Mustafa Tepe Haberleri

Mustafa Tepe haber, Mustafa Tepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Tepe - 02.05.2016
Düğün Fotoğraflarını Ambulansta Çektirdiler
Basa, şunları söyledi: "Gereksiz arayan vatandaşlardan dolayı gerçekten hasta olanlara ulaşmakta zorluklar yaşanıyor. İnşallah bundan sonra vatandaşlarımız daha duyarlı olur. Çok az bir gecikme dahi bir cana mal olabilir. O yüzden gerek 112 hattını aramakta gerekse trafikte ambulansa yol verme konusunda tüm vatandaşlarımızdan daha hassas davranmalarını bekliyoruz." Sağlık Müdürü Mustafa Tepe de projenin amacının trafikte vatandaşların ambulanslara yol vermesini sağlamak, 112'ye düşen gereksiz çağrılara engel olmak, ilk yardımda yapılması gerekenlerle ilgili vatandaşları bilgi sahibi yapmak olduğunu anlattı.
Mustafa Tepe - 27.04.2016
Rize'de "Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü" Düzenlendi
Rize Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, gazetecilere yaptığı açıklamada, fiziksel aktivitenin artırılmasının sadece bireysel değil toplumsal bir sorun olduğunu söyledi.
Mustafa Tepe - 26.04.2016
Rize'de "Yaşama Yol Ver" Projesi
İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, İl Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan Demiral ile beraberindeki daire başkanları ve kurum personeli, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğünce yürütülen "Yaşama Yol Ver" projesinde farkındalık oluşturmak amacıyla kampanyaya destek verdi.
Mustafa Tepe - 25.04.2016
Rize'de Bisiklet Dağıtım Töreni Düzenlendi
Rize Valiliği önünde düzenlenen törene, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı, İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan Demiral ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Tepe - 22.04.2016
Rize'de Yılın Hekimlerine Ödülleri Verildi
Rize Valiliği toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine, Vali Ersin Yazıcı, Vali Yardımcısı Emre Nebioğlu, İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, ildeki kamu kurumlarının müdürleri ile çok sayıda doktor katıldı.
Mustafa Tepe - 12.04.2016
Rize'de "Sağlıklı Meyve Tabağım" Etkinliği
Rize Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, burada yaptığı konuşmada, her yaş grubunda olduğu gibi çocuklarda da meyve ve sebze tüketiminin önemli olduğuna vurgu yaptı.
Mustafa Tepe - 07.04.2016
Rize'de 54 Okula Beyaz Bayrak
Temizlik ve hijyen açısından belirli kriterler esas alınarak Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenerek 90 ve üzeri puan alan okulların beyaz bayrak, pirinç levha ve sertifikayla ödüllendirildiğinin belirtildiği açıklamada, Rize Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen sertifika törenine Vali Ersin Yazıcı'nın yanı sıra vali yardımcıları, İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Gökhan Demiral, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek ve Beyaz Bayrak Sertifikası almaya hak kazanan okulların müdürleri katıldığı kaydedildi.
Mustafa Tepe - 30.03.2016
Rize'de "Yaşama Yol Ver" Projesi
İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, proje kapsamında trafikteki vatandaşların ambulanslara yol vermesi ve 112'nin gereksiz yere aranmaması konusunda bilgiler verdiklerini belirterek, "Özellikle küçük yaştaki çocuklarımızı ve gençlerimizi acil sağlık hizmetleri konularında bilinçlendirerek saniyelerin bile büyük önem taşıdığı ve insanları hayata döndürmede bilinmesi gereken kuralları aşılamak istiyoruz.
Mustafa Tepe - 25.03.2016
Dünya Tuza Dikkat Haftası
İl Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, Dünya Tuza Dikkat Haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Dünyada birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de tuz tüketimi hala fazladır" dedi.
Mustafa Tepe - 22.03.2016
Rize'de Ambulans Dağıtım Töreni Düzenlendi
Rize sahil dolgu alanındaki törene, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, İl Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan Demiral, daire amirleri ve diğer ilgililer katıldı.
Mustafa Tepe - 17.03.2016
Sağlık Çalışanlarına "Olay Yeri Yönetimi ve Triyaj" Eğitimi
İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, yaşam koşulları ve teknolojik gelişmeler sonucu özellikle acil sağlık hizmetlerine duyulan gereksinimin de hızla arttığını belirterek, "Toplumumuz tarafından acil sağlık hizmetlerinden yararlanma bilinci yeterince geliştirilememiştir.
Mustafa Tepe - 09.03.2016
Emniyet Personeline "Obezite ve Sağlıklı Beslenme" Eğitimi
Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, obeziteye karşı dengeli ve sağlıklı beslenmeyle egzersiz yapmak gerektiğini ifade ederek, "Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için alınan ve harcanan enerjinin dengede tutulması gerekmektedir.
Mustafa Tepe - 09.03.2016
Müftülük Personeline "Yaşama Yol Ver" Projesi Tanıtıldı
İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, kendileri için en önemli şeyin öncelikli olarak gereksiz aramaların önüne geçmek olduğunu ifade ederek, "Türkiye genelinde yüzde 95'leri bulan gereksiz aramaların sonlandırılmasıdır.
Mustafa Tepe - 04.03.2016
Rize'de Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi
Rize Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, fiziksel aktivitenin arttırılmasının önemine değinerek, "Toplumun obezite ile mücadele konusunda bilgi düzeyini artırmak, yeterli, dengeli beslenme ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazanmasını teşvik etmek amacıyla yaptığımız bu yürüyüşler fiziksel aktivitenin teşviki için büyük önem taşımaktadır" dedi.
Mustafa Tepe - 03.03.2016
Rize'de "Yaşama Yol Ver" Standı Açıldı
Proje hakkında bilgi veren İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, acil sağlık hizmetlerinin amacının, acil durumlarda günün 24 saatinde ücretsiz olarak 112 acil çağrı hattının aranması halinde vakaya en kısa sürede ulaşmak ve en uygun şekilde tedavisinin yapılabileceği bir merkeze ulaştırmak olduğunu vurguladı.
Mustafa Tepe - 26.02.2016
Aile Hekimleri, Sağlık Raporu Vermedikleri İddiasıyla Protesto Edildi
İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe'nin olay yerine gelerek konunun değerlendirileceğini belirtmesi üzerine dağıldı.
Mustafa Tepe - 18.02.2016
Rize'de "Sağlıklı Meyve Tabağım" Etkinliği
Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, her yaş grubunda olduğu gibi çocuklarda da meyve ve sebze tüketiminin önemine dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Vitaminler, mineraller ve posa yönünden zengin olan sebze ve meyvelerin çeşitli renk ve türde, yeterli miktarda ve mevsimine uygun tüketilmesi, hastalıklardan korunma ve genel vücut sağlığı için önemlidir.
Mustafa Tepe - 17.02.2016
Rize'de Hasta Hakları Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi
Rize Devlet Hastanesi eğitim salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe ile Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı hastanelerdeki hasta iletişim birim sorumluları, kurum yöneticileri katıldı.
Mustafa Tepe - 11.02.2016
Rize'de 112 Personeline Adli Vakalara Yaklaşım Eğitimi
Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, bu eğitimle sahada yaşanan ve yaşanacak adli vakalarda acil sağlık hizmetleri personelinin, tıbbi müdahalenin yanı sıra hukuki boyutta da doğru yaklaşımını sağlamayı, bu konudaki hukuki sorumlulukları konusunda farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını kaydetti.
Mustafa Tepe - 04.02.2016
4 Şubat Dünya Kanser Günü
Rize İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, kanser türlerinin uyarılarını erken keşfetmek, bulgularını araştırmak ve ileri tetkik için hastaların sevk edilmesinin erken tanı şansını arttırdığını bildirdi.
Mustafa Tepe - 29.01.2016
Rize'de, Evde Sağlık Hizmetleri
İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, il genelinde olağan koşullarda her ay 400-500 hastaya evde sağlık hizmeti ulaştırdıklarını söyledi.
Mustafa Tepe - 15.01.2016
69. Verem Eğitimi ve Propaganda Haftası
Rize Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, toplumun en önemli halk sağlığı sorunlarından biri olan verem hastalığı hakkında toplumu bilgilendirmek gerektiğini, hastalığa karşı her kesimin dikkatini çekmek istediklerini söyledi.
Mustafa Tepe - 13.01.2016
Rize'de Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi
Rize Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, fiziksel aktivitenin artırılmasının toplumsal bir sorun olduğunu ifade ederek, "Toplumun obeziteyle mücadele konusunda bilgi düzeyini artırmak, yeterli, dengeli beslenme ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazanması amacıyla yaptığımız bu yürüyüşler, fiziksel aktivitenin teşviki için büyük önem taşımaktadır" dedi.
Mustafa Tepe - 07.01.2016
Rize'de 112 Personeline Adli Vakalara Yaklaşım Eğitimi
Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, hastane öncesi acil sağlık hizmeti veren personele, adli vakalarda maddi delillere yaklaşım ve hukuki sorumluluklar konusunda bilgi ve tutum kazandırılmasına yönelik eğitim çalışmalarının yürütülmesi amacıyla Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü arasında protokol imzalandığını söyledi.
Mustafa Tepe - 31.12.2015
Böbrek Hastasını Offroadcular Hastaneye Ulaştırdı
İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe ise yüksek kesimlerde yaşayan ve düzenli olarak diyalize girmesi gereken hastaları, kar engeli ortadan kalkıncaya kadar hastanelerde misafir edebileceklerini söyledi.
Mustafa Tepe - 30.12.2015
Rize'de "Beyaz Bayrak" Uygulaması Başlatıldı
Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, il genelinde, çocukların beden ve ruh sağlığını korumak, geliştirmek, yaşam kalitesini yükseltmek, temizlik ve hijyen konusunda yeterli eğitim almış sağlıklı nesiller yetiştirmek, öğrencilerin hijyenik bir ortamda eğitim ve öğretimini sürdürmek amacıyla Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumlarının temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi, okul sağlığının daha iyi düzeye çıkarılması amacıyla Milli Eğitim Müdürlüğü ile büyük bir kampanya başlatıldığını söyledi.
Mustafa Tepe - 29.12.2015
Rize'de Olası Kar Yağışına Yönelik Tedbirler Alınıyor
Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, kış şartlarının hastaların mağduriyetine neden olmaması için gereken çalışmaların hassasiyetle yürütüldüğünü belirtti.
Mustafa Tepe - 16.12.2015
Rize'de 112 Acil Sağlık Hizmetleri Toplantısı
Rize Devlet Hastanesi Eğitim Salonu'nda düzenlenen toplantıya, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, 112 Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Zikrullah Tüfekçi, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr.
Mustafa Tepe - 15.12.2015
Rize'de Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi
Yürüyüşe, Güneysu Kaymakamı İhsan Selim Baydaş, İl Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, İlçe Belediye Başkanı Halil Turan, Güneysu Tenzile Erdoğan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.
Mustafa Tepe - 08.12.2015
Başkan Culha Kıbrıs'a Gitti
Konuşmacı ve eğitimci olarak MİHDER Genel Başkanı Mehmet Dönmez ile bağımsız denetçi Mustafa Tepe'nin katılacağı seminerde "Protokol ve Nezaket Kuralları", "Etkili İletişim", "5216 ve 5393 sayılı Belediye Mevzuatı", "4483 sayılı Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanması Hakkında Kanun Kapsamında Belediye Başkanlarının Yargılanma Usulleri", "Rüşvet ve Yolsuzluklarla Mücadele Kanunu", "4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu", "Belediye Başkanlarının Özlük Hakları", "Tören, Temsil ve Ağırlama Giderleri", "Yazışma Kuralları" ile belediyelerin yapacakları yatırımlarda vergi muafiyeti konuları ele alınacak.
Mustafa Tepe - 02.12.2015
Yatağa Bağımlı Hastalara Karyola Desteği
Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, gazetecilere yaptığı açıklamada, sakatlık, hastalık veya yaşlılık nedeniyle yatağa bağımlı hastalara hem iyileşme süreçlerine katkıda bulunmak hem de bulundukları fiziksel ev ortamında rahatlarını sağlamak amacıyla hasta karyolaları temin ettiklerini belirtti.
Mustafa Tepe - 01.12.2015
1 Aralık Dünya Aıds Günü
Rize Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, HIV'in bulaşıcılığı üst düzeyde bir virüs olmamasına rağmen mutlaka korunulması gereken bir virüs olduğunu ifade etti.
Mustafa Tepe - 19.11.2015
Rize'de "Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü" Düzenlendi
Rize Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, burada fiziksel aktivitenin arttırılmasının toplumsal bir sorun olduğunu ifade ederek, "Toplumun obezite ile mücadele konusunda bilgi düzeyini artırmak, yeterli, dengeli beslenme ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazanmasını teşvik etmek amacıyla yaptığımız bu yürüyüşler fiziksel aktivitenin teşviki için büyük önem taşımaktadır" dedi.
Mustafa Tepe - 18.11.2015
Sağlıklı Dişler Sağlıklı Nesiller" Projesi
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü  "Sağlıklı Dişler Sağlıklı Nesiller" projesi kapsamında Kurtuluş İlkokulu'nda diş sağlık seti dağıtım programı düzenlendi. Programa Rize Valisi Ersin Yazıcı, Vali Yardımcısı Emre Nebioğlu,  İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mustafa Tepe - 11.11.2015
Rize Halk Sağlığı Müdürü Tepe Açıklaması
Rize Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, bilgi eksikliği, korku, ihmal gibi nedenlerle hekime zamanında başvurulmamasının, kanserin tanısını geciktirdiğini, tedavisini ise güçleştirdiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Tepe Haberleri | Mustafa Tepe Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mustafa Tepe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Tepe kimdir, hayatı ve biyografisi. Rize'de Minik 112 Projesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 12:22:50. #1.16#

title