Mustafa Satıcı Haberleri

Mustafa Satıcı haber, Mustafa Satıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Satıcı - 16.05.2016
Batı Akdeniz'de İhracat 500 Milyon Doları Geçti
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, Antalya, Burdur ve Isparta'da gerçekleşen ihracatın 500 milyon doları aştığını bildirdi.
Mustafa Satıcı - 14.05.2016
Çinli Heyet, İthalat İçin Antalya'da
BAİB Başkanı Mustafa Satıcı, Çin heyetine Türkiye'nin yaş sebze meyve üretimi ve ihracatı hakkında bilgi verdi.
Mustafa Satıcı - 01.05.2016
Nisan Ayı İhracat Rakamları
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, bölgede Rusya'ya ihraç edilemeyen ürünlerin yüzde 50'sinin başka pazarlarda değerlendirildiğini belirterek, "Sektörde krizin derinleşmesini engelledik ve sektörün bu yılı küçük hasarla atlatmasını sağladık.
Mustafa Satıcı - 10.04.2016
Antalya'da Tarım Tartışıldı
Antalya Ticaret Borsasından (ATB) yapılan yazılı açıklamaya göre, akademisyenler, tarım sektörü temsilcilerinin katılımıyla yapılan toplantıya, Tarım Konseyi Başkanı ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Tarım Konseyi İcra Kurulu üyeleri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, Kumluca Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp katıldı.
Mustafa Satıcı - 08.04.2016
Baib'in "İhracatın Yıldızları 2015" Ödül Töreni
Törende konuşan BAİB Başkanı Mustafa Satıcı, terör saldırılarında hayatını kaybeden güvenlik güçleri ve vatandaşlara Allah'tan rahmet diledi.
Mustafa Satıcı - 08.03.2016
Antalya'da Türk Eximbank İrtibat Ofisi Açıldı
Resmi destekli ihracat kredi kuruluşu Türk Eximbank'ın Antalya irtibat ofisi açıldı.Batı Akdeniz İhracatçılar Birliğinden (BAİB) yapılan açıklamaya göre, BAİB hizmet binası içinde hizmete giren ofisin açılışına Türk Eximbank Genel Müdürü Hayrettin Kaplan, BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, Türk Eximbank Genel Müdür Yardımcıları Enis Gültekin, Mesut Gürsoy, Alaaddin Metin ile davetliler katıldı.
Mustafa Satıcı - 01.03.2016
Antalya Domatesine Pazar Aranıyor
Üreticinin zararına üretim yaptığına işaret eden Alp, şöyle konuştu: "Şu anda domatesin üreticiden çıkış fiyatı kilogramda 1,5-2,5 lira olması gerekiyordu. Üreticiden çıkış fiyatı en düşük 1,5 lira olması gerekiyor ki çiftçiye 15-20 kuruş kar kalsın. En ucuz domates fidanı 80 kuruş, bu 2,6 liraya kadar çıkıyor. Elektriği, suyu, gübresi, odunu ve diğer girdiler eklendiğinde çok ciddi bir üretim rakamı ortaya çıkıyor. 'Domatesi ekmeyeceğiz' deme şansımız yok ama üreticimizin de bir şekilde kazanması lazım." "Alternatif pazarlar aranıyor" Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı da Antalya'nın ana pazarı olan Rusya'ya bölgeden yaş meyve sebze ihracatının yaklaşık yüzde 85 gerilediğini söyledi.
Mustafa Satıcı - 11.02.2016
Batı Akdeniz'in Yaş Meyve ve Sebzesi Almanya'da Tanıtıldı
Berlin kentinde düzenlenen Fruit Logistica Fuarı'na da katılan BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı ve yönetim üyeleri ile 40'ın üzerinde firma, yaş meyve sebze ihracatını geliştirmek için çalışma gerçekleştirdi.
Mustafa Satıcı - 02.02.2016
Batı Akdeniz'den Ocak Ayı İhracatı 100 Milyon Dolar Oldu
BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, yaptığı yazılı açıklamada, Batı Akdeniz'in ocak ayını, geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 13,9 azalışla 100 milyon 452 bin 458 dolar ihracatla kapattığını kaydetti.
Mustafa Satıcı - 07.01.2016
Rusya Krizi Avrupa'ya İhracat İçin Fırsat"
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, "Rusya'nın bizim dışımızdaki ülkelerden alım yapması, o ülkelerin Avrupa pazarına daha az ihracat yapması anlamına geliyor.
Mustafa Satıcı - 23.12.2015
Batı Akdeniz'in İhracat Şampiyonları Ödüllerini Aldı
BAİB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, ödül töreninde konuşan BAİB Başkanı Mustafa Satıcı, ihracat yaparak ülkeye döviz kazandıran, ekonomiye katkı sağlayan ihracatçılara teşekkür etti.
Mustafa Satıcı - 19.12.2015
Antalya'da "Tarım Konseyi" Toplantısı
Borsada düzenlenen toplantıya, Vali Muammer Türker, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp, AK Parti, CHP ve MHP milletvekilleri ile konsey üyeleri katıldı.
Mustafa Satıcı - 10.12.2015
Yaş Sebze Meyve Sektöründeki Panik Havası Dağıldı"
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı ile röportaj, "Yaş sebze meyve sektöründeki panik havası dağıldı"- BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Satıcı: - "Panik havası dağıldı, elimizden çıkarmak zorunda olduğumuz çok acil ürünler kalmadı zaten. Soğuk hava depolarında kısmen nar ve üzümlerimiz var. Bunları zaten diğer ülkelere belli oranlarda gönderiyorduk, şimdi oraya biraz daha yoğunlaşıp, sezonu iyi değerlendirip, o ürünleri pazarlamaya çalışacağız"- "50'den fazla ülkeye ihraç yapıyoruz ve bu ülkelere Ekonomi Bakanlığımızın destekleriyle ihracatımızı belli oranlarda artırmaya çalışacağız. Bu çerçevede ürün fiyatlarında kısmen gerileme olsa bile üreticimiz açısından geçmiş yıllarda yaşanan krizler gibi çok ciddi ve olumsuz sonuçlar oluşmayacak"- "Bosna Hersek'i önemsiyoruz ve orada ihracatımızı önümüzdeki dönemlerde artırmayı planlıyoruz" AYŞE YILDIZ - Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, Rusya'nın yaş sebze ve meyve ithalatına kısıtlama getirmesine ilişkin, "Panik havası dağıldı, elimizden çıkarmak zorunda olduğumuz çok acil ürünler kalmadı zaten. Soğuk hava depolarında kısmen nar ve üzümlerimiz var. Bunları zaten diğer ülkelere belli oranlarda gönderiyorduk, şimdi oraya biraz daha yoğunlaşıp, sezonu iyi değerlendireceğiz" dedi.
Mustafa Satıcı - 10.12.2015
Yaş Sebze Meyve Sektöründeki Panik Havası Dağıldı"
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, Rusya'nın yaş sebze ve meyve ithalatına kısıtlama getirmesine ilişkin, "Panik havası dağıldı, elimizden çıkarmak zorunda olduğumuz çok acil ürünler kalmadı zaten. Soğuk hava depolarında kısmen nar ve üzümlerimiz var. Bunları zaten diğer ülkelere belli oranlarda gönderiyorduk, şimdi oraya biraz daha yoğunlaşıp, sezonu iyi değerlendireceğiz" dedi.
Mustafa Satıcı - 08.12.2015
Rusya ile Yaşananlar ve Antalya'ya Yansımaları"
"Avrupa açısından bizim için yeni fırsatlar anlamına geliyor" Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı da Türkiye'nin Rusya ile çok köklü ilişkileri olduğunu vurgulayarak, yaşanan krizlerin, ambargoların iki taraflı etki yaratığını dile getirdi.
Mustafa Satıcı - 02.12.2015
Rusya'nın Türkiye'ye Yönelik Yaptırım Kararı
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu Üyesi ve Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Rusya'nın Türkiye'ye yönelik yaptırım kararıyla ilgili açıklamasının firmalara büyük moral olduğunu bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Satıcı Haberleri | Mustafa Satıcı Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mustafa Satıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Satıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Baib Başkanı Satıcı: Rusya Krizi Az Kayıpla Atlatıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 03:15:00. #1.14#

title