MUSTAFA KOÇ HABERLERİ

Mustafa Koç haber, Mustafa Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Koç - 27.03.2013
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan Sakarya'ya Geliyor
Koç Holding bünyesindeki Türk Traktör tarafından yapılacak 80 milyon liralık yatırımla kurulacak traktör fabrikasının temeli yarın atılıyor. Temel atma törenine Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Türk Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Durak ve Fiat Industrial CEO'su Richard Tobin de katılacak.
Mustafa Koç - 27.03.2013
Türk Traktor Adapazarı Fabrikasının Temeli Yarın Atılıyor
Temel atma törenine Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Türk Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Durak ve Fiat Industrial COO'su Richard Tobin de katılacak.
Mustafa Koç - 26.03.2013
Kütahya'da Arsenikli Su İddiası
İğdeköy Muhtarı Mustafa Koç, köylerinde yıllardan beri temiz su sorunu yaşandığını söyledi.
Mustafa Koç - 25.03.2013
İçme Suyunda Arsenik Tehlikesi
İğdeköy Muhtarı Mustafa Koç, köyde içme suyu sorununun uzun yıllardır sürdüğünü, son analiz raporlarında bunun daha fazla olduğunu tespit edildiğini ifade etti.
Mustafa Koç - 25.03.2013
Köydeki Sularda Yüksek Oranda Arsenik Çıktı
İğdeköy Muhtarı Mustafa Koç da konuyla ilgili olarak köylerinde yıllardan beri su sorunun olduğunu söyledi.
Mustafa Koç - 25.03.2013
Kütahya'da İçme Suyunda "Yüksek Miktarda Arsenik" Tehlikesi
İğdeköy Muhtarı Mustafa Koç ise köyde arsenik miktarı yüksek içme suyu sorununun uzun yıllardır bulunduğunu ancak son analiz raporlarında bunun daha fazla olduğunu gördüklerini belirtti.
Mustafa Koç - 23.03.2013
Öğretmenler Türk Eğitim-Sen'in Dayanışma Gecesinde Buluştu
BAŞKAN OK: "BALIKESİR'DE 4 YILDA KALICI ESERLER BIRAKTIK" Geceye kendisi gibi öğretmen olan eşi Nesrin Ok ile birlikte katılan Balıkesir Belediye Başkanı Belediye Başkanı İsmail Ok da Türk Eğitim-Senli olmaktan gurur duyduğunu söyledi. Gecede bir konuşma yapan Belediye Başkanı İsmail Ok, belediye Başkanlığı döneminde son 4 yılda Balıkesir'de önemli eserler bıraktıklarını belirtti. Başkan Ok, sözlerini şöyle sürdürdü; "Sizlerin desteği ile 4 yıl önce Balıkesir gibi Türkiye'nin önemli illerinden birisinde Belediye Başkanı oldum. Balıkesir'de 4 yıldan bu yana gerçekten kalıcı eserler bıraktık, iflas etmiş bir belediye almamıza rağmen. Tarihi geçmiş borçlar ödedik, 35 bin metrekarenin üzerinde bir tek kapalı spor salonu olmayan Balıkesir Belediye'sinin kapalı spor salonu yükseliyor. Bunun adı da Türk milliyetçisi Alparslan Türkeş Spor Kompleksi. Eski Kepsut Yolu'nu düzenledik, en güzel girişler yaptık. Türkiye'den değil Avrupa'dan gelenler söylüyor. Türkiye'nin en büyük canlı hayvan pazarını birlikte başardık, yeni mezarlık alanı bizim zamanımızda yapıldı. Bütün mahallelerde semt spor sahaları içerisinde basketbol sahaları olmak üzere, çocuk oyun grupları yer alıyor. Daha önceden yalnızca yüzme havuzu önünde olan basket potalarını bütün mahallelere yaydık, parklar yaptık. Asri Mezarlığı alanı bitiyor ikinci büyük park alanı kazandırıyoruz. Avrupa Birliğinden hibe alarak 27 milyonluk ve yüzde 90'nı hibe olan katı atık projesi sürüyor. Bu toprakları gelecek nesillere emanet edeceğiz ve bu toprakları atalarımızdan emanet aldık. Birçok iş, yatırım yapılırken Balıkesir Belediyesinin ne kamuya ne de hizmet aldığımız hiçbir kimseye borcu yok. Kasalarımızda trilyonlarca para var. Türk Yerel Hizmet-Sen ile sözleşme yaptık, işçilerle gerçekleştirdik. Çalışanı memnun, Balıkesir halkı memnun. Sizlerle birlikte görüşü ne olursa olsun 'ben ateistim, ben dindarım, ben sosyalistim' diyenlerden de destek alıyoruz. Sizlerle görüşemesek bile sizlerin desteği ile buralara geldim, sizlerle ne kadar iftar etsem azdır. Türk Eğitim-Sen'e bu kutsal yolda başarılar diliyorum. Geçmişte Türk Eğitim-Sen'in üyesi olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum." Bu arada, Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Mustafa Koç il dışında olduğu için programa katılamadığını, Yılmaz Kuran nezdinde tüm Türk Eğitim-Sen üyesi kamu çalışanlarının dayanışma gecesinde bir araya gelmesinden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, Türkiye Kamu-Sen'in gücünün tüm kamu çalışanlarınca bilindiğini, kamu çalışanları için verdikleri mücadeleye aralıksız olarak devam edeceklerini söyledi.
Mustafa Koç - 22.03.2013
Türk Traktör, Sakarya'daki Fabrikasının Temelini Atıyor
Türk Traktör'den yapılan açıklamada, firmanın Ankara fabrikasından sonra ikinci üretim tesisi olan Sakarya'daki fabrikası için 'temel atma töreni' düzenleneceği kaydedildi. 28 Mart'ta yapılacak temel atma törenine TürkTraktör Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Durak, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Fiat Industrial COO'su Richard Tobin ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın katılacağı bildirildi.
Mustafa Koç - 22.03.2013
Dursunbey'den Kısa Kısa
Aksanyar ve Orman İşletme Müdürü Mustafa Koç, burada halka ücretsiz fidan verdi.
Mustafa Koç - 21.03.2013
Dursunbey'de Basın Ormanı Oluşturuldu
Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğü organizesi ile bu alanda bir basın ormanı oluşturuldu. Programa Kaymakam Aksanyar'ın yanı sıra Orman İşletme Müdürü Mustafa Koç, Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Ahmet Köse, basın mensupları, orman çalışanları ve Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri katıldı.
Mustafa Koç - 19.03.2013
Savcı: Ergenekon Kurumlara Sızdı
KİMLERE NE CEZA İSTENDİ Ergenekon Davası'nda savcıların verdiği esas hakkındaki mütalaada, aralarında Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'unda bulunduğu 64 sanığın 'Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılması istendi. Ağırlaştırılmış müebbet hapsi istenen sanıkların isimleri şöyle: 1-Hurşit Tolon 2-Tuncay Özkan 3-Alaettin Sevim 4-Alparslan Arslan (4 kez) 5-Bekir Öztürk 6-Cemal Gökçeoğlu 7-Cihandar Hasan Hanoğlu 8- Doğu Perinçek 9-Durmuş Ali Özoğlu 10-Dursun Çiçek 11-Emin Gürses 12-Ergün Poyraz 13-Erhan Timuroğlu 14-Erol Manisa 15-Fatih Hilmioğlu 16-Ferit İlsever 17-Fuat Selvi 18-Ümit Sayın 19-Kemal Gürüz 20-Hasan Ataman Yıldırım 21-Hasan Atilla Uğur 22-Hasan Iğsız 23-Hayrettin Ertekin 24-Hayrullah Mahmut Özgür 25-Hıfzı Çubuklu 26-Hulusi Gülbahar 27-Hüseyin Görüm 28-Nusret Taşdeler 29-İbrahim Şahin 30-İsmail Hakkı Pekin 31-İsmail Sağı 32-İsmail Yıldız 33-Kemal Aydın 34-Kemal Kerinçsiz 35-Kemal Alemdaroğlu 36-Levent Ersöz 37-Mehmet Eröz 38-Mehmet Fikri Karadağ 39-Mehmet Haberal 40-İlker Başbuğ 41-Mehmet Otuzbiroğlu 42-Şener Eruygur 43-Muammer Karabulut 44-Muhittin Erdal Şenel 45-Murat Uslukılıç 46-Mustafa Yurtkuran 47-Mustafa Balbay 48-Mustafa Dönmez 49-Mustafa Koç 50-Ferit Bernay 51-Muzaffer Tekin 52-Neriman Aydın 53-Oktay Yıldırım 54-Orhan Güçlü 55-Osman Yıldırım 56-Sedat Özüer 57-Serhan Bolluk 58-Sevgi Erenerol 59-Sinan Aygün 60-Tekin Irşi 61-Veli Küçük 62-Yalçın Küçük 63-Yusuf Erikel 64-Ziya İlker Göktaş 3 SANIĞA BERAAT İSTENDİ Ergenekon Savcıları, Ümraniye'de bombaların bulunduğu evde oturan Ali Yiğit'in beraatini istedi.
Mustafa Koç - 18.03.2013
Küçük, Tekin ve Arslan'a 2'şer Kez Müebbet
AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET CEZASI İSTENEN SANIKLAR Hurşit Tolon, Tuncay Özkan, Alaettin Sevim, Alparslan Arslan, Bekir Öztürk, Cemal Gökçeoğlu, Cihandar Hasan Hanoğlu, Doğu Perinçek, Durmuş Ali Özoğlu, Dursun Çiçek, Emin Gürses, Ergün Poyraz, Erhan Timuroğlu, Erol Manisalı, Fatih Hilmioğlu, Ferit İlsever, Fuat Selvi, Habip Ümit Sayın, Kemal Gürüz, Hasan Ataman Yıldırım, Hasan Atilla Uğur, Hasan Iğsız, Hayrettin Ertekin, Hayrullah Mahmut Özgür, Hıfzı Çubuklu, Hulusi Gülbahar, Hüseyin Görüm, Hüseyin Nusret Taşdeler, İbrahim Şahin, İsmail Hakkı Pekin, İsmail Sağır, İsmail Yıldız, Kemal Aydın, Kemal Kerinçsiz, Kemal Alemdaroğlu, Levent Ersöz, Mehmet Eröz, Mehmet Fikri Karadağ, Mehmet Haberal, Mehmet İlker Başbuğ, Mehmet Otuzbiroğlu, Mehmet Şener Eruygur, Muammer Akbulut, Muhittin Erdal Şenel, Murat Uslukılıç, Mustafa Yurtkuran, Mustafa Balbay, Mustafa Dönmez, Mustafa Koç, Ferit Bernay, Muzaffer Tekin, Neriman Aydın, Oktay Yıldırım, Orhan Güçlü, Osman Yıldırım, Sedat Özüer, Serhan Bolluk, Sevgi Erenerol, Sinan Aygün, Tekin Irşi, Veli Küçük, Yalçın Küçük, Yusuf Erikel ve Ziya İlker Göktaş.
Mustafa Koç - 18.03.2013
Ergenekon Davasında 64 Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstemi
Savcının ağırlaştırılmış müebbet istediği isimler şöyle: Mehmet İlker Başbuğ, Mehmet Haberal, Mustafa Balbay, Sinan Aygün, Doğu Perinçek, Hurşit Tolon, Tuncay Özkan, Alaettin Sevim, Alparslan Arslan, Veli Küçük, Bekir Öztürk, Cemal Gökçeoğlu, Cihandar Hasan Hanoğlu, Durmuş Ali Özoğlu, Dursun Çiçek, Emin Gürses, Ergün Poyraz, Erhan Timuroğlu, Erol Manisalı, Fatih Hilmioğlu, Ferit İlsever, Fuat Selvi, Ümit Sayın, Kemal Gürüz, Hasan Ataman Yıldırım, Hasan Atilla Uğur, Hasan Iğsız, Hayrettin Ertekin, Hayrullah Mahmut Özgür, Hıfzı Çubuklu, Hulusi Gülbahar, Hüseyin Görüm, Hüseyin Nusret Taşdeler, İbrahim Şahin, İsmail Hakkı Pekin, İsmail Sağır, İsmail Yıldız, Kemal Aydın, Kemal Kerinçsiz, Kemal Alemdaroğlu, Levent Ersöz, Mehmet Eröz, Mehmet Fikri Karadağ, Mehmet Otuzbiroğlu, Mehmet Şener Eruygur, Muammer Akbulut, Muhittin Erdal Şenel, Murat Uslukılıç, Mustafa Yurtkuran, Mustafa Dönmez, Mustafa Koç, Ferit Bernay, Muzaffer Tekin, Neriman Aydın, Oktay Yıldırım, Orhan Güçlü, Osman Yıldırım, Sedat Özüer, Serhan Bolluk, Sevgi Erenerol, Tekin Irşi, Yalçın Küçük, Yusuf Erikel ve Ziya İlker Göktaş.
Mustafa Koç - 18.03.2013
İşte Müebbet Hapsi İstenen Sanıklar
Orgeneral İlker Başbuğ'unda bulunduğu 64 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılması istendi.
Mustafa Koç - 18.03.2013
Ergenekon'da Haklarında Yakalama Kararı İstenen 20 Sanık
Ergenekon davasında verilen esas hakkındaki mütalaada, 20 tutuksuz sanığa yakalama kararı çıktı.
Mustafa Koç - 16.03.2013
(Özel Haber) MEB'den Yedek Tablet Önlemi
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Yenilik ve Eğitim Teknolojileri (YEĞİTEK) Genel Müdürü Mustafa Koç, Fatih Projesi kapsamında mağduriyetlerin yaşanmaması için okulların stoklarında tutulmak üzere 2 bin 855 yedek tablet bilgisayar dağıtıldığını açıkladı.
Mustafa Koç - 14.03.2013
Fok Badem'i 11 Aydır Gören Yok
Bakım giderlerini iş adamı Mustafa Koç'un üstlenerek adını koyduğu ve Türkiye'nin ilk rehabilite edilen Akdeniz foku olma özelliğini taşıyan Badem'in uzun süredir Ege kıyılarında görülmediği öğrenildi.
Mustafa Koç - 13.03.2013
Koç Hayır İçin Hisse Sattacak
Rahmi Koç, Mustafa Koç ve Suna Kıraç, gelirini hayır işlerinde kullanmak üzere yüzde 3,94 oranında Koç Holding hissesi satma kararı aldı.
Mustafa Koç - 11.03.2013
Deplasmanlı Bölgesel Amatör Lig
STAT: Vali Muammer Güler Stadı HAKEMLER: Şahin Berker xx Yakup Bulut xx Anıl Küçük xx KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR: Bülent Aygün x Mustafa İlkay Kartal x Engin Pilavcı x Ümit Al x (Dk.75 Mustafa Kalkan x) İhsan Töme x Mustafa Koç x Mehmet Ali Öncü x Mücahit Baykaldı x Harun Çetin x Tunç Ceyhun *x (Dk.
Mustafa Koç - 09.03.2013
Acıbadem Erkekler Voleybol 1. Ligi
Erkekler Voleybol 1.Ligi'nde Arkas Spor kendi evinde ağırladığı Galatasaray'a 3-2 mağlup oldu.
Mustafa Koç - 09.03.2013
Arkas - Galatasaray: 2-3
Salon.HAKEMLER.ARKAS.
Mustafa Koç - 04.03.2013
Olimpiyatlar İçin Lobi Yapacak
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Eylül ayına kadar İstanbul'un olimpiyatlar için en doğru aday olduğunu olanca güçleriyle anlatacaklarını belirtti.
Mustafa Koç - 01.03.2013
Şarköy Minibüs Kooperatifinde Seçim Yapıldı
S.S.106 No'lu Şehiriçi Minibüs Kooperatifi'nde seçimi kazanan liste; Necdet Düzgen, İlhan Böke, Hasan Örsel, yedekler; Salih Yavi, Süleyman Er, Mustafa Sevih, Denetleme kurulu; Mehmet Koç, Hüseyin Duvar, yedekler; Mustafa Koç, Doğan Can Örsel'den oluştu.
Mustafa Koç - 27.02.2013
"Yaşamın Ta Kendisi Fotoğraf Sergisi" Açıldı
Vahşi doğa fotoğrafçılığı, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ve vahşi yaşam fotoğrafçısı Süha Derbent'i "Yaşamın Ta Kendisi" sergisinde bir araya getirdi.
Mustafa Koç - 26.02.2013
Vehbi Koç Vakfı Ödülü Prof.dr. Gökhan Hotamışlıgil' E Verildi
Vehbi Koç Vakfı Yönetim Kurulu, Prof Türkiye'nin ilk özel vakfı olarak 44 yıl önce kurulan Vehbi Koç Vakfı tarafından, insanların yaşam kalitesinin artırılmasına katkıda bulunan kişi ve kurumları teşvik etmek amacıyla her yıl sırasıyla kültür, eğitim ve sağlık alanlarında verilen "Vehbi Koç Ödülü'ne, bu yıl sağlık ve bilim alanına rehberlik eden başarılı çalışmaları nedeniyle Harvard Üniversitesi Genetik Kompleks Hastalıklar Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gökhan Hotamışlıgil layık görüldü. 12. Vehbi Koç Ödülü'nün sahibi, Vehbi Koç Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Semahat Arsel, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ve diğer Koç Ailesi üyeleri ile konukların katıldığı ödül töreninde açıklandı.
Mustafa Koç - 26.02.2013
12. Vehbi Koç Ödülü'nün Sahibi Prof. Dr. Hotamışlıgil Oldu
-Mustafa Koç- Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V.
Mustafa Koç - 25.02.2013
Deplasmanlı Bölgesel Amatör Lig
STAT: Vali Muammer Güler Stadı HAKEMLER: Selçuk Uyuşkan xxx (Amasya) Yüksel Basar xxx (Çorum) Emrah Okan xxx (Çorum) 4.Hakem Osman Baruk (Kayseri) KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR: Bülent Aygün xx Mehmet Aydın x (Dk.46 Mustafa Koç x) Ali Akgündüz xx Ümit Al x Engin Pilavcı x Mustafa İlkay Kartal xx Fethi Tekin x (Dk.
Mustafa Koç - 23.02.2013
Arkas - Çankaya Belediye Anka: 3-1
Arkas - ÇANKAYA BELEDİYE ANKA.SALON.
Mustafa Koç - 23.02.2013
Türk Sağlık-Sen'den Şiddete Karşı Kısa Film Önerisi
Türk Sağlık-Sen Balıkesir Şubesi'nin davetlisi olarak Balıkesir'e gelen Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcıları Hasan Şirin, Abdurrahman Uysal ve İsmail Türk, sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Türk Sağlık-Sen Balıkesir Şube Başkanı Mustafa Koç, sağlık çalışanlarına hitap ederek yetki sürecinde mazeretlere sığınmadan çalışılması gerektiğini söyledi.
Mustafa Koç - 23.02.2013
Önder Kahveci Balıkesir'de Konuştu
Toplantıya Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri Önder Kahveci, Türk Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcıları Hasan Şirin, Abdurrahman Uysal ve İsmail Türk ile işyeri temsilcileri katıldı. "MAZERETE SIĞINMADAN ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR" Açılış konuşması yapan Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Mustafa Koç "Sizlerin işi zor.
Mustafa Koç - 20.02.2013
Arkas - Ziraat Bankası: 3-0
Salon.HAKEMLER.ARKAS.
Mustafa Koç - 20.02.2013
İtalya'nın En Prestijli Ödülü Mustafa Koç'un
Koç Grubu Başkanı Vehbi Koç, Leonardo Uluslararası Ödülü'nü İtalyan Cumhurbaşkanlığı'nda yapılan bir törenle aldı.
Mustafa Koç - 19.02.2013
Mustafa Koç'a İtalya'da Prestijli Ödül
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V.Koç, İtalya'nın prestijli ödüllerinden Uluslararası Leonardo Ödülü'ne layık görüldü.
Mustafa Koç - 19.02.2013
Mustafa Koç'a İtalya'nın Ekonomi Oskarı Ödülü Verildi
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V.Koç, İtalya'nın Ekonomi Oscar'ı olarak kabul gören Uluslararası Leonardo Ödülü'ne layık görüldü.
Mustafa Koç - 19.02.2013
Uluslararası Leonardo Ödülü Koç'a
İtalya'nın iş, sanat, siyaset dünyasının buluştuğu, "İtalyan ekonomi dünyasının Oscarı" olarak nitelendirilen ödül töreninde, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Türkiye ile İtalya arasındaki ilişkilere kültürel ve ekonomik anlamda yaptığı katkı dolayısıyla layık görüldüğü Uluslararası Leonardo Ödülü'nü, İtalya Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano, İtalya Kalkınma ve Altyapı Bakanı Corrado Passera ile Leonardo Kalite Komitesi Başkanı Luisa Todini'nin elinden aldı.
Mustafa Koç - 18.02.2013
Obez Hastalar İçin Asansör Sedyeli Ambulans
Bursa'da 6 yeni ambulans hizmete girdi. Ambulanslardan birinin, obez hastaların daha kolay nakledilmesi amacıyla 300 kilogram kaldırma kapasitesine sahip asansörlü sedyesinin bulunduğu belirtildi. Törende konuşan Bursa Valisi Şahabettin Harput, İşadamı Mustafa Koç'un Bursa'ya 10 ambulans bağışlayacağını söyledi.
Mustafa Koç - 18.02.2013
Özel Ambulanslar Hizmete Girdi, Artık Obez Hastalar Kolay Taşınacak
"MUSTAFA KOÇ BURSA'YA 10 AMBULANS BAĞIŞLAYACAK" Bursa Valisi Şahabettin Harput da eğitimde büyük bir kadirşinaslık gösteren hayırseverlerin ambulans da bağışlamasını istedi.
Mustafa Koç - 12.02.2013
İş Dünyasının Patronları Uludağ'da Buluşuyor
MUHTAR KENT TECRÜBELERİNİ ANLATACAK Zirveye katılacak iş adamlarının tecrübelerini paylaşacağını kaydeden Harput, şöyle devam etti: "TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi bizim Türk heyeti olarak katılacak. Özellikle Coca Cola'dan çok önemli bir isim Muhtar Kent dünya çapında bir isim, yine Hikmet Ersek Western Union'un çok özel bir ismidir. New York Üniversitesinde Ekonomist, özellikle ekonomik krizlerin önceden tespiti ile yorumlanması noktasında çok ünlü bir isim Nouriel Roubini, bu da yine bizim programımızın çok özel bir konuğu olarak iştirak edecek davetliler arasındadır. Programa özellikle iş dünyasının patronları düzeyinde kimler var ? Mustafa Koç, Ahmet Zorlu, Bülent Eczacıbaşı, Arzuhan Yalçındağ, Ferit Şahenk, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz ve Çalık Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık programa katılacak isimler arasında.
Mustafa Koç - 12.02.2013
Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğüne Mustafa Koç Atandı
Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğüne Balıkesir Orman İşletme Müdür Yardımcısı Mustafa Koç atandı.1997-2002 ve 2004-2006 yılları arasında Sındırgı Orman İşletme Müdürlüğü'nde, 2002-2004 yıllarında Balıkesir Orman işletme Müdürlüğü'nde mühendis...
Mustafa Koç - 12.02.2013
"2013 Uludağ Ekonomi Zirvesi"
Vali Harput, gerek katılan kişilerin üst düzey olması gerekse programdaki konuların özelliğinin, programın önemini daha çok artırdığını dile getirerek, şöyle devam etti: "Peki bununla alakalı programa kimler, hangi konularla katılacak- Bu hususta birkaç isim vermek gerekirse; örneğin TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türk heyeti olarak katılacak ama özellikle Coca Cola'dan çok önemli bir isim Muhtar Kent, dünya çapında bir isim, yine Hikmet Ersek, Western Union'un çok özel bir ismidir. Diğer dünya çapında bir isim New York Üniversitesi'nde ekonomist, özellikle ekonomik krizlerin önceden tespiti ile yorumlanması noktasında çok ünlü bir isim Nouriel Roubini, bu da yine bizim programımızın çok özel bir konuğu olarak iştirak edecek davetliler arasında." Programda özellikle iş dünyasının patronları düzeyinde isimlerin katılacağını da bildiren Harput, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Mustafa Koç, Ahmet Zorlu, Bülent Eczacıbaşı, Arzuhan Yalçındağ, Ferit Şahenk, TÜSİAD'ın yeni Başkanı Muharrem Yılmaz ve Çalık Holding'in Başkanı Ahmet Çalık gibi değerli kişiler, bu programa katılacaklarını teyit etmişlerdir.
Mustafa Koç - 12.02.2013
Patronlar Uludağ'da Buluşacak
Bursa Valisi Şahabettin Harput, programa, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yanı sıra Doğan TV Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'ın da bulunduğu çok sayıda yönetim kurulu başkanı ve şirketlerin üst düzey yöneticilerinin katılacağını açıkladı. Bursa Valisi Şahabettin Harput yaptığı yazılı açıklamada, geçen yıl ilki düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin kent için önemli bir organizasyon olduğuna değinerek, "Bursa için süreklilik arz eden bir program olmasını arzu ettik. Başbakanımızın Bursa ve Uludağ için defalarca söylediği "Neden bir Davos olmasın?' sözünü inşallah bu çalışmalarla gerçekleştireceğiz" dedi. Organizasyonun, 29-30 Mart tarihlerinde yapılacağını belirten Harput, şöyle dedi: "Programa özellikle Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın yanı sıra Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in de katılacak olması konunun önemini daha da arttırmaktadır. Zirveye, Başbakan Yardımcımız Bülent Arınç'ın da katılma ihtimalleri söz konusu. Programa gerek katılan kişilerin üst düzey olması, gerekse programda k konuların çok özel konular olması programın önemini çok çok arttırmaktadır." 'KRİZ KAHİNİ' DE KATILACAK Zirveye katılacak isimleri de aktaran Vali Harput, şöyle konuştu: "Zirveye katılacaklar arasında, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Coca Cola CEO'su Muhtar Kent, Western Union'undan Hikmet Ersek, 'kriz kahini' olarak ünlenen New York Üniversitesi'nden Ekonomist Nouriel Roubini, Doğan TV Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık gibi isimler bulunuyor.
Mustafa Koç - 12.02.2013
Ekonominin Nabzı, Uludağ'da Atacak
Vali Şahabettin Harput, Uludağ Ekonomi Zirvesine ayrıca; Tim Başkanı Mehmet Büyükekşi, Coca Cola'dan Muhtar Kent, Western Union'dan Hikmet Ersek Türkiye'den katılacak. Ayrıca Dünya çapında New York Üniversitesinde Ekonomist Nouriel Roubini yer alacak. İş dünyasından ise Mustafa Koç, Ahmet Zorlu, Bülent Eczacıbaşı, Arzuhan Yalçındağ, Ferit Şahenk, TÜSİAD'ın yeni başkanı Muharrem Yılmaz, Çalık Holdingin Başkanı Ahmet Çalık gibi alanında uzmanlar katılacağını söyledi.
Mustafa Koç - 08.02.2013
514.500 TL Değerinde Yakıt Hediye
Total, 20 Aralık 2012'de başlayan "Büyük Çekiliş Kampanyası" ile 45.500 kişiye bedava yakıt kazandırdı. 05 Şubat 2013'de Total Yakacık istasyonunda gerçekleştirilen üçüncü ve son çekilişle 15 kişi daha 1 yıllık bedava yakıt kazandı. Böylece Club Total kart, kampanyanın başladığı 20 Aralık tarihinden bu yana 45 kişiye 4.800 TL değerinde 1 yıllık bedava yakıt kazandırmış oldu. 45.455 kişiye dağıtılan; 5, 10 ve 15 TL değerinde küçük hediyeler ile birlikte Club Total, 45 günde 45 bin 500 kişiye 298.500 TL'si küçük hediye olmak üzere toplam 514.500 TL değerinde bedava yakıt kazandırmış oldu. Üçüncü ve son çekiliş sonunda Levent Kınacı, Ahmet Yılmaz, Mehmet Aydın, Murat Yarkın, Yaşar Gün, Hurşit Çakan, Kerim Çakır, Mustafa Koç, Mehmet Ali Kara, Hasan Durmuş, İlhan Dinç, Süleyman Demir, İbrahim Borazan, Muzaffer Tokgöz ve Sertan Baştacıoğlu 4800 TL değerinde bir yıl boyunca ücretsiz yakıt kazandı.
Mustafa Koç - 31.01.2013
Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı
-Olay- Yakınlarının cenazesine katılmak için Samsun'dan Trabzon'un Tonya ilçesine giden Ahmet Koç yönetimindeki 55 AP 845 plakalı otomobil, 10 Ocak Perşembe günü, D-010 kara yolu Giresun Dereli ilçesi kavşağında kaza yapmış, sürücü Koç'un annesi Şehrinaz Koç ile eşi Fatma Koç olay yerinde hayatını kaybetmiş, sürücü Koç ve yanında bulunan Mustafa Koç kazadan yaralı olarak kurtulmuştu.
Mustafa Koç - 26.01.2013
Arkasspor - Halkbank: 1-3
Salon.HAKEMLER.ARKASSPOR.
Mustafa Koç - 24.01.2013
İzmir'deki "Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Soruşturması İddianamesinden
-"Kullanılabilecek çok iyi görüntüler var"- Belgedeki 6 Eylül 2010 tarihli kayıtta, "Nusret Paşa'nın kızı konusunda çok hassas olduğunu unutmayın", 12 Ocak 2011 tarihli kayıtta "Mustafa Koç astsubay, Nusret Paşa'nın lojmanına girdiği anlardan birinde Ayça'nın odasına gönderdiğiniz kamerayı yerleştirmiş.
Mustafa Koç - 21.01.2013
Eskişehir'de 'Otolarımız Güvende' Projesi
Galericiler Sitesi'nde yapılan toplantıya Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Yaşar Parlak, Oto Hırsızlık Büro Amiri Mustafa Koç, polis memurları ve galericiler katıldı.
Mustafa Koç - 17.01.2013
Mustafa Koç'tan Kürt Sorunu ve Müzakereler ile İlgili Önemli Açıklamalar
Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (TÜSİAD) Four Seasons Hotel'de gerçekleşen 43.Genel Kurul Toplantısı sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç Kürt sorunu ve müzakereler hakkında...
Mustafa Koç - 17.01.2013
"Yılın En"Leri Sahiplerini Buldu
Diğer ödül alanlar ise şöyle: -Yılın Büyükşehir Belediyesi: Melih Gökçek-Ankara Büyükşehir Belediyesi -Yılın Üniversitesi: Prof.Dr. Hasan Gönen-Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Rektörü -Yılın Kurumu: Dr. Fuat Oktay-AFAD Başkanı -Yılın İl Belediyesi: Seyit Torun-Ordu Belediye Başkanı -Yılın Kaymakamı: Mustafa Güler-Üsküdar Kaymakamı -Yılın Projesi: YEĞİTEK Genel Müdürü Mustafa Koç-FATİH Projesi -Yılın Gönüllü Kuruluşu: SGK Genel Müdürü Fatih Acar- SGK -Yılın İlçe Belediyesi: Yakup Çelik-Polatlı Belediye Başkanı -Yılın Kamu Yararı Derneği: Saffet Arıkan Bedük-Türk İdareciler Derneği -Yılın Hayırsever İşadamı: Sıtkı Alp-Çankaya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı -Yılın Sosyal Projesi: Oral Büyüksarı-AYSO Anadolu Yıldızları Spor Okulu -Yılın Meslek Kuruluşu : Orhan Aydın-OSTİM -Yılın Kobisi: M.
Mustafa Koç - 17.01.2013
Mustafa Koç: Görüşmeler Devam Etsin
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Kürt sorunuyla ilgili barış sürecine ilişkin açıklama yaptı.
Mustafa Koç - 17.01.2013
Mustafa Koç'tan Görüşme Çıkışı
Mustafa Koç, "Kürt barış sürecinin sekteye uğramamasını istiyorum. Görüşmeler bir şekilde devam eder, silahla çözülmeyeceği görüldü dolayısıyla oturup bunun müzakere şeklinde sürdürülmesi lazım" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Koç Haberleri | Mustafa Koç Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mustafa Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. Kupa Halkbank'ın.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 16:42:14. #1.15#

title