MUSTAFA KOÇ HABERLERİ

Mustafa Koç haber, Mustafa Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Koç - 05.12.2012
Koç İnorganik Büyümede Fırsat Kolluyor
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Yapı Kredi'nin satın almalar yoluyla büyüyebileceğini söyledi.
Mustafa Koç - 05.12.2012
Belediye Personeline Yönelik Eğitim
Eğitim programı kapsamında, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) uzmanı Makine Mühendisi Mustafa Koç tarafından katılımcılara "TS İSO 10002 müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi sistemi temel eğitimi" konularında bilgi verildi.
Mustafa Koç - 05.12.2012
Holywood Ünlüleri Koç Müzesi'nde
6 OCAK'A KADAR AÇIK Ev sahipliğini Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un üstlendiği açılış gecesine; Sedat-Yasemin Aloğlu, Cem Hakko, Osman-Zeynep Çarmıklı, Mehmet Ali-Arzuhan Yalçındağ ve Serra Tokar gibi tanınmış isimler katıldı.
Mustafa Koç - 04.12.2012
Cev Voleybol Şampiyonlar Ligi
CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi F Grubu'nda mücadele eden Arkas Spor, beşinci maçında sahasında konuk ettiği İspanya ekibi Caı Teruel'u 3-1 yendi.SALON.
Mustafa Koç - 04.12.2012
MEB'in Açtığı "Tablet Bilgisayar Donanım ve Yazılım Alımı" İhalesini Vestel Kazandı
Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Mustafa Koç, FATİH Projesi kapsamında 49 bin tabletin öğrencilere ve öğretmenlere dağıtılacağını açıkladı.
Mustafa Koç - 04.12.2012
Kedisini Öldürdüğü İddiasıyla Komşusu Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
Manavgat Adliyesi önünde basın açıklaması yapan Gül Ayşe Yücel, Kuki ismindeki kedisini komşusunun sopayla dövdüğünü, daha sonra da başına tekme atarak öldürdüğünü iddia etti. Öldükten sonra kedisine otopsi yaptırdığını belirten Yücel, kedisinin işkence sonucunda öldüğünün veteriner hekim Mustafa Koç tarafından tescil edildiğini kaydetti.
Mustafa Koç - 04.12.2012
36 Bin Öğrenci Tabletine İkinci Dönem Kavuşacak
Proje kapsamında genişletilmiş pilot uygulama için 49 bin tablet bilgisayarın ve donanım alımı sözleşmesi Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Mustafa Koç ile Vestel Digital Genel Müdür Yardımcısı Zafer Küçükateş tarafından imzalandı.
Mustafa Koç - 04.12.2012
Fatih Projesi'nde Tabletler İçin İmzalar Atıldı
İmza atılması ile ilgili düzenlenen basın toplantısında, Vestel Dijital Üretim Sanayi A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Zafer Küçükateş ile Yenilik Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Mustafa Koç, sözleşme imzaladı.
Mustafa Koç - 03.12.2012
Türkiye Kamu-Sen'den Sağlık Genel Sekreterine Hayırlı Olsun Ziyareti
Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Mustafa Koç, Kamu Hastane Birlikleri (KHB) Genel Sekreteri Dr.
Mustafa Koç - 24.11.2012
Fatih Projesindeki Önemli Gelişme Ne?
Türk Telekom, FATİH Projesi kapsamında 1. Bölge  olarak anılan Batı Bölgesi ve 2. Bölge  olarak anılan Orta Anadolu ve çevresindeki  2.236 okulun "yerel alan ağı, aktif cihazlar ve pasif üyelerin kurulumu" ihalesini kazandı. Ankara'da düzenlenen törenle, Türk Telekom Grup Finans Başkanı Mustafa Uysal ile Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri (YEGİTEK) Genel Müdürü Mustafa Koç, projeyi başlatacak protokole imza attı.
Mustafa Koç - 22.11.2012
Fatih Projesi'nin Altyapısını Türk Telekom Kuracak
Türk Telekom, Fatih Projesi kapsamında 1. Bölge olarak anılan Batı Bölgesi ve 2. Bölge olarak anılan Orta Anadolu ve çevresindeki 2 bin 236 okulun 'yerel alan ağı, aktif cihazlar ve pasif üyelerin kurulumu' ihalesini kazandı. Ankara'da düzenlenen törenle, Türk Telekom Grup Finans Başkanı Mustafa Uysal ile Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri (YEGİTEK) Genel Müdürü Mustafa Koç, projeyi başlatacak protokole imza attı.
Mustafa Koç - 22.11.2012
2 Bin 236 Okulda Fatih Projesi'nin Altyapısını Kuracak
Türk Telekom Grup Finans Başkanı Mustafa Uysal ile Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri (YEGİTEK) Genel Müdürü Mustafa Koç, projeyi başlatacak protokolü Ankara'da düzenlenen törende imza attı.
Mustafa Koç - 22.11.2012
Türk Telekom 3 Yıl Servis Hizmeti Verecek
Ankara Başkent Öğretmenevi'nde düzenlenen törenle, Türk Telekom Grup Finans Başkanı Mustafa Uysal ile Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri (YEGİTEK) Genel Müdürü Mustafa Koç, projeyi başlatacak protokole imza attı.
Mustafa Koç - 22.11.2012
Fatih Projesi Alt Yapı İhalesi Sonuçlandı
Türk Telekom Grup Finans Başkanı Mustafa Uysal ile Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Mustafa Koç, projeyi başlatacak protokole imza attı.
Mustafa Koç - 15.11.2012
Başbakan Erdoğan, "Altay Tankı Dünya Savunma Liginde Üst Sıralara Yükselmemize Katkı Sağlayacak"
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Savunma Sanayii Müsteşarı Murad Bayar, Koç Holding Savunma Sanayii Grubu Başkanı ve Otokar Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen, Otokar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil Ünver ve Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç katıldı.
Mustafa Koç - 15.11.2012
"Babayiğit Kim Bilmiyorum"
Mustafa Koç, Zafer Çağlayan'ın "Yerli otomobil ile ilgili 1-2 tane babayiğitle görüşüyoruz" sözlerini değerlendirdi.
Mustafa Koç - 12.11.2012
Koç Vakfı'ndan Van'a 128 Öğretmen Lojmanı
23 Ekim ve 9 Kasım 2011'de meydana gelen 7.2 ve 5.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra yardım seferberliğinin başlatıldığı Van'da birçok hayırsever tarafından yaptırılan eğitim kurumlarının açılışları devam ediyor. Vehbi Koç Vakfı tarafından Van'a 10 kilometre uzaklıkta bulunan Kalecik Köyü'nde tamamlanan öğretmen lojmanlarının açılışı için bir tören düzenlendi. Düzenlenen törende bir konuşma yapan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, depremin ilk günüden bu yana Van'ın yeniden kalkınmasına dair desteklerini sürdürdüklerini belirtti.
Mustafa Koç - 12.11.2012
Koç Holding'ten Van'a Öğretmen Lojmanı
Van'da meydana gelen depremlerin ardından Koç Holdig trafından yaptırılan 128 öğretmen lojmanı törenle hizmete açıldı. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, depremden sonra Van'ın yeniden kalkınması için desteklerinin sürdüğünü belirterek, "Yaptırdığımız lojmanlar Koç Vakfı ve Koç Şiketler grubunun eğitime verdiği önem ve sosyal sorumluluğun bir gereğidir" dedi.
Mustafa Koç - 12.11.2012
Koç Holding, Van'a 128 Öğretmen Lojmanı Yaptırdı
Van'da depremi sonrası Koç Holding tarafından yaptırılan 128 öğretmen lojman törenle hizmete girdi. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Van'ın depremden sonra yeniden kalkınması için desteklerini sürdürdüklerini belirterek, "Grup olarak yaptırdığımız lojmanların bölgedeki eğitim ortamının yeniden kalkınmasına katkı sağlayacağına inanıyoruz.
Mustafa Koç - 12.11.2012
Vehbi Koç Vakfı Van'a Elini Uzattı
Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen, Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Vehbi Koç Vakfı Genel Müdürü Erdal Yıldırım, Koç Holding Dış İlişkiler ve Kurumsal İletişim Direktörü Oya Ünlü Kızıl ile Van'a bir ziyaret gerçekleştirdi.
Mustafa Koç - 12.11.2012
Depremzede Öğretmenler Lojmanlarına Kavuştu
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ise kentte yaşanan depremlerin ardından Van'ın yeniden kalkınması sürecine katkı sunmaya çalıştıklarını vurgulayarak, inşa edilen lojmanların da bölgedeki eğitimin gelişmesine katkı sağlayacağını kaydetti.
Mustafa Koç - 08.11.2012
Koç Holding'ten 6 Milyar Dolarlık Dev Yatırım
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Türkiye'nin ekonomi yönetimine övgüler yağdırdı.
Mustafa Koç - 01.11.2012
Bu Sergi İle Sualtının Son 60 Yılı Aydınlanıyor
Ait olmadığınız derinliklerde bulunan hazineleri görsel bir şölene çeviren fotoğraflar eşliğinde sualtına yapılacak bir yolculuğa kapı aralayan sergi; Zareh Magar'dan, Ergun Çağatay'ın 1970'lerde çektiği sualtı fotoğraflarına; deniz teknolojisi sektöründeki profesyonellerin çalışmalarından, 400 m derinliğe inebilen mini denizaltıyı yapan ekipte yer alan Bedros Kılıçcan'a; 2011'de sualtı fotoğrafında dünya şampiyonluğu kazanan Orhan Aytür'den, Haluk Cecan'ın fotoğraflarına; Emre Omur'dan, Mustafa Koç, Cem Boyner gibi değerli işadamlarımızdan; öğretim üyelerimize kadar renkli kimlikleri ve çeşitliliği barındırıyor.
Mustafa Koç - 25.10.2012
Kopan Parmağını Alarak Hastaneye Koştu
Kurban kesimi için hazırlık yaptığı sırada elini kesen Mustafa Koç da hastanedeki tedavisinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, acemilik yüzünden kazayla elini kestiğini belirterek, "Hani acemi kasap vardı ya, işte o benim" şekline espri yaptı.
Mustafa Koç - 25.10.2012
Ayağın Kesende Var Kalp Krizi Geçiren de
Kesim yaparken elini yaralayan acemi kasap Mustafa Koç, "Acemilik var.
Mustafa Koç - 24.10.2012
"Ayağımı Uzatıp Oturmak En Büyük Lüksüm"
Koç Holding'deki görevinin büyük bir bölümünü oğlu Mustafa Koç'a devreden Rahmi Koç merak edilenleri anlattı.
Mustafa Koç - 23.10.2012
Hisarcık Kaymakamı Göreve Başladı
Hisarcık Kaymakamı Mustafa Koç'tan boşalan Kaymakamlık görevine atanan Mehmet Sayın görevine başladı.
Mustafa Koç - 16.10.2012
Rektör Gökbel, Tiger Woods ile Bir Araya Geldi
Türkiye Golf Federasyonu tarafından Antalya Golf Kulübü PGA Sultan sahasında düzenlenen turnuvaları Rektör Prof. Dr. Gökbel ve Ali Akkanat'ın yanı sıra ünlü iş adamları Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ile Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu da izledi.
Mustafa Koç - 12.10.2012
Turkish Airlines World Golf Finali Sona Erdi
Team Tiger 1'de Ahmet Ağaoğlu, Fikret Öztürk ve Selçuk Çetin, Team Tiger 2'de ise Mustafa Koç gibi tanınmış isimler yer almıştı.
Mustafa Koç - 12.10.2012
Federasyon Başkanı'nın Yeni Vukuatı
Antalya'da düzenlenen Turkish Airlines World Golf Final Turnuvası kapsamında dünyaca ünlü golfçüler, iş adamları ve amatör golfçülerle maç yaptı. Maç sırasında Türkiye Golf Federasyonu (TGF) Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun vurduğu top, Mustafa Koç'un yardımcısı İbrahim Alıcı'nın başına isabet etti.
Mustafa Koç - 12.10.2012
İş Adamları, Dünya Yıldızlarıyla Maç Yaptı
Eski devlet bakanı Fikret Ünlü, iş adamları Mustafa Koç ve Kaya Çilingiroğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı amatör golfcüleri bir araya getiren turnuva, final karşılaşmasının ardından başladı.
Mustafa Koç - 12.10.2012
Ağaoğlu'nun Vurduğu Golf Topunun Bir Kişiyi Yaralaması
Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun vurduğu golf topunun çarparak kaşının açılmasına neden olduğu Mustafa Koç'un "caddy"si İbrahim Alıcı, "Görünmez bir kaza oldu, golf topu kafama çarptı."
Mustafa Koç - 12.10.2012
Turkish Airlines World Golf Finali
Turkish Airlines World Golf final turnuvası kapsamında Antalya'ya gelen dünyaca ünlü 8 golfçü, aralarında Mustafa Koç ve Kaya Çilingiroğlu gibi tanınmış isimlerin yer aldığı amatör golfçülerle maç yaptı.
Mustafa Koç - 12.10.2012
Turkish Airlines World Golf Finali
Turnuvada bugün ayrıca Pro-Am karşılaşmaları da gerçekleştirilecek. Pro-Am karşılaşmalarında dünyaca ünlü 8 golfçü, aralarında Mustafa Koç, Kaya Çilingiroğlu gibi isimlerin de yer aldığı amatörlerle golf oynayacak.
Mustafa Koç - 12.10.2012
Patronlar Kulübünde Tek Aday
Başkanlar Konseyi'nde Rahmi Koç, Bülent Eczacıbaşı, Tuncay Özilhan, Mustafa Koç ve Cem Boyner gibi isimlerin yer alıyor.
Mustafa Koç - 11.10.2012
Turkish Airlines World Golf Final
Dünyaca ünlü golfcüler ile Türkiye Golf Federasyonu (TGF) Başkanı Ahmet Ağaoğlu, AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, iş adamları Mustafa Koç ve Kaya Çilingiroğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı amatör golfcüleri bir araya getirecek turnuva, yarınki final karşılaşmasının ardından başlayacak.
Mustafa Koç - 11.10.2012
Turkish Airlines'te Golfün Büyük İsmi Tiger Woods Finale Çıkamadı
Final karşılaşmalarının ardından turnuvaya katılan 8 sporcu, Türk işadamları ve siyasetçilerle golf oynayacak. Tiger Woods, özel karşılaşmalarda işadamları Mustafa Koç, Angus Mackenzie ve Duncan Blake ile golf oynayacak.
Mustafa Koç - 10.10.2012
Demirören: Rory'den Başkası ile Oynamam
12 Ekim cuma günü Tiger Woods, iki grup halinde işadamlarıyla özel maç yapacak. 9 delikli maçların ilk grubunda Tiger Woods ile işadamları Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, golf sahası yapan bir şirketin ortağı Angus Mckenzie, işadamı Duncan Blake maç yapacak.
Mustafa Koç - 09.10.2012
Minik Sporculardan Sey-Der'e Ziyaret
Kırka Belediyespor Tekvando Spor Kulübü Yöneticisi Mustafa Koç, antrenör Elif Ünal ve minik sporcular SEY-DER'i ziyaret etti.
Mustafa Koç - 08.10.2012
Tıger Woods Antalya'da
Türkiye'ye ilk defa gelen ünlü golfçü, Mustafa Koç, Yıldırım Demirören, Fikret Öztürk, Mevlüt Çavuşoğlu ve Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile golf oynayacak.
Mustafa Koç - 07.10.2012
Diyarbakır'ın İki Yüzü
EMLAKÇILAR: FAKİRLER İÇİN DE KONUT YAPILMALI Diyarbakır Emlakçılar Odası Başkanı Mustafa Koç, kentte lüks semtlerde 180-200 metrekarelik dairelerin varlıklı aileler için yapıldığını, dar gelirli yoksul kesim için konut yapılmadığını söyledi.
Mustafa Koç - 06.10.2012
Adıyaman'da "Üniversiteleşme Sürecinde Yerel Yönetimlerin Rolü" Konferansı
Adıyaman Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, Eğitim Fakültesi Mustafa Koç konferans salonunda düzenlenen konferansa katılan Adıyaman Belediyesi eski başkanları Mehmet Erdem, Şevket Gürsoy ve Abdulkadir Kırmızı kendi dönemlerinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Mustafa Koç - 05.10.2012
Koç Topluluğu Çanakkale'de Buluştu
Türkiye'nin dört bir yanındaki Koç Topluluğu bayilerini bir araya getirerek görüş alışverişinde bulunmak ve fikir üretmek amacıyla düzenlenen Anadolu Buluşmaları'nın 20'ncisi, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, CEO Turgay Durak ile grup başkanları ve 400'ü aşkın bayinin katılımıyla Kolin Hotel'de gerçekleşti.
Mustafa Koç - 05.10.2012
Avrupa'daki Sorunlar Demokles'in Kılıcı Gibi
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, "Avrupa'daki sorunların hala çözülememiş olması ekonomiler üzerinde Demokles'in kılıcı misali sallanıyor" dedi.
Mustafa Koç - 04.10.2012
Kömür Madeninde Çıkan Yangında 9 İşçi Yaralandı
Darkale köyündeki madende, yanıcı tozların tutuşması sonucu yangın çıktı. Madencilikte "toz yangını" olarak nitelendirilen olayda ocakta çalışan işçiler Hasan Eser (31), Recep Kaya (24), Abdullah Hadımlı (33), Erkan Uçkun (30), Hikmet Akçakaya (30), Mustafa Koç (27), Sedat Yalvarmaz (26), Sinan Üstünyer (28) ve Ramazan Yıldız (34) yaralandı.
Mustafa Koç - 04.10.2012
Somaekkömür Ocağında Yangın 4'ü Ağır 9 Yaralı
Darkale Köyü'ndeki Uyar Medincilik Şirketi'ne ait kömür ocağındaki yerin 100 metre altındaki bir galeride çıkan yangını söndürmek için müdahalede bulunan işçiler diğer taraftan da alevlerin olmadığı bölgede çalışmalarını sürdürmeye devam etti. Yangın çıkan bölümdeki kömür tozlarının tutuşmasıyla bugün saat 09.30 sıralarında çöküntü oldu. Alev topunun altında kalan işçiler Sinan Üstünyer (28), Hikmet Akçakaya (30), Erkan Uçkun (30), Abdullah Hadimli (33), Hasan Eser (31), Ramazan Yıldız (34), Recep Kaya (24), Mustafa Koç (27) ve Sedat Yalvarmaz (26) yaralandı.
Mustafa Koç - 04.10.2012
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç."Ekonomi Yönetimimizin Enflasyon, Büyüme ve Finansal...
"Ekonomi yönetimimizin enflasyon, büyüme ve finansal piyasalardaki istikrar arasındaki dengeyi gözetme konusunda son yıllarda gösterdiği başarıyı önümüzdeki dönemde de sürdüreceğine inanıyorum" dedi.
Mustafa Koç - 04.10.2012
Soma'da Kömür Madenindeki Yangın
Soma'nın Darkale köyündeki özel bir işletmeye ait kömür madeninde, yanıcı tozların tutuşması sonucu yangın çıkmış, ocakta çalışan işçiler Ramazan Yıldız (34), Recep Kaya (24), Sedat Yalvarmaz (26), Hikmet Akçakaya (30), Abdullah Hadımlı (33), Erkan Uçkun (30), Mustafa Koç (27), Sinan Üstünyer (28) ve Hasan Eser (31) yaralanmış, 2 işçi de çıkan dumandan etkilenmişti.
Mustafa Koç - 04.10.2012
Kömür Ocağında Yangın: 9 Yaralı
Darkale Köyü'ndeki Uyar Medincilik Şirketi'ne ait kömür ocağındaki yerin 100 metre altındaki bir galeride çıkan yangını söndürmek için müdahalede bulunan işçiler diğer taraftan da alevlerin olmadığı bölgede çalışmalarını sürdürmeye devam etti. Yangın çıkan bölümdeki kömür tozlarının tutuşmasıyla bugün saat 09.30 sıralarında çöküntü oldu. Alev topunun altında kalan işçiler Sinan Üstünyer (28), Hikmet Akçakaya (30), Erkan Uçkun (30), Abdullah Hadimli (33), Hasan Eser (31), Ramazan Yıldız (34), Recep Kaya (24), Mustafa Koç (27) ve Sedat Yalvarmaz (26) yaralandı.
Mustafa Koç - 04.10.2012
Kömür Ocağında Yangın: 4'ü Ağır 9 Yaralı
Darkale Köyü'ndeki Uyar Medincilik Şirketi'ne ait kömür ocağında yerin 100 metre altındaki bir galeride çıkan yangını söndürmek için müdahalede bulunan işçiler diğer taraftan alevlerin olmadığı bölgede çalışmalarını sürdürmeye devam etti. Yangın çıkan bölümdeki kömür tozlarının tutuşmasıyla bugün saat 09.30 sıralarında çöküntü oldu. Alev topunun altında kalan işçiler Sinan Üstünyer (28), Hikmet Akçakaya (30), Erkan Uçkun (30), Abdullah Hadimli (33), Hasan Eser (31), Ramazan Yıldız (34), Recep Kaya (24), Mustafa Koç (27) ve Sedat Yalvarmaz (26) yaralandı.
Mustafa Koç - 04.10.2012
Soma'da Kömür Madeninde Yangın
Madencilikte "toz yangını" olarak nitelendirilen olayda, ocakta çalışan işçiler Ramazan Yıldız (34), Recep Kaya (24), Sedat Yalvarmaz (26), Hikmet Akçakaya (30), Abdullah Hadımlı (33), Erkan Uçkun (30), Mustafa Koç (27), Sinan Üstünyer (28) ve Hasan Eser (31) yaralandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Koç Haberleri | Mustafa Koç Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Mustafa Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. Ümit Benan'dan Tap Vakfı İçin 'Özgürlük' Temalı Özel Bir Koleksiyon.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 06:58:18. #1.15#

title