MUSTAFA SARIGÜL HABERLERİ

Mustafa Sarıgül haber, Mustafa Sarıgül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Sarıgül - 17.11.2019
DSP'nin İstanbul 11. İl Kongresi
Programa, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, eski DSP Genel Başkanlarından Masum Türker, DSP il-ilçe başkanları, teşkilat mensupları ve STK temsilcileri katıldı.
Mustafa Sarıgül - 16.11.2019
Beton duvarlar tuvalleri oldu
Davet üzerine geldikleri Ovacık ilçesini renklendiriyorlar Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün daveti üzerine ilçeye gelen Sezgin ve Sağol, Munzur Dağlarını, tarlada buğday biçen köy kadınını, yöresel mimariyle inşa edilmiş köy evlerini ve eşekle yük taşıyan yaşlı bir dede ve nineyi 50 metrelik duvar üzerine resmetti.
Mustafa Sarıgül - 11.11.2019
"11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" programı
Tarım ve Orman Bakanlığı koordinesinde Türkiye genelinde gerçekleştirilen ""11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" programı kapsamında, Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kara ve kızıl çam ağacı dikimi yapıldı. Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü koordinasyonunda, gelecek nesillerin çevre bilinciyle yetişmesi ve daha yeşil bir Türkiye için başlatılan program çerçevesinde Ovacık ilçesinde de fidan dikimi etkinliği düzenlendi. İlçeye bağlı Camgöz köyü mevkisinde yapılan etkinlikte, yaklaşık 500 kara ve kızıl çam ağacı fidanı Munzur Gözeleri kara yolunun çevresine dikildi. Ovacık halkının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, vatandaşlar kazma ve küreklerle açtıkları çukurlara ağaçları dikerek can suyu verdi. Etkinliğe, Ovacık Kaymakamı Selçuk Haskırış, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Ovacık İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hasan Şahin, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Sarıgül - 20.9.2019
Terör kurbanı kardeşlerin ismi Ovacık'ta yaşatılacak
Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ise atölyelerin kurulmasındaki asıl amacın çocukların psikolojik, eğitim ve kişisel gelişimlerine katkı sunmak olduğunu anlattı.
Mustafa Sarıgül - 5.9.2019
Hayatını kaybeden ünlü işkembeci apik hayrabetyan son kez dükkanının önünde
Apik Hayrabetyan için bugün Beyoğlu Üç Horan Kilise'sinde cenaze töreni düzenlendi. Törene Apik Hayrabetyan'ın eşi  Hayguhi Hayrabetyan, yeğeni  Silva Hayrabetyan, Türkiye Ermenileri Patrikhanesi Ruhani Kurul Başkanı Episkopos Sahak Maşalyan, Ermeni Patrik Genel Vekili Başpiskoposu Aram Ateşyan, Şişli Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve sevenleri katıldı.
Mustafa Sarıgül - 4.8.2019
Suvarlı beldesinde seçmen sandık başında
31 Mart'ta yapılan seçimlerde Suvarlı beldesinde 3 aday başkanlık için yarıştı. 1675 oyun geçerli sayıldığı seçimlerde İYİ Parti Adayı Mikail Ağır 880, AK Parti adayı Mehmet Korkmaz 769, MHP'li aday Mustafa Sarıgül 26 oy aldı.
Mustafa Sarıgül - 4.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ-6
31 Mart'ta yapılan seçimlerde Suvarlı beldesinde 3 aday başkanlık için yarıştı. 1675 oyun geçerli sayıldığı seçimlerde İYİ Parti Adayı Mikail Ağır 880, AK Parti adayı Mehmet Korkmaz 769, MHP'li aday Mustafa Sarıgül 26 oy aldı.
Mustafa Sarıgül - 19.7.2019
CHP heyetinden terör kurbanı kardeşlerin ailesine ziyaret
Evlatlarını kaybetmiş bir aileye taziye ziyaretinde bulunmanın, kendileri için çok zor olduğunu vurgulayan Özel, sözlerine şöyle devam etti: "Kelimelerin boğazımıza dizildiği, kifayetsiz kaldığı bir günü yaşadık. Bu acının yanında böyle benzer acıların yaşanmaması için yapılması gerekenleri de konuştuk. Hiç değilse Doğu'da, Güneydoğu'da böyle riskli bölgelerde ilkokullarda bu evlatlarımıza patlayıcı maddeler, patlamamış mayınlar ve el bombaları ya da hazırlanarak tuzaklanmış patlayıcılarla ilgili bilgilerin verilmesi, tanımadıkları cisimlere dokunmaması, derhal aileye ya da güvenlik güçlerine haber verilmesi gibi bir bilinçlenme eğitimini aile bizden talep etti." "Araştırma önergesi vereceğiz" Milletvekili arkadaşlarıyla olayla ilgili kanun teklifi hazırlayacaklarını bildiren Özel, şunları kaydetti: "Bunu meclis gündemine getireceğiz. Ayaz ve Nupelda'nın hayatlarını kaybettiği bu olayın meclis ve tüm partiler tarafından da araştırılması gerekiyor. Bu konuda araştırma önergesi vereceğiz. Soru önergelerimiz, konuyu meclis ve ülke gündeminde tutacak. Tekrarını engellemeye yönelik çabalarımız olacak. Tunceli'nin, Ovacık'ın, ailenin ve tüm hemşehrilerin başı sağ olsun. Bundan sonra hiçbir annenin gözyaşı dökmemesini ve böyle acıları hiçbir ailenin yaşamamasını temenni ediyoruz." Ziyarete, CHP'li milletvekilleri Polat Şaroğlu, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Yüksel Mansur, Burhanettin Bulut, Murat Emir ve Tahsin Tarhan ile CHP Tunceli İl Başkanı İrfan Bozkurt, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik ve Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan da katıldı.
Mustafa Sarıgül - 18.7.2019
CHP'li Erol'dan, Ayaz ile Nupelda'nın ailesine ziyaret
CHP Elazığ Milletvekili Erol, beraberindeki Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan ve Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile birlikte, PKK'lı teröristlerin bombasıyla şehit olan Nupelda ve Ayaz'ın anneleri Cevriye ile babaları Ekber Güloğlu'ya başsağlığı ziyaretinde bulundu.
Mustafa Sarıgül - 18.7.2019
DHA YURT BÜLTENİ-15
CHP Elazığ Milletvekili Erol, beraberindeki Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan ve  Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile birlikte, PKK'lı teröristlerin bombasıyla şehit olan Nupelda ve Ayaz'ın anneleri Cevriye ile babaları Ekber Güloğlu'ya başsağlığı ziyaretinde bulundu.
Mustafa Sarıgül - 17.7.2019
DHA YURT BÜLTENİ-12
'BÜYÜYÜNCE BABAM VE ANAMA BİR EV YAPACAĞIM' Patlamanın meydana geldiği Bilgeç Köyü Muhtarı Tuncay Yetik ise Ayaz ve Nupelda kardeşlerin hayallerini anlattı. Muhtar Yetik, Ayaz'ın büyüdüğünde ailesine ev yapma hayali kurduğunu anlatarak, "Olay anında ilçe merkezindeydim. Haber geldiğinde hemen jandarmayı aradım, bilgi verdim. Bölgeye anında helikopter ve ambulans sevk edildi. Ayaz ve Nupelda hayat dolu, mutlu çocuklardı. Beni her ilçeye gidip, döndüğüm de koşarak karşılıyorlardı. Onlara bir şeyler getirirdim. Ayaz,  'Babamı bu çadır hayatında kurtaracağım, büyüyünce babam ve anama bir ev yapacağım' derdi. Çok zeki ve çalışkandı. Biz artık burada yaşayamayız, onların yokluğu bizleri perişan eder. Bizim tek isteğimiz bu olayın açığa çıkması ve gerçek ne ise bizlere açıklanması" dedi.  'DIŞARI ÇIKTIKTAN BİR KAÇ DAKİKA GEÇMEDEN BÜYÜK BİR PATLAMA SESİ DUYDUK' Aynı yaylada Güloğlu Ailesi ile bitişik çadırda kalan Hasan Yetik(70) olay anında çadırda yemek yediklerini belirterek, şöyle konuştu: "Yaylada hep birlikte kahvaltı yapıyorduk. Nupelda ve Ayaz da bizimleydi. Çaylarını içtikten sonra çadırdan çıktılar. Bir kaç dakika geçmeden büyük bir patlama sesi duyduk. Hemen dışarı çıktık. Çadırın yanında çocuklar yerdeydi. Ayaz önde Nupelda biraz uzağında kanlar içindeydi. Ayaz ilk anda hareket ediyordu, Nupelda yaşıyordu. İkisini de çadırların içindeki divanın üzerine koyduk.  Ayaz'ın kolu kopmuştu. Ayaz çadırda hayatını kaybetti. Çocuklar çok kan kaybediyordu. Telefon kullanamıyorduk, zar zor ilçeden birilerini aradık. Sonra ambulans ve helikopter geldi Ancak iki çocukta maalesef kurtarılamadı. Biz yıllardır burada yaşıyoruz. Böyle bir durumla hiç karşılaşmadık."  'BÖLGELERDE BU TİP PATLAYICILARIN HEP VAR OLMA OLASILIĞI YÜKSEK' Patlamanın yaşandığı bölgede incelemede bulunan Ovacık Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Sarıgül ise söz konusu bölgede patlayıcıların olduğunu belirterek, "İlk anda patlamanın bir mayından kaynaklandığı söylendi.
Mustafa Sarıgül - 17.7.2019
Ayaz ile astsubay Selim'in yolları şehit olmadan önce kesişmiş
'DIŞARI ÇIKTIKTAN BİR KAÇ DAKİKA GEÇMEDEN BÜYÜK BİR PATLAMA SESİ DUYDUK' Aynı yaylada Güloğlu Ailesi ile bitişik çadırda kalan Hasan Yetik(70) olay anında çadırda yemek yediklerini belirterek, şöyle konuştu: "Yaylada hep birlikte kahvaltı yapıyorduk. Nupelda ve Ayaz da bizimleydi. Çaylarını içtikten sonra çadırdan çıktılar. Bir kaç dakika geçmeden büyük bir patlama sesi duyduk. Hemen dışarı çıktık. Çadırın yanında çocuklar yerdeydi. Ayaz önde Nupelda biraz uzağında kanlar içindeydi. Ayaz ilk anda hareket ediyordu, Nupelda yaşıyordu. İkisini de çadırların içindeki divanın üzerine koyduk. Ayaz'ın kolu kopmuştu. Ayaz çadırda hayatını kaybetti. Çocuklar çok kan kaybediyordu. Telefon kullanamıyorduk, zar zor ilçeden birilerini aradık. Sonra ambulans ve helikopter geldi Ancak iki çocukta maalesef kurtarılamadı. Biz yıllardır burada yaşıyoruz. Böyle bir durumla hiç karşılaşmadık." 'BÖLGELERDE BU TİP PATLAYICILARIN HEP VAR OLMA OLASILIĞI YÜKSEK' Patlamanın yaşandığı bölgede incelemede bulunan Ovacık Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Sarıgül ise söz konusu bölgede patlayıcıların olduğunu belirterek, "İlk anda patlamanın bir mayından kaynaklandığı söylendi.
Mustafa Sarıgül - 16.7.2019
Terör kurbanı kardeşler son yolculuğuna uğurlandı
Törene, Tunceli Valisi Tuncay Sonel, İl Jandarma Komutan Yardımcıları Albay Ümit Ilbayı ve Nayim Tavlı, Ovacık Kaymakamı Selçuk Haskırış, HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Ovacık Cumhuriyet Savcısı Bahadır Topçugil, İlçe Jandarma Komando Tabur Komutanı Doktor Yarbay Fatih Dedemen, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Kürşat Şenol, İlçe Emniyet Amiri Ergün Eroğlu, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Sarıgül - 8.7.2019
Lületaşı Festivaline coşkulu final
Festivalin son gününde lületaşı ustaları çalışmalarına devam etti. Sahne gösterilerinin yapıldığı festivalde, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt da çalışmaları yakından takip etti. Festivalin son gününde Odunpazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Türk Halk Müziği Topluluğu çeşitli yörelerden eserler seslendirdiler. Etkinlikler kapsamında Eskişehir Kırım Türkleri Kültür, Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği ekibi gösterileriyle katılımcılara, Kırım Türklerinin geleneksel oyunlarını sundular. Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı'nın ziyaret ettiği 2'nci Ulusal Odunpazarı Lületaşı Festivali'nin şehir dışından da misafirleri vardı. Eskişehir'e gelen Tunceli Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, festival alanını ziyaret etti.
Mustafa Sarıgül - 4.7.2019
Munzur Çayı'nda kaybolan gencin cenazesi toprağa verildi
Törene, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Ovacık Kaymakamı Selçuk Haskırış, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik, Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan, İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Cem Erdoğan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Sarıgül - 10.6.2019
Ovacık foto safari yarışması sonuçlandı
Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, fotoğraf sanatçıları Deran Atabey, Murat Bakmaz, Leyla Emektar ve Murat İbranoğlu ile Hakan Yaralı'dan oluşan jürinin değerlendirmesiyle sonuçları açıklanan yarışmada, birincilik ödülünü Şilan Arslan, ikincilik ödülünü Uğur Bulut ve üçüncülük ödülünü Sertaç Nurtan kazandı.
Mustafa Sarıgül - 10.6.2019
Ovacık foto safari yarışması sonuçlandı
Ovacık Kaymakamlığı ve Ovacık Belediyesince, ilçenin doğal güzelliklerini, yaban hayatını ve kültürel değerlerini gelecek kuşaklara aktarmak ve görsel arşivini oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen yarışmaya, yurt içi ve yurt dışından 180 fotoğrafçı katıldı. İlçede 4 gün süren etkinlik boyunca tarihi, kültürel değerler ve doğal güzellikler ile insan portrelerini kadrajlarından görüntülen katılımcı fotoğraf tutkunları, çektikleri fotoğrafları dün belediye binasındaki kayıt masasına teslim ederek yarışma sonuçlarını heyecanla beklemeye başladı. Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, fotoğraf sanatçıları Deran Atabey, Murat Bakmaz, Leyla Emektar ve Murat İbranoğlu ile Hakan Yaralı'dan oluşan jürinin değerlendirmesiyle sonuçları açıklanan yarışmada, birincilik ödülünü Şilan Arslan, ikincilik ödülünü Uğur Bulut ve üçüncülük ödülünü Sertaç Nurtan kazandı.
Mustafa Sarıgül - 7.6.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 1
Hayatını kaybeden Pelit Pastaneleri'nin Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ayan'ın eşi Afife Ayan için Üsküdar Şakirin Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, eşi Selahattin Ayan, Milli Eğitim eski Bakanı İsmet yılmaz, İçişleri Eski Bakanı Muammer Güler, Mustafa Sarıgül, yakınları ve çok sayıda kişi katıldı.
Mustafa Sarıgül - 6.6.2019
Pelit Pastaneleri'nin sahibinin eşi Afife Ayan son yolculuğuna uğurlandı
Hayatını kaybeden Pelit Pastaneleri'nin Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ayan'ın eşi Afife Ayan için Üsküdar Şakirin Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, eşi Selahattin Ayan, Milli Eğitim eski Bakanı İsmet yılmaz, İçişleri Eski Bakanı Muammer Güler, Mustafa Sarıgül, yakınları ve çok sayıda kişi katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Sarıgül Haberleri | Mustafa Sarıgül Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mustafa Sarıgül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Sarıgül kimdir, hayatı ve biyografisi. Ziraat Türkiye Kupası: 24 Erzincanspor: 1 - Beşiktaş: 0 (İlk yarı).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 04:03:01. #1.15#
title