MUSTAFA NECMİ İLHAN HABERLERİ

Mustafa Necmi İlhan Haberleri

Mustafa Necmi İlhan haber, Mustafa Necmi İlhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Necmi İlhan - 24.10.2017
"Cep Telefonlarının Zararları Kesin Olarak 30 Yıl Sonra Ortaya Çıkacak"
BAZ istasyonlarının yanı sıra cep telefonlarının da insan sağlığına zararlı olduğu açıklamalarına bir yenisi eklendi.
Mustafa Necmi İlhan - 13.9.2017
Kronik Hastalıklar Sempozyumda Ele Alınacak
Sağlık Bakanlığı ile Sağlık-Sen Stratejik Araştırmalar Merkezi Enstitüsünce (SASAM) düzenlenecek "3. Halk Sağlığı Günleri Sempozyumu"nda, kronik hastalıklarla ilgili konular ele alınacak.
Mustafa Necmi İlhan - 14.5.2017
Başkentte "Sporla Engelsizim" Etkinliği
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ile Gazi Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği "Sporla engelsizim" etkinliği Ankara'da yapıldı.
Mustafa Necmi İlhan - 29.3.2017
Gazi Üniversitesi Öğrencilerinden "Serebral Palsi Farkındalık Etkinliği"
Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi Rehabilitasyon Bölümü öğrencilerince, "Dünya Serebral Palsi Farkındalık Ayı" dolayısıyla hastalığa ve hastaların yaşadığı problemlere ilişkin farkındalık oluşturmak amacıyla etkinlik düzenlendi.
Mustafa Necmi İlhan - 1.11.2016
Sağlıklı Toplum, Sağlıklı Gelecek" Sempozyumu
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı İrfan Şencan, halk sağlığı hizmetini artırmak istediklerini belirterek, "Aile hekimi başına düşen kişi sayısını 2 binin altına indirmeyi hedefliyoruz.
Mustafa Necmi İlhan - 11.3.2016
Sağlık-Sen Sasam'dan Çalıştay
Sağlık-Sen Stratejik Araştırmalar Merkezince (SASAM), düzenlenen "Sağlık Sistemi Örgütlenme Yapısı" çalıştayı başladı.
Mustafa Necmi İlhan - 11.3.2016
Ankara'da 'Sağlık Sistemi'nde Örgütlenme Yapısı Çalıştayı' Başladı
Sağlık-Sen SASAM Enstitüsü tarafından düzenlenen, Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi başlığı altında Türkiye’de Sağlık Sistemi’nde Örgütlenme Yapısı Çalıştayı’nın birincisi Ankara’da başladı.
Mustafa Necmi İlhan - 1.12.2015
"Doğal Beslenme Önemini Kaybetmeyecek"
14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya'da uluslararası katılımlı 'Türkiye Doğal Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Günleri'2016 Kongre ve Sergi etkinlikleri organize edildi.
Mustafa Necmi İlhan - 14.10.2015
Sasam 'Bilgi Kirliliği' Analizi Yayınlandı
Sağlık-Sen Stratejik Araştırmalar Merkezi Enstitüsü’nce (SASAM Enstitüsü) tarafından aylık olarak yayınlanan analizin Eylül sayısı ‘Bilgi Kirliliği’ başlığıyla yayınlandı.
Mustafa Necmi İlhan - 26.8.2015
Mesleki Hastalık Çok Veri Yok"
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi İş ve Meslek Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, Türkiye'de yılda 400-500 mesleki hastalık tanısının konulduğunu oysaki hastalığın daha fazla olmasına karşın tanı koymada bu konuda yeterince farkındalık olmadığı için sıkıntı yaşandığını belirtti.
Mustafa Necmi İlhan - 14.8.2015
Ekrana Çıkan Doktora İmza Şartı"
Bilinçli Sağlık Platformu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, beslenme biçimleri başta olmak üzere sağlık ve gıda konularındaki bilgi kirliliğinin vatandaşları yanlış yönlendirdiğini söyledi.
Mustafa Necmi İlhan - 15.7.2015
Bilinçli Sağlık Platformu Başkanı İlhan Açıklaması
Bilinçli Sağlık Platformu Başkanı ve Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, bayram öncesi alışverişlerin artmasıyla sağlıksız ve açıkta satılan gıdaların üretimlerinin hız kazandığını belirterek, "Mutfağımıza aldığımız, misafirlerimize ikram ettiğimiz gıda ürünlerinin ambalajlı ve etiketli olmasına dikkat etmeli, güvenilirliği bilinen ürünler tüketmeliyiz" dedi.
Mustafa Necmi İlhan - 15.7.2015
Bayramda Sağlığınızdan Olmayın
Uzmanlar, Ramazan Bayramı alışverişlerinde sağlıksız koşullarda üretimi yapılan gıdalara karşı uyarıda bulundu.
Mustafa Necmi İlhan - 9.6.2015
Çaydaki Büyük Tehlike!
Çayı şekerli içen çocuklarda obezite riskinin arttığı, gazlı içecek tüketen çocuklarda ise şişmanlık oranının çok daha düşük seviyede olduğu belirlendi.
Mustafa Necmi İlhan - 25.5.2015
Bilinçli Sağlık Platformu Doğal 2015'Te Yerini Aldı
DOĞAL 2015 - Türkiye Doğal Beslenme ve Yaşam Boyu Sağlık Zirvesi'ni destekleyen kuruluşlar arasında yer aldı.
Mustafa Necmi İlhan - 6.4.2015
Sivas'tan Kısa Kısa
Sivas'ın Ulaş ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başlattığı "Kimim Ben" projesine öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor.
Mustafa Necmi İlhan - 14.3.2015
Obezitenin Tek Bir Sebebi Yok
Tek bir yiyecek veya içecek obezitenin kaynağı değildir. Bilgi kaynaklarını sorgulayın; 'şunu ye, bunu yeme' diyenlere itibar etmeyin, doktorunuza danışın.
Mustafa Necmi İlhan - 12.3.2015
Prof. Dr. İlhan: Yağ Tüketin Önerisi Türkiye'yi Obez Yapabilir
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, beslenme ve sağlık üzerine uzman olmayan kişilerin yaptıkları açıklamaların insanın enerji dengesini bozabileceğini söyledi.
Mustafa Necmi İlhan - 10.3.2015
Obezite, Halk Sağlığı Sorunu"
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, obezitenin, tüm toplumu ilgilendiren bir halk sağlığı sorunu olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.
Mustafa Necmi İlhan - 4.3.2015
Sağlıkta Bilgi Kirliliği İle Mücadele İçin Dev İşbirliği
İnternet Geliştirme Kurulu, Bilinçli Sağlık Platformu ile sağlık alanında yaşanan bilgi kirliğinin önüne geçmek için işbirliği yapıyor.
Mustafa Necmi İlhan - 3.3.2015
Sağlıkta Bilgi Kirliliğiyle Mücadele İçin İşbirliği
İnternet Geliştirme Kurulu ile Bilinçli Sağlık Platformu, sağlık alanında yaşanan bilgi kirliliğinin önüne geçme hedefiyle çalışma başlattı.
Mustafa Necmi İlhan - 28.2.2015
Sağlıkta Bilgi Kirliliği İle Mücadele İçin Dev İşbirliği
İnternet Geliştirme Kurulu, Bilinçli Sağlık Platformu ile sağlık alanında yaşanan bilgi kirliğinin önüne geçmek için işbirliği yapıyor.
Mustafa Necmi İlhan - 27.2.2015
İnternet Geliştirme Kurulu ile Bilinçli Sağlık Platformu Arasında İşbirliği
İnternet Geliştirme Kurulu ile Bilinçli Sağlık Platformu arasında sağlık alanında yaşanan bilgi kirliğinin önüne geçmek için işbirliği yapıldı.
Mustafa Necmi İlhan - 9.12.2014
Sağlıkta Bilgi Kirliliği Halk Sağlığını Tehdit Ediyor
Bilinçli Sağlık Platformu'nun sözcüsü Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, konularında uzman olmayan birçok kişinin her gün beslenme ve sağlıkla ilgili bilgilendirmeler yaptığını belirtti.
Mustafa Necmi İlhan - 9.12.2014
Sağlıkta Bilgi Kirliliği Halk Sağlığını Tehdit Ediyor"
Bilinçli Sağlık Platformu sözcüsü Prof. Dr. İlhan: "Hem sağlıklı bireylerin hem de hasta ve yakınlarının medya yoluyla değil, uzmanlara başvurarak beslenmelerini düzenlemeleri ve gerekli tedavileri sürdürmeleri gerekir"
Mustafa Necmi İlhan - 9.12.2014
Bilinçli Sağlık Platformu Kuruldu
Basın yayın organlarında yer alan sağlık haberlerine ilişkin yanlış bilgilendirmeler ve bilgi kirliğinin önüne geçilmesi amacıyla Bilinçli Sağlık Platformu kuruldu.
Mustafa Necmi İlhan - 28.10.2014
Reçetesiz İlaç ve Antibiyotik Kullanma Sıklığı"
Sekiz ilde yapılan bir araştırma, reçetesiz ilaç ve doktor tavsiyesi olmadan antibiyotik kullanımının, 40 yaş üstü erkeklerde, ortaokul üstü eğitime sahip, hane geliri 2 bin liradan fazla olanlarda daha yaygın görüldüğü belirlendi Araştırmadan: "Hekim önerisi dışında antibiyotik kullanılması, ülkemizdeki.
Mustafa Necmi İlhan - 6.8.2013
Baz İstasyonu Uzmanı İlhan: İstasyonlar Sağlığa Zararlı Değil Endişe Etmeyin
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Mustafa Necmi İlhan, sağlığa olumsuz etki yaptığına ilişkin bilimsel kanıt bulunmayan elektromanyetik dalgalardan endişenin yersiz olduğunu söyledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Necmi İlhan Haberleri | Mustafa Necmi İlhan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mustafa Necmi İlhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Necmi İlhan kimdir, hayatı ve biyografisi. KKTC Başbakanı Tatar: Bu çağda hala sigara içenin aklına şaşarım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 15:50:09. #1.14#
title