyabilecek güçteyiz. Şimdi biz bunları planlıyoruz" dedi.Rize Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda gerçekleşen törene, Vali Vekili Mehmet Özer, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı, Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Halk Sağlığı Müdürü Muhammet Mustafa Saymaz, İl Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan Demiral ve diğer ilgililer katıldı.
Mustafa Tepe - 07.02.2015
Sağlık Bakan Yardımcısı Kandemir Açıklaması
Rize Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda gerçekleşen törene, Vali Vekili Mehmet Özer, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı, Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Halk Sağlığı Müdürü Muhammet Mustafa Saymaz, İl Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan Demiral ve diğer ilgililer katıldı.
Mustafa Tepe - 06.02.2015
Babasına Son Görevini Yerine Getirdi
Çolak için Kalkandere ilçesine bağlı Merkez Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Sağlık Bakan Yardımcısı Erkan Kandemir, Rize Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Soba, Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Halk Sağlığı Müdürü Muhammet Mustafa Saymaz, Rize Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan Demiral, eski Kalkandere Belediye Başkanı Nihat Çolak, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Tepe - 12.01.2015
3 Yaşındaki Çocuk, Kar Paletli Ambulansla Kurtarıldı
Rize İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe de kar yağışının dört günden beri etkili olduğunu belirterek, "Karın hastalarımızı mağdur etmemesi için tüm gücümüzle ve tüm personellerimizle seferber olmuş durumdayız.
Mustafa Tepe - 09.01.2015
Kanser Hastasının Yardımına Off-road Ekibi Koştu
Rize'nin Güneysu ilçesinde yolların kar nedeniyle kapanması üzerine hastaneye gidemeyen bir kişi, ilçede faaliyet gösteren off road ekibi tarafından arazi araçlarıyla evinden alınarak hastaneye ulaştırıldı.
Mustafa Tepe - 06.01.2015
Kar, Hastaları Mağdur Etmeyecek"
Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, olası kar yağışı durumunda diyaliz hastaları ve doğumuna bir ay kalmış gebeleri, istedikleri takdirde kar engeli tamamen ortadan kalkıncaya kadar il ve ilçe merkezlerindeki hastanelere yakın devlete ait tesislerde ücretsiz misafir edeceklerini bildirdi.
Mustafa Tepe - 14.11.2014
Rize Memur-Sen İl Başkanlığının Ziyaretleri
Memur- Sen İl Başkanı Resul Usta, Sağlık- Sen İl Başkanı İsmail Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris Altuntaş ile İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe'yi makamında ziyaret etti.
Mustafa Tepe - 13.11.2014
TÜRGEV'den Suriyelilere Yardım
Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Tepe, temizlik malzemesi ve kışlık elbiselerden oluşan yardımları, ailelere dağıttıklarını belirtti.
Mustafa Tepe - 30.09.2014
Rike'den Vali Çakır'a Ziyaret
Ziyarete, Rize Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe ile Rize Arama Kurtarma Ekibi'nde yer alan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Mustafa Tepe - 26.06.2014
Dr. Tepe: İftarda Ağır Yeyip Sahura Kalkmamak Vücudu Zorlar
Rize Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, "İftarda ağır yeyip sahura kalkmamak vücudu ciddi anlamda zorlar.
Mustafa Tepe - 12.06.2014
Özbay: Dünyada 218 Milyon Çocuk İşçi Var
Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce '12 Haziran Dünya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü' etkinlikleri kapsamında Şair Nabi Kültür Merkezi'nde toplantı düzenlendi. Toplantıya Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Tepe, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hakları Daire Başkanı Abdullah Özbay, kurum amirleri ve çocuklar katıldı.
Mustafa Tepe - 12.06.2014
Dünya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü
Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından, 12 Haziran Dünya Çocuk İşçiliğiyle Mücadele Günü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi. Abide Parkı'nda toplanan çocuklar ve aileleri, pankart ve dövizlerle Şanlıurfa Büyükşehir Belediye binası önüne kadar yürüdü. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Çocuk Hakları Daire Başkanı Abdullah Özbay, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol'un da katıldığı kortej yürüyüşünün ardından Şair Nabi Kültür Merkezi'nde günü kutlama programı gerçekleştirildi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Tepe, Harran Üniversitesi Rektörü İ.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Tepe Haberleri | Mustafa Tepe Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mustafa Tepe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Tepe kimdir, hayatı ve biyografisi. Hemşireler Günü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 14:13:05. #1.14#

title