"Mustafa Sandal ile Para Nedeniyle Boşanacaklar" İddiası Emina'yı Çıldırttı

"Mustafa Sandal ile Para Nedeniyle Boşanacaklar" İddiası Emina'yı Çıldırttı

Herkesin örnek gösterdiği çift Mustafa Sandal ve Emina'ın para nedeniyle boşanacakları konuşuluyordu. Emina, iddiaları yalanlayıp "Bir anne çocuklarını terk edebilir mi?" dedi.

Mustafa Sandal ve Emina Sandal çiftinin ayrılık kararı almasına "Emina'nın müsrif kişiliğinin" neden olduğu yönünde çıkan haberler sonrası Emina Sandal ilk kez konuştu Sosyal medya hesabından eşi ile birlikte bir fotoğrafını paylaşan Emina Sandal uzunca bir yazı yazdı.

İşte Emina Sandal'ın o açıklaması:

"Günlerdir hakkımda çıkan yalan yanlış iddialar beni çok üzmektedir. Ben zaten yıllardır Sırbistan'da kariyeri olan biriyim. Kariyerim uğruna Türkiye'yi ve çocuklarımı terk edeceğim iddiaları doğru değildir..."

"BİR ANNE ÇOCUKLARINI TERK EDEBİLİR Mİ?"

"Bir anne çocuklarını terk edebilir mi? Ben Sırbistan'da çalışıyorum,zaten uzun yıllardır işimden ötürü Türkiye ve yurtdışına gidip geliyorum,Türkiye'de ailemle yaşıyorum. Çocuklarım nerede mutluysa bir anne olarak bende orada olmaya devam edeceğim. Türkiye Cumhuriyeti'nin pasaportunu taşıyorum, iki vatanım var ve bununla gurur duyuyorum."

"PARA YÜZÜNDEN KAVGA ETTİLER" SÖYLENTİSİNİ YALANLADI

"Bugün tekrardan hakımda çıkan 'Para yüzünden kavga ettiler' söylentisi külliyen, benimle alakalı çoğu haberlerden biri gibi,yalan! Bir de bir kadının dekorasyon sevmesi ve yuvayı güzel yapması boşanma nedeni nerede oldu, ne zaman suç olmaya başladı? Merak ediyorumki sonradan çıkacak olan haberler benim spor yapmam mı olacak...

Evet ben yıllardır ülkemde bir pop yıldızıyım ama unutulmasın ki, ben bir kadınım, anneyim. Herkes gibi saygıyı hak ettiğime inanıyorum.

İleriye dönük aldığım bütün kararlarım sadece ve sadece benimdir...Kimseyi de ilgilendirmez. Aramızdaki tek muhabbet müzik, güzelik ve aşk olsun... Çünkü sonuçta hepimiz zorluklarla kendimiz mücadele ediyoruz. Bari güzel şeyler paylaşalım."

'ÜZÜLÜYORUM YIPRANIYORUM'

"Bu tür açıklamaları hayatımda yapmadım, yapmaktan da hoşlanmıyorum... Ama bunu ilk ve son vurgulayacağım...
Benim tek medyam kendi Instagram sayfam. Burada açıklamadıkça hiçbir suçlamaya inanmamanızı rica ediyorum. Üzülüyorum, yıpranıyorum! Hepinizden anlayış ve saygı rica ediyorum. Benim sizlere saygı duyduğum gibi... Sevgilerimle.."