MUSTAFA KOÇ HABERLERİ

Mustafa Koç haber, Mustafa Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Koç - 07.05.2013
Voleybol: Acıbadem Erkekler Ligi
Mustafa Ramazanoğlu ve Kanadalı Perrin'in sözleşmelerinin uzatıldığı, ayrıca Hasan Yeşilbudak, Hakkı Çapkınoğlu, Mustafa Koç, Yiğit Gülmezoğlu, Yiğit Onaylı ve Gökhan Gökgöz'ün Arkas Spor'da yer alacağı kaydedildi.
Mustafa Koç - 07.05.2013
Ergenekon Davası'nda 293. Duruşma
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 66'sı tutuklu 275 sanıklı Ergenekon Davası'nın 293. duruşması başladı. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nin yanında bulunan büyük salonda yapılan duruşmada CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Gazeteci Tuncay Özkan ve eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in de aralarında bulunduğu 33 tutuklu sanık hazır bulundu. Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve YAŞ üyesi Orgeneral Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 33 tutuklu sanık ise duruşmaya katılmadı. Öte yandan Balyoz Davası'dan hapis cezalarına çarptırılan emekli Albay Mustafa Koç ve Cengiz Köylü ile başka suçtan tutuklu Selim Akkurt ve Yalçın Küçük'ün de aralarında bulunduğu 7 tutusuz sanık da hazır bulundu.
Mustafa Koç - 07.05.2013
"Ergenekon" Davası
Duruşmada, "Odatv" davasından tutuklu yargılanan Yalçın Küçük, "Balyoz Planı" davasında hapisle cezalandırılan emekli Albaylar Mustafa Koç ve Cengiz Köylü ile başka suçtan tutuklu Selim Akkurt'un da aralarında bulunduğu 8 tutuksuz sanık da hazır bulundu.
Mustafa Koç - 06.05.2013
Ergenekon Davası'nda 292. Duruşma
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 66'sı tutuklu 275 sanıklı Ergenekon Davası'nın 292. duruşması başladı. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nin yanında bulunan büyük salonda yapılan duruşmada CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Gazeteci Tuncay Özkan, emekli Orgeneral Hasan Iğsız ve eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in de aralarında bulunduğu 45 tutuklu sanık hazır bulundu. Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve YAŞ üyesi Orgeneral Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 21 tutuklu sanık ise duruşmaya katılmadı. Öte yandan kumar operasyonu kapsamında görülen davada tutuklu olan Sami Hoştan, Balyoz Davası'nda 16 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Albay Mustafa Koç ve başka suçtan tutuklu Selim Akkurt'un da aralarında bulunduğu 8 tutusuz sanık da hazır bulundu.
Mustafa Koç - 06.05.2013
O Gecekondunun Sahibi Savunmasını Yaptı
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon davasının 292'nci duruşmasına CHP milletvekilleri Mehmet Haberal ve Mustafa Balbay ile Hasan Iğsız, Veli Küçük ve Doğu Perinçek'in de aralarında bulunduğu 45 tutuklu sanık ve 8 tutuksuz sanık katıldı. Tutuksuz sanıklardan Sedat Sami Hoştan, Mustafa Koç ve Selim Akkurt, başka suçlardan tutuklu olduğu için tutuklu sanıklar bölümünde yer aldı.
Mustafa Koç - 05.05.2013
Türkiye'nin Vergi Rekortmenleri Açıklandı
Türkiye'nin 2012 vergi rekortmeni belli oldu. Gelir idaresi Başkanlığı tarafından açıklanan rakamlara göre, 2012 yılı için 26 milyon 876 bin 425 lira vergi tahakkuk ettirilen Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Semahat Sevim Arsel birinci oldu. Listenin 2. sırasında 26 milyon 107 bin 488 lira ile Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç yer aldı. Rekortmenler sıralaması, Suna Kıraç, Mustafa Koç ve Ömer Koç isimleri ile devam etti.
Mustafa Koç - 05.05.2013
Vergi Rekortmenleri Frene Bastı
2011'deki gelirleriyle listede 5. sırada olan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'a, 6.
Mustafa Koç - 05.05.2013
Türkiye'nin Vergi Rekortmenleri Belli Oldu
Türkiye'nin vergi rekortmeni, 2012 yılı için 26 milyon 876 bin 425 lira vergi tahakkuk ettirilen Semahat Sevim Arsel oldu.
Mustafa Koç - 02.05.2013
Bursa'da Yerli Otomobil Toplantısı
Hatipoğlu, bir "babayiğit" çıkacağına inandıklarını dile getirerek, şöyle devam etti: "Ne yapmalıyız- Konsorsiyum liderliğini yapabileceğini düşündüğümüz kişiler, sektörden olsun veya olmasın Sayın Başbakan tarafından çağrılsın, ihtiyaç duyacakları teşvik ve destekler, söz verilerek kendilerine bu görev tevdi edilsin. Çünkü, Sayın Başbakanımız bu konuları ele alıp da belli kişileri yönlendirebilirse umut ediyorum ki bu iş olur. Daha sonra kurulacak alt konsorsiyumlar için de şu anda altyapı hazır. Şu anda bir tek beklenen, konsorsiyum lideri." -"Tabii ki ufaktan başlayacaktır"- Sunumun ardından bir gazeteci, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un, "Yerli otomobil intihar olur" açıklamasını hatırlattı.
Mustafa Koç - 02.05.2013
Gümüşhacıköy'de Yatılı Kuran Kursu Pansiyon İnşaatı İçin Kermes Düzenlendi
İlçe Müftü Vekili Mustafa Koç, Gümüşhacıköylü hemşehrilerini pansiyon inşaatında bir tuğlanın da olsa sevabına ortak etmek istedikleri için bu kermesi düzenlediklerini söyledi.
Mustafa Koç - 01.05.2013
Türkiye Kamu-Sen'den Akil İnsanlar Açıklaması
Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Mustafa Koç, Akil İnsanlar Marmara Grubundan bir heyetin yarın Balıkesir'de Memur-Sen'in ev sahipliğinde Balıkesir'de STK'ların katılacağı belirtilen toplantının çözüm değil bölünme sürecine hizmet ettiğini söyledi.
Mustafa Koç - 30.04.2013
Arkasspor Hedef Büyüttü
ALT YAPININ ZAFERİ Akras'ta alt yapıdan yetişen Burutay, Emin, Yiğit Gülmezoğlu, Ufuk, Hakkı ve Mustafa Koç, genç takımda yaşadıkları Türkiye şampiyonluğuna, (A) takım seviyesinde de ulaşmanın coşkusunu yaşadı.
Mustafa Koç - 30.04.2013
Ergenekon Davası'nda 290. Duruşma (1)
Öte yandan bu davadan tutuksuz yargılanan "28 Şubat" soruşturması kapsamında tutuklanan eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz ile emekli Tümgeneral Muhittin Erdal Şenel, Balyoz Davası'nda hapisle cezalandırılan emekli albaylar Mustafa Koç ve Cengiz Köylü ile başka suçlardan tutuklu bulunan Sami Hoştan ve Selim Akkurt da duruşmada hazır bulundu.
Mustafa Koç - 29.04.2013
Ergenekon Davası'nda Söz Sanıklarda
Ergenekon Davası'nda tutuklu sanıkların, esas hakkındaki mütalaaya karşı savunmaları alınıyor. Duruşmaya bu davadan tutuksuz yargılanan ancak "28 Şubat" soruşturması kapsamında tutuklanan eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz ve emekli Tümgeneral Muhittin Erdal Şenel ile Balyoz Davası'ndan 16 yıl hapisle cezalandırılan emekli Albay Mustafa Koç da katıldı.
Mustafa Koç - 29.04.2013
Muzaffer Tekin Savunma Yapıyor
Ayrıca 26 Nisan 2013 tarihli duruşmada verilen mahkeme kararı ile başka suçlardan tutuklu ancak Ergenekon davasından tutuksuz bulunan sanıklar Muhittin Erdal Şenel, Halil Kemal Gürüz, Mustafa Koç, Selim Akkurt ve Yüksel Dilsiz de duruşmada hazır bulundu.
Mustafa Koç - 26.04.2013
Halkbank: 3 - Arkasspor: 2
Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi Play Off final serisinin üçüncü maçında Halkbank, sahasında Arkasspor'u 3-2 yenerek durumu 2-1 yaptı.
Mustafa Koç - 26.04.2013
Erdemli'de "Hatimle Sabah Namazı" Uygulaması
Erdemli İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu'nun yaptığı hatim duasının ardından da Cami İmam Hatibi Hafız Mustafa Koç'a teşekkür belgesi ile hediyeler takdim edildi.
Mustafa Koç - 26.04.2013
Çağlayan'ın Koçlara Öfkesi Dinmiyor
Ekonomi Bakanı Çağlayan, Koç Holding Başkanı Mustafa Koç'un, "Yerli oto intihar olur" sözüne sert tepki gösterdi.
Mustafa Koç - 25.04.2013
Doğu Perinçek'in Oğlu Tahliyesini ve Beraatini İstedi
GÜRÜZ VE ŞENEL ÇAĞRILDI Davanın tutuklu sanıklarından Mehmet Demirtaş ve Sevgi Erenerol'a avukat atanması için İstanbul Barosu'na yazı yazılmasına karar veren mahkeme heyeti, 28 Şubat soruşturması kapsamında tutuklu bulunan bu davanın tutuksuz sanıkları eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz ile emekli Tümgeneral Erdal Şenel ile Balyoz Davası'nda hapisle cezalandırılan emekli albaylar Cengiz Köylü ve Mustafa Koç'un esas hakkındaki mütalaaya ilişkin savunmalarının alınması için gelecek oturumlarda hazır edilmesine karar verdi.
Mustafa Koç - 25.04.2013
Mehmet Perinçek Mütalaayı Eleştirdi
Balyoz davasından da 18 yıl hapis cezasına çarptırılan Albay Cengiz Köylü, 28 Şubat soruşturmasından da tutuklu sanıklar Halil Kemal Gürüz, Muhittin Erdal Şenel ile başka suçlardan tutuklu veya hükümlü sanıklar Mustafa Koç, Selim Akkurt ve Yüksel Dilsiz'in, esas hakkındaki son savunmalarının alınabilmesi amacıyla önümüzdeki duruşmalarda hazır edilmelerinin sağlanması karara bağlandı.
Mustafa Koç - 23.04.2013
Çağlayan'dan Koç'a: Gölge Etme Başka İhsan İstemem
Zafer Çağlayan, bir soru üzerine Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un yerli otomobil üretimi konusundaki açıklamalarına, "Fizıbıl olmadığını düşünerek yapmayabilirsin ama gölge etme başka ihsan istemem, senden demek lazım o zaman.
Mustafa Koç - 23.04.2013
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan Açıklaması
Çağlayan, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un yerli otomobille ilgili sözlerinin hatırlatılması üzerine, 10 yıl önce yerli otomobil fikrini kimsenin ciddiye almayacağını söyledi.
Mustafa Koç - 22.04.2013
Sivil Güçler Birliğinin Açıklamasına Sendikalar Tepki Gösterdi
Balıkesir Sivil Güçler Birliği Derneği başkanı Hüseyin Yurdakul, Türkiye Kamu-Sen ile Memur-Sen sendikalarını derneğin çatısı altında birleştirdiklerini söyledi. "Kamu-Sen ve Memur-Sen El Sıkıştı, Sivil Güçler'e Büyük Katılım" başlığı ile yapılan açıklamada, birbirine rakip iki büyük sendika Kamu-Sen ve Memur-Sen'in Sivil Güçler'de birleştiği bildirildi. Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Mustafa Koç ise haberi yalanladı.
Mustafa Koç - 20.04.2013
Bakan Çağlayan: "Çözüm Süreci Ekonomiyi de Olumlu Etkiledi"
Mustafa Koç'un 'yerli otomobil ticari intihar olur' sözleri üzerine açıklamalarda bulunan Bakan Çağlayan, Koç Holding ve diğer holdinglerin marka değerlerinin artmasının Türkiye'nin marka değerinin artması sayesinde olduğunu hatırlatarak, büyük holdinglerin bu ülkeye karşı manevi sorumlulukları olduğunu söyledi.
Mustafa Koç - 20.04.2013
Bakan Çağlayan; Bazı Arkadaşlarımız Zaman Zaman Kıbleyi Şaşırmış Olabilir
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından Sapanca'da bir otelde düzenlenen '2023 Hedefi Yolunda Türkiye Markası Çalıştayı'nda Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un "Yerli marka"...
Mustafa Koç - 20.04.2013
Hükümet- Koç Savaşı Kızışıyor
Zafer Çağlayan'ın, Mustafa Koç'un "Yerli marka otomobil, ticari intihardır" sözüne tepkisi bitmiyor.
Mustafa Koç - 20.04.2013
Bakan Çağlayan'dan Koç'a Tepki
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un "Yerli marka otomobil, ticari intihardır." sözünü şiddetle kınadığını belirtti.
Mustafa Koç - 20.04.2013
"2023 Hedefi Yolunda Türkiye Markası Çalıştayı"
Çağlayan, şöyle devam etti: "Avrupa'ya yaptığı ihracatın yüzde 95'i sanayi ürünleri olan bir Türkiye var. İhracatından otomotiv sektörüne sahip bir Türkiye var. Şu anda ihracat yapamadığımız iki ülke var. Bunların da yerini bilen var mı, bilmem- Haritada gösterdiler, öyle öğrendim ama oralara da gideceğiz, dünyada Türk malının girmediği bir ülke bırakmayacağız inşallah." -"Bazı arkadaşlarımız zaman zaman kıbleyi şaşırmış olabilir"- Çağlayan, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un "Yerli marka otomobil, ticari intihardır" sözünü kınadı.
Mustafa Koç - 19.04.2013
Saü Vakıf Koleji'nde Rehberlik Çalışmaları
SAÜ Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Öğretim Üyesi ve SAÜ Vakfı Özel Okulları Rehberlik koordinatörü Doç. Dr. Mustafa Koç, PDR Bölümü Araştırma görevlisi Tuba Seda Çolak ve Betül Düşünceli ile beraber SAÜ Vakfı Özel Okulları öğrencilerine yönelik başlattıkları rehberlik desteği ve çalışmaları birebir görüşmelerle sürüyor.
Mustafa Koç - 19.04.2013
Kültürümüzde Hadisler Konferansı Hendek'te Düzenlendi
Konferansa, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Ahmet Yaşartürk, SAÜ Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü İsmail Güleç, Hendek İlçe Müftü Vekili Abdülkerim Karabıyık, SAÜ Eğitim Fakültesi Doç Dr. Mustafa Koç, Yrd.
Mustafa Koç - 18.04.2013
O İfade, Koç Grubuna Yakışmadı
Zafer Çağlayan, Koç Honding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un "Yerli marka otomobil ticari ihtihardır" şeklindeki sözlerine sert tepki gösterdi.
Mustafa Koç - 18.04.2013
Çağlayan: Koç Grubuna Yakışmadı
Zafer Çağlan, Mustafa Koç'un 'Yerli marka otomobil ticari intihardır' açıklamasına sert çıktı.
Mustafa Koç - 18.04.2013
Ekonomi Bakanı Çağlayan Açıklaması
Bir gazetecinin, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un, "Yerli marka otomobil, ticari intihardır" sözünü hatırlatması üzerine Çağlayan, geçen hafta Adapazarı'nda Koç Grubuna ait traktör fabrikasının temel atma törenine katıldığını belirtti.
Mustafa Koç - 18.04.2013
Bedd Engelli Otobüsü Açılış Töreni
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İETT İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Hayri Baraçlı, Koç Holding Ceo'su Mustafa Koç, BEDD Danışmanlar Kurulu Üyesi Heves Ekinci'nin destekleri ile tekerlekli sandalye konumundaki engellilerin rahatça seyahat edebilecek.
Mustafa Koç - 18.04.2013
Bakan Çağlayan'dan Mustafa Koç'a Tepki
Bakan Çağlayan, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Koç'un, "Yerli marka otomobil ticari intihardır" şeklindeki açıklamasına cevap verdi.
Mustafa Koç - 18.04.2013
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Ergün Açıklaması
-"Yerli otomobil konusunda istediğimiz şey markalaşma"- Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un yerli otomobil üretimi konusundaki sözlerinin sorulması üzerine de sektörde çok farklı yaklaşımların olabileceğini ancak istedikleri şeyin, markalaşma konusunda adım atılması olduğunu söyledi.
Mustafa Koç - 18.04.2013
Büyüme Korkusu Emtiaları Tepe Taklak Etti
Yerli otomobil projesini üstlenmesi beklenen Mustafa Koç, 'Ticari bir intihar' ifadesini kullandı.
Mustafa Koç - 17.04.2013
Arkas Finale Yükseldi
ACIBADEM Erkekler Voleybol 1. Ligi PlayOff yarı final serisinde İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 3-0 mağlup eden Arkas finalist oldu. İstanbul'da oynanan ilk maçı aynı skorla kazanan mavi-beyazlı ekip İzmir'deki rövanşa tutuk başladı. İlk teknik molaya 8-7, ikinci teknik molaya 16-15 İstanbul BŞB üstünlüğüyle girildi. İkinci teknik moladan itibaren Agamez, Bravo ve Mustafa Koç'un oyuna ağırlığını koymasıyla toparlanan Arkas seti 25-21 kazandı.
Mustafa Koç - 16.04.2013
A Dilekçe Başbakan Erdoğan
Türkiye Kamu-sen üyesi 30 civarında memur, bugün saat 12.30'da Anafartalar Caddesi'ndeki yeni PTT binası önünde toplandı. Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Mustafa Koç basın açıklamasını okudu.
Mustafa Koç - 16.04.2013
Memurlar Emeklilikte Maaş Adaleti İstedi
Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Mustafa Koç, devlet memurlarının çalışırken aldığı maaş ile emekli olduktan sonra aldıkları maaş arasında büyük farklılıkların bulunduğunu belirnterek bunun giderilmesini...
Mustafa Koç - 15.04.2013
Bigalı Öğrenciler Proje Yarışmasında Finale Kaldı
Okul müdürü Yaşar Çakır, Türkiye çapında 7 bin 800'den fazla öğrencinin katıldığı yarışmada finale kalan öğrencilere, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç tarafında imzalanan sertifikalarının verildiğini söyledi.
Mustafa Koç - 15.04.2013
Adıyaman Üniversitesi Basketbol Şampiyonasına Katılacak
Adıyaman Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Koç yaptığı açıklamada, "Takımda yer alan öğrencilerimiz başarılı olmak için çok çaba sarf ettiler.
Mustafa Koç - 13.04.2013
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç Açıklaması
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, gelişmekte olan ülkelerin yavaşlayan büyüme hızının tekrar hızlanacağını, Türkiye ekonomisindeki büyümenin de 2012'ye göre 2013'te yüzde 4,5 civarında olmasını beklediklerini belirtti.
Mustafa Koç - 11.04.2013
Koç Holding, Moody's ve S&p'den Aynı Anda 'Yatırım Yapılabilir' Seviyede Not Aldı
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, "Türkiye ekonomisindeki olumlu gelişmeler ve Türk şirketlerinin başarılı performansları, şirketlerimizin sermaye piyasalarından daha olumlu koşullarla faydalanabilmeleri açısından yeni açılımlar yaratmaktadır" dedi.
Mustafa Koç - 10.04.2013
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Koç Açıklaması
Mustafa Koç, şunları kaydetti: "Hem gelişmekte olan ülkelerde, hem de Türkiye'nin komşu bölgelerinde, ekonomik, siyasi ve sosyal alanlarda önemli değişimler ve yeniden yapılanmalar göze çarpmaktadır.
Mustafa Koç - 10.04.2013
Arkas - Torul Gençlik: 3-0
Salon: Atatürk Hakemler: Hakkı Demiralay (xx), Fikret Fidan (xx)
Mustafa Koç - 08.04.2013
Kurumsal Golf'ta İskoçya Bileti Cornelia Group'un
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un da yarıştığı turnuvanın galibi Ali Şahin-Recep Turan'dan oluşan Cornelia Group takımı oldu.
Mustafa Koç - 05.04.2013
50. Yıl Afişine Özel Tasarım
Tufan Dağıstanlı (AKSAV Kurucular Kurulu Üyesi / Seramik Sanatçısı), Şebnem Bahar (AKSAV Yönetim Kurulu Üyesi / Seramik Sanatçısı), Yrd. Doç. Dr. Merih Taşkaya (Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi), Adem Akyürek (Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı), Atıl Pekşen (AKSAV Kurucular Kurulu Üyesi), Hülya Özyol (Altın Portakal Film Festivali Program Yöneticisi) ve Mustafa Koç'tan (AKSAV Basın Sorumlusu) oluşan kurul tarafından ön değerlendirmeye tabi tutulan yarışma afişleri 50.
Mustafa Koç - 04.04.2013
50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne Doğru
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, AKSAV Kurucular Kurulu Üyesi Tufan Dağıstanlı, AKSAV Yönetim Kurulu Üyesi Şebnem Bahar, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Merih Taşkaya, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Adem Akyürek, AKSAV Kurucular Kurulu Üyesi Atıl Pekşen, Altın Portakal Film Festivali Program Yöneticisi Hülya Özyol ve AKSAV Basın Sorumlusu Mustafa Koç'tan oluşan kurul tarafından ön değerlendirmeye tabi tutulan yarışma afişleri 50.
Mustafa Koç - 04.04.2013
Altın Portakal'ın 50. Yıl Afişine Özel Tasarım
AKSAV Kurucular Kurulu Üyesi Seramik Sanatçısı Tufan Dağıstanlı, AKSAV Yönetim Kurulu Üyesi Seramik Sanatçısı Şebnem Bahar, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Merih Taşkaya, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Adem Akyürek, AKSAV Kurucular Kurulu Üyesi Atıl Peşken, Altın Portakal Film Festivali Program Yöneticisi Hülya Özyol, AKSAV Basın Sorumlusu Mustafa Koç'tan oluşan kurul tarafından ön değerlendirmeye tabi tutulan yarışma afişleri 50'nci festivali temsil edecek yeterlilikte görülmedi.
Mustafa Koç - 01.04.2013
Adıyaman'da Yöresel Sokak Oyunları Sempozyumu
Nostaljik anların yaşandığı sempozyuma ADYÜ Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Koç, Adıyamanspor Kulübü Başkanı Hüseyin Koç, Belediyespor Koordinatörü Yılmaz Aslan, Spor-Der Başkanı Yusuf Babar ve çok sayıda davetli katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Koç Haberleri | Mustafa Koç Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mustafa Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. Dink Cinayeti Uluslararası Bir Operasyondur.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.4.2021 17:51:52. #1.16#

title