Mustafa Satıcı Haberleri

Mustafa Satıcı haber, Mustafa Satıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Satıcı - 04.12.2016
4 Aralık Dünya Madenciler Günü
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, "Her ne kadar ülkemizde maden kaynaklarından yeterince faydalanamıyor olsak da son dönemde bu alanda önemli adımlar atılmaktadır.
Mustafa Satıcı - 27.11.2016
Teamder Genel Kurulu Yapıldı
Yapılan seçimde yönetim kurulu üyeliklerine; Dr. Ali Yılmaz, Prof. Cengiz Sayın, Mustafa Satıcı İşadamı, Antalya İhracatçılar Birliği Başkanı, Prof.
Mustafa Satıcı - 02.11.2016
Antalya'nın İhracattaki Hedef Pazarı Almanya
Hedef 5 milyar dolar ihracat Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı da Cumhuriyet'in 100.
Mustafa Satıcı - 11.10.2016
Düzeltme "Rusya'ya Yaş Meyve Sebze İhracatında 100 Milyon Dolar Hedefi" Başlıklı Haberimizin...
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, Rusya tarafından kısıtlaması kaldırılmış ürün gruplarının toplam meyve sebze ihracatının yaklaşık yüzde 60-65'lik bir kısmını oluşturduğunu belirterek, "Eğer yıl bitmeden de bu işler rayına girerse ve kısıtlamalar tamamen kalkarsa 2017 yılında Rusya Federasyonu'na yaş meyve sebze ihracatını 1 milyar dolara çıkarmayı hedefliyoruz.
Mustafa Satıcı - 25.09.2016
Rus Firmalarının Batı Akdeniz'den Yaş Sebze Meyve Talepleri
BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, Türkiye'nin Kurban Bayramı tatilinde olduğu bir dönemde gerçekleşen fuara bizzat katılarak, Rusya'nın önde gelen yaş sebze meyve ithalatçıları ve gıda tedarikçileriyle önemli görüşmeler gerçekleştirdi.
Mustafa Satıcı - 13.08.2016
Batı Akdeniz'de İhracat Artışı
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, Batı Akdeniz ihracatının, ağustos ayının 11 günlük döneminde büyük bir ivme yakalayarak, yüzde 40,3 artışla 47 milyon 412 bin 462 dolara yükseldiğini bildirdi.
Mustafa Satıcı - 01.08.2016
İhracatçıların Burdur Toplantısı
Batı Akdeniz'den ilk yarıda yarım milyar dolarlık ihracat Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı ise global ekonomide ciddi sıkıntılar yaşanmasına rağmen Türkiye'nin büyüme performansının oldukça iyi olduğunu dile getirdi.
Mustafa Satıcı - 16.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Demokrasiye tüm güçleriyle sahip çıkacaklarını vurgulayan Ayık, şöyle devam etti: "Halkın tercihlerine ve demokrasinin ön koşulu kurum ve kuruluşlara yönelik olduğuna inandığımız 15 Temmuz kalkışmasını, çağdaş ve modern bir toplum oluşturma arzusuna ve doğrudan demokrasiye yönelik bir eylem olduğu kanaatiyle şiddetle kınıyoruz. TÜROFED olarak demokrasi karşıtı her türlü girişimin karşısındayız. Ülkemizi karanlığa götürecek böyle bir şeyin bir daha yaşanmamasını dileriz." "Millet olarak sağduyulu bir sınav verdik" Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı da Türkiye'nin geleceğini karartmak, ülkeyi uluslararası alanda zayıflatmak, karanlık darbe yıllarını geri getirmek isteyenlerin utanç verici bir kalkışma girişimine maruz kalındığına işaret etti.
Mustafa Satıcı - 02.07.2016
Alternatif Pazarlar, İhracattaki Kaybı Azalttı"
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, Batı Akdeniz ihracatının, Rusya krizine rağmen, yılın ilk 6 aylık bölümünü, geçen yıla kıyasla az bir kayıpla tamamladığını belirterek, "Bölge ihracatının süreçten çok olumsuz etkilenmemesinde, alternatif pazarların bulunması ve bu pazarlarda etkinliğin hızla artırılması etkili oldu.
Mustafa Satıcı - 24.06.2016
Vali Karaloğlu, Baib Yönetiminden Brifing Aldı
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı ve yönetim kurulu üyelerinden brifing aldı.
Mustafa Satıcı - 02.06.2016
Batı Akdeniz'in İhracatı Geriledi
BAİB Başkanı Mustafa Satıcı, Türkiye'nin yakın coğrafyasında yaşanan ekonomik ve siyasi istikrarsızlıklara rağmen Batı Akdeniz'de ihracatın korunması çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdürüldüğünü belirtti.
Mustafa Satıcı - 31.05.2016
İhracatın Devleri Listesine Batı Akdeniz'den 10 Firma Girdi
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, yaptığı yazılı açıklamada, firmaları elde ettikleri başarılardan dolayı kutladı.
Mustafa Satıcı - 29.05.2016
Uganda'dan Yatırım Çağrısı
Uganda Parlamento Sözcüsü Rebecca Kadaga, Türkiye'de tarım sektöründe faaliyet gösteren yatırımcıları ülkesine davet ederek, "Karşılıklı ortaklıklar kurmak istiyoruz. Türk yatırımcıların ülkemizde yatırımlar yapmasını istiyoruz." dedi.Batı Akdeniz İhracatçılar Birliğinden (BAİB) yapılan yazılı açıklamaya göre, çeşitli temas ve ziyaretler için Antalya'da bulunan Kadaga başkanlığındaki heyet, BAİB'i ziyaret etti ve tarım sektöründen temsilcilerle görüştü.Burada konuşan Kadaga, Uganda'nın tarımsal üretim açısından önemli potansiyele sahip olduğunu belirterek, Türk yatırımcılarla işbirliği yapmak istediklerini bildirdi. Türkiye'deki tarım sektöründe faaliyet gösteren yatırımcıları Uganda'da görmek istediklerini ifade eden Kadaga, "Karşılıklı ortaklıklar kurmak istiyoruz. Türk yatırımcıların ülkemizde yatırımlar yapmasını istiyoruz. Ülkemizde sizi sektörün doğru kişileriyle bir araya getirebiliriz." diye konuştu.BAİB Başkanı Mustafa Satıcı da konuk heyete Türkiye'nin ve Batı Akdeniz'in yaş sebze ve meyve üretimi hakkında bilgi verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Satıcı Haberleri | Mustafa Satıcı Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mustafa Satıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Satıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Yaş Meyve Sebze İhracatında Sevindirici Artış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 08:45:24. #1.16#

title